Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Камін в будинку - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Камін в будинку ваші враження і досвід Оцінка: -----

Користувач поза мережею   olalala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 July 2015 - 18:07

А я хочу поставити в будинку електричний камін. Але спочатку розставлю всі меблі, а потім думатиму над каміном, бо покищо не можу придумати, куди поставлю його.... Але маю мрію цей Новий рік святкувати у своєму будинку з синочками, ялинкою, каміном та собакою :-)
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Axeni 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 30 October 2016 - 12:30

Перегляд повідомленняmarianochka (03 July 2015 - 21:45) писав:

Ніхто не показує свій камін, тож покажу поки варіант, на якому ми зупинилися. Вже замовили і придбали все необхідне.

Доброго дня. Прошу вас відписати ваші враженні від вашоі топки. Чи задоволені, як спроектували? Буду дуже вдячна!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 October 2016 - 14:44

Камін на дровах у будинку призначений не для того щоб економити газ. Вартість гарної топки, порталу і виконаних робіт така, що за газ можна платити не одну п'ятірку років. Ми ставили камін, щоб бути застрахованими від вимкнень світла і газу взимку. Топку чоловік вибрав Йотул. Ми дуже задоволенні. Скло без задимлення, всі бічні внутрішні стінки біленький, попіл майже відсутній і лише 5-8 полін, щоб нагріти вітальню і три кімнати нагорі.
Ще про міф економії газу за рахунок дров. Якісні дрова твердої породи коштують стільки, скільки опалення газом на цілу зиму. Але дрова до того ж потрібно привезти, розрубати і скласти...
Але я всеодно за камін. Це прикраса житла, це романтика і дуже гарний настрій.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )