Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Тім'ячко - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Тім'ячко Коли заросло? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мамуся :) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 December 2009 - 13:30

В нас тім"ячко дуже велике і закривається помало.... раніше боялась мацати, тільки зараз почала пробувати. Що ми з тим тім"ячком переживаємо...але вже лишилися того всього і як буде так і правильно. Спілкувавшись з БАГАТЬМА лікарями і стикнулась з кардинально протилежними думками. Одні кажуть збільшувати дозу віт Д, інші - тільки профілактичну дозу давати. Пробували і те і інше. Збільшили дозу віт Д - то аналіз по Сулковичу став +++, одна лікарка каже ще збільшити...адже кальцій вимивається, я ж в інтернеті прочитала, що віт Д потрібно зменшити при таких аналізах....Говорила з одною мамою, в якої дитина рівно на рік старша за мою...вони пережили те ж саме і вони прийшли до висновку що краще недодати віт Д ніж його передозувати. Я писала на сайт до Комаровського, його відповідь цитую: "Скорость закрытия родничка никоим образом не зависит от количества витамина Д. В норме он может закрываться к 18 месяцам. Если ребенок хотя бы 2 часа в неделю находится на улице, дополнительный витамин Д ему не нужен." Отож я не резикнула взагалі не давати віт Д, а даю Мультитабс для дітей до 1 року. І аналіз по Сулковичу став норма і мені здається що воно почала потроху закриватись.
Так що моя думка, якщо нема ознак рахіту, то віт Д краще пити 1 краплю і не більше!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 December 2009 - 14:34

В нас, нарешті, тімячко затянулося.Десь я це помітила в кінці серпня. Я думаю, що літо допомогло, а саме, наше прекрасне сонечко. Взимку на сонечку теж виділяється віт. Д, побільше треба гуляти в ясну погоду!
Ми пили по 6 капель Аквадетриму тієї зими протягом ,приблизно, 3 неділь. А потім до весни по 3 каплі, бо в нас було, і справді, дуже відкрите тімячко. Весною гуляли по 4 години в день, влітку, майже, жили на вулиці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2009 - 15:07

У старшенької затягнулось приблизно у 8 місяців, а от з меншим - напереживалась. Уже в 2 міс, його не було. То консультувались, їздили до лікарів, робили ренген, бо нейросонографію відмінили, оскільки тімячка не відчувались.
Тепер стежу за станом Атона. Хочу, щоб не було ніяких негативних явищ. А якщо що недай бог, то одразу реагувати.
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   miluha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2009 - 14:17

У нас тімячка не стало зовсім в 4 місяці, до цього з 2 місяців воно було дуже маленьким і мені забороняли їсти будь-які молочні продукти, яйця ( те, що містить кальцій) - я попрощалася з зубами :cray:

Нещодавно були на УЗД кульшового суглобу, лікар виявив відсутність ядер окостеніння кульшових суглобів, що свідчить про рахітичні зміни кісток (ото догралися з антикальцієвими дієтами). Я лікарю розказала про відсутність тімячка. Він відповів, що то палка з двох кінців, але рахіт -це дуже погано, тому треба лікуватися. Порадив препарат віт Д гомеопатичний(рост-норма) прцедури УФ опромінення і ванни з морскої солі...

Я особисто зробила висновок, що моя знайома лікар, яка каже що природа дуже мудра і знає як і чому рости і розвиватить і треба старатись не заважати їй :diablo:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   X_Nataly 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2009 - 16:09

У нас тім'ячко ще не заросло, розміру як пів п'ятикопійкової монети (довгеньке)
Педіатри тільки щупають, і нічого не говорять. Значить нормально все :diablo:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2009 - 22:17

А у нас тімячко зовсім маленьке майже заросло і вже вітаміни перестали давати (чула що вітамін Д прискорює закривання тімячка) ніби перестало закриватись, але зовсім маленьке лікарі кажуть усе добре.
Взагалі хотіла запитати коли остаточно має зарости тімячко не по научному як книжка пише а як у вас у кого діти трішки старші?1
Поділіться!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2009 - 14:46

Мій синочок родився із великим тім'ячком десь 3 на 4(здається так) (моя мама говорила, що я теж мала велике тім'ячко) і навіть перевіряли чи немає води в порожнині, на Орлика нам лікарка виписала "кінську" дозу вітаміну Д по 5 кап. на 2 тижні, (так при консультаціїї сказала інша лікарка), чесно я побоялася так давати тому давала по 1-2 як вийшло і вичитала, що прийом вітаміну Д триває в період з 15 жовтня по 15 квітня, зимою давала, деколи забувала. Довгий час у нас не зросталося тім'ячко, але до 1,5 року затягнулося і все нормально.
В моєї братової в хлопчика ще 2,5 роки було не стягнулося тім'ячко, то їздила по лікарях, але чим скінчилося, і що приписували незнаю, але здається все нормально. В кожного по-різному.

Повідомлення відредаговано amelia: 23 December 2009 - 14:47

My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2009 - 15:04

Синочок родився з маленьким тімячком і зараз швидко заростає, і щоб я давала...практично його вже нема, вітамін Д не давати нівякому разі, ось так. Головне в поліклініці чуть мене не били, бо я сказала шо не даю віт.Д. . добре шо наблюдаюсь окремо в хорошої лікарки, хоть шось толкове скаже)...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   elima 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 February 2010 - 19:16

Нам один лікар назначив приймати вітамін-Д, а інший педітр категорично заборонив ,бо тім'ячко заросло в 5 місяців. Пропили місяць часу по 2 каплі. У кого зараз вже більші дітки і були з маленьким тімячком, поділіться досвідом...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 06 February 2010 - 00:53

у нас тім'ячко ще не закрилося.. закривається дуже повільно, хоч ми і сир їмо, і п'ємо вітамін Д... у малої від народження було маленьке тім'ячко.. на прийомі у невролога в 4 місяці сказали, що все!! капєц! швидко закривається!!! що до півроку закриється!! а воно зменшилось від того часу зовсім на трішки.. і ще місяці зо 2 буде закриватись, якщо не довше... ну яке ж це раннє закриття.. коротше, кожна дитина індивідуальна..
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2010 - 18:36

а нам наш дільничий педіатр щомісяця говорить, що тімячко ще велике і щоб продовжували давати віт.Д по 1-2 кап. в день.. крім цього раніше назначала Кальціум Д3, але він занадто солодкий і дози там кінські, моя доці від нього блювала... то нам тоді порадили Рост-норма, по 4 гранулки в день.. я його в воді розчиняю... вже даю 3-ій місяць і думаю, може зробити перерву? чи можна і надалі давати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2010 - 18:47

olyalya83, ми теж даємо "Ріст-норма", але по три гранулки через день, нам так лікар казав, хоч в нас нехватка кальцію...та й в інструкції написано, що кожен день коли хвороби вже є. Я думаю, що то забагато кожен день. Може проконсультуйтесь з лікарем? ;)

інструкція
Текст, що розкривається
Спосіб застосування та дози Рост-норма гран. 10 г..
У комплексній терапії порушень фосфорно-кальцієвого обміну: 3 рази на тиждень, курсами від 3 до 6 місяців, залежно від важкості стану.
Після травм, операцій, для лікування остеомієліту – 3 рази на добу, протягом 10 - 14 днів, при переломах кісток – до утворення кісткової мозолі. Для підготовки до операції – 3 рази на добу, протягом 8 - 10 днів.

Повідомлення відредаговано Щаслива зірочка: 06 February 2010 - 18:50

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Youli 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 08:26

Наше тім"ячко вже майже заросла, тільки така смужечка прощупується.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2010 - 22:04

а який має мати розмір тімячко в 3 місяці?? Що означає велике-мале???
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TANJA I AKILINA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2010 - 23:30

krapk@.ua, немає певного розміру в 3 міс, залежно від того з яким народилися. а що дільничий педіатр не слідкує при кожному огляді?
нам також весь час казали мале тім"ячко, а ще не скоро затянеться. а от через то що не давали віт D намучилися з зубами
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюська Н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2010 - 23:23

Нам теж сказали, що велике тімячко, в 4,5 направили на сонографію, там сказали, що лівий шлуночок збільшений на 1мм, невропатолог сказала, що то нічого страшного, може бути після хвороби(ми хворіли в 3,5), ніяких ліків не приписувала, казала, що не потрібно. Скоро маємо ще раз прийти на приййом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната999 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2010 - 12:14

А у нас тім"ячко ще не заросло. Сьогодні має прийти до нас педіатр на огляд, ми прихворіли, і я заодне запитаю про тім"ячко.

Повідомлення відредаговано Ната999: 01 March 2010 - 12:14

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ***танічка*** 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 19:07

У нас вже затянулося, хоча я даю Ріст-норму щодня по 3 гранулки і вітамін Д по 3 краплі, бо в нас нехватка кальцію і дитина велика.
olyalya83 я думаю, що варто зробити перерву з Ріст-нормою як ви вже даєте 3 місяці :i_am_so_happy:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 22:05

Перегляд повідомленняTANJA I AKILINA (15.2.2010, 23:30) писав:

krapk@.ua, немає певного розміру в 3 міс, залежно від того з яким народилися. а що дільничий педіатр не слідкує при кожному огляді?
нам також весь час казали мале тім"ячко, а ще не скоро затянеться. а от через то що не давали віт D намучилися з зубами

В нас педіатр навіть не дивилася на тімячко-ще лиш зразу в перші дні. Я зараз взагалі не знаю що робити. В дитини є первинні признаки рахіту-отож треба давати віт Д (і нервавий такий став що піпец), а тімячко маленьке отже не варто. Плюс сьогодні вобше таааке почалося. Плаче кричить, хапає і тягне все до рота, руцю так гриз, що аж звуки жахливі було чути, а потім схопив мій підборідок і нагриз до синця. Невже це зуби?????? Знову ж таки тут без Д не обійтися.
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dezi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2010 - 12:31

Ми родились з маленьким тімячком. В 6 місяців нам сказали, що тімячко майже закрилось, розмір приблизно 0.5 на 0.5 см. В 7 місяців огляд ми пропустили, а вже у 8 тімячко було закрите. Вітамін Д не вживали, педіатр каже все в нас добре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )