Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Облаштування кімнати для кількох діток - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Облаштування кімнати для кількох діток Інтер’єр дитячої для двох і більше дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 08 May 2017 - 21:10

Як правильно облаштувати дитячу кімнату і яку вибрати меблі, щоб при проживанні в неї 2 дітей були враховані інтереси обох юних сусідів?

1 порада: 2 школяра — 2 робочих місця
Часто буває так, що обидві дитини — школярі, і забезпечення їх робочим місцем, де можна почитати і виконати домашнє завдання, є досить непростим завданням для батьків, тому що поставити 2 окремих стола в більшості дитячих кімнат неможливо через брак вільного простору. Оптимальним рішенням в цьому випадку буде розміщений під вікном один довгий стіл для двох (виготовити за замовленням). Безперечна перевага - природне освітлення денним світлом робочої зони столу.

2 порада: поділ кімнати на зони
У разі, якщо у дітей значна різниця у віці і, відповідно, інтереси різняться, актуальним буде рішення поділу дитячої на 2 окремі зони. Це можна зробити різними способами. Наприклад, установити перегородку, стелаж або ширму. Основне завдання при цьому — порівну розділити зони з урахуванням рівномірного розподілу денного світла для обох дітей. Якщо ми маємо справу з прямокутної кімнатою, витягнутою в довжину, і при цьому в ній є тільки одне вікно, яке знаходиться в торці, то таку кімнату складно розділити. Бо одна половина виявиться прохідною і буде без вікна. Якщо ми розділимо кімнату на зони стелажем з іграшками чи книжками, то така перегородка буде ще й практичною. Так як предмети, розміщені на ній, буде зручно брати з будь-якого боку. Якщо недостатньо місця для установки стелажа, то розділити кімнату можна візуально, наприклад, за рахунок різних колірних забарвлень стін та підлоги

Які ще поради щодо облаштування дитячої для 2 і більше дітей знаєте? Діліться інформацією та досвідом. Фото вітаються!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 May 2017 - 21:33

ой класна тема, буду слідкувати, може хтось поділиться досвідом.
у мене досить велика різниця між дітьми - шість років, і так через років два планую робити ремонт, і облаштовувати кімнату для двох.
правда в мене сестра дизайнер, вона мені вже зробила класний проект.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2017 - 07:10

В моїх племінників стоїть звичайна шкільна парта, тому займатись зручно 2-м)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2017 - 08:18

О, тепер актуальна тема і для мене. Місця в будинку вистачає. Через роки 3 планую ремонт. Бо маю доню і два козачка. З донею простіше, бр вже має власну кімнату. Хлопчики мають майже трирічну різницю і житимуть в одній кімнаті. От для них і треба буде придивитись дизайн кімнати)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 09 May 2017 - 11:51

ми плануємо з часом переселити наших дівчаток у більшу кімнату, тому зараз збираю різну інфу про облаштування дитячих. буду розміщувати тут: і сама не загублю, й іншим, можливо, в нагоді стане.

3 порада: кімната для різностатевих дітей
Кімнату, в якій живуть 2 дітей однієї статі, облаштувати набагато простіше, ніж для дітей різної статі. Складність полягає в тому, що у дівчаток повинен переважати рожевий колір, а також буде велика кількість м'яких іграшок і ляльок. У хлопчиків основні предмети — це машинки і зброю, причому як в іграшках, так і в інтер'єрі кімнати. Досить складно підібрати інтер'єр, який сподобається обом мешканцям. При цьому ні брат, ні сестра не знають, як має виглядати їх кімната. Установка перегородки — краще рішення в цьому випадку. Якщо немає можливості встановити перегородку, краще всього зробити нейтральний інтер'єр, в якому переважають такі відтінки кольорів, як жовтий, зелений, бежевий. Вони однаково добре підійдуть хлопчикам і дівчаткам.

Малюк і підліток

Уявімо, що в одній кімнаті живуть дошкільник, який нещодавно виріс із манежу, і підліток із власними уявленням про дизайн кімнати, причому його думка відрізняється від думки батьків. Підліток, маючи свою кімнату, не зрадіє, коли до нього підселять сестричку або братика. Адже це обмежить свободу, а у нього є власні інтереси і заняття (спілкування з друзями або перегляд улюблених фільмів, наприклад), а якщо малюк заснув, то не можна навіть увімкнути світло! Уникнути конфлікту в такій ситуації можна тільки поділом кімнати на 2 окремі зони з добре продуманим освітленням. У підлітка обов'язково повинен бути робочий стіл, а також своє ліжко. Освітлення у його зоні не повинно бути перешкодою для малюка, який засинає набагато раніше. Меблі для підлітка потрібно вибирати з урахуванням того, що до нього в гості можуть прийти друзі: розсувний диван чудово підійде для цього. А придбавши гарні навушники, ви вирішите проблему гучного звуку в кімнаті.

Перегляд повідомленняОксанкаБ (09 May 2017 - 07:10) писав:

В моїх племінників стоїть звичайна шкільна парта, тому займатись зручно 2-м)

а я подумую-таки придбати з часом довгий стіл, точніше, щоб його виготовили за замовленням.
спочатку мріяли про двоярусне ліжко, але тепер думаю ці 2 яруси поставити як окремі ліжка + можливо, розділити ширмою (ефект "своєї території"). письмовий стіл - спільний, під вікно. шафа для одягу - спільна. ще виготовити стелаж або шафку для книжок та усіляких дрібничок. моє піаніно теж буде в дитячій=))

це поки що мрії. чи, може, плани?
постараємося реалізувати до того часу, коли дівчата стануть школярками.

Оксанко, ділися, як співмешкають твоя Мартуся з племінниками. може, є якісь цікаві рішення?

Облаштувати кімнату для кількох дітей допоможуть такі меблі:
Складний диван. Не займає багато місця в зібраному стані, що дозволяє днем приймати гостей, грати чи робити домашні завдання, а вночі стає місцем для сну і відпочинку.
Складний або відкидний стіл. Виручить при виконанні домашнього завдання 2 школярами одночасно.
Ліжко з висувним великим ящиком, у якому зручно зберігати постільну білизну або іграшки.
Ліжко-горище, на першому поверсі якої знаходиться письмовий стіл.
Меблеві куточки з висувними ліжками. Варіантів існує дуже багато. Приміром, є дитячі, у яких одне ліжко на день заїжджає в шафу, а друга легко стає робочим столом.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2017 - 13:37

В ліжку-горищі проблема з освітленням стола - за рахунок того, що стіл у ніші, то потрібне штучне джерело освітлення.

А загалом цікаво, якщо хтось поділиться ідеями))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2017 - 14:14

В нас дитяча кімната для 3 синочка,стіни білі,з меблів двоповерхова ліжко для старших та диванчик для меншого,стіл майже на всю стіну якраз для 3)невеличка шафа біля стола та тумбочки ну і полички все також білого кольору,мені дуже сподобався ререзульт)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 August 2017 - 15:34

Перегляд повідомленняЩаслива матуся)) сказав:

В нас дитяча кімната для 3 синочка,стіни білі,з меблів двоповерхова ліжко для старших та диванчик для меншого,стіл майже на всю стіну якраз для 3)невеличка шафа біля стола та тумбочки ну і полички все також білого кольору,мені дуже сподобався ререзульт)

Щаслива матуся)) , поділись , будь ласка, фото. Хочу також до НР облаштувати своїм кімнати. І білий колір у мене є у фаворитах, бо уже маю кухню,якою також задоволена.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulya45 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 June 2019 - 17:02

А я брала і в дитячу і в вітальню дивани
Прихований текст
в магазині меблів заказувала, відгуки хороші, та ціни сподобались. Вже декілька раз оформлювала заказ, усе приходить без затримок, вибір великий, в них доставка по всій Україні. Нещодавно не могла вибрати між двома диванами, так мені менеджери допомогли, вирішилі усі мої питання. Взагалі магазин добрий.

[ex]Не забувайте ховати посилання під "хайд"[/ex]

Повідомлення відредаговано Тато Карло: 10 June 2019 - 17:11

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн