Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2014-25 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 99 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Малята 2014-25 Весна — справжнє диво. Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 28 March 2017 - 09:58

Весна — це такий час року, коли дуже добре починати щось нове. :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: Біжать, біжать хмариночки По небу в далечінь І кидають від сонечка Свою легеньку тінь. А сонечко всміхаються Цілує гай і сад, І в листя одягається Зелений виноград. Цвітуть грушки, і вишеньки, І яблунька рясна, - Прийшла з теплом і сонечком Сподівана весна. Зображення Зображення Зображення Зображення
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• 99 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Тему закрито

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 March 2017 - 13:17

Які ж ті дітки розумахи))зараз такий цікавий період у них і у нас)
Ми уже здорові)ходили сьогодні в поліклініку то підтвердили)але старші кашляють(незна що то таке чи алергічне щось в повітрі чи якась віруска ходить таке враження що всі навколо кашлять одним кашлем(треба моря певне особливо найстаршому.
І в нас є таке смішнючюче словечко на рибу каже бульбуля то так смішно коли в магазині він починає булькати)
Krav4yk, як то мило)я Данулю називаю щастям то він тепер навіть на питання як ебе звати говорить щастя мамине щастя)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама двох Скарбенят 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2017 - 07:09

Привіт всім що це тут така тиша вчора ніхто не писав, всі прибирали певне і гуляли. Ми теж вчора самого ранку порядки наводили ,а після обіда гуляли така жара надворі була і на сьогодні ще таку передали. Зараз буду будити малого і збиратися до церкви на другу службу малого до причасття і сама до сповіді і причасття.
Всім гарної неділі. :36_1_68:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2017 - 07:13

Доброго ранку!

Миивчора пропали, бо тоткрутилися у дворi, пот iм ïздили до мого тат, в нього був день народження - 71.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2017 - 15:36

Привіт Мої красуні!!! :give_heart: :give_heart: :give_heart:
Весна, це так гарно, свіжо, зеленно...це якісь нові емоції надії.

Ми сьогодні у мої батьків...навулиці гуляли, поспали, налісничків поїли...зараз певно знову гуляти підемо!!!

Я все думаю як то Д. Н. пройде Дмитра!! :girl_tender: залишився місяць
Паска на носі вже...прибратися...приготувати що??...ДумкиДумки...

В чоловіка на літо...липень відпустка...що його робити...поїхати кудись? З дітьми? без машини? куди? Дорога? ...кроче :wacko3: :wacko3: :wacko3:

Пузатики, як ви?? :36_3_15:

, а ми вчора на9 годин їздили в басейн з Ромою і Хрнесною і її сином 4 рочки...так прикольно...самі були в тому маленькому басейні...гарно було!! Роман вже запитує коли підемо ще!!! :girl_tender:

Вчора були ще на д.н....там були такі закуски...з лаваша...
лаваш (листок,) змастити п"юре картопляним тонким шаром, оселедець і укроп, можна з червоної рибки...то типу пісна страва! так смочно було.
Ну може то я такого тільки не їла!!! :greeting:

що буде готовити, на вербну неділю...на паску?? :girl_flag_of_truce: :girl_flag_of_truce: :girl_flag_of_truce:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 09:13

Ранок добрий красуні!!!!!!!!!!!! :36_3_11:
..де ви сі є??????????? :18_1_36: :36_3_15:

..Я прибираю балкона...точніше половину вже зробила..вкладаю Дмитра. іЧоловік під ногами путається...відпустка...короче ..чотири дні дома і нерви здають... :239:
знаєте, згадую як ми в гуртожитку з дівчатами прибирали блок і кімнату...так все в унісон, насміємося,...як в шість рук....а з чоловіками то просто торба...чи то я все ж у же нервова...і за Дмитра і його їдіння...і те що все мені потрібно...бо чоловіку не хоче то хай не їсть...а мені йому грудь давай..і він все рівно нею не наїсця...і то так дратує.
одвічне питання, що зварити їсти????????????????????????? :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
налісників зроблю....а ще що? якийсь суп чи борщ потрібно....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 April 2017 - 10:29

привіт
я варю овочевий супчик на всіх, пюре картопляне і зварю філешку індика, доці до супчику буду давати і ми можем то їсти) вчора смажила стейки і "нітратний" салатик робила... просто рай)
зараз доварюється вже все, а я п' ю йогурт активія такий з трубочою і треба йти надвір прогулятись, бо сонечко гарне, чому вдома сидіти, от тільки якось самій ходити незвично, ще не знаю куди себе повести гуляти)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 11:36

Привітик)в мене далі той кашель(і в Дануля сопельки вилізли певне в поліклініці щось нове підчепили(сидимо всі дома(найстарший то вже завтра точно піде до школи йому вже легше,а ті двоє то ще хто зна коли(Я сьогодні дитячу вирішала прогенералити,вже тюль переться на черзі іграшки)
Krav4yk, їхати точно їхати десь відпочивати)а те що машини немає то нічого,зараз і не дуже вигідно машиною на відпочинок їздити!Ми будемо їхати на наше море думаю над Кирилівкою,точно на Азовське море )трохи далеко від нас поїздом 21 годину їхати,але так корисніше)

Krav4yk, та дійсно чоловік правий не хоче то нехай не їсть значить йому так добре!то є такі діти мій найстарший до цього часу так їсть і худющий,я спочатку нервувалася тепер дала собі спокій ні то ні він краще знає свій організм!В мене є ще борщ на обід,а на друге напевне пюре зроблю чоловіку шампінйони в сметані до нього втушу малим кролика)і якийсь тертий пиріг зроблю на десерт!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 13:38

А ми щойно з села, яка то красота, діти цілі вихідні до самої ніченьки ганяли на подвір’ї, я поралась коло будинку: білила деревця, ходила цвинтар облагородити могилки, ну і домашньо-хатні справи: тюлі-вікна і все таке, мама після операції, то не має ще сили, то ходила за малюками пильнувала, їм тільки дай воду лити і в ній хлюпатись)

Розкажу як їхала: вперед в п’ятницю ввечері, автобус повно людей, 1,5 - поверховий "Трускавець - Київ", новий, думала комфортний, ага.....жодного люка, духота, за кондеціонер мовчу. Гліб рвав, Марічка ревіла, що смердить, ззаду нас тьотя якась рвала, автобус зупиняли((( замість трьох годин їхали 4 години, приїхала вночі, малі нервові, ревіли)))) назад їхала поїздом, 2 години і у Львові, але то взагалі без проблем, діти трохи ходили, трохи сиділи, то легше.

Я їздила на відпочинок з малими тільки машиною і раз літаком, то не знаю достеменно, але думаю, що поїздом якщо їде мама і тато то можна їхати, вибрати так, щоб ніч була, будуть спати і максимально комфортний, зараз є з чого вибрати, головне заздалегідь купити. Так що, Оксана - вибирай і вперед! Мене от совість би мучила, якби я на морі, а малі вдома, а ви як до такого відпочинку ставитесь?
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 15:27

HappyMamma, оо ти що...я сама нікуди не поїду!!! відпочинок з дітьми...поки точно так. Це вже як дорослі то їм хочеться свободи...з друзями то можна собі з мужом поїхати а дітям окремо...а поки малі то звісно тільки з нами.
Я можу розглядати поїздку без діток на якийсь уекенд, на днів 2 максимум 4...що можна залишити на батьків..і то десь я Дмитро підросте..років 3...чи хай 2...

А нарахуно цього літа...у мене так все мішається...одного разу подумаю все...що їдемо...а другого разу все навпаки.

Щаслива матуся)) , о хай одужують твої малюкі!!!! :girl_tender:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 16:03

Krav4yk, що саме тебе лякає, спробую розвіяти твої сумніви)))

Щаслива матуся)) , одужуйте, нехай це будуть ваші останні кашлі, такий собі відхідняк від зими)
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 20:26

Привiт !
Ми тут. Ходили сьогоднi з донею до бiблiотеки вперше - аразила наша сiльська бiблiотека - купа нових класних книжок, дитяча творчiсть круг - доня у захватi, будем ходити :-) взяли андрусяка вiршi додому.:-)

Чоловiк захворiв - ротавiрус, боюс що й ми пiдхопим.

Я дописала текст книжи, ура ура, здала отсаннi сторiнки, тепер правки й вуаля, думаю встигнем :-)
Krav4yk, Ксюша в твоему випадку хочеться побажати - менше думай й переживай, бо життя не стане. Хочеш - ïдь. Ми тобi порадимо, все що тебе турбуе . щодо чоловiка й прибирання - перестань псiхувати й почни привчати його до дамашньоi працi. Ми прибераемо лише разом - кожен знае, що робить й все 3 Години в тиждень й всi щасливi. Це прийшло не зразу, але прийшло.

Щаслива матуся)) , одужуйте!

HappyMamma, це жесть з такими мандрами. Але ви молодцi, все витримали.
Я проти такого, особливо якщо е умови щои дитинатвiдпочила. Але часом думаю, що хочу поïхати лише вдвох з чоловiком кудись, як я кажу не полежати а полазити :-) де доцi буде важко.

Я планую море влiтку, oïдемо вдвох з Мар'ясею, бо у чоловiка не буде вiдпустки. Або ще з кимось, може хтось ''намалюеться'' :-) не знаю ще куди, якщо не буде чогось цiкавого дешевенького за кордоном, то в нас.
Krav4yk, ми ïздили й автобусом й машиною й поïздом й лiтаком з донею. Найкраще якщо далеко - довше 6 годин - потяг - е де лежати сидiти ходити. Машиною класно, бо багато рече можна взяти, але нудно ïхати, важко сидiти. Але головне запам'ятай - дiти наше дзеркало - якщо ти приймаеш й любиш дорогу - дiти теж.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2017 - 21:20

HappyMamma, romoksana, Дякую за поради, підтримку!! постараюся так робити і добре подумати за відпочинок!!! :girl_tender:

Щось сьогодні у мене голова болить... :girl_cray:
Піду щось по вирізаю.
....придумала, :greeting: завтра супу з фрикадельок зварю!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 07:49

Добрий ранок!
romoksana, я б з тобою поїхала б))) шкода що біля нас близенько немає озера хорошого((( щоб попасти в гарну тишу треба трохи дороги))) а так ласкаво просимо на Волинські комарі))) буду рада вас прийняти))) от правда щодо до дітей і дороги, мої люблять десь їхати, ми то ще потягом не їздили, лише машиною, бо я з тих, хто все своє бере з собою))) ти ж ще писала, що маєш на розкопки їхати, чи вже передумали? І куди планувалось?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 09:07

пані Ольга, ти як, ще немає передвісників?
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 11:52

HappyMamma, та тихо все, навіть натяку немає нічого не ниє тільки малявочка легше стукається, спокійніша, ну і печія з задишкою минули, бо пузь опустився. Жду-с)))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 19:21

пані Ольга, так, ми будем копати в другiй половинi червня, й серпень тут в областi.
Дякую жа запрошення, ти знаеш що вашi краï то моя мрiя.
Але куди ще пхатися в тебе цього року важливi справи :-)

Я збираю чоловiка - вперше на довго так залишимося вдвох, ïде на мiсяць, лише на Паску буде, ще й машину забирае, жесть...(((

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 22:22

Ми з Златою від малюнька їздимо , то поїздом нам легше . Головне купити купе чи люкс . мені купе краще бо там 4 полки в люксі - незнаю чо так назвали то 2 нижні завжди попадались, то менше є де речі розложити .
Знайома тут 3 сина має то каже , що лиш поіздом іздить , бо іхали машиною то каже жах був ....довго іх історію переоповідати
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 23:16

Ryzyk, що все купе викупляєш??
...з моїми хлопаками хто ще в купе зможе їхати?? :girl_flag_of_truce: :crazy: :crazy: :dance:

так наговорили мені ...то вже так закортіло .... але от куди....і то бісить що зарання потрібно все організувати і вибрати....бо як ні..то потім уде бжик!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2017 - 07:01

Krav4yk, щалежить від дальності дороги і від часу коли ідем , переважно вибираю такий час , щрб Злата не спала . Якщо іхати наприклад Львів -Чернівці 18.00-22.30 (приблизно) , то заздалегідь бронюю два нижні місця , але не ціле купе. Якщо іхати довго , то ціле, щоб мала поспала. В вагоні завжди є якісь діти , то вона гасає з ними по коридору , то ій весело . Ну і "Потяг " то ми дуже іх любимо )
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2017 - 10:08

Ryzyk,
знаєте, я якась дурна...у мене якась таке почуття, що ми без машини то як "бомжики" ...типу всі люди на машині...а я по поїздах і маршрутках...з дітьми...якесь таке відчуття... от Наприклад поїхати в карпати типу скрізь потрібно ще десь добиратися...так само і море...і як о то...знаю що є таксі, що можна просити щоб виїхали...маршрутки ( в Карпатах з цим як на мене то взагалі "торба"...мені здається їх там взагалі нема :wacko3: :wacko3: :wacko3: ) ..але я щось почуваюся не повноцінно чи що....незнаю як сказати.
...але от куди поїхати на те море?? куди...

Привіт мої хороші хазяюшкі!!! :give_heart:

Я щось сьогодні поки вранці полінувалася і нічого не робила...в планах вікно і тюлю з кімнати прибрати...ех... :greeting: потім зроблю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 March 19 )

Перекладач онлайн