Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Свій дім. Будувати чи брати готовим? де? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Свій дім. Будувати чи брати готовим? де? Потрібні ваші поради Оцінка: -----

Опитування: Свій дім. Будувати чи брати готовим? де? (33 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Як на вашу думку краще: (декілька варіантів)

1. Купити вже готовий дім (11 голосів [22.45%])

Відсоток голосів: 22.45%

2. Купити землю і побудувати (19 голосів [38.78%])

Відсоток голосів: 38.78%

3. Канадська технологія будівництва (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

4. Купити з домом та добудувати ще кімнати (7 голосів [14.29%])

Відсоток голосів: 14.29%

5. Земля у Львові (1 голосів [2.04%])

Відсоток голосів: 2.04%

6. Земля у передмісті Львову (7 голосів [14.29%])

Відсоток голосів: 14.29%

7. Земля у радіусі 20-30 км від Львову (4 голосів [8.16%])

Відсоток голосів: 8.16%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Zoraya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 February 2015 - 10:35

Доброго дня, шановні форумчани! Зображення
Ми з чоловіком та дитиною (5 рочків), збираємо грошу на свій дім.
Останні роки ми живемо у Київі, але у нас є можливість працювати у Львові.
Ми вже декілька років приїзджаємо у Львів та область і з кожним разом все більше хочемо переїхати сюди жити. Але...
на жаль у нас немає рідних і друзів, котрі б порадили де краще купити землю або дім та зорієнтувати по цінам

В ідеалі, нам хотілось купити десь 15 соток у передмісті Львову, побудувати там дім (чомусь хочется канадську технологію. у вас є компанія яка цим займається. багато хто радив), та й жити собі на рідній землі.
Але...
як краще?
будувати? чи купити вже готову будівлю і просто зробити ще кімнат, або почати поруч будівництво нового дому?
яке передмістя краще?
або краще село десь у 20-30 км ?
а ціни? розбіжність дуже велика...
є дома і за 20 тіс доларів, є і за 120
нажаль ми не можемо собі дозволити такі трати. Але ми можемо вже зараз оплатити 15-20 тис доларів а решту оплатити за рік.
Чи може за ці гроші зараз краще взяти просто землю?

короче я не знаю. долар росте, ми боїмося що через декілька років не буде грошей навіть на землю...
Допоможіть розібратись, будь ласочка!!!
My Signature
Я в Твоїх очах надрукована
Таємним шифром Твоєї ніжності.

Зображення

Прошу всіх форумчан дати пораду
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 February 2015 - 10:52

Щодо канадської технології, то чомусь насторожує той факт, що використовується пінополістирол (пінопласт). Ніби пише, що він не токсичний, але я б його в якості утеплення будинку не хотіла. Ззовні - так, але не всередині (навіть у стіні).
У місті 15 соток ви не потягнете)) Та й загалом, у місті, по-моєму, по нормах ділянка під забудову дається (продається) макс 5 соток, хіба що дві-три купувати будете.
Особисто я би хотіла будувати будинок під індивідуальний проект, так як я хочу, а не переробляти. Та це все залежить від обставин. Якби мені попалася якась халупка за підходящу ціну і я б мала можливість на її місці збудувати хату, то брала би так.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 11:06

Zoraya, Якщо у вас є сві транспорт, то потрібно за 20-40 км від Львова шукати або ділянку, або вже й хатинку, бо в пригороді Львова ціни дорожчі аніж у Львові
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Примхлива. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 February 2015 - 11:30

Я хоч і не зі Львова вставлю свої 5копійок щодо будівництва.
Це дуже складний поцес, треба постійно контролювати працівників, і в 10-15 тис ви не впишетесь, того що ми відклали і думали що хватить ще на хоча б щоб поштукатурити і зробити стяжки і провести світло, то вистачило лише на коробку і дах.
Ми не врахували що на всякі дрібниці йде багато грошей.
І який варіант ви б не вибрали ви всеодно не зможете все прорахувати.
Зараз інколи жалію чому не купили квартиру, а будинок помалу будувати не за один рік, а можна протягом 5-10років, але не напрягатись де взяти гроші.А то вони закінчились, а ми далі винаймаємо житло.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 11:39

orionka, так, 5 соток - дуже мало.
я росла на 10 сотках. і це було нормально, але хотілось б більше. дуже хочу великий сад і велике подвір*я
КсеніяЦ, так, авто є. головне - щоб дитина до школи могла попасти, а везти її кожного дня за 15 км

Примхлива.,
так, порахувати все - не реально. ми робили невиличкий ремонт у квартирі у Київі - вилився таку копійку (бо не було навіть викруток, все купляли). Тому я знаю, что це буде десь трьохрічний єтап
- купівля ділянки, проект, проведення води, світла газу 1 рік
- коробка дома 1 рік або 1,5 роки
- внутрішні роботи - від року до .... .
тому і гадаємо: чи є сенс з нуля?
чи може підкопити або взяти у розтрочку невеличкий дім, а вже потім будувати поруч, або добудовівати кімнати.
не знаю ....
Київ та квартирне життя вже остогидло за ці п'ять років (
Це не моє....
My Signature

Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   сімейка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 12:05

якщо б ви орудували сумою від хоча б 100 тис.у.о. то під Львовом можна щось шукати
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 12:05

Це можна і за рік встигнути, головне - гроші. Ми купили частину будинку - лише одну кімнату, а решту добудовували. Почали з документів у травні, а зараз 2 місяці нічого вже не робимо.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 12:08

Примхлива., розкажіть, будь ласочка, більш детально. що робили, якщо не секрет скількі коштувала ділянка?як добудовували?

у нас реальна можливість - 20 тіс дол в рік на будівництво тратити
My Signature

Зображення

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 12:36

Якщо у вас така можливість буде і надалі то напевно можна і розтягнути будівництво щоб встоявся фундамент і коробка.
Детально толком нічого не пораджу, бо всім займався чоловік.Але ми спочатку зробили всі необхідні документи і зробили так що в кожного свій акт на будинок і землю, різні номери, але спільна стіна(не переносити ж нам кімнату :wacko3: ). В процесі виготовлення документів чоловік знайшов прораба який всім займався(це наш знайомий - не беріть знаймих) і до проектантів щоб робили проект(але ми спочатку вдома собі придумали що хочемо, а вони відкорегували і порадили дещо краще), закупляли матеріали, шукали де дешевше.Коли документи були готові пройшло 3-4 місяці, чоловік добряче наїздився з ними і зїв нервів. Потім почали будувати.Знайши людину яка робить опалення і електрика, вони оглянули. Електрику можна вже проводити, а опалення і камін- коли буде штукартурка.(але нам ще далеко).
Що по фінансах не знаю, мені хватає цін на памперси і суміші, тому не пхаюсь, щоб менше голова боліла.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 10 February 2015 - 12:49

Моя ВАм порада, купити старий будинок і на подвір'ї будувати новий. І жити буде де і будівництво на місці. Треба обирати, щоб було хороше транспортне сполучення з Львовом, але тоді і ціни вищі. За 20 тис. буде якраз будиночок в районі 40 км від Львова.Хоча можу і помилятися,бо зараз долар росте, тому не знаю які ціни,так було раніше.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іваночка13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 12:53

Я теж скажу свою думку, бо жила в селі 22 км від Львова, зараз у Львові (вийшла тут заміж), то маю з чим порівняти. Звичайно краще в селі брати і будуватися, дешевше набагато. У Львові мені просто до роботи 5 хв. іти, а з села їздити, хоча так завжди чекаю вихідних щоб вирватися туди. Сусіди мої біля мене купили ділянку минулого року і зараз там стоїть невеликий компактний двоповерховий будиночок. Тому, як на мене, краще брати ділянку і побудувати так як хочете. Бо старий будинок, то старий, а так можна спланувати все до деталей, не робити зайвих кв.м. і відповідно не витрачати зайвих грошей. Це моя велика мрія - побудувати будинок "під себе" До речі, маю ділянку під будівництво 17 соток, якщо зацікавить - звертайтеся в пп:girl_flag_of_truce:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2015 - 16:00

Велике всім дякую за поради!!! сьогодні покажу ввечері чоловіку - назбираю нових питань - і знову до вас )
My Signature

Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 12:27

Ще свої 5 копійок вставлю, бо теж маю з чим порівняти.
Я пораджу не купляти готового будинку. Батьки мого чоловіка 12 років тому купили недобудовану коробку - просто стіни і дах. Все решта вони робили самі - опалення, електрику , всі внутрішні роботи. Минуло всього 10 років, і за цей час постійно доводиться щось переробляти - була під фундаментом погана гірдоізоляція (у нульовому поверсі в гаражі дуже сиро, стіни вологі, довелось у гаражі і котельні доставляти батареї), так само погана вентиляція між стінами, у ванні теж кути почали чорніти, те - саме щомісяця доводиться обробляти протигрибковими засобами. На другому поверсі у нас велика засклена лоджія і стіна біля неї промерзає, хоча кладка там у 2 цегли, потім ми вирішили зробити третій поверх зоною відпочинку, а там стеля висотою 2 м - ні туди, ні сюди - так само піднімали дах на метр. Одним словом - постійно щось переробляємо, і то ми купили голу коробку,а купити готовий будинок - на мою думку, то взагалі купити кота у мішку.
Якщо маєте можливість, тільки будувати з нуля. Тоді можна бути впевненим, що і як було збудоване. І то, люди кажуть, що спочатку треба збудувати дачу, а потім братись за будинок. І то є правда - мої так само кажуть, що якби зараз будувались, то багато чого б змінили.
Ну і дівчата вірно пишуть, що в такому випадку треба "жити" на будові, бо керувати дистанційно не получиться.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 13:14

Норкова Леді , Дякую вам!
в мене теж є серед рідних приклади дуже довгої будівлі
біль 10 років

ми поговорили с чоловіком і у нас питання:
а яка розбіжність в цінах на землю за 1 сотку? бо на сландо такі ціни.... а реальності я знаю, що іноді продають майже задарма. або навпаки. ціна одна - приїхав - а ціна зросла в три рази.

і, можливо, ви знаєте які ПГТ села або міста - найкращі для забудівлі ну там дороги є, вода, газ)
можливо хтось з знайомих продає що...
ми хочемо у квітні їхати - купляти під забудівлю землю .
My Signature

Зображення

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 14:01

Землю , напевно, краще купляти на осінь/зиму, тоді дешевше, бо весна/літо завжди більший попит. Або постійно слідкувати за пропозиціями, а головне не спішити, добре обміркувати.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 14:18

Zoraya, маю деяку інформацію по цінам у нашому селі. Ми живемо за 2км від Львова (Муроване), село гарне велике, є вода, газ, школа, садок, маршрутки часто ходять. Ціни на сотку коливаються від 2 до 7 тис у о. (то ціни коли долар був по 12, а як зараз не знаю навіть), все залежить від розміру та розташування. Взагалі у нас часто продають землю під забудову, найчастіше діти-внуки продають ділянки бабусь, а також люди продають половину городу (до прикладу у нас ділянка має 17 сотих, у сусідів приблизно так само, є і більші), то на тій половині люди ставлять хати і ще мають повіря.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 15:03

Норкова Леді , так, ціна не землю, мабуть, залишилась у гривнях, бо це нереально дорого зараз 2-7тыс за сотку. :15_5_6:
я подивилась на карту - це десь 7-8 км до центру Львова. минулого року дочка ходила в садочок - 12 км дорогами їхали. це вважалось поруч - сусідній спальний район .
так що для нас ваше село це, вважай, центр )))

Примхлива., так, міркувати треба. як би ще чоловік був поруч постійно. він на один-два тижні кожного місяця їде у командіровку.
тому майже все на моїх плечах. він тільки вже дивиться, що я поміркувала і що знайшла.

А ще питання: правда що у селі йдуть пільгові рахунки на газ та світло?

Повідомлення відредаговано Zoraya: 12 February 2015 - 15:05

My Signature

Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілія Олесь 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2015 - 16:02

У місті і у селі електроенергія по різних тарифах.Побудувати свій будинок,та ще й своїми руками-це найкращий варіант,коли сам будуєш,то вкладаєш туди душу,робиш надійно все.Але наймати робочих-дуже дорого,деколи вартість роботи рівна вартості матеріалів,да ще й треба постійно їх контролювати,бо хто зна скільки цементу чи арматури вони десь "заженуть",буде економія на якості.Будівництво дуже тяжке не тільки фінансово,але й постійні нерви,все організувати,добре якщо є свій транспорт,щось підвести.Але нове є нове,раз зробиш капітально і забудеш,що там цвіль,там труби течуть,там дах латати треба.Зараз таке з грошима робиться,що я навіть не уявляю які ціни на ті будматеріали,впорівнянні з минулим роком,все що не візьми:
металочерепиця,вікна,плитка,сантехніка,все що краще рахують по курсу.А купиш старіше щось,треба туди хто зна скільки вкласти.Дехто питає скільки у вас пішло на будівництво.Якщо чесно,то так тяжко оцінити,так багато дрібничок,які ого-го на скільки затягують;всякі муфточки,переходнічки на воду,опалення,болтіки,гайочки,кожна досочка,рейочка.Якже оцінити,те що багато зроблено своїми руками навіть не знаю.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2015 - 00:03

Перегляд повідомленняЛілія Олесь (12 February 2015 - 16:02) писав:

Побудувати свій будинок,та ще й своїми руками-це найкращий варіант,коли сам будуєш,то вкладаєш туди душу,робиш надійно все.Але наймати робочих-дуже дорого,деколи вартість роботи рівна вартості матеріалів,да ще й треба постійно їх контролювати,бо хто зна скільки цементу чи арматури вони десь "заженуть",буде економія на якості.Будівництво дуже тяжке не тільки фінансово,але й постійні нерви,все організувати,добре якщо є свій транспорт,щось підвести.

Якщо будувати своїми руками, то де брати гроші?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілія Олесь 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2015 - 13:46

Мій чоловік місяць гроші заробляє,місяць будівництву присвячує,якось уже 3 роки так поєднує,залишилось ще тільки оздоблювальні роботи:шпакльовка плитка,все з голої ділянки починалось,думаю ще 5-6 місяців і можна буде переходити.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн