Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Менструальний цикл - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 40 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Менструальний цикл Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 28 January 2009 - 00:14

Перегляд повідомленняNasjka (27.1.2009, 11:06) писав:

Привіт! У мене схожа ситуація з пролактином. Я б хотіла в тебе спитати, які саме ти ліки пила (Парлодел, Достінекс)??? У мене вагітність завмерла на 7 тижні, тепер шукаю причину... Мій лікар не хоче звертати увагу на цей гормон, каже не страшно! А інші гормони в тебе були в нормі? Буду дуже вдячна за відповідь!!!

Не вірте лікарю і змініть його по можливості, бо при підвищеному пролактині неможливо завагітніти, хіба якесь чудо станеться. Хіба що у Вас є серйозніші проблеми з організмом, внаслідок яких пролактин і тримається так високо, і лікар планує усувати ту причину, а пролактин тоді сам впаде. Можливо, тому лікар не звертає на пролактин уваги.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Анета 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 January 2009 - 10:59

Перегляд повідомленняNasjka (27.1.2009, 12:06) писав:

Привіт! У мене схожа ситуація з пролактином. Я б хотіла в тебе спитати, які саме ти ліки пила (Парлодел, Достінекс)??? У мене вагітність завмерла на 7 тижні, тепер шукаю причину... Мій лікар не хоче звертати увагу на цей гормон, каже не страшно! А інші гормони в тебе були в нормі? Буду дуже вдячна за відповідь!!!

Всі інші гормони в мене були в нормі і приймала я парлодел. Я не буду стверджувати бо я не лікар, але мені здається якщо б в тебе була проблема в пролактині то ти б взагалі не могла завагітніти, мені здається що тут причина в чомусь інша. А аналізи я б радила здати на всі гормони.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nasjka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2009 - 10:42

Перегляд повідомленняАнета (28.1.2009, 10:59) писав:

Всі інші гормони в мене були в нормі і приймала я парлодел. Я не буду стверджувати бо я не лікар, але мені здається якщо б в тебе була проблема в пролактині то ти б взагалі не могла завагітніти, мені здається що тут причина в чомусь інша. А аналізи я б радила здати на всі гормони.

У мене всі інші гормони також в нормі, але зараз здаю ще один раз, щоб переконатися в цьому. Я прочитала багато джерел, де стверджується, що є так званий макропролактин (біологічно неактивний пролактин), який організм просто виділяє, але він є абсолютно неактивний. Це вже давно доведено, але ще не всі лабораторії роблять на нього аналіз. Тому я підозрюю, що в мене може бути така форма гіперпролактинемії. Тим більше, у мене немає ніяких ознак (виділення з грудей, збільшення грудей в розмірі...). Оскільки це гормон стресу, а я настільки емоційна і нервова, то можливо він трохи підвищується у мене від постійного збудження нервової системи. Так що правильно мені лікар сказала - в першу чергу треба лікувати нервову систему!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2009 - 11:46

Перегляд повідомленняNasjka (27.1.2009, 12:06) писав:

Мій лікар не хоче звертати увагу на цей гормон, каже не страшно! А інші гормони в тебе були в нормі? Буду дуже вдячна за відповідь!!!

Текст, що розкривається
Пролактин - гормон, вырабатываемый лактотрофами - клетками передней доли гипофиза. Пролактин играет исключительно важную роль во многих процессах, происходящих в организме. И, в частности, в обеспечении нормальной работы репродуктивной системы. Повышение уровня пролактина является одной из частых причин бесплодия и наиболее частой причиной из гормональных форм бесплодия у женщин.
Пролактин, или лактотропный гормон (лат. prolactinum, англ. prolactin) — один из гормонов передней доли гипофиза. По химическому строению является пептидным гормоном.
При патологически повышенном уровне пролактина у женщин нарушается менструальный цикл, развивается бесплодие, аноргазмия, фригидность, увеличиваются размеры молочных желез вплоть до формирования макромастии (гигантских молочных желез) и могут развиться кисты или аденомы молочных желез, а впоследствии даже рак молочной железы.
Секреция пролактина гипофизом находится под cильным регулирующим влиянием гипоталамуса и значительно увеличивается при стрессовых состояниях, при тревоге и депрессии, при сильных болях (например травмах, операциях), при психозах. Еще более значительно секреция пролактина увеличивается при беременности и особенно в период лактации (кормления грудью).

Секреция пролактина также увеличивается при злоупотреблении алкоголем и наркотиками (опиатами, амфетамином, кокаином, каннабисом), при приеме многих психотропных препаратов, особенно антипсихотиков, в меньшей степени антидепрессантов, транквилизаторов, нормотимиков, а также при приеме эстрогенов, противозачаточных таблеток, некоторых противорвотных лекарств.

Снижается секреция пролактина при приеме агонистов дофаминовых D2 рецепторов — бромокриптина, перголида, каберголина и других, а также антагонистов эстрогенов тамоксифена, клостильбегита. В некоторой степени снижается секреция пролактина при приеме гормонов щитовидной железы, глюкокортикоидов.
Существует множество факторов, приводящих к повышению уровня пролактина:

* Физиологические, т.е. не связанные ни с какими заболеваниями и встречающиеся у здоровых женщин. Так, уровень пролактина повышается во время сна, кормления грудью, стресса, усиленной физической нагрузки, при половом акте, при беременности и в послеродовом периоде.
* Патологическая гиперпролактинемия вызывается опухолями гипофиза (микро- и макропролактиномами), различными заболеваниями (первичный гипотиреоз, хроническая почечная недостаточность, цирроз печени, синдром поликистозных яичников и др.).
* Уровень пролактина повышается при приеме некоторых лекарственных препаратов: нейролептиков, антидепрессантов, гипотензивных средств, простагландинов, эстрогенов в больших дозах, после операций и травм в области грудной клетки, частых выскабливаний полости матки и др.

Повышенный уровень пролактина может проявляться по-разному:

* у женщин наблюдается недостаточность II фазы менструального цикла, задержки месячных или полное их отсутствие, нарушение овуляции, выделение молозива или молока из молочных желез ( галакторея ), бесплодие
* у мужчин повышение уровня пролактина сопровождается снижением полового влечения, потенции и галактореей.

Диагностика гиперпролактинемии. Ведущим методом в обследовании больных с гиперпролактинемией принадлежит

гормональному обследованию - определению пролактина в крови. Забор крови производится из вены, в утренние часы, между 5-м и 8-м днями менструального цикла. Как правило, при повышенном уровне гормона необходимы повторные определения (не менее 3-х). Это связано с возможностью временного повышения уровня пролактина, которое не говорит о наличии какого-либо заболевания.

Для диагностики органической гиперпролактинемии применяют обследование области гипофиза с помощью краниографии (рентгеновский снимок черепа в 2-х проекциях), компьютерной (КТ) и магнитно-резонансной томографии (МРТ). Последние 2 метода обладают значительно большей точностью и информативностью.

При отсутствии стресса пролактин и его уровень находятся в пределах нормы. На уровень пролактина эстроген оказывает прямое влияние. Тем более высокий пролактин, чем более высокий уровень эстрогенов синтезируется в организме.

Нормы пролактина Женщины (от начала менструации и до менопаузы)

40 - 530

Если анализ пролактина в крови показывает повышенный уровень пролактина, то для врача подобные результаты дают основание предполагать:

* беременность или кормление грудью
* синдром галактореи-аменореи
* синдром поликистозных яичников
* дисфункции, опухоли гипофиза
* заболевания гипоталамуса
* гипотиреоз
* почечную недостаточность
* цирроз печени
* аутоиммунные заболевания – ревматоидный артрит, диффузный токсический зоб, системная красная волчанка…
* гиповитаминоз В6
* стресс
* повреждения грудной клетки.

Повышенный пролактин в крови может быть и следствием приема антигистаминных препаратов, эстрогена и некоторых других лекарств.

Постоянно повышенный уровень пролактина в крови называется гиперпролактинемией. Гипрепролактинемия отражает нарушения функции половых желез у мужчин и женщин. Поэтому высокий пролактин очень плохо влияет на зачатие и возможность беременности. Гиперпролактинемия – одна из ведущих причин бесплодия.

Низкий пролактин может быть симптомом недостаточности гипофиза, апоплексии гипофиза. Уровень пролактина понижается при перенашивании беременности. Также снижение уровня пролактина происходит вследствие приема некоторых медицинских препаратов (противосудорожных средств, морфина и др.).

Как сдать анализ пролактина правильно

Для определения уровня гормона пролактина женщинам можно сдавать кровь на анализ в 1 и 2 фазу менструального цикла. Если нет специальных рекомендаций, кровь сдаётся на 1-3 день менструального цикла. Анализ на пролактин сдается утром натощак, однако не позднее, чем через 3 часа после пробуждения.

За один день до взятия анализа крови на гормон пролактин нужно исключить половые отношения, не посещать сауну, не употреблять алкоголь, избегать стресса (или не сдавать анализ после перенесенного волнения), избегать воздействия на молочные железы. Врачи рекомендуют также не курить в течение часа перед анализом на гормоны и быть в состоянии покоя около 30 минут – отдохнуть и успокоиться перед анализом

В настоящее время существуют 3 поколения препаратов для лечения гиперпролактинемии.

* Производные алкалоидов спорыньи: бромкриптин (парлодел), лизурид, перголид, лисенил). Наиболее распространенным из них является бромкриптин. Обычно он назначается в дозе 1,25 - 2,5 мг 2-3 раза в день.
* Препараты, не относящиеся к производным алкалоидов спорыньи, синтезированные специально для снижения уровня пролактина. К ним относится квинаголид (норпролак, "Сандоз"). Этот препарат имеется у нас в продаже и переносится лучше, чем бромкриптин. Еще одним его достоинством является возможность приема один раз в день. Препарат выпускается в таблетках по 25, 50, 75 и 100 мкг. Лечение начинают с дозы 25 мкг в сутки в первые 3 дня и продолжают по 50 мкг в сутки в последующие 3 дня. Начиная с 7-го дня, рекомендуемая доза составляет 75 мкг в сутки. Затем дозу, при необходимости, постепенно увеличивают, но не чаще чем 1 раз в неделю. Поддерживающая доза составляет 75 - 150 мкг в сутки. Препарат принимают перед сном, вместе с приемом пищи.
* Производное алкалоида спорыньи эрголина с длительным действием - карбеголин (достинекс, "Фармация и Апджон"). В начале лечения он назначается в дозе 0,5 мг 1 раз в неделю (по 1/2 таблетки 2 раза в день вместе с приемом пищи). Дозировка увеличивается постепенно, с шагом 0,5 мг в месяц. Поддерживающая доза составляет, обычно, 1 - 2 мг в неделю.

К преимуществам этого препарата относятся, помимо продолжительного действия, более быстрое снижение уровня пролактина, больший процент восстановления овуляторных циклов, выраженное влияние на пролактиномы, лучшая переносимость.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2009 - 21:48

в мене теж підвищиний пролактин, назначали пити Ціклодінон 3 міс.,але як переставала приймати знов збій у циклі. а взвгалі сказали як рожу, так все буде в нормі, але як же тут завагітняешь?? зараз цикл ніби нормальний, а на гормони давно не здавала аналіз

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2009 - 13:35

Перегляд повідомленняМышка (29.1.2009, 21:48) писав:

в мене теж підвищиний пролактин, назначали пити Ціклодінон 3 міс.,але як переставала приймати знов збій у циклі. а взвгалі сказали як рожу, так все буде в нормі, але як же тут завагітняешь?? зараз цикл ніби нормальний, а на гормони давно не здавала аналіз

Привіт! мені також назначали пити циклодинон - на ньому я і завагітніла!!! Зараз знову здаю аналізи на основні гормони, з дотриманням усіх вищезазначених вимог. Подивлюсь, який буде результат. Зараз мені прописали мулімен, потім якщо пролактин буде високий - прийдеться попити парлодел. Ну а там і вагітніти буду пробувати! Я читала, що дуже багато жінок народжують і з високим пролактином, а деякі не можуть. Так що все дуже індивідуально. Будем пробувати і надіятись. Як сказала моя лікар - що тобі написано пережити - те ти і будеш змушена пережити!!! Все буде добре! Тримаймося, бо ми того варті!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2009 - 11:25

а скажіть будь ласка, від чого залежить довжина циклу у жінки?
у мене довгий цикл, 36-38 днів, ясно що шансів у рік завагітніти 10 (360/36) менше ніж у тих у кого цикл короткий..
ну цікаво ж чому у одних довгий .. інший такий короткий.. гормони.. спадковість.. у мами моєї короткий (28)

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zirochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 February 2009 - 15:00

vitalina,

Як Ви, мабуть, знаэте, менструальний цикл дiлиться на двi фази: перша - фолiкулярна фаза та друга - лютеiнова. По закiнченнi фолiкулярноi фази вiдбуваэться овуляцiя i цикл переходить в лютеiнову фазу. Довжина менструального циклу залужить в основному лише вiд першоi (фолiкулярноi) фази. Тобто, часу, за який видiлиться домiнантний фолiкул, виросте та лопне для вашого органiзму необхiдно бiльше, нiж для бiльшостi. Друга фаза (лютеiнова) в основному завжди стандартно однакова (14-15 днiв). Вона може подовжитись (на 1-2днi) лише в тому випадку, коли жiнка приймаэ препарати, якi мiстять прогестерон.

Якщо Вас насправдi дуже хвилюэ питання щодо довжини Вашого циклу, то можу порадити лише виключити можливiсть мультифолiкулярного синдрому. Для цього необхiдно зробити УЗД-монiторинг фолiкула на 8-9-ий день циклу.

А загалом, немаэ абсолютно нiяких причин для хвилюванняю:-) Жiнок з iдеально-28-миденним циклом не так вже й багато, як пишуть у пiдручниках та спец. лiтературi;-)

My Signature
Разом з дитям народжується МАТИ.
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2009 - 21:26

vitalina, у мне теж буває довгий цикл, особливо навесні, коли не вистачає вітамінів. зараз коли приймаю віт Е цикл нормальний, а коли не приймаю та ще й ось захворіла чи перенервувала- цикл довгий.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nesty4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2009 - 23:05

В моєї подружки МЦ з 13 років кожних 28 днів в неї починаються місячні і при цьому вона безплідна :36_3_16:
В мене підвищений тестостерон. Скажіть дівчата чи може цей гормон бути причиною невиношування вагітності?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zirochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2009 - 10:43

Nesty4ka,

Зазначте, будь ласка, у скiльки разiв пiдвищений рiвень тестостерона. Бо iнакше неможливо вiдповiсти точно на ваше питання. Якщо пiдвищення невелике (у 2-3 рази), то вважаэться незначним, тобто не може завадити нi заплiдненню, нi виношуванню. Якщо бiльше, то насамперед з'являться проблеми з заплiдненням (проблеми з виходом яйцеклiтини).

Якщо Вас цiкавлять гормони, вiд яких залежить виношування вагiтностi, то це перш за все:
прогестерон, 17 ОН, DHEA-S.

My Signature
Разом з дитям народжується МАТИ.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nesty4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2009 - 19:59

Перегляд повідомленняZirochka (11.2.2009, 11:43) писав:

Nesty4ka,

Зазначте, будь ласка, у скiльки разiв пiдвищений рiвень тестостерона. Бо iнакше неможливо вiдповiсти точно на ваше питання. Якщо пiдвищення невелике (у 2-3 рази), то вважаэться незначним, тобто не може завадити нi заплiдненню, нi виношуванню. Якщо бiльше, то насамперед з'являться проблеми з заплiдненням (проблеми з виходом яйцеклiтини).

Якщо Вас цiкавлять гормони, вiд яких залежить виношування вагiтностi, то це перш за все:
прогестерон, 17 ОН, DHEA-S.

Я точно не памятаю бо це було 2 роки тому і результати аналізів не збереглись.
Дякую за інформацію,буду мати на увазі :)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2009 - 14:12

Перегляд повідомленняvitalina (10.2.2009, 11:25) писав:

а скажіть будь ласка, від чого залежить довжина циклу у жінки?
у мене довгий цикл, 36-38 днів, ясно що шансів у рік завагітніти 10 (360/36) менше ніж у тих у кого цикл короткий..
ну цікаво ж чому у одних довгий .. інший такий короткий.. гормони.. спадковість.. у мами моєї короткий (28)

У моєї мамми цикл завжди був коротким- 26 днів, у мене до вагітності- 33-35 днів. Завагітніти з першої ж спроби це не завадило. У кожного індивідуально,надійтеся і у вас все буде добре.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняNesty4ka (10.2.2009, 23:05) писав:

В моєї подружки МЦ з 13 років кожних 28 днів в неї починаються місячні і при цьому вона безплідна :36_19_5:
В мене підвищений тестостерон. Скажіть дівчата чи може цей гормон бути причиною невиношування вагітності?

Уровень тестостерона у женщин значительно повышается во время беременности.
Текст, що розкривається
Тестостерон к III триместру беременности достигает максимальных значений. Обычно повышенный тестостерон норма для женщины в период овуляции. В период менопаузы происходит постепенное понижение тестостерона.

Норма тестостерона

нмоль/л

Мужчины
5,76 - 28,14

Женщины
0,45 - 3,75

Анализ тестостерона показывает возможные отклонения от нормы уровня тестостерона и как следствие возможные заболевания различных органов и систем.

Повышение уровня тестостерона скажет врачу о возможной гиперплазии коры надпочечников и избытке тестостерона, который создают различные опухоли, вырабатывающие гормон тестостерон. Избыток мужских гормонов у женщины может возникать при опухоли яичника.

Повышенный уровень тестостерона у мальчиков может наблюдаться при преждевременном половом созревании.

Снижение тестостерона характерно для синдрома Дауна, при почечной недостаточности, ожирении и недостаточной функции половых желез. Низкий тестостерон – характерный симптом хронического простатита. Снижение тестостерона происходит у женщин, придерживающихся вегетарианства, низкоуглеводной диеты.

Отклонения от нормы половых гормонов, как в большую, так и в меньшую сторону возможны при приеме некоторых медицинских препаратов.

Как сдать анализ тестостерона правильно

Женщины могут сдавать анализ тестостерона на 6-7 день менструального цикла.

За день до взятия анализа крови на тестостерон не занимайтесь спортом и не курите.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2009 - 11:54

Дівчата, хто стикався з проблемою виділень після місячних...? У мене напротязі 3-4 днів після місячних мазає якимось бруднувато-коричневим... Не знаю що і думати... Може хто небудь знає що то може бути?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2009 - 22:02

це може бути остатки крові вже свернувшейся. В мене так маже перед М. і я знаю що на інший день підуть вони. іноді можуть бути і всередені М.. Але якщо дуже безпокоять то краще спитати у Гінеколога.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2009 - 11:37

Дівчата, хто небудь знає, коли місячні можна назвати скудними? У мене десь протягом півроку місячні дещо покоротшали - 1-2дні - більш-менш нормально, а потім лиш маже:-(!!! Я навіть обхожуся щоденними прокладками, лиш міняю їх часто. Може хтось стикався з такою проблемою? Я вже і про ендоментріоз начиталася, і про дисфункцію яїчників в таких випадках..........

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   CatLeon 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2009 - 12:00

Nasjka в мене така сама проблема останні два цикли всі 5 днів тільки мажеться. незнаю причини, але завтра йду до лікаря то надіюся знайде причину, тоді я напишу.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   shbyf 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2009 - 12:11

Перегляд повідомленняNasjka (21.2.2009, 11:54) писав:

Дівчата, хто стикався з проблемою виділень після місячних...? У мене напротязі 3-4 днів після місячних мазає якимось бруднувато-коричневим... Не знаю що і думати... Може хто небудь знає що то може бути?

Я б вам порадила проконсультуватись у гінеколога щодо питання ендометріозу. Але варто знайти лікаря, який займається саме цією проблемою?

Ендометріоз – одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яким страждають до 15% жінок дітородного віку. Ендометріоз – це захворювання, при якому усередині матки, у позаматковому просторі й в інших органах виникають вузли, подібні по будові з ендометрієм (внутрішня слизова оболонка матки). У цих включеннях відбуваються циклічні зміни, подібні зі змінами в слизовій оболонці матки під час менструального циклу.

Дуже часто ендометріоз виявляється, коли жінка приходить до лікаря, щоб розібратися – чому ж у неї не настає вагітність. При цьому з'ясовується, що вогнища ендометріозу і є причиною безплідності. Ендометріоз супроводжується безплідністю в 40-60% випадків. Причому особливість його полягає в тому, що типові причини безплідності (непрохідність маткових труб, порушення менструального циклу) у жінки при цьому можуть і не спостерігатися. Безплідність може являтися єдиним клінічним проявом ендометріозу.

Також характерними ознаками ендометріозу є:
• больові менструації;;
• болі під час статевого акту;
• болі внизу живота, не пов'язані з менструацією, іррадіація болей у поперек і куприк;
• темні кров'янисті виділення з статевих шляхів до і після менструації.

Причини:
Сьогодні існує чимало теорій виникнення ендометріозу. Але жодна з них, на жаль, не дає повного пояснення – чому ж усе-таки це захворювання розвивається. Самою розповсюдженою в даний час теорією походження ендометріозу є перенесення фрагментів ендометрія через труби під час менструації. Є також думка, що ендометріоз являє собою аутоімунне захворювання.

Достовірно відомо, що "пусковим моментом" для розвитку ендометріозу може стати аборт. Адже для організму жінки це дуже сильний стрес – і психологічний, і фізичний (травмуються тканини), і гормональний.

Діагностика
• огляд фахівця-гінеколога;
• ультразвукове сканування;
• тестування на пухлинні онкомаркери (спеціальний аналіз крові).

Лікування
Основними методами лікування ендометріозу є хірургічний, гормональна і симптоматична терапії.

Медикаментозний метод лікування заснований на застосуванні гормональних препаратів, що дозволяють нормалізувати роботи яєчників і виключити утворення вогнищ ендометріозу. Чим раніше жінка звертається до лікаря при виникненні характерних симптомів, тим вища імовірність того, що захворювання можна буде вилікувати, не проводячи хірургічне втручання.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Саня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2009 - 16:08

Перегляд повідомленняNasjka (21.2.2009, 11:54) писав:

Не обов"язково це може буди ендометріоз. У деяких жінок це природне явище - самоочищення піхви. От і все. Якщо ж виділення йдуть бідьше 3 днів, тоді варто звернутися в лікарню

• Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2009 - 16:19

Перегляд повідомленняNasjka (2.3.2009, 11:37) писав:

Дівчата, хто небудь знає, коли місячні можна назвати скудними? У мене десь протягом півроку місячні дещо покоротшали - 1-2дні - більш-менш нормально, а потім лиш маже:-(!!! Я навіть обхожуся щоденними прокладками, лиш міняю їх часто. Може хтось стикався з такою проблемою? Я вже і про ендоментріоз начиталася, і про дисфункцію яїчників в таких випадках..........

А УЗД вам не робили?
"То, о чем вы стеснялись спросить
или Всё о женских выделениях."

Текст, що розкривається
Прозрачные тянущиеся, слизистые выделения, похожие на яичный белок, чаще обильные - период перед овуляцией, норма.

Белые слизистые выделения или прозрачные слизистые выделения с белыми прожилками в конце цикла, перед менструацией - эрозия шейки матки, цервицит (воспаление канала шейки матки). Слизистые выделения так или иначе связаны с шейкой матки.

Кремообразные или киселеобразные скудные выделения - вторая половина цикла. Норма.

Кремообразные или киселеобразные усиливающися выделения - последние дни цикла. Норма.

Прозрачные, белые или чуть желтоватые выделения сгустками - в первые часы после незащищенного полового акта, когда сперма попадает во влагалище, норма.

Обильные белые жидкие выделения наутро после незащищенного полового акта - норма.

Кремообразные белые скудные выделения после полового акта с презервативом или без семяизвержения во влагалище - "сработавшаяся" влагалищная смазка, норма.

Коричневые мажущие кровянистые выделения в конце цикла перед менструацией (мазня) - патологический процесс в матке (эндометриоз, полип или гиперплазия эндометрия и др.)

Коричневые мажущие кровянистые выделения (мазня), длительно после менструации - патологический процесс в матке (эндометриоз, полип или гиперплазия эндометрия и др.)

Коричневые мажущие кровянистые выделения во время беременности (мазня) - старая отслойка плодного яйца или плаценты, бывшая несколько дней или даже неделю назад.

Коричные выделения (мазня) в первые месяцы приема гормональных контрацептивов - вариант нормы.

Алые кровянистые выделения за несколько дней перед менструацией - эрозия шейки матки, эндоцервицит.

Алые кровянистые выделения, усиливающиеся - начало менструации, первый день. Норма.

Алые кровянистые прожилки в середине цикла - бывает в ближайшее время после овуляции, вариант нормы.

Алые кровянистые выделения во время беременности - отслойка плодного яйца или плаценты, угроза прерывания беременности.

Алые кровянистые выделения после полового акта - микротрещинки во влагалище, образовавшиеся во время полового акта, эрозия шейки матки, цервицит.

Белые творожистые или похожие на кефир выделения, белые пленки или налет между большими и малыми половыми губами, на клиторе, обычно в сочетании с хлебным или кисломолочным запахом - молочница (кандидоз).

Белые или чуть зеленоватые, отслаивающиеся пленками выделения, обычно в сочетании с рыбным запахом - дисбиоз влагалища (гарднереллез)

Желтые или зеленые пузырящиеся выделения - инфекция, передающаяся половым путем (трихомониаз и др.)

Желтые или зеленоватые обильные выделения - острая бактериальная инфекция во влагалище, острый аднексит (воспаление яичников), острый сальпингит (воспаление в маточных трубах).

Желтые или зеленоватые скудные выделения - бактериальная инфекция во влагалище, эрозия шейки матки, хронический аднексит (воспаление яичников), хронический сальпингит (воспаление в маточных трубах)

Сукровица, выделения как разбавленная кровь, по типу "мясных помоев" - лохии после родов, норма

Сукровица, выделения как разбавленная кровь, по типу "мясных помоев", но с неприятным запахом, обычно перед менструацией и после нее - хронический эндометрит, хронический эндоцервицит.

Жидкие водянистые выделения, приобретающие грязный цвет на прокладке, перед менструацией и после нее - хронический эндометрит, хронический эндоцервицит.

Жидкие беловатые выделения, похожие на молоко, во время беременности, обычно усиливаются с увеличением срока - норма, если не раздражают наружные половые органы и не имеют неприятного запаха.

Постоянные, не изменяющиеся в течение цикла выделения, за исключением периода менструации, бывают когда женщина принимает гормональные контрацептивы или страдает бесплодием и не имеет воспалительных процессов во влагалище.

Выделения большими сгустками во время менструации - загиб шейки матки, нарушение свертываемости крови - склонность к тромбообразованию, гиповитаминоз витаминов группы В, патологический процесс в матке (полип, эндометриоз, миома). Также подобные выделения бывают, если у женщины
стоит внутриматочная спираль.

Зеленые, густые, в сочетании со слизью, усиливающие от напряжения, после дефекации - гнойный цервицит

И главное, появление любых патологических, беспокоящих Вас выделений - повод обратиться к врачу, который установит причину и назначит необходимое лечение.

Материал подготовила Гревцова Анна,
Центр "Азбука для родителей"

Консультант: Сазоненко Леся Владимировна,
врач акушер-гинеколог

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 40 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Златослава світлина

Златослава  Хто був на узд в сосновської? Чи правильно вона визначає стать дитини?

11 Jul 2020 20:16

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн