Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відпочинок в Одеській області - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відпочинок в Одеській області ділимося враженнями, відгуками, порадами Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Бернадета2606 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 July 2012 - 20:36

днями відпочивали у Затоці (центр селища). поділюся враженнями, може кому буде у пригоді наша інформація та враження. спочатку про базу: "Жемчужина Затоки". Це досить нова, сімейного типу міні-база, куди приймають ТІЛЬКИ із дітками. вартість номера 450 грн без харчування. Харчування у готовому вигляді там немає, як пояснили господарі: надто маленькі дітки,ЩОБ БРАТИ НА СЕБЕ ТАКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХНЄ ЗДОРОВ"ЯЧКО. і я з ними погоджуюся, принаймні- чесно.Зате вода там у кранах - із свердловини, що подають із дитячого санаторію, який перевіряє санстанція щодня. і є велика загальна супер-кухня (біленька,сучасна, а не переобладнані бараки, як буває деколи..), обладнана усім необхідним для самостійного приготування їжі. (плити, мікрохвильовки, електрочайники, столовий (чистий і сучасний)посуд у величезній кількості.) Повірте, я до цього діла аж надто прискіплива, і якщо мене влаштувало, це якби вашого найсуворішого викладача влаштувала ваша екзаменаціна відповідь!!! ))))) І оскільки далеко не усі сім"ї виявляють бажання готувати самостійно, а часто харчуються у кафе, рестоарнах, то кухня цього пансіонату завжди вільна, без натовпу та черги. і покоївка просто молодчинка:витирає, миє, складає кожні півгодини (бувають різні господиньки із різним уявленням про охайність...) тож працівниця готельчика дбає на совість, аби зайшовши до кухні, кожному було там комфортно та приємно перебувати, а не бридитися не виклучених губок попередниці.. те ж саме із номерами - ця база взагалі, на мій погляд, може претендувати на оскар за своєю чистотою. навіть бруківочку на подвір"ї - !!! пилесосять, а не просто підмітають, миють качельки, номера вилизують раз у 3 дні. змінюють рушнички (яких на кожного по два, а не по одному), хіднички, якщо раптом у ванній замочилися. ну що тут казати - я задоволена була на 100%. постіль білосніжна, а такі дрібнички, які, як правило вдсутні у багатьох місцях (рідке мило, мішки для сміття, годинник на стіні, сейф у кожному номері і т.ін)приємно вражають, бо якщо для когось це розкіш номера, то для них - звичайна побутова необхідність. територія також закритого типу, дітки не вибіжать самі, ключі у дорослих. майданчик сучасний, багато іграшок на вулиці для загального користування. Я рекомендую однозначно цей готель. Абсолютно жодних негативів, є лише нюанс: до моря (метрів 300) через залізничну колію. і кілька фото у підтвердження слів.
Спойлер

Спойлер

Спойлер

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vitaljas 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 July 2012 - 09:42

Перегляд повідомленняForget-me-not (23 July 2012 - 09:33) писав:

Ми купили квитки в Одесу на 11 серпня, але ще не вирішили куди-саме поїдемо. я схиляюсь до Курортного(була там у 2004 році) або якогось із сіл поблизу нього, або Кароліно-Бугаз. в останньому я не була, але по-моєму, там досить непогано.

Добрий день, і як у вас успіхи з пошуками ?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Forget-me-not 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 July 2012 - 12:55

Vitaljas, поки безуспішно. вже стільки інформації перерила, що ще більше заплуталась.
Ми хочемо в часному секторі жити, а про нього інформації в неті дуже мало, тому доведеться, напевно, шукати житло на місці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuzia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2012 - 00:16

Начиталася я вас тут дівчата і вирішила поїхати з малим теж в Затоку на базу Карпати (щоб не далеко було їхати, бо чоловіка з роботи не відпускали). Зідзвонилася з власником бази, забронювала номер люкс, а вони за 2 дні до приїзду дзвонять мені і кажуть що наш номер зайнятий, його продовжили на 2 дні і нам вони пропонують все теж саме але без душу і туалету в номері. Трішки засмутилася, але думаю два дні перетерпимо, а потім все ж таки буду в люксі. Приїхали, база дійсно спочатку враження не дуже на нас справила, але привітність персоналу і власника нас дуже підкупила. Що я можу ще сказати, нам сподобалося, так не Європа і навіть не Крим, але ми відпочили. Спочатку совдеп пригнічував, але потім щоб не портити собі настрій перестала на то звертати увагу. Ми харчувалися (обід і вечеря) в столовій, кухня смачна, домашня і порції великі. Сніданки готуали самі.
По цінах - за номер люкс ми платили 420 грн (3 місця - двоє дорослих і 2 дітей), обід і вечеря - 70 грн особа.
Ще скажу що спочатку ми думали що трохи дорого платимо, але коли ми походили і попитали по сусідніх базах ціни, то хрозуміли що ціни нормальні. Де дешевше - умови гірші. Де краші умови - ціни більші.
А відпочивали ми з 10 по 20 серпня

Повідомлення відредаговано Kuzia: 29 August 2012 - 00:17

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maмуся 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 August 2012 - 22:38

Багато років поспіль відпочивала в Затоці, станція Сонячна в Монтажнику. Найдорожчий номер цього року 600 грн :wacko3:
тому шукаємо щось дешевше і з їдальнею, будемо там десь 5 вересня. Що можете порадити з маленькою дитиною десь до 460 грн. за двох з харчуванням?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2012 - 00:48

Відпочивали кілька років тому в самій Затоці(не станції) в однойменнїй базі Затока.якість-ціна!смачно!
До моря 2кроки,багато ліній на морі...жили в трикутних будиночках,там 2відділені кімнати.
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lana_lucky 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2013 - 23:40

дівчата,хто цього року їде в затоку? підкажіть де б то зупинитись з дитиною 2,5 роки?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2013 - 20:27

Ми їдем. Самі шукаєм, де б то зупинитись))) Варіантів масса. Але так, щоб було ідеально, ще не знаходила...
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherry2206 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2013 - 21:24

в 2010 і 2011 роках відпочивали в Кароліно-Бугазі.Знімали цілий приватний двохповерховий будинок-дачу без господарів за 250грн.Така ціна,тому,що до моря далеченько(20-30хв.).Але для нас це проблемою не було,швидше навпаки)Знаю,що зараз ціна зросла.Гоподарі ще робили прибудову до будинку,тому думаю,що і умови змінились.

Умови:перший поверх кухня велика кухня,в якій є великий диван(при потребі можна там спати,сауна,душ,туалет,на другому спальня з двохспальним ліжком і двома розкладними кріслами,туалет,кондиціонер.На обох поверхах телевізор.

Є один мінус-господарі тримають курей,тому частенько нас будили півні))Кожного дня приходила жінка,яка їх кормить і доглядає за великою кількістю квітів на подвір*ї.

Якщо з*явиться можливість,то поїдем знову туди.

My Signature
Спойлер

Хочу, щоб ІСТОРІЯ нашої любові бігала по квартирі босоніж у пошуках чергової іграшки, а ПРОДОВЖЕННЯ сиділо у мене на колінах і сміялося..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2013 - 21:29

ой,їдем ми затоку. так переживаю. ніколи там не була. квитки вже маємо, але ще до завтрашнього дня маю вибрати куди їхати.вибрали таке місце
Прихований текст
і ще є декілька.але коли читаю відгуки то дуже різні. хочу запитати тих хто там був,в Затоців взагалі, там майже всюди у відгуках пишуть що мішає колія відпочинку,типу що часто їздять електрички. але я подивилась по карті що там майже посередині затоки проходить колія. то всім вона мішає чи як... і є бази які знаходяться на ст. Лиманська,то ще не затока виходить чи як...ой,мене вже голова болить від тих пошуків.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Drimka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2013 - 07:33

Перегляд повідомленняLana_lucky (26 May 2013 - 21:29) писав:

ой,їдем ми затоку. так переживаю. ніколи там не була. квитки вже маємо, але ще до завтрашнього дня маю вибрати куди їхати.вибрали таке місце і ще є декілька.але коли читаю відгуки то дуже різні. хочу запитати тих хто там був,в Затоців взагалі, там майже всюди у відгуках пишуть що мішає колія відпочинку,типу що часто їздять електрички. але я подивилась по карті що там майже посередині затоки проходить колія. то всім вона мішає чи як... і є бази які знаходяться на ст. Лиманська,то ще не затока виходить чи як...ой,мене вже голова болить від тих пошуків.

Коли ми там були, то я б не сказала, що поїзд аж так мішає. Більше мішає шум і гам дискотек, базар, вокзал. Тому вибирайте щось не надто близько до цієї "цивілізації".
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 13:45

Мені абсолютно поїзди не мішали, вважаю їх навіть якоюсь частинкою невід"ємною антуражу Затоки))) Але то все індивідуально.

Я собі знайшла те, що шукала ;)
По приїзду поділюся (в кінці червня). Мене звабила власна кухня, євроремонт, всі умови в номері і ... 2-метровий холодильник)))) Більше розповім після 30 червня.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 14:28

Настюша , дуже прошу поділитись інформацією куди їдете? бо я вже замучилась з вибором. там де кращі умови і ціни наромальні давно нема місць. вибрали на ст.Лиманскій,хто там був, як там море? чи багато водорослей,бо по відгуках на форумах пишуть що багато((їду туди вперше то ж переживаю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masyny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 16:21

я попала в той час що там дуже було багато водоростей що навіть нехотілося заходити в море.
Я тепер після того моря з водоростями більше нізаякі гроші непоїду в затоку.
My Signature
Спойлер

Кружляє лінива сніжинка
Мов танцює балеринка
Так вітер дмухає живо
Масяні у пузику диво !!!
(YAIRAM)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 16:35

Masyny,а коли ви були ?в який час?
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 20:34

Дівчата, кількість водоростей - показник не сталий! В один період вони є, в інший нема. І тут не вгадаєш. Це як погода.
Вони не тільки в Затоці є, в Залізному порті їх було в 10 раз більше, як зрівнюю дві наші поїздки.
Ми знайшли місце відпочинку на станції Дружба. До моря близенько, десь 150-200 метрів, але треба переходити колію. Шоссе не треба переходити, це радує.
З того, що мені приглянулось, коли я шукала, дивіться:
Приватний міні-готель (але на саті застарілі ціни):
Прихований текст

Оцей домик, правда, ціну не взнавала:
Прихований текст

І ще такі бази, їх легко знайти в Інтернеті:
Ярець, Рута, Рось, Престиж, Черемшина.
Навіть думали їхати на базу з назвою Карпати, де відпочивали минулого року. Мені по телефону сказали, що там зробили шикарні ремонти, пластикові вікна, нові двері, меблі і т. п. Тим більше, умови нам запропонували дуже навіть гарні. Але вдруге на то саме місце я не хочу повертатися. Мені не цікаво.
Я шукала ще з лютого, тому майже вивчила карту Затоки на пам"ять)))
А ми собі вибрали оцей готельчик:
Прихований текст

Там в нас буде і кухня, і ванна, і т. п. Готувати плануєм повністю самі.
П. с. Я нікому нічого не рекомендую, а просто ділюсь неперевіреною інформацією. :greeting:
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 May 2013 - 20:52

Lana_lucky, ми постійно відпочивали на Лиманській. Я закохана в їх пляж та море. Чесно просто обожнюю. Водорослі можуть бути де завгодно якщо штормом нанесе тому не показник. Але загалом пляжі просторі та чисті і море чисте, смердючих косяків дохлої риби як на Азові ми не бачили там жодного разу
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 May 2013 - 01:27

Тань, хочеш побачити дохлу рибинку в Затоці? ;) Вона є, але на другій стороні - на лимані. Отам запах дійсно не шанель номер 5))) Але біля моря ніяких дохлих риб нема. І навіть медуз в Затоці я бачила дуже мало. Тому за море можу сказати, що мені підходить. Не брудне, навіть досить "пристойне", деколи чисте, що видно мілину. Ясно, що не кришталево чисте, але... кажуть ліпше, ніж в самій Одесі чи тому ж Коблево. Головне поселятись не біля самого затокського мосту - там вода змішана з прісною.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masyny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 May 2013 - 08:47

Перегляд повідомленняLana_lucky (28 May 2013 - 16:35) писав:

Masyny,а коли ви були ?в який час?

Це був початок серпаня.

Але щоб знати як там вам треба поїхати, і вже на слідуючий раз будете мати з чим порівнювати.
Мені всеж таки Крим більше подобається. Але в мене є знайомі які крім затоки нікуда нехочуть їхати. Так що кому що.
Мені там сильно сподобалося що ми жили біля моря, що ввечері виходили на балком і сиділи слухали як море шумить. Це справді незабутні спогади.
Бо в Криму куда ми їздемо такого позволити я собі неможу, трішки дороговато виходить таке задоволення. Але всьому завжди можна знайти плюси, так само як мінуси.
Такщо хорошого вам відиху :36_1_74:
My Signature
Спойлер

Кружляє лінива сніжинка
Мов танцює балеринка
Так вітер дмухає живо
Масяні у пузику диво !!!
(YAIRAM)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 29 May 2013 - 09:03

Настюша, я бачила кришталеву воду в Затоці. Чисту і спокійну як в склянці. Шкода я не мала фотоапарата, бо то щось коли заходиш по шию а видно дно. Краса! На лимані не були, та і не тягло. В самій Затоці були на центральному пляжі - ЖАХ! такого брудного пляжу я не бачила навіть в Бердянську, а там я бачила все :)))
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн