Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пластикові вікна - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пластикові вікна які кращі? які гірші? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 November 2008 - 18:49

Матусі і татусі, поділіться досвідом, у кого які пластикові вікна (ну там профіль, чи фірма, я не дуже розбираюсь), і як вони вам служать? Бо через це розмаїття голова обертом іде :acute:
Хочеться щоб і замочки не ламались, і підвіконня не відвалилось від двох-трьох вазончиків...
Знайомий, коли собі ставив вікна, провів порівняльний аналіз 75 фірм :acute: - я, нажаль, на таке не здатна, тож питаюся у вас. :36_3_18:
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miro 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 November 2008 - 18:56

Перегляд повідомленняjane (12.11.2008, 18:49) писав:

Матусі і татусі, поділіться досвідом, у кого які пластикові вікна (ну там профіль, чи фірма, я не дуже розбираюсь), і як вони вам служать? Бо через це розмаїття голова обертом іде :acute:
Хочеться щоб і замочки не ламались, і підвіконня не відвалилось від двох-трьох вазончиків...
Знайомий, коли собі ставив вікна, провів порівняльний аналіз 75 фірм :acute: - я, нажаль, на таке не здатна, тож питаюся у вас. :36_3_18:

У нас Trocal із срібним напиленням, а підвіконня з штучного каменню, ми задоволенні :D
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2008 - 19:40

У нас Kommerling з австрійського профіля вже три роки як новенькі. Правда атмосфера в квартирі помінялася, треба частіше провітрювати. Є звичайно дорожчі вікна з системою кондиціювання ....Пишуть ніби з екологічно чистого матеріялу, додають сертифікати а як там воно насправді один Бог знає...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 14:50

У нас алупласт із срібним напиленням. Абсолютно задоволені. І ціна нормальна, і жодних проблем немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 14:59

Дуже багато також залежить не тільки з якого профілю зроблені вікна ай який буде склопакет (він відіграє особливу роль). Він може бути простим, енергозберігаючим і кольоровим (за бажанням, для особняка чи для квартири).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 15:55

Вікна – це та частина інтер’єру, яку ми вибираємо особливо ретельно, адже вони повинні служити довго, надаючи будинку краси, затишку і тепла. Сьогодні одним з найбільш популярних видів вікон визнані пластикові. Безумовно, їхня популярність росте завдяки унікальним якостям: вони захищають від шуму, пилу, протягів, екологічні, не вимагають ретельного догляду, сучасні, красиві, надійні.

Залишається питання: які пластикові вікна вибрати, адже пропозиції на ринку так великі. Вартість 1 кв. м вікна складає від 40$ до 200$.
Текст, що розкривається
Для того, щоб розібратися, треба знати, з чого складається ціна пластикового вікна:

ціна рами (профілю)
ціна фурнітури (запірного механізму)
ціна склопакета (дві і більше шибки, скріплені між собою)

Треба одразу зазначити, що якісне пластикове вікно не може бути дешевим. Заощаджуючи гроші зараз, ви в майбутньому обов’язково зіткнетеся з такими проблемами, як низька шумоізоляція, погана вентиляція, що призводить до запотівання вікна, випадання конденсату й сирості стінових поверхонь поруч із пластиковим вікном (укосів), низька кольоростійкість віконних рам (профілю), що призводить до їхнього пожовтіння; деформація вікна, складність у відкриванні-закриванні. Таке пластикове вікно недов-говічне, втрачає свої властивості вже протягом перших трьох років експлуатації.

Пластикові вікна і двері: міфи і реальність

Побутує думка, що дерев’яні вікна і двері кращі за пластикові, тому що... Далі випливає ряд причин, зде-більшого бездоказових і неправильних. Спробуємо привести деякі аргументи для розвінчання оман.
Міф перший:
“Дерев’яні вікна і двері мають термін експлуатації понад 50 років”.

Коментар:

Сміємо вас запевнити – це стосується тільки дерев’яних вікон вищої категорії якості: з коштовних порід дерева, з повною попередньою обробкою деревини і наступною захисною обробкою готового виробу.
Міф другий:
“Дерев’яні вікна і двері екологічно чисті, на відміну від пластикових”.

Коментар:

Так, споконвічне дерево абсолютне натуральне і чисте, але це стосується тільки свіжозрубаного лісу, та ще за умови, що росло воно не в Чорнобильській зоні. Але таким дерево буває недовго – його потрібно обробити величезною кількістю хімічних речовин, щоб уберегти від гниття, набрякання, розтріскування і т. д. Це різні дубильні речовини, антисептики, просочення, клеї, розчинники, лаки, фарби і т. д. Так що, зрештою, ми одержуємо матеріал, який нічого спільного з чистою екологією не має, але чомусь називається “натуральним” – імовірно, завдяки збереженому на ньому створеному природою малюнку. Дивно, що пластик на основі ПВХ, з якого в даний час виробляється переважна кількість пластмасових виробів (у тому числі авторучок, які з задоволенням гризуть наші діти), вселяє в нас жах.
Міф третій:
“Досить якісні дерев’яні двері і вікна коштують не дорожче пластикових”.

Коментар:

Це вже повний міф. Уявіть: вартість високоякісного дерев’яного бруса, що не згниє і не розсохнеться за два роки, не менша, ніж вартість пластикового профілю. Брус вимагає складної обробки: виточування безлічі пазів для фурнітури, замків і штапиків. А з пластиковим профілем нічого робити не треба. Зібрати дерев’яну раму набагато складніше, тому що її необхідно фрезерувати і клеїти, а пластикова рама зварюється за кілька хвилин і не вимагає додаткових матеріалів. Виходить, що собівартість виготовлення якісного дерев’яного вікна незрівнянно вища від собівартості виготовлення пластикового. А якщо вам пропонують дерев’яні вікна за тією ж ціною, що й пластикові, значить, на чомусь зекономили – чи то на якості деревини, чи то на якості обробки, тобто на якості усього вікна.

З усього вищевикладеного нескладно здогадатися, які будуть висновки:

– якщо вас не цікавлять гарна теплоізоляція, відсутність протягів і просочування дощової води, необхідність регулярного фарбування і незручності в експлуатації, значить, вам необхідні дешеві стандартні дерев’яні вікна і двері;

– якщо вам дорогий престиж, багате оздоблення і заздрісні погляди тих, хто не може собі такого дозволити, – купуйте модні високоякісні лаковані двері і вікна з дорогих порід дерева;

– якщо ж для вас важливо за розумну суму придбати те, що буде надійно захищати від холоду, дощу і вітру, не вимагає фарбування, не тріскає, не розбухає, зручно відкривається і надійно защіпається, якщо ви просто хочете забути про вічні віконні проблеми, – купуйте пластик, але дотримуйтеся таких рекомендацій:

а) поверхня пластику повинна бути чистою і глянсовою;

б) товщина склопакета повинна бути не меншою 32 мм, якщо вікно виходить на вулицю й у вас немає кондиціонера; якщо ж вікно виходить на засклений балкон, то не слід переплачувати – буде досить європейського (24 мм) склопакета;

в) оптимальна відстань між шибами коливається в межах 10–16 мм. Зменшення цієї відстані приводить до різкого погіршення теплоізоляції внаслідок виникнення так званої “прямопроменевої передачі” тепла від скла до скла, минаючи повітряний прошарок. Збільшення ж цієї відстані не має сенсу, тому що істотно не впливає на теплопередачу внаслідок виникнення конвективних потоків повітря усередині склопакета;

г) не слід заощаджувати на вартості монтажу, тому що в монтажі пластикових вікон існує маса тонкощів, недотримання яких може принести масу неприємностей і втрату гарантії. Крім того, якщо під час монтажу вікно було ушкоджене, то при самостійному монтажі ніякі претензії не приймаються.
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tequila Rose 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2008 - 17:05

А хтось чув про вікна Rehau якісь відгуки, бо я встановлювала на попередній квартирі Salamander, то фурнітурою не дуже задоволена. А от знайомі встановили Rehau, задоволені, але ще мало часу пройшло, так що хотілося б почути ще відгуки про вікна цієї фірми.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2008 - 21:03

Я про Рехау читала дуже багато позитивних відгуків, ми хотіли їх ставити, але з різних міркувань обрали інший дешевший профіль. А фурнітура до Саламандра на кожній фірмі може бути інша як і до будь-якого іншого профілю. Це вже залежить де брати. Просто треба питатись у конкретній фірмі, яку вони ставлять фурнітуру і тоді можна шукати в неті відгуки саме про дану фурнітуру.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lavina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 November 2008 - 21:16

У нас Rehau уже 3 рік, претензій немає до самих вікон. А от претензії є до тих, хто їх монтував, бо коли дощ, то все підвіконня в воді. Так що треба біля них стояти і добре дивитися як і скільки піни дають
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2008 - 21:52

Lavina, це не від піни залежить, а від уплотнітєлів(не знаю як на українській:))В нас така сама біда, то казали, що треба якраз їх і міняти.Взагалі це має робити фірма, яка встановлювала вікна,проте за період терміну-гарантії...а наш вже вийшов.....:(
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2008 - 22:19

В мого тестя поставили вікна REHAU - дуже задоволений (по нашій з жінкою рекомендації). Я їх бачив і думаю, що якість в них досить висока (хоча не дешеві).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2009 - 11:40

Шановні форумчани, вирішили поміняти вікна, бо взимку замерзаємо. Може хтось міняв і знає надійну фірму в Києві, де і якість і ціна прийнятні. Наперед дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2009 - 11:50

Ми теж хочемо міняти вікна. Скажіть, у когось є вікна VEKA? Як вони?
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нерозгадана 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2009 - 12:08

Настюша, VEKA сам по собі хороший профіль, якісний...я тобі кажу як менеджер з продажу металопластикових вікон...дуже класно дивиться п'ятикамерний профіль...елітно...також раніше були хороші вікна профілю REHAU, але зараз почали їх багато хто виготовляти, тому є підробки, навіть був випадок що профіль просто тріскає...
My Signature
Навіть якщо ти - ангел, завжди знайдеться той, кому не сподобається шелест твоїх крил...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   withouthead 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2009 - 20:51

Я б в нове житло пластикових вікон не ставила. І нікому не радила. Нам наші пластикові вікна дістались у спадок, то ж ми не вибирали. Але жити з ними - ой як важко!!! Сидиш, наче в якомусь завакумованому акваріумі! Повітря взагалі не заходить. Відкриєш - також особливо йти не спішить. Єдина їх перевага - для тих хто хоче економити зимою на платі за тепло. Ну і шумоізоляція. Але я б краще слухала рух поїздів, ніж задихалась ночами.
В Європі давно від таких вікон відмовляються. Ставлять деревяні склопакети. Але вони, правда, значно дорожчі. Мій брат розповідав, що люди їх просто скидають на купи, нові і неушкоджені. Тільки наші їх збирають і привозять. Я буду ставити собі звичайні вікна, столярського виробництва, вони дешевші і живі.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2009 - 21:05

withouthead, зараз металопластикові вікна можна такі поставити, які мають вентиляцію, тобто ні пріти не буде квартира, та й повітря вдома буде. Вікна, про які ви пишете - це євровікна з клеєного євробрусу. Вони дорогущі, але дійсно хороші (при умові якісної склейки)і. А звичайні дерев"яні вікна столярського виробництва з часом крутить, вони продуваються, так що зимою зимно, приходиться більше палити, плюс час від часу їх треба красити. Я не рекламую ні в якому разі ніякі вікна :D, просто дуже багато на ту тему читала і склала свою думку.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2009 - 21:15

Перегляд повідомленняНастюша (7.6.2009, 22:05) писав:

withouthead, зараз металопластикові вікна можна такі поставити, які мають вентиляцію, тобто ні пріти не буде квартира, та й повітря вдома буде. Вікна, про які ви пишете - це євровікна з клеєного євробрусу. Вони дорогущі, але дійсно хороші (при умові якісної склейки)і. А звичайні дерев"яні вікна столярського виробництва з часом крутить, вони продуваються, так що зимою зимно, приходиться більше палити, плюс час від часу їх треба красити. Я не рекламую ні в якому разі ніякі вікна :D, просто дуже багато на ту тему читала і склала свою думку.

У нас деревяні склопакети,тобто з євробрусу, вони дорогі,але ми дуже задоволені вже 5 років ними користуємось
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   withouthead 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2009 - 21:25

Перегляд повідомленняНастюша (7.6.2009, 21:05) писав:

І дорогі такі вікна з вентиляцією? Хоча я категорично проти пластика. Я виросла з деревяними вікнами, і мені з ними якось легше жилося. :give_rose: Це моє ІМХО
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2009 - 23:09

В нас пластикові вікна з профілю Панорама, 3-камерний склопакет. Вікна відкриті в квартирі майже постійно - чоловік спить навіть при мінус 10 з відкритим вікном (ми з малою звичайно ж ні), тому особливого дискомфорту не відчувається. Набагато зручніше, ніж столярне барахло, що було до того і не сифонить з них. От де промахнулися - то з підвіконням - поставили дерев"яне. Капєц як ті підвіконники повигиналися :give_rose: . Але переробляти після капітального ремонту руки не доходять.
З клеєного євробрусу в мене на роботі вікна (в директора фірма по виготовленню дерев"яних вікон) - то супер варіант, набагато екологічніше і якщо б в свій час було більше грошей, то ставили б саме такі :give_rose:
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 June 2009 - 10:19

Перегляд повідомленняwithouthead (7.6.2009, 21:51) писав:

Я б в нове житло пластикових вікон не ставила. І нікому не радила. Нам наші пластикові вікна дістались у спадок, то ж ми не вибирали. Але жити з ними - ой як важко!!! Сидиш, наче в якомусь завакумованому акваріумі! Повітря взагалі не заходить. Відкриєш - також особливо йти не спішить. Єдина їх перевага - для тих хто хоче економити зимою на платі за тепло. Ну і шумоізоляція. Але я б краще слухала рух поїздів, ніж задихалась ночами.
В Європі давно від таких вікон відмовляються. Ставлять деревяні склопакети. Але вони, правда, значно дорожчі. Мій брат розповідав, що люди їх просто скидають на купи, нові і неушкоджені. Тільки наші їх збирають і привозять. Я буду ставити собі звичайні вікна, столярського виробництва, вони дешевші і живі.

Ото ви настрій мені підняли :). Востаннє чула щось подібне від подруги, яка казала - "Це страхіття, нема чим в хаті дихати", а коли я спитала, чи вона ставить вікна на вентиляцію, то вона дивилась на мене круглими очима і питала, а як то? Звичайно якщо закупоритись і ніколи не провітрювати, то повітря і ходити не буде. У мене всі 5-ть вікон металопластикові і 2 з них балконні блоки. Тут навіть нема що говорити про те, наскільки з ними стало краще жити. І є в них мікровентиляція, тобто кімната постійно вентилюється, і протягу нема, що важливо з малими дітьми. Просто багато людей купує і навіть не підозрює, що вікно можна практично постійно на цій мікровентиляції тримати. І ніякої задухи в хаті небуде.
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 March 19 )

• З днем народження
    vishka 
    - Вік: 32

Перекладач онлайн