Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Монтессорі-педагогіка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Монтессорі-педагогіка Опис системи Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 16 June 2007 - 15:36

Монтессорі-педагогіка

Спойлер

Інформація взята з сайту:
Прихований текст

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katro 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 April 2008 - 22:50

методика М.Монтесорі дуже подобається, вона дуже ефективна для розвитку мовлення дитини , там і пальчикові ігри класні є, і іграшки для розвитку дрібної моторики рук просто чудові. Хоча я в домашніх умовах створювала такі іграшки, але сама ідея Монтесорі.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   багира 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2010 - 13:46

Мій син відвідує в Чернівцях"Школу Життя" де з ним працює педагог по програмі Монтесорі-дитина зацікавлена, а саме головне видно наслідки цих занять.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Німфея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 October 2010 - 12:28

Мій малий ходить в садочок, де проводяться заняття по Монте Сорі. Програму ввели в його рупі минулого року. Щоранку на протязі 2-ох годин з дітками займається спеціаліст і психолог. Все заняття проводиться в формі гри, діти виконують певні роботи і почерзі обмінюються враженнями про роботу, що виконували: що сподобалося, а що нежуже. Я особисто була присутня на цих заняттях, коли проводилися відкриті уроки. Мені сподобалося. І деякі роботи взяла собі до уваги і зробила подібні вдома. Малий був задоволений.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   diesonne@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2011 - 14:37

Ідея саморозвитку дитини Марії Монтессорі в наш час дуже знівелювалася. А суті самої методики, багато з тих, хто декларує що займається по ній, не знає. Я коли займалася зі старшим сином, робила йому певні матеріали мені здавалося що я займаюся по її системі, бо я прочитала багато статтей в неті про це. Проте коли безпосередньо познайомилась з її працями, зрозуміла, що все що зараз відбувається навколо її методики це просто переворення її в бренд, мені стало сумно. Але для того щоб зрозуміти суть методики потрібно як мінімум прочитати праці її автора в яких вона описує свій досвід, спостереження за дітьми, які висновки робить, які матеріали і для чого. Мені цікаво чи хоч один працівник середньостатистичного центру розвитку дитини читає праці педагогів-класиків, вникає в суть методики? Чи у них узагалі є якась методика? Основна ідея матеріалів і середовища Монтессорі в тому, щоб підштовхнути дитину до природнього саморозвитку, самонавчання та вдосконалення. А складна система матеріалів власне дає можливість досягнути цього. І на таких заняттях нема мам, тат і бабусь, а роль педагога зведена до мінімуму. Матеріали є ідеальними в усіх відношеннях, а логічна градація і послідовність вражає навіть досвідчених педагогів. Це жінка геній, ідеї якої досі незрозуміло багато людей, і в наш час мені прикро бачити як нівелюють ці ідеї і вважають пальчикові ігри частиною Ментессорі педагогіки. Нема в Монтессорі пальчикових ігор, дрібна моторика розвивається багатьма іншими способами. Я коли бачу що в класі є купу парт і там діти "займаються по Монтессорі" то мене аж гнів бере. Щоденний побут, сенсорний розвиток, космічне виховання, математика, читання, письмо та музика - це ті ключі на яких стоїть її система. Все інше стилізоване під Монтессорі, і нажаль, ніколи не матиме такого значення, бо люди які подають це все під "соусом" Монтесоррі не знають основної ідеї кожного матеріалу. А ідея там настільки глибока, що зразу розумієш чому матеріал коштує і чому цю жінку подавали на здобуття Нобелівської премії в галузі освіти.
і ще додам - педагогічна система Марії Монтессорі чи не єдина яку не можливо критикувати, якщо тільки виконується вона так, як це робила сама Монтессорі та її учні.
My Signature
Щоб не бути лінивим - треба щось робити...
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MarichkaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2011 - 14:52

Дуже заціквили мене самі дописи про методику. Синочкови тільки 5 місяців, шукаю якийсь матеріал, щоб зайняти дитину на протязі дня. Мій непосидющий хлопчинка кричить, як навіжений, якщо з ним не розмовляти, співати, чи "сороки-ворони" не грати. Вирішила для себе, що потрібно чимось дитину розвивати, але якогось матеріалу не можу знайти за простим браком часу. Перечитала деякий матеріал про різні методики. Підкажіть, чи можливо десь купити матеріал, книги по розвитку за методикою Монтесорі? Можливо хтось в інтернеті зустрічав цікаві матеріали?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галка11 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 06 May 2011 - 21:07

MarichkaK, у нас з Вами аналогічна ситуація. Малому 8 місяців уже і хотілося б із чогось почати. Але от тут і постає найважливіше питання: "Із чого?".
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2011 - 13:25

Я трохи переглянула матеріали, мені здається, що дітям до 2,5 - 3 років вони безкорисні.
В мене складається ще враження, що в Україні якийсь тренд Монтессорі, при чому суті її педагогіки ті викладачі так і не розуміють (хоча б тому, що її праці не перекладені українською, російською мовами. Ми зараз готуємо семінар і презентацію по її педагогіці, тому почитую все, що бачу, а тут того добра ціла бібліотека (звичайно, німецькою). поки прочитала кілька статей, оскільки моє завдання (ми працюємо командою) концентрується на біографії
перше завдання пані Монтессорі було створити дитині відповідні умови для навчання, т з, правильне середовище
якщо вам цікаво, то буду поступово викладати наші умовиводи
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanjushka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2011 - 21:49

Julianka,

Цитата

якщо вам цікаво, то буду поступово викладати наші умовиводи

це, безумовно, дуже цікаво!!! викладайте!
My Signature
Зображення

Продаю нервову систему, б/у. Заводиться з півоберту...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natie 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2012 - 22:20

Моїй малечі тільки 3 місяці, але я вже задумуюсь над тим, з чого почати, щоб чогось не пропустити.
А де можна почитати її праці на англійській?? Я так зрозуміла, що на українську чи російську вони ще не переведені?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлія26 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2012 - 14:23

може хтось сам вже зробив якісь речі чи має ідеї матеріалів для навчання по Монтессорі то викладайте фото -дуже цікаво побачити,бо хочу і сама щось зробити але поки не знаю як і з чого почати
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлія26 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2012 - 13:54

знайшла в неті ось таке саморобне
Зображення

Повідомлення відредаговано юлія26: 06 September 2012 - 13:54

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тоя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 January 2013 - 11:49

Перегляд повідомленняюлія26 (06 September 2012 - 13:54) писав:

знайшла в неті ось таке саморобне

Я колись теж таке робила. На подушечку зшиту власними руками, нашила замок, з старих черевиків вирізала шнуровку і пришила до подушки, пришила кишеньку і великий гудзик, моя доня навчилась там застібати кишеньку на гудзик, шнурувати взуття.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natik_moonlight 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2013 - 16:39

Безумовно, дуже цікава тема. Моему синочку 1,5 рочки, і мені, як матері, дуже хотілося б щоб моя дитина розвивалась. Може хтось підкаже де у Львові займаються по цій методиці?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2013 - 20:41

Перегляд повідомленняnatik_moonlight (06 February 2013 - 16:39) писав:

Безумовно, дуже цікава тема. Моему синочку 1,5 рочки, і мені, як матері, дуже хотілося б щоб моя дитина розвивалась. Може хтось підкаже де у Львові займаються по цій методиці?

Я думаю, що у Львові нема ні садочку, ні школи, які б займалися за цією методикою. Концепція Монтесорі - це не лише "щось змайструвати для дитини", або сказати з гордістю "ми займаємося за Монтесорі". звичайний український садок, чи школа не здатен забезпечити дітей тим необхідними матеріалом, що вимагає Монтесорі + це вільга робота, космічне виховання і тд.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2013 - 11:56

Перегляд повідомленняJulianka (07 February 2013 - 20:41) писав:

Я думаю, що у Львові нема ні садочку, ні школи, які б займалися за цією методикою. Концепція Монтесорі - це не лише "щось змайструвати для дитини", або сказати з гордістю "ми займаємося за Монтесорі". звичайний український садок, чи школа не здатен забезпечити дітей тим необхідними матеріалом, що вимагає Монтесорі + це вільга робота, космічне виховання і тд.

Прочитавши всю тему, зрозуміла, що практично (чи навіть, ніде) не займаються з дітьми за оригінальною методикою Монтесорі. Але все ж, я сподіваюсь, що знайду, або ж мені підкажуть :)), хороший центр раннього розвитку дітей. Ще, плануюю знайти бесейн для 1,5 річних діток, бажано в центральній частині міста - ми надзвичайно полюбляємо плавати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanjushka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2013 - 12:44

Перегляд повідомленняnatik_moonlight (08 February 2013 - 11:56) писав:

Прочитавши всю тему, зрозуміла, що практично (чи навіть, ніде) не займаються з дітьми за оригінальною методикою Монтесорі. Але все ж, я сподіваюсь, що знайду, або ж мені підкажуть :)), хороший центр раннього розвитку дітей. Ще, плануюю знайти бесейн для 1,5 річних діток, бажано в центральній частині міста - ми надзвичайно полюбляємо плавати...

Займаються! У Львові порівняно недавно відкрилась Львівська школа Монтесорі. Там є дуже багато оригінальних матеріалів за цією методикою, цілі модулі вмонтовані на стінах. А ще час від часу проводять семінари для батьків, де розказують про свій центр, про методику, демонструють матеріали.
Прихований текст

My Signature
Зображення

Продаю нервову систему, б/у. Заводиться з півоберту...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2013 - 21:45

Перегляд повідомленняtanjushka (08 February 2013 - 12:44) писав:

Займаються! У Львові порівняно недавно відкрилась Львівська школа Монтесорі. Там є дуже багато оригінальних матеріалів за цією методикою, цілі модулі вмонтовані на стінах. А ще час від часу проводять семінари для батьків, де розказують про свій центр, про методику, демонструють матеріали.

Це добре, що вже щось таке є, але до справжнього "монтессорі" ще далеченько. Чому вони не викладають фото? :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2013 - 09:02

За щасливим збігом обставин (нарешті) я знайшла те, що шукала поблизу свого дому, пішки 10-15 хв. Подзвонила їм, дізналась, що займаються по 2 години один чи два рази на тиждень, як вам зручно. Двогодинне заняття куоштує 75грн., в групі 4-7 діток, з яким працює два вихователі. Діти, відповідно, підбираются в групи по віку. Думаю спробувати сходити, відпишусь після...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сефніслава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 February 2013 - 09:37

Перегляд повідомленняnatik_moonlight (11 February 2013 - 09:02) писав:

За щасливим збігом обставин (НАРЕШТІ) я знайшла те, що шукала поблизу свого дому, пішки 10-15 хв. Подзвонила їм, дізналась, що займаються по 2 години один чи два рази на тиждень, як вам зручно. Двогодинне заняття куоштує 75грн., в групі 4-7 діток, з яким працює два вихователі. Діти, відповідно, підбираются в групи по віку. Думаю спробувати сходити, відпишусь після...

Приходили до нас на роботу пан та пані з Львівської школи Монтесорі, робили презентацію. Впринципі враження склалось позитивне , також хочу малого туди водити. АЛЕ Сертифікації ніякої не мають. Можна сказати *прослушалі курс лєкций* І ще не дуже мені сподобалось те що під час годинної росповіді про свою школу декілька раз було наголошено на тому що матеріали в їхній навчальній кімнаті ну дуже дорогі, і це найдороща кімната з розвивалками для дітей в Україні. Дитині там буде цікаво це точно.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка