Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Оніхофагія або гризіння нігтів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Оніхофагія або гризіння нігтів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 September 2019 - 21:01

оніхофагія

Дитина гризе нігті? Оніхофагія, як називають цю проблему психологи, знайома багатьом батькам не з чуток. "Дякуючи" цій шкідливій ​​звичці, нігті дитини виглядають неестетично. До того ж це може спричинити деформацію нігтьової пластинки, запалення шкіри навколо нігтя і привести до зараження глистами і занесенню в шлунок хвороботворних бактерій.
Загалом, пускати справу на самоплив не можна, зі шкідливою звичкою потрібно боротися. Але робити це потрібно правильно, щоб ваші дії не призвели до зворотного від бажаного результату.
Одним з ефективних методів лікування оніхофагіі на нервовому грунті у дітей є метод біоакустичні корекції (БАК), в основі якого лежить перетворення за допомогою спеціалізованої програми сигналів електроенцефалограми (ЕЕГ) в коливання акустичного діапазону (звуки).
Пацієнт прослуховує отриману акустичну запис в результаті чого робота мозку стає усвідомленим процесом, відбувається мимовільна саморегуляція організму.
Метод БАК в лікуванні оніхофагіі у дітей дозволяє коригувати і відновлювати психо-емоційний стан. Біоакустичні корекція не має побічних ефектів і вікових обмежень, висока ефективність такої процедури доведена багаторічним використанням.

Метод БАК використовується багатьма приватними клілінками в Україні.Бак має багато показань-від енурезів та енкопрезів,лунатизму,порушень сну та бруксизму й оніхофагіїї до допомоги при затримках розвитку мовлення, розвитку чи інших проблемах так чи інакше пов,язаних з участю нервової систмеми.
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2019 - 17:20

Методика БАК в лікуванні неврологічного характеру порушень у дітей:

Принципово новий оригінальний підхід, при якому полегшується і стимулюється процес связеобразованія між нервовими клітинами, був запропонований в методі біоакустичні корекції.
суть методу
Як відомо, мозок управляє практично всіма процесами в нашому організмі. Біоакустичні корекція дозволяє відновити нормальну роботу мозку, в разі якщо з яких-небудь причин вона порушена.

Метод біоакустичні корекції - це можливість за допомогою спеціальної комп'ютерної програми перетворювати сигнали мозку, отримані з електроенцефалограми людини, в звук. Під час процедури пацієнт в буквальному сенсі слухає «музику» свого мозку. Але найголовнішим є те, що при зворотному впливі звуку на нейрони мозку відбувається мимовільна саморегуляція організму, що можна спостерігати в режимі реального часу за допомогою електроенцефалограми.

У процесі сеансу пацієнт протягом 20 хвилин прослуховує музичний фрагмент з електроенцефалограми самого пацієнта.
Методика ВАК абсолютно безболісна і безпечна! [B] Вона рекомендована дітям будь-якого віку, починаючи з народження. [/ B] Все, що потрібно перед початком курсу біоакустичні корекції - це консультація невролога.

показання

нормалізація емоційного стану (редукція симптомів депресії і дратівливості)
енурез
оніхофагія
бруксизм
лунатизм
зняття слабкості і підвищеної стомлюваності
відновлення сну
поліпшення пам'яті і уваги

Детальніше:
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 September 2019 - 21:40

Остеопат Жук Олександр Вікторович,
Корекція неврологічних розладів у дітей
Нейро-лімфатична рефлекторна терапія по точка Чепмена і Гудхарт
Вісцелярна остеопатія, 3 рівень: ендокринна, кардіоваскулярна системи, урологія та гінекологія
краніосакральна динаміка
краніосакральна біодинаміка
Традиційні і нетрадиційні види масажу
Мануальна терапія
Остеопатіческая корекція кісткових дисфункцій
Непрямий дитячий масаж
Рідинно -енергетичні техніки
Краніотерапіі
Загальний лікувальний масаж

Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

Вчора, 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка