Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Почаїв - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Почаїв Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Romashka_2009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 September 2010 - 15:39

Про Почаїв прочитала статтю в газеті. Була вражена, що аж таке строге ставлення до паломників інших конфесій. Бог для всіх один! Навіщо його так ділити? Не знаю чи колись поїду туди...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фіона:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 September 2010 - 00:42

ПОЧАЇВ СВЯТЕ , ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ, ДУЖЕ ВІДЧУВАЄТЬСЯ, я б не проти ще їхати, але зразу напрягає відношень монахів, нерозумію як можна бути монахом і так не любити людей, якщо почують що ти говориш по-українськи, така злоба з їх сторони, там треба придуритись німим....тоді до тебе з агресією Може не будуть ставитися...
Їздили з ескурсією від церкви Андрія, і то наш гід казала, якщо щось купляєте то говоріть по-російскі, я не вірила, ми ж на Україні та й в святоиу місці, яка різниця яка мова, і манах як почув мій голос закрив кіоск, проскорки і масла не продав, почав на мене кричати, як на якусь нечість, я не вступалась була в шоці, доказувала що він не має права не продати, і він ще мене бандерихою назвав, черга була велика і попросили щоб я ушла, правда мені гід потім купив , що я хотіла, і крім того в мене ще два дуже неприємні випадки там стались з монахами, але ітак вже багато осудила............ :blush:
І На озері Ани чудово і трохи привітніший персонал....
А в Зарваниці як в раю, теж дуже особливе місце, але як туда хтось поїде незабудьте що оригінал чудотворної ікони в старенькій церкві.. :angel:

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2010 - 08:55

Монахи теж люди...
Була двічі в Почаєві. Вперше їздила з мамою, сестрою і племінником. Малий ніс на спині рюкзак, то одна бабулька зробила нам тааааке злісне зауваження... Та й дійсно, зайшли в святе місце все таки, а не у музей... Вдруге була з чоловіком, то просила монаха посвятити нам хрестика, говорила по-українськи, і ніхто і нічого мені не сказав проти, навпаки привітно... За два рази відвідин Почаєва ні разу не бачила такого як тут пишуть, і люди говорили по-українськи... Не розумію...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2010 - 16:36

Була в Почаєві цього літа також.Ніяких проблем з мовою не було.Говорила українською.Ніхто не забороняв і не звертав уваги.Сподобалось дуже.Їхала звідти з відчуттям ,що треба приїхати знову.Правда були деякі непорозуміння,але ,то дрібниці,порівняно з тим ,що я там для себе взяла.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2010 - 20:32

Перегляд повідомленняНатусiк (29.9.2010, 17:36) писав:

Була в Почаєві цього літа також.Ніяких проблем з мовою не було.Говорила українською.Ніхто не забороняв і не звертав уваги.Сподобалось дуже.Їхала звідти з відчуттям ,що треба приїхати знову.Правда були деякі непорозуміння,але ,то дрібниці,порівняно з тим ,що я там для себе взяла.

Дуже приємно що такі зміни :) ......напевно попередня зміна влади на це вплинула, адже це вже, аж не віриться пройшло майже 6 років коли я там була........але враження позитивні і нажаль негативні залишилися....................бо тоді в мене був поросто шок, і цей випадок ще не найгірший...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kolobo4ok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2010 - 00:58

Була в Почаєві два рази. Колись, як їздила на екскурсію ще в шкільні роки, особливо запам'яталося, як нас послушниці-помічниці попросили допомогти почистити огорожу у печерній церкві монаха Іова, а за це нас монах-послушник пустив залізти у саму печеру в тій церкві. так було страшно, але захоплююче, бо лізиш туди вперед головою, наче вниз летиш. Кажуть, що якщо маєш багато гріхів, то з тієї печери не вилізеш, але певно не така я уже і грішна) і на дзвіницю лазили. прив'язували хустинки до дзвона, щоб голова не боліла. Потім на Божу гору їздили, недалеко від Почаєва. То там ще по печерах лазили і священник на водою освятив. Заїжджали також у кременецький жіночий монастир. Там знайшла ікону із зображенням своєї святої-покровительки. загалом мені дуже сподобалося. Планую поїхати туда ще, з Луцька майже кожного тижня екскурсії до Почаєва влаштовують, плюс Джерело святої Анни і ще підйом на Божу гору. 60 грн з людини. Вважаю, що то недорого. От тільки ще залишилося коханого вмовити. А як не вдасться, то з подругою можна поїхати :girl_angel:
My Signature
Я ніколи нікому нічого,
але деколи декому дещо)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   COJIHbILLIKO 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2010 - 14:13

Дуже хочу туди поїхати!!! Надіюсь скоро поїдем з чоловіком! :girl_flag_of_truce:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Loralay 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2010 - 20:51

Я теж дуже хочу поїхати. Дуже жаль, що там провадяться свої закони. Я хрещена у церкві Московського патріархату, взнала про це у 18 років. священик ніколи не вимагав покритої голови у дівчини чи молодої жінки, ніколи не забороняв вдягати штани і тому подібне. І я не відношу себе до певної конфесії, вільно відвідую біль-яку церкву. Надіюся, якщо зможу поїхати, то залишуся задоволеною
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2010 - 18:32

Перегляд повідомленняMilana Y (22.9.2010, 16:46) писав:

Ми вчора були у Почаєві, дуже сподобалось та ще й таке свято було. Сьогодні себе так гарно почуваю, таке що духовне. Ніхто до нас не приставав з приводу конфесії, тому ми дуже гарно там провели час. На джерелі св.Анни багато жінок взагалі було без хустин і ніхто нічого не казав.

І ось, рівно через місяць (в суботу) я дізналася, що вагітна. Коли мені сказала узістка, то не могла повірити, розплакалася. Зараз вже потрошки приходимо до тями, дякую і молюся щодня.
Просіть, вірте Господь дуже добрий і люблячий.
My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kolobo4ok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2010 - 00:58

За переказами, купання в джерелі святої Анни допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Так що жінкам, які мають з цим проблеми, думаю варто скупатися.
My Signature
Я ніколи нікому нічого,
але деколи декому дещо)))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2010 - 07:34

[quote name='Milana Y' date='25.10.2010, 18:32' post='529329']
І ось, рівно через місяць (в суботу) я дізналася, що вагітна. Коли мені сказала узістка, то не могла повірити, розплакалася. Зараз вже потрошки приходимо до тями, дякую і молюся щодня.
Просіть, вірте Господь дуже добрий і люблячий.
[/quote
Чудово :yahoo: !!!!
Ваша віра вас спасла! і допомогла! ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО :bye: !!!:unknw:

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2010 - 10:23

Почаїв дійсно святе місце, про це свідчать безліч зцілень від різних хвороб. Все там допомагає і Матінка Божа і святі, які там спочивають, особливо Іов та Амфілохій, свята вода..., але через негатив з боку управління монастирем і присслужників не завжди можна оцінити велич присутньої там сили (я не перша про це пишу). Але це своєрідне терпіння від Бога, щоб отримати більше, особисто мені важко знайти там умиротворення, саме так нашу віру випробовує Бог.
Одного разу мене також там довели до сліз, не можу зрозуміти, як служачи в такому святому місці можна бути такими жорстокими, нетерплячими до людей, в жодному іншому святому місці такого відношення не зустрічала.
.... обов'язково ще раз поїду в Почаїв!!!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ljulja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2010 - 13:03

Я живу в Почаєві, та вже давненько не була в Лаврі. Кожної неділі (або майже кожної) ми з чоловіком та донечкою ходимо в меншу прихідську церкву. У Лаврі служба величніша, а тому довша, і ми не можемо з донечкою стільки вистояти. Щодо правил то все вірно і мене один раз вертали від самих воріт через закоротку спідницю - вона має добре прикривати коліна. У нас Лавра - це держава в державі. Там свої порядки. Через велику кількість бажаючих переїхати до нас на ПМЖ у нас дорога земля, будинки. та немає у нас ніякого упередження до української мови, більшість проповідей проводяться українською. Є неприязнь до всіх вір, крім православної московського патріархату, а тому навряд чи приймуть записку про здоровя чи за упокій, для львівських обовязкове запитання - на якій вулиці церква у яку ходите? Відповідь має бути - на Короленка. Та дійсно можна побачити і почути всяке. Багато "бабок", які на старості літ вирішили в нас спасати свої душі можуть розказати тобі і як треба хреститись, де свічку ставити, як одягатись, як нігті підстригати, у що взуватись... Просто абстрагуйтесь. Згадайте за чим приїхали, моліться, і нехай Бог пошле вам те, про що молились, а весь негатив буде просто іспитом на терпимість і смирення
My Signature
Зображення
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sashulya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 November 2010 - 18:33

Перегляд повідомленняljulja (21.11.2010, 13:03) писав:

Згадайте за чим приїхали, моліться, і нехай Бог пошле вам те, про що молились, а весь негатив буде просто іспитом на терпимість і смирення

Цілком згодна.Скількм раз була в Почаїві нічого подібного не бачила і не чула про що пишуть дівчата.І не требе забувати, що монахи теж люди зі своїми гріхами і пристрастями.Напишу російскою "Ты видел грех брата, но ты не видел его покаяния", це з якоїсь притчи.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sapfira 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2010 - 16:19

Я теж була в Почаєві два рази-перший раз з родиною в 8 років,а другий зі школи в 14 чи 15. Чомусь запамяталась більше саме перша поїздка. Для мене все було таке неосяжно святе, я великими очима дивилась на всіх і на все, особливо коли біля мощів святого з жінки виганяли біса, потім лазили з мамою в печеру,де жив великомученик, таку маленьку і тісну, монахині розповідали,що людина,яка зробила дуже великий гріх не зможе вилізти з печери...загалом враження хороші,не знаю як там зараз...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Malva-Landa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2011 - 18:38

я теж минулого року була, поїхала просити дитинку, ще й з таким бойовим духом, якого в иене ніколи не було, я не бачила там нікого й нічого, що могло б відволікти. купила іконку св.Анни, масло, приїхавши читала молитву до неї кожного дня і иазала живіт де яєчники місяць, а потім дізналась, що вагітна, по сроку вийшло, що на другий день після приїзду получилось!!
My Signature
Зображення

Майбутнє дівчини — не в руках її матері.
Джордж Бернард ШОУ

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Joana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2011 - 19:09

Я ще за шкільних років була в Почаєві,але планую поїхати знову.Але найбільше мені як рідне-це Зарваниця,хоча мені до неї так само далеко як і до Почаїва.У Зарваниці я відпочиваю душею і тілом.Немає ніяких питань про віру і одяг.Ми взагалі їздимо в Зарваницю літом по дорозі з Одеси.Звичайно,не беремо з собою довгих спідниць чи хусток(бо їдемо на море),а звичайний сарафан і в"єтнамки.І ніхто на нас незвертав увагу. :cray:
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/
Хто б що не говорив чи не робив, немає нічого важливішого за сім'ю.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аніта 

• Майстер рукоділля
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2011 - 18:34

Ми якраз вчора їздили.
Правда в Почаєв попали випадково. Їхали до джерела святої Анни. І як побачили що до Почаєва лише 20 км, то одразу ж туди поїхали.
Була в Почаєва разів 4-5. Завжди подобалось і жодних незрозумілостей не було. Проте завжди мала хустину, та довгий плащ.
Правда відчувається їхня строгість. Погляди досить жосткі.
Служби дуже довгі і важкі. Ми попали вчора біля 4 години, людей було мало. Тому можна було одразу ж піти до Почаївської ікони Божої Матері....а раніше памятаю ледь проходили до неї... одним словом добре попадати коли можна підійти до різних ікон, попити води свяче, попросити, помолитись.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталі_Нов 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2011 - 13:55

Була в Почаїві приблизно рік назад.Дуже там сподоблось.Були також на горі,Їздили на джерело Святї Аннини(окунались у воду),були на могилі Амфілохія-чули розповід про його життя,дуже сподобалоась.
Після Почаєва десь через недільку взнала,що вагітна.Мала трішки підросте,поїдемо разом.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalyucka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 February 2011 - 17:05

Від Почаєва у мене тільки хороші враження. Я їздила з своїми дітками на екскурсію - задоволені були всі. Правда нас ніхто не питав якої ми віри, а ми і нікому не казали. Говорили по-українськи, коли щось купляли ніхто не давав зауважень, навіть гіда дали який говорив українською мовою. Правда відчувається велика пафосність та комерція, але ми їдемо молитися. Тому на деякі речі можна закрити очі.
My Signature
Від кохання до жінки народжується все прекрасне на земліhttps://www.spicecomm.../women/00085/1/
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 14 November 19 )

• З днем народження
    ckorpionsha 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    Tila Tekila 
    - Вік: 28

Перекладач онлайн