Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: розвінчання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

розвінчання чи це можливо? в якому випадку і чи варто? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Olja*** 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 January 2013 - 14:46

Перегляд повідомлення*luckyy* (31 January 2013 - 14:36) писав:

Дівчата може хтось знає чи обвінчають нас в Православній церкві, якщо чоловік уневажнив шлюб в Грекокатолицькій церкві??

Навряд чи. моя мама з першим чоловіком не вінчались, просто були розписані, а зараз їй відмовляють у вінчанні з іншим чоловіком.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *luckyy*  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2013 - 16:05

дякую за відповідь, а то я щось почала переживати ..бо знаю, що Якщо в Православній церкві дали розвінчання і дозвіл на вінчання то Грекокатолицька церква не вінчає!

Повідомлення відредаговано *luckyy* : 31 January 2013 - 16:07

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2013 - 16:13

'М@ртуля'я уже це зрозуміла , крім того, що вінчатися не можна то і сповідатися не можна !
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2013 - 16:25

'М@ртуля' В мене така історія я грекокатолик, колишній чоловік православний, шлюб брали в православній церкві, розвінчання дали в Православній церкві. Пройшов час одружилась хотіли обінчатись з другим чоловіком прийшла в Грекокатолицьку церкву, а вони мені кажуть, що не вінчають, не сповідають і не визнають православного розвінчання !!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2013 - 16:46

Перегляд повідомлення*luckyy* (31 January 2013 - 16:25) писав:

'М@ртуля' В мене така історія я грекокатолик, колишній чоловік православний, шлюб брали в православній церкві, розвінчання дали в Православній церкві. Пройшов час одружилась хотіли обінчатись з другим чоловіком прийшла в Грекокатолицьку церкву, а вони мені кажуть, що не вінчають, не сповідають і не визнають православного розвінчання !!!

Ну ясно що не визнають. адже ви ж за розвінчання гроші православним віднесли. От дивно. Шлюб православний визнають, а розлучення - ні. Я сама греко-католичка і мене страшенно дратує, що наша церква йде кудись не туди. Адже якщо є підстави визнати православний шлюб, то можна хоч перевірити православне розлучення на відповідність нормам греко-католицького. Стосовно сповіді, то сповідатись можна, а от причастя вам не дадуть. Цікаво, що якщо живеш без шлюбу, то після сповіді без проблем причастять.
Вам варто звернутись до церковного юриста по консультацію. Він принаймні перебере можливості для розлучення. Їх там трохи є.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 January 2013 - 20:55

[mod]Оффтопи шукайте в темі Спілкування зі знавцями догм християнської віри[/mod]
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inn 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2014 - 21:27

Знайома яка вінчалась в церкві Київського Патріархату, з чоловіком розвелись,(несклалось) і в тій самій церкві після розмови із священником їх розвінчали. Зараз вдруге вийшла заміж, все добре, дітки народились, хочуть повінчатись з другим чоловіком. Тому не бачу нічого такого, часом життя нескладається разом, щож через те що ви вінчанні мучитись все життя.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОрисяМах 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2014 - 18:10

Моя двоюрідна сестра вінчалась в православній церкві з першим чоловіком,життя не склалось і вони розлучилась,згодом зустріла свого теперішнього чоловіка з яким без проблем взяла шлюб в греко-католицькій церкві.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marife 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2014 - 09:02

Перегляд повідомленняОрисяМах (21 June 2014 - 18:10) писав:

Моя двоюрідна сестра вінчалась в православній церкві з першим чоловіком,життя не склалось і вони розлучилась,згодом зустріла свого теперішнього чоловіка з яким без проблем взяла шлюб в греко-католицькій церкві.

Без уневаження першого шлюбу?
Розкажу свою ситуацію. Перший чоловік мене зраджував зразу після весілля і впродовж пів року( стільки ми і прожили разом), на церковний розвід подав він, я цього навіть не знала, прийшов лист зявитись на церковний трибунал. Я прийшла, та він не зявився, що було дальше не знаю, через рік часу мені знову прийшов лист в котрому йшлось про те, що не дали йому розірвання шлюбу. Вони разом приходили до трибуналу просити уневаження, щей гроші пропонували.
Десь за 2 роки я зустріла свого теперішнього чоловіка, ми просто розписались, та якось так жити без сповіді і причастя не по християнськи, принаймі мені досить важко. Я пішла до священника на розмову. Він порадив давати на суд тепер самій. Я подала. Процедура звичайно неприємна, всі ці свідки, опис свого життя і таке інше. Колишній чоловік правда прийшов, на той час він уже був одружений і мав дитину. Там здаються різні документи в тому числі і копії паспортів. У його паспорті була вписана дитина. І підрахувавши її дату ,скажем так,зачаття, було зрозуміло,що завагітніла його дружина тоді, коли у шлюбі ми були не більше двох місяців.
Тривала ця процедура близько року. За рік часу мені зателефонували, сказали забрати Дикрет (рішення трибуналу). Рішення позитивне. Я можу обвінчатись зі своїм чоловіком. А ось він ні. Хоча я зною, що він таки узяв шлюб у православній церкві (ми вінчались у грекокатолицькій)але це уже на його совісті.
Оплачувала я якість там послуги вартістю 500гривень.
My Signature
Потрібно повертатись, оскільки немає щастя в дорозі, немає порозуміння поміж чужинцями. Вдома все стоїть на своїх місцях, вдома все діється вчасно й доречно. Потрібно завжди повертатися, інакше для чого було кудись узагалі рушати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2014 - 12:06

Цікаво... я нічого такого не робила, щоб отримати дозвіл на другий шлюб. Просто підійшла до нашого священника і сказала, що ми би хотіли взяти шлюб у церкві, але я вже була колись вінчана, а майбутній чоловік ще ні. Він сказав як написати заяву, підписав її і я з тою заявою поїхала до Франківська на вул. Грюндвальдську (сподіваюсь правильно написала). Там прийняли мою заяву і копії документів, спитали чому ми розійшлися, сказали оплатити 300 чи 400 гривень і десь за місяць приїхати за дозволом на другий шлюб. Все... Колишнього чоловіка ніхто не чіпав і документів його не вимагав.

Повідомлення відредаговано Надя&Сергiй: 22 June 2014 - 12:08

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2014 - 12:43

Перегляд повідомленняНадя&Сергiй (22 June 2014 - 12:06) писав:

Колишнього чоловіка ніхто не чіпав і документів його не вимагав.

Мабуть всюди різні правила/вимоги. У нас на кожного була заведена папка, копії поспортів, довідка про хрещення, свідоцтво про розлуження,позовна заява, опис спільного життя, ще там щось..
My Signature
Потрібно повертатись, оскільки немає щастя в дорозі, немає порозуміння поміж чужинцями. Вдома все стоїть на своїх місцях, вдома все діється вчасно й доречно. Потрібно завжди повертатися, інакше для чого було кудись узагалі рушати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2014 - 19:59

Перегляд повідомленняmarife (22 June 2014 - 12:43) писав:

Мабуть всюди різні правила/вимоги. У нас на кожного була заведена папка, копії поспортів, довідка про хрещення, свідоцтво про розлуження,позовна заява, опис спільного життя, ще там щось..

Навіть не уявляю як би мені сказали все це зробити і привести колишнього туди... з жахом згадую судові засідання, бо не хотів добровільно дати розлучення.
А ще я десь таке чула, що над колишнім подружжям читають якусь спеціальну молитву. То й справді скрізь різні порядки, хоча Бог один і всі ми перед ним рівні.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2014 - 20:48

Перегляд повідомленняНадя&Сергiй (22 June 2014 - 19:59) писав:

Навіть не уявляю як би мені сказали все це зробити і привести колишнього туди...

Я його не вела туди :smile: . Лист да засідання приходив як мені, так і йому. Просто у нього мабуть була надія що вдруге йому вдасться отримати уневаження.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн