Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лотерея"Green Card" США - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лотерея"Green Card" США Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Natus'ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 October 2013 - 11:41

Дівчата, а хіба в цьому році не відмінили ГрінКарту? Тай на офіційному сайті ніякої інфи про Грін Кард 2015 я не бачу.Моє посилання

Повідомлення відредаговано Natus'ka: 01 October 2013 - 11:44

My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   balea 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 11:48

@Ksywa@ Ви через фірму заповнюєте чи самі?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ksywa@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 October 2013 - 13:20

Я теж не дуже розумію,але на офіційному сайті є анкета яку потрібно заповнити і ще потрібно мати фотографії.Доречі,там є підказки....

Перегляд повідомленняNatus (01 October 2013 - 11:41) писав:

Дівчата, а хіба в цьому році не відмінили ГрінКарту? Тай на офіційному сайті ніякої інфи про Грін Кард 2015 я не бачу.Моє посилання

Не відмінили,вчора слухала представника посольства зі США.Терміни подачі я написала вище!

Перегляд повідомленняbalea (01 October 2013 - 11:48) писав:

@Ksywa@ Ви через фірму заповнюєте чи самі?

Я взагалі буду це робити перший раз,думаю попробую сама.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natus'ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 13:34

Ви маєте на увазі цей сайт www.dvlottery.state.gov? Бо в мене на ньому, крім перевірки статусу по попердніх розіграшах, нічого не відкривається.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 13:40

Перегляд повідомленняNatus (01 October 2013 - 13:34) писав:

Ви маєте на увазі цей сайт www.dvlottery.state.gov? Бо в мене на ньому, крім перевірки статусу по попердніх розіграшах, нічого не відкривається.

Взагалі то так,саме на цьому сайті.Знаєте я ще сама толком не дивилась,але бачу що там треба добре розібратись.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 13:59

Ще цікавий сайт про зелену карту
Прихований текст

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jeanjerry 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 15:03

На офіційногму сайті можна буде заповнювати анкету з 1 жовтня тобто від сьогодні 3 12:00 з поправкою на їхній час, тобто з 19:00. Так що слідкуємо ))
Сама заповнювала один раз, але не виграла. Цього року спробую знову.

Повідомлення відредаговано Jeanjerry: 01 October 2013 - 15:04

My Signature
Thoughts become things, so choose the good ones.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitlja4ok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2013 - 15:42

Сьогодні зранку чоловік проснувся, розбудив і каже давай поїдем в Америку, заповнемо анкети на мене і на нього (більше шансів виграти)але я не хотіла б опинитись сама у чужій країні без знання мови, тому хто відважиться удачі вам. Перевагу мають ті сімї чи люди до 35 років, які можуть активно працювати і розвивати країну. Знайомий виграв таку карту, знав англійську,два роки тому здається, тепер працює там дальнобойщиком, заробляє в місяць ту зарплату що його мама в нас вчителькою в рік. Тож перспектива на майбутнє є.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 11:06

Бачила і читала анкету,не дуже складна.Потрібно фото зробити.Доречі той сайт що я написала дуже допомагає в перекладі анкети.А можливо хтось знає чи можна подавати і чоловіку,чи тільки одна анкета від сімї????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Prominchyk 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 October 2013 - 11:52

@Ksywa@ , на обох.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 12:37

Перегляд повідомленняProminchyk (02 October 2013 - 11:52) писав:

@Ksywa@ , на обох.

Тобто тільки одна анкета?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марішка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 14:04

Маю певний досвід в тому питанні, бо неодноразово заповнювали анкету і маю реальні приклади виграшу родичів і друзів. А сама ще чекаю свого шансу.
Подаються заявки в того сайту, яку давали в першому пості, це офіційний і єдиний американський сайт. Але коли це робить посередник, то вказує свою адресу, на яку має прийти в разі виграшу повідомлення, а потім бере за це гроші і не малі.
Ситуація 1. Виграла карту мого чоловіка брата дружина (зрощуміло?). Вони були 10 років повінчанні, але менше року розписані, бо так їм було легше їздити на роботу у Європу. Заповнював анкети знайомий, який добре знає англійську. Заповнювали у жовтні, прийшло повідомлення про виграш і список потрібних документів у травні. Коли все було заповнено - вони відправили його назад в США для підтвердження. Десь у жовтні-листопаді (тобто через рік) прийшов другий лист з датою співбесіди у Польщі і додаткових вимог (список до, мед. довідка, яка робиться тільки в Києві). Десь у березні вони мали співбесіду, яку одразу не пройшли. Через тиждень мали повторну, щоб підтвердити свою фінансову спроможність поїхади до Америки. Через якихось пару годин, їм видали паспорти з американсьми візами і датою, до якого числа їм треба перетнути кордон США. У квітні вони виїхали. Допомагала тут Тернопільська фірма, яка за свої послуги бере досить скромні гроші. Чесно сам то не зробиш, вони розказують куди йти, що брати, як себе вести.
По-приїзді в США, де їх зустрічали наші друзі, вони подали документи на Грін-Карт, через певний час, їм там прийшли звичайні карточки, схожі на американські паспорти, де було вказано, що ця людина з України, вона має цю карту, тобто може легально (!) проживати у країні. І ВСЕ! Більше ніяких можливостей карта НЕ дає.
Не малюйте собі ілюзій, що там хтось чекає біля трапу і все подасть! Хочу зазначити, що виїжали вони на 8міс вагітності, уже в США в авральному порядку знайшли нотаріуса, який допоміг вийти на Червоний хрест, а ті допомогли майже безкоштоно народити у їхні лікарні. Після пологів, їм була призначена допомога на дитину - кожен день по 3галони молока і банка суміші. І Все! Проживши там 6 міс - вони повернулися додому. Єдине, за їхніми словами, що вони отрмали від грін-карт, це дитину із американським паспортом і купою вражень.Деталі і причну оповідати не буду.
Ситуація 2. Мій дуже хороший друг, колись під час навчання заповнив анкету, просто ходили фірми посередника по-гуртожитку і просили реєструватися. Через кілька років(!) до нього подзвонили з цієї фірми і сказали, що він виграв (тобто вони постійно подавали його дані, не знажаючи на його бажання, знайшли вони його через деканат, де він колись вчився, попросивши домашню адресу, потім приїхали, а це було навітьв іншій області, і в його батька взяли його телефон) і запропонували свої послуги. Ми йому радили самому, позичивши 6тис.доларів (стільки стоїли послуги), а вже там би допомогли друзі. Він погодився на іншу прозицію - фіктивно одружитися і його фактично вивозила "дружина" за свої кошти, яка реально їхала до свого нареченого. Там вони би мали роз*їхатися і потім просто розвестися - "Ну не судьба". Але співбесіду вони у Польщі не пройшли.

На висновок скажу так - ніхто там Вас там не чекає. Добре, якщо є знайомі, родичі, які зможуть зустріти і хоч на початках допомогти. Там багато українців і не тільки працюючих, а й тих, хто сам надає роботу. Але там треба працювати! Їхати з дітьми дуже важко, бо їм треба знайти місце, поки батьки будуть на роботі. Ніхто не примушує їхати, все робиться свідомо. Особисто я і цього року буду пробуваи подавати заявку і надіятися на виграш!

п.с. заявки подаються окремо на кожну людину, який присвоюється номер, за яким десь у травні можна перевірити свій статус. Дуже важливо, хто виграв і хто кого вивозить.
My Signature
Зображення
Час. Він не лікує. Він неначе намотує на рану бинти. Із сторони не видно. Немов би у тебе все добре. І всі так вважажають - бо ж час ЧАС пройшов. І ненажливо, що під бинтами кровить...

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 14:48

Цілком з вами згідна,там дійсно потрібно працювати і навіть не на одній роботі!В мене одногрупник в Чікаго,теж по грін кард виїхав,нічого працює,навіть поночах.Цього літа одружився на Україні,але планує забиратии дружину туди.Так там тяжко,попадаєш в екстримальні умови,мова,люди ,все не те!Але інакше ніж в нас,нажаль у нас гірше.Дуже шкода що наші люди працюють по всьому світі,а нашій державі ми непотрібні........
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 15:36

У мого чоловіка більша половина класу за кордон, у Сша напевне половину. Тільки цього року, дві пари знайомих забрали своїх дружин туди, причому в одних дитинка 1рік.
My Signature
Зображення
Час. Він не лікує. Він неначе намотує на рану бинти. Із сторони не видно. Немов би у тебе все добре. І всі так вважажають - бо ж час ЧАС пройшов. І ненажливо, що під бинтами кровить...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 16:10

Марішка,а ви самі будете подавати чи через фірму?Я так і незрозуміла чи можна подавати дві анкети,від чоловіка і від мене?Бо моя знайома каже що одну,а я ніби чула що дві,так і шансів більше:-)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 16:40

Я про це писала вище. Так буду знову подавати заявку, але не сама, а через знайомого, який добре знає англійську і тільки через офіційний сайт.
Заявки подають від кожного окремо. Але Ви вказуєте, що маєте чоловіка, а чоловік, що має дружину. ТОбто від сім*ї 2 заявки і більше шансу. Виграє номер заявки. Не можна подавати 2 заявки від однієї людини (н-д і від фірми і самостійно), бо якщо виграєте, то не поїдете зовсім, там все добре перевіряється.
Грін-карт - це лотерея, тут або повезло або поки що ні.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Активна Матуся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 17:16

і ми хочемо подавати заявку ,дві від сімї,доречі за поданим вище посиланням вже є рос. переклад інструкції.

Повідомлення відредаговано Активна Матуся: 02 October 2013 - 17:38

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 19:00

Дівчата, от ви пишете "один виїхав, то тепер буде забирати дружину" - таких декілька історій тут в темі. Так от, виникло питання - що, виїжджають не обоє? Хіба таке дозволено? І для чого їхати одному?
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2013 - 20:03

Перегляд повідомленняНастюша (02 October 2013 - 19:00) писав:

Дівчата, от ви пишете "один виїхав, то тепер буде забирати дружину" - таких декілька історій тут в темі. Так от, виникло питання - що, виїжджають не обоє? Хіба таке дозволено? І для чого їхати одному?

На рахунок мого знайомого ,то коли він виграв лотерею,то взагалі дівчини немав.Він приїжджав час від часу на Україну і познайомився з нею,так на відстані і зустрічались,цього літа одружились.От тепер і буде виробляти для неї документи.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Активна Матуся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2013 - 14:40

прошу тримайте і за нас кулачки,сьогодні відіслали форми.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн