Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чудо-зілля для очищення шлунково-кишкового тракту - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чудо-зілля для очищення шлунково-кишкового тракту Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Наталя-я 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 0

Відправлено 18 November 2010 - 17:35

Ось знайшла такий метод очищення організму від шлаків

Спойлер

Можливо хтось вже спробував цей рецепт, а може хтось знає ще якісь способи очищення.
Хочу спробувати та ніяк не відважусь.

Повідомлення відредаговано Suncokret: 29 September 2014 - 19:23

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 November 2010 - 18:53

Особисто я вірю в ефект здорового способу життя, тобто здорове харчування, рух і оптимістичний настрой. Ці рецепти , і цей зокрема, можуть бути помічними, якщо хоча б старатись вести здоровий спосіб життя. Якщо продовжувати їсти чебуреки з шаурмою, і пити пиво на дивані, то нічого не поможе. Хоча рецепт простий, не дорогий і нашкодити не повинен. Якщо є схильність до запорів, то , думаю, варто попробувати. А завдяки холосасу воно ще й не повинне бути противне.

• Back To Top

Користувач поза мережею   jet 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2010 - 21:32

думаю, навіть якщо схильності до запорів немає, то кишківник все рівно не очищається повністю, там є якісь налипання на стінки тощо. Хоча якось дивилася передачу по СТБ (з циклу тих лякаючих) і там казали, що то все фігня, що кишківник насправді якось самоочищається і ніякі очистки робити не треба.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2010 - 01:54

Дівчата хто вирішить спробувати, перший раз починайте з мізерної дози. Я щось схоже готувала. Там точно була сена і сухофрукти(інжир, курага...). Скажу коротко - дорого. По рецепту було, одна чайна ложка на ніч. Я як відчувала щось неладне почала з половинки ложечки. На ранок у шлунку були страшенні спазми, болів увесь живіт. Я навіть не змогла вийти на роботу. Тогож дня я змила всю цю "смакоту" у туалет. Хоча подруга, яка дала мені рецепт, пила його без проблем.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2010 - 09:00

по ідеї тракт має очищатися на другий же день, а може kykla, того і крутило, що там ліки зробили переворот і почалося очищення? Хоча так, аби навіть на роботу не вийти - то підозріло.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 January 2011 - 12:51

Чудо-зілля, на жаль, не знаю. Пити більше рідини, хто може, той очисні клізми робить, в мене сестра часто таке практикує. Я не можу. Я пью звичану воду з лимоном, раз в квартал приблизно тиждень приймаю біле вугілля. Мені здається, що сорбен - це найкраще з категорії дешево і сердито. Негатив так трохи з кішкивника прибирається, бо полувати себе стаю краще.

My Signature
Все, що не робиться, робиться на краще!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lubka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 January 2011 - 12:54

Дівчата, а я схудла на простій вівсянці :smile: я раніше ніколи її не їла, а це щось раптом чоловік захотів, я йому приготувала і сама попробувала, мені сподобалось, я навіть подумати не могла що за місяць скину 4 кг. :angel:. Які я тільки методи не пробувала, ваги не набирала але і не скидувала. А тут такий результат-супер! практично ні від чого я не відмовилась, правда солодке стараюсь, якщо дуже хочеться (я страшна солодкоїжка) їсти лише вранці. Ввечері їм лише тоді, ну як вже дуууже хочу. А на обід у мене вівсянка з родзинками, або яблуками, курагою, бананом. Аааа, трошки обдурила, відмовилась від хліба і булочок.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SWEET_lanka 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2011 - 15:58

Наталя-я, мої дві подруги п'ють таке чудо-зілля. Я також планувала спробувати, але то вагітна, то годуюча... Ніяк не могла.
Подруги розказують: перші 2 дні дуже (вибачте) проносить - це ї є ефект очищення, якщо такого не відбувається, то замала доза для такого зашлакованого організму (так було у моєї мами). Потім організм ніби звикає і решту днів ніяких особливих проблем нема. Тому варто розпочинати перед вихідними - коли ви знаходитесь вдома.
На рахунок ефекту подруги відмічають: живіт "спадає" за перший тиждень. Напій має жовчогінну дію.
Дякую, що нагадали про цей рецепт. От відлучу доню від ГВ і собі поп'ю, ще й чоловіка присаджу :96:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2011 - 16:15

Я чогось думаю, що тут забагто сени трави з нею потрібно бути дуже обережно. Є такий рецепт на "розвільнення"
400 гр. чорносливу;
по 200 гр. ізюму і інжиру;
100 гр. кураги;
200 гр. шипшини або холососа (2 баночки)
50 гр. сени;
це все мелиться на м'ясорубці додається 2 -3 ст.л. меду
все це перемішати і вживати по ложці столовій рано і вечір, дуже допомагає при запорах.

Я б теж попробувала такий рецептик, який пропонує Наталя-я для очистки організму і правильно, що потрідно дотримуватись здорового харчування, але щодо сени потрібно бути обережним.

Повідомлення відредаговано amelia: 27 January 2011 - 16:16

My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2011 - 16:21

Дівчата,а від чого то ви чиститеся зібралися? Взагалі-то ніяких шлаків в природі не існує.

Цитата

чи Потрібно очищати організм від шлаків?
Якщо у вас є знайомий патологоанатом, запитаєте у нього, де у людини в організмі він бачив «шлаки» і як вони, власне, виглядають? Тому як ці самі шлаки не бачили ні в одній медичній лабораторії, про них не чули учені. Більш того, ні в одному підручнику по фізіології людини ви це загадкову речовину не зустрінете.
Отже, якщо ви чуєте від когось термін «шлаки», знайте, що або у людини немає медичної освіти, або він хоче заробити на вас.
Торговець «очищаючим» зіллям охоче пояснить вам, що шлаки - це відходи організму, які поволі отруюють нас зсередини. Не вірте - природа забезпечила нас прекрасною системою виділення, і все зайве видаляється з потім, сечею і т.д. А якщо у кого ці «відходи» не виводяться, то страждальник швидко потрапляє до лікарні - по «Швидкій».
На щастя, самі засоби, що «очищають організм», як правило, цілком безпечні - це звичайно м’які сечогінні, послаблюючі і іноді жовчогінні засоби. Але регулярне їх вживання може привести до дисбактеріозу кишечника, висновку потрібних організму солей і втраті пружності шкіри.

В мене родич хірург, я його колись питала чи існуюють шлаки, він мені пояснив що це в принципі неможливо, бо слизова кишківника повністю оновлюється раз в кілька днів, і якби ті "шлаки" дійсно існували не виводилися, то кишкова непрохідність була б напевне частим явищем...

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2011 - 17:02

а ми в сімї практично відмовилися від чаю... ми заварюємо трави в різних комбінаціях (ромашка, календула, мята, меліса, листочки вишні, малини, смородини, сушені квіти бузини, чебрець...) прекрасні напитки. весь час різний смак і запах, трави самі сушимо влітку. Раніше ж в Україні не було чаю,поки його не привезли з Індії.. наші предки пили трави..

• Back To Top

Користувач поза мережею   Martusya1309 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 January 2011 - 17:38

Ось знайшла такий метод очищення організму від шлаків

Спойлер

Ой я пробувала колись такий метод.....пила склянку на ніч...починаючи з 4-5 ранку в животі так булькотіло що огого...в 6 годині я вже з такою швидкістю летіла до туалету що аж чоловіка перелякала, проносило конкретно. На 6 день не витримала і припинила знущатись над собою. Але в кожного все індивідуально, може комусь сподобається :wacko3:

Повідомлення відредаговано Suncokret: 29 September 2014 - 19:25

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2011 - 13:38

Я пропила цей курс очищення від шлаків, незнаю чи допомогло??? І який потрібно побачити результат?
Але моєму дідусеві помагає "при запорах"

My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2011 - 08:13

Оленка-Зеленка, ото я теж таке читала, що слизова повністю оновлюється із всім, що там на ній лишилось. Правда я тоді не дуже розумію оті лікування клізмами, люди приїжджають задоволені і посвіжівші. Чи то просто в них такий ефект плацебо, поїхали на курорт, виспались, відпочили, наїлись фруктів і пояснюють свій чудесний стан клізмами...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lutik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2011 - 09:53

Перегляд повідомленняkykla (20.11.2010, 2:54) писав:

Дівчата хто вирішить спробувати, перший раз починайте з мізерної дози. Я щось схоже готувала. Там точно була сена і сухофрукти(інжир, курага...). Скажу коротко - дорого. По рецепту було, одна чайна ложка на ніч. Я як відчувала щось неладне почала з половинки ложечки. На ранок у шлунку були страшенні спазми, болів увесь живіт. Я навіть не змогла вийти на роботу. Тогож дня я змила всю цю "смакоту" у туалет. Хоча подруга, яка дала мені рецепт, пила його без проблем.

В мене була аналогічна реакція на цей метод очищення. Спазми страшні як під час родів :rofl: . Добре, що це були вихідні, бо в такому стані дійсно на роботу не вийдеш. Теж викинула цю суміш в унітаз. Більше такого пробувати не хочу.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Цьопа 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2013 - 12:18

Особисто мені дуже подобається такий собі "східний еліксир молодості",гарно очичає шлунок,привчила вже і чоловіка пити і навіть пів.ч.л. даю 2річ.доні- не подумайте в складі нічого поганого немає.Пити потрібно зранку на голодний шлунок по 1ч.л. (правда доні даю після того як вона щось згамає).Склад 200гр.меду(в рідкому виді),100 гр. лимонного соку,50 гр.оливкової олії. Я роблю в менших пропорціях,просто в такому ж процентному відношенні.Зберігати звичайно в холодильнику.Після 2 тиж. прийому я і на лиці зміни замітила-шкіра стала мякою та еластичнішою.Мені подобається.А для похудання хочу попробувати зелену каву,може вже хтось пробував,чи є ефект? (хоч це не зовсім в цю тему...)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Butterfly-N 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2013 - 16:54

требу буде попробувати, бо у мене трохи проблеми з "туалотом",а сены, і холосаса де можна купити, вперше чую. І що можна ще приймати як послаблююче, може хтось знає?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 December 19 )

• З днем народження
    Nilatanka 
    - Вік: 35

Перекладач онлайн