Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відпочинок у Хорватії. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відпочинок у Хорватії. Ваші враження та поради Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Малюх 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 May 2011 - 09:05

Ми в Хорватії відпочивали вже три рази були і в Поречі (для малих дітей не дуже бо пляжі бетонні, але місто дуже гарне). А з дітьми розгляньте краще Макарську рів"єру. Дуже гарно, дрібна галька ідеально чисте море, ще й сосни на пляжі. А машиною їхати не далі ніж в Крим, та й дороги кращі майже постійно автострада.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Гарбузик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2011 - 13:47

Перегляд повідомленняNadin123 (18.5.2011, 8:29) писав:

хороша новина - літак до Хорватії і Чорногорії буде літати з Львова

Вже не літає :girl_angel:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 June 2011 - 22:05

Гарбузик, так, на жаль, знову Франківськ
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuzia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2012 - 11:58

Дівчата,підкажіть будь ласка по цінах на відпочинок у Хорватії. Скільки коштує доба проживання (апартаменти, приватний сектор, готелі), харчування. Одним словом, щоб можна було порахувати скільки потрібно цього року коштів на відпочинок. Бо плануємо в Хорватію поїхати і хотілося б знати саме цінову політику. Дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   elochka 

• Початківець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 March 2012 - 00:05

Ми теж плануємо цього літа їхати в Хорватію в Дубровник. Дівчата тут пишуть що візи скасовано на літній період, але ми будемо їхати на авто, то, мабуть, потрібно візи. Хто їздив автомобілем, поділіться інформацією. В чоловіка шенген віза, а в мене зараз немає ніякої.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2012 - 10:32

Перегляд повідомленняelochka (18 March 2012 - 00:05) писав:

Ми теж плануємо цього літа їхати в Хорватію в Дубровник. Дівчата тут пишуть що візи скасовано на літній період, але ми будемо їхати на авто, то, мабуть, потрібно візи. Хто їздив автомобілем, поділіться інформацією. В чоловіка шенген віза, а в мене зараз немає ніякої.

Ви будете їхати чарез Угорщину, а вона в шенгені, тому вам теж потрібно шенгенську візу (можна транзитну угорську) А їхати краще не в Дубровнік, а в Макарську рів"єру - там пляжі набагато кращі, і їхати ближче

Перегляд повідомленняKuzia (07 March 2012 - 11:58) писав:

Дівчата,підкажіть будь ласка по цінах на відпочинок у Хорватії. Скільки коштує доба проживання (апартаменти, приватний сектор, готелі), харчування. Одним словом, щоб можна було порахувати скільки потрібно цього року коштів на відпочинок. Бо плануємо в Хорватію поїхати і хотілося б знати саме цінову політику. Дякую!

Якщо вибирати апартаменти то на 3-4 чол буде ціна від 40євро в сутки

Повідомлення відредаговано Малюх: 19 March 2012 - 10:30

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2012 - 12:16

Малюх, дякую за інформацію. Планували в Дубровнік через те, що в нас там живуть знайомі, і хочу щоб вони нам забронювали готель. Ми їдемо з 1,5-річною дитиною, тому хочеться щоб поряд був хтось знайомий, і не знаю як на рахунок мови.А які в Дубровніку пляжі(пісок, галька)? І наскільки ближче Макарська рів"єра? Ніколи в Хорватії не була, тому не знаю куди краще?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2012 - 14:22

Перегляд повідомленняelochka (19 March 2012 - 12:16) писав:

Малюх, дякую за інформацію. Планували в Дубровнік через те, що в нас там живуть знайомі, і хочу щоб вони нам забронювали готель. Ми їдемо з 1,5-річною дитиною, тому хочеться щоб поряд був хтось знайомий, і не знаю як на рахунок мови.А які в Дубровніку пляжі(пісок, галька)? І наскільки ближче Макарська рів"єра? Ніколи в Хорватії не була, тому не знаю куди краще?

Піску в Хорватії не має зовсім, пляжі або галька(дрібніша або більша) або великі каміння. Макарська рів"єра блище десь на 180км (близько 2-3 год їзди) Мова не дуже важка можна порозумітись, наближена до польської (трішки) Якщо дуже хочете район Дубровніка, то краще місто Цавтат
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2012 - 22:30

Дiвчатка, хто їхав з дитиною машиною до Хорватiї? Важко дитина дорогу переносить? Чи зупинявся хтось в Будапештi на нiч? Де саме i скiльки нiч коштуэ?
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2012 - 22:19

Перегляд повідомленняЛіліанна (31 March 2012 - 22:30) писав:

Дiвчатка, хто їхав з дитиною машиною до Хорватiї? Важко дитина дорогу переносить? Чи зупинявся хтось в Будапештi на нiч? Де саме i скiльки нiч коштуэ?

Ми їхали машиною з двома дітьми (3 і 8 років) Ночувати не зупинялись, спали десь 2 год в машині на паркінгу під Будапештом. Вся дорога зайняла зі всіма "перекурами"(поїсти, поспати, границі) 15 год (до Макарської рів"єри). Їхати легко, тому що весь час автострада.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dyak 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2012 - 12:13

Їздили в серпні 2011 в хорватію на авто. Візу роибили транзитну угорську, жили в селі коло Omis 25 км від Split'a. Доці на той момент було 1рік і 5 міс. Ми тоді відівчали її від підгузника відповідно зупинялись на кожну вимогу. Одним словом дуже не поспішали. В перший день доїхали до озера балатон і переночували там в кемпінгу, я брав з собою намет і спальники. Наступного дня доїхали до місця призначення. Машиною добре їхати бо є можливість пошлятись по різних пляжах. Зрозуміли одне що чим більше місто, тим брудніша вода, і то так досить відчутно. Ми спочатку купались в нас в селі то там водичка була ідеальна, потім зїздили в Макарську, там не захотілось лізти в воду після сільскої.
Серпень найдорожчий сезон, нам вдалось знайти житло за 33 євро на добу. Досить скромне житло, але ми там хіба ночували то нам ок було. мала дорогу перенесла добре, але ми і зупинялись часто та і подовгу 30-40 хв. В селі в нас був пляж засипаний дрібною галькою, але оскільки там багато людей ми ходили на камянисті. Впринципі проблем небуло, всі мали капці гумові, і мала спокійно бавилась в водичці. Звичайно пісочок було б краще, але нам було і так добре.
My Signature
Shit happens...
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2012 - 22:17

Перегляд повідомленняdyak (06 April 2012 - 12:13) писав:

Візу роибили транзитну угорську,

Скажiть, будь-ласка, Ви робили вiзу через турфiрму? Чи потрiбно мати певну суму на карточцi для вiдкриття вiзи?
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iracaryk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2012 - 13:48

І мене цікавить вартість такої візи,терміни...
My Signature
Зображення

Підкорила гірські лижі,тепер на черзі рафтінг,дайвінг...;)
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2012 - 23:04

Дівчата, а як з погодою у червні, море вже тепле (їдемо в Макарську рів"єру)? Знайомі відмовляють їхати в середині червня з 1.5 річною дитиною.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Helenochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2012 - 08:53

Ми відпочивали у червні минулого року в Хорватії - у містечку Seget Donji,недалеко Трогіра (найближчий аеропорт Спліт).Вода була прохолодна - люди купалися, але я вагітна не наважилася. Ми зарезервували через інтернет квартиру у віллі (знайшли за 30 євро на добу). Навпроти нашої вілли був готель у якого був свій пляж пісковий та басейн, то ми там і загоряли і купатися теж можна було в їх басейні (людей небагато було ще в червні то все було пусто).
Природа: фантастична. Ми спеціально шукали аби було море та сосновий ліс:)
Погода: було весь час тепло, часом спекотно (не зважаючи на червень).
Харчування: більшість самі готували їсти в кухні в квартирі, продукти купували в місцевому магазині та на базарі - овочі дуже свіжі всі були і смачні, коли їздили до інших міст то їли в ресторанах. Ціни нормальні.
Екскурсії: не замовляли ніяких ззовні, всюди їздили самі місцевими автобусами або катерами (там вони замість маршруток між містами - дуже зручно). Рекомендую завчасно подивитися маршрути собі перед відїздом.
Гроші: важливо не міняти гроші на пошті (бо ми дурні спочатку так поміняли, а там вони беруть комісію). В містечках більших є багато канторів по різних курсах - дивіться де більший.
Бюджет: нам на двох осіб обійшлося харчування, екскурсії (в Національний Парк, Спліт) за 10 днів десь біля 300 євро. але ми були економні:)
Мова: все легко зрозуміти. але англійську на жаль не всі розуміють(:
Я б радила все таки шукати віллу або апартаменти у містечках невеликих, але аби був близько доїзд до більшого міста.
Ми шукали через інтернет проживання. То за одну добу наших звернень отримали біля 10 пропозицій - всі були готові нас прийняти. Ми вибирали з огляду на ціну, місце розташування та умови. Головним критерієм для нас було аби був магазин, автобусна зупинка (аби ми могли їздити місцевим транспортом) та аби не дуже далеко від аеропорту. Нас власники вілли зустріли в аеропорту та відвезли на місце. потім також відвозили назад в аеропорт - все це за додаткову плату (але нам пасувало, що не треба було на місці стресуватися).
Важливо! коли будете шукати житло перепитатися власників чи будинок не є часом біля траси. Бо у нас вийшло що одне вікно виходило на трасу - там постійно їздили машини, і був шум. треба було закривати вікна на ніч. Добре що був кондиціонер. Краще знайти такі апартаменти які були б безпосередньо біля моря.

Повідомлення відредаговано Helenochka: 27 April 2012 - 09:12

My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Скарбик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2012 - 12:08

Перегляд повідомленняHelenochka (27 April 2012 - 08:53) писав:

Ми відпочивали у червні минулого року в Хорватії - у містечку Seget Donji,недалеко Трогіра (найближчий аеропорт Спліт).Вода була прохолодна - люди купалися, але я вагітна не наважилася. Ми зарезервували через інтернет квартиру у віллі (знайшли за 30 євро на добу). Навпроти нашої вілли був готель у якого був свій пляж пісковий та басейн, то ми там і загоряли і купатися теж можна було в їх басейні (людей небагато було ще в червні то все було пусто).
Природа: фантастична. Ми спеціально шукали аби було море та сосновий ліс:)
Я б радила все таки шукати віллу або апартаменти у містечках невеликих, але аби був близько доїзд до більшого міста.
Ми шукали через інтернет проживання. То за одну добу наших звернень отримали біля 10 пропозицій - всі були готові нас прийняти. Ми вибирали з огляду на ціну, місце розташування та умови.

В мене багааааато питань. А через який сайт Ви шукали житло? Яке містечко радите? Вилітали з якого міста? СК обійшовся літак ну і загалом відпочинок. І все-таки, як там з пляжами?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2012 - 13:21

[/url]

Перегляд повідомленняСкарбик (27 April 2012 - 12:08) писав:

В мене багааааато питань. А через який сайт Ви шукали житло? Яке містечко радите? Вилітали з якого міста? СК обійшовся літак ну і загалом відпочинок. І все-таки, як там з пляжами?

Ми знайшли житло за одну добу. Тобто в пятницю я почала шукати, а в неділю ми вже були там. Але то не є приклад для наслідування. Краще шукати завчасно та добре вибирати - а там є великий вибір. Бо то що ми взяли - ми просто взяли найдешевше що було плюс по нашим критеріям аби підходило більш-менш. Але..якби я вдруге їхала то б шукала вілли які знаходять безпосередньо біля моря - аби не треба було переходити дорогу. Там на місці вже коли побачиш де розташовані вілли то по інакшому сприймаєш все. НЕ раджу брати щось що взагалі дуже далеко від цивілізації, але також не брати в містах. також я б не їхала на острови. Ми резервували через цей сайт - там безпосередній контакт до власників
Прихований текст
вибирайте собі місцевість/район Хорватії і пишіть повідомлення/питайте деталі у власників.
Щодо пляжів то Хорватія велика - і пляжі різні є. Я можу сказати тільки за той де ми були - тобто в Сегеді біля Трогіру. Це маленьке рибацьке містечко. Там різні частини є: пісковий пляж та галька/плити каміння, пляжі біля готелів з облаштованими лежаками та просто пляжі звичайні. Ми користувалися лежаками та були на готельному пляжі, хоч жили на віллі неподалік. Там нам подобалося що були сосни та оливкові дерева - тобто що в спеку можна було ховатися, піти до лісу. Щодо літака то відповісти не можу,бо ми летіли не з України.
Щодо води - там можуть бути їжаки морські, тому плавати краще у таких спеціальних тапочках (вони продаються там всюди на базарах та магазинах). Маленьку дитину я не знаю чи так би просто пустила там у море, бо знову ж таки - там де ми були глибоко досить швидко ставало. Але може то треба шукати місця. Я б все таки брала надувний басейн якийсь для хлюпання. Там де ми жили неподалік був цілий великий відпочинковий комплекс - то там були дитячі табори в тому часі: багато дітей різного віку.
Відпочинком ми були дуже задоволені - природа чудова,вода чистенька, в червні було тихо та негамірно. Дуже рекомендую всім - не пошкодуєте то точно. Знаю що найчудовішим називають коли можна їхати машиною по Хорватії - тобто проїхатися по всьому узбережжю та зупинятися у різних місцях. Там краєвиди дуже мальовничі. Ми машини не мали,то їздили так автобусами та катерами - фантастика. А щодо місця куди їхати, то я перед тим як визначатися запитала поради у знайомих в Хорватії та Чорногорії. То вони радили Далмацію.

Повідомлення відредаговано Helenochka: 27 April 2012 - 13:38

My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

• Початківець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2012 - 20:49

Helenochka, дякую за відповідь. Мені мали забронювати готель знайомі хорвати, але я вже сьогодні пішла в агенство і замовила тур в них, бо в багатьох готелей. які я розглядала вже немає місць. Але підтвердження броні ще немає. Замовляли готель, а не віллу через те, що не хочемо самі готувати (замовили all inc), а може просто через те що привикли до турецького відпочинку. Їхати будемо автомобілем, бо чоловік літаком не хоче, але однозначно будемо зупинятися на ночівлю, бо з дитинкою важко. Хочеться об'їздити всю Хорватію,але в агенстві сьогодні налякали їхніми серпантинами.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Скарбик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2012 - 14:04

Helenochka, дякую за таку вичерпну інформацію. Іду лопатити ще той сайт, до того була на іншому. Щось не получається наразі на чомусь зупинитись. Бо одні кажуть, що в хорватії дуже дорого, інші, що терпимо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2012 - 12:45

Нам теж казали що в Хорватії дуже дорого.. Але якщо чесно ми того не дуже відчули - бо купували скромно найнеобхідніше і все. Звичайно як хтось звик витрачати багато грошей, то може бути дорого. Ціни на базарі там досить прийнятні - можна торгуватися (смішно правда то виглядає бо правдиві бабусі там англійською не говорять). але зате - місцевий колорит відчуєте:) овочі/фрукти фантастичні. я таких персиків як там в червні ніколи не їла смачних. Там теж є супермаркети в яких можна закупитися на довший час. В ресторанах ми замовляли переважно готові "страви дня" (щось типу як у нас бізнес ланч) то виходило досить навіть дешево (максимум до 10 євро на особу за повноцінний обід: перше, друге, десерт) - але треба ходити та шукати кнайпи, де ціни нормальні. Бо кафе/ресторанів там море в містечках котрі туристичні.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн