Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: особливі діти в спец закладах - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

особливі діти в спец закладах Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Svitlana83 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 January 2011 - 07:20

smaili,
Шафарика, 15 ДНЗ "Барвінок", для діток з психофізичними вадами з впровадженням методики Монтесорі-педагогіки.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 January 2011 - 10:13

Перегляд повідомленняsmaili (27.1.2011, 0:37) писав:

Я можу сказати про нашу групу: молода вихователька, реабілітолог після інституту, досвіду роботи з такими дітьми немає.Але саме головне-немає ніякого бажання вчитися. Занять з логопедом, психологом вже протягом трьох місяців не було, хоч графік робити спеціалістів складений. Є ще дуже багато негативних моментів...
А про яку няню ти говориш? Не понімаю...поясни.

Я точно не знаю, але говорили, що можна домовитись за няню, за додаткову плату!!!!)))) Ну, всяке буває, а так як мені немає з ким залишати, то хочу просто різні моменти розглянути!!!! Я, впринципі, думаю, якщо не звідти, то будемо десь на стороні щось шукати!!!! Наразі, багато всяких нюансів, треба все обдумати!!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kotyk9 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 March 2011 - 17:03

Дівчата,а хто знає якісь школи для особливих діток(у нас затримка мовного розвитку 2-3ст. і розумового у легкій формі)у Рівному?Зараз ще ходимо у центр реабілітації "Пагінець"-результатом задоволені дуже,але як подумаю про школу-голова сивіє-у звичайній заклюють,та й не потягнемо,може хтось має відгуки про "Особливу дитину"?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alonae 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 June 2011 - 22:19

Перегляд повідомленняkotyk9 (15.3.2011, 18:03) писав:

Дівчата,а хто знає якісь школи для особливих діток(у нас затримка мовного розвитку 2-3ст. і розумового у легкій формі)у Рівному?Зараз ще ходимо у центр реабілітації "Пагінець"-результатом задоволені дуже,але як подумаю про школу-голова сивіє-у звичайній заклюють,та й не потягнемо,може хтось має відгуки про "Особливу дитину"?

Привіт.Розкажіть як там в Пагінці займаються з дітьми і яке відношення.Я хочу записати доцю але незнаю куда.Кажуть в Рівному є 3 садочки для особливих дітей.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 August 2012 - 11:10

Я не знайшла такої теми, будь ласка, вибачте, якщо пишу кудись не туди. Справа в тім, що в мене скоро екзамен, одна з тем є історія спец закдадів (приклад: або епоха, або за певним відхиленням і тд.) питання і інтернаціональному порівнянні. Хотілося взяти Україну (я вчуся за кордоном), але я навіть не уявляю, де літературу шукати і з чого починати. Дуже дякую наперед. Можливо мені хтось щось зможе підказати
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   никулина 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 October 2014 - 09:30

Добрый день. Прошу помочь информацией. Интересуют школы для деток с проблемами зрения. Во Львове есть "Левеня". Скажите кто знает, как там проходит лечение, что там есть из аппаратов, как вообще посещать это заведение? Это школа или туда можно ходить по определенным дням? Какой возраст туда принимают? Может есть школы для слабовидящих не во Львове, а в области?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mik mone 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 May 2019 - 13:26

Добрий день.напишіть ,будь ласка , відгуки про заклад Пагінець м.Рівне. і як туди ,влаштуватися.в дитини є вади розвитку. Будемо оформляти інвалідність. На скільки просто туди оформитись без знайомств. Можливо в когось є досвід. Дякую за відповідь
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн