Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Аденома простати - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Аденома простати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 January 2011 - 01:11

Передміхурову залозу іноді поетично називають "другим серцем" чоловіка. Але якщо проблеми, пов'язані із серцево-судинною системою, не викликають почуття незручності, то зважитися на візит до лікаря, наприклад, зі скаргами на утруднення сечовипускання, чоловіку дуже непросто...
З віком за рахунок росту гладких м'язів залоза може значно збільшуватися – такий стан називається доброякісною гіперплазією передміхурової залози (ДГП). Це захворювання діагностується більш, ніж у половини чоловіків старше 50 років, 75% у віці 60-80 років і в 90% – старше 90 років.

Лікарі дотепер не можуть точно назвати особливі причини, що викликають доброякісну гіперплазію простати. Не виявлений достовірний зв'язок між виникненням аденоми і статевою активністю, сексуальною орієнтацією, вживанням тютюну й алкоголю, перенесеними запальними і венеричними захворюваннями статевих органів. Єдина відома причина розвитку аденоми передміхурової залози (простати) – гормональні зміни, що супроводжують процес старіння.
Передміхурова залоза, що бере активну участь у сексуальній і дітородній функціях чоловіка, розташовується безпосередньо під сечовим міхуром.

Основні симптоми захворювання – утруднення початку сечовипускання, його переривчастість, відчуття неповного спорожнювання сечового міхура, ослаблення напору струменя, прискорений сечопуск – з'являються, коли через збільшену в розмірах передміхурову залозу значно утруднюється відтік сечі із сечового міхура.
На жаль, більшість чоловіків розглядають симптоми захворювання як вікові прояви і не звертаються за медичною допомогою. Але аденома навряд чи дозволить себе ігнорувати.
Якщо відтік сечі утруднений, створюються сприятливі умови для розвитку інфекції, можливі і більш серйозні ускладнення – цистит, пієлонефрит, камені сечового міхура та ін. Найбільш грізними ускладненнями є гостра затримка сечі і розвиток ниркової недостатності.

Донедавна єдиним ефективним методом лікування ДГП було хірургічне видалення передміхурової залози. Однак часто після операції зберігаються симптоми захворювання, у деяких випадках потрібно повторне оперативне втручання, при цьому можливий розвиток ускладнень як в операційний, так і в післяопераційний періоди.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zima 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 September 2012 - 16:09

Дівчата,може у когось в родини робили малоінвазівну операцію аденоми простати? Цікавлять приблизно ціни.(більше Тернопіль)
My Signature
Спойлер

Я-Ольга,можна на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ДокМак 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 December 2014 - 23:29

Перегляд повідомленняzima (14 September 2012 - 16:09) писав:

Дівчата,може у когось в родини робили малоінвазівну операцію аденоми простати? Цікавлять приблизно ціни.(більше Тернопіль)

Хочу доповнити інформацію щодо лікування аденоми:
1. Показами до хірургічного лікування є: 1. неефективність або мала ефективність медикаментозного лікування (з якого завжди потрібно починати). 2. Наявність залишкової сечі (по даних УЗД, після сечовипускання) в обємі понад 40 мл. 3. Виражені порушення сечовипускання.
2. Хірургічні втручання при аденомі бувають 2х типів: 1. ендоскопічні (трансуретральні, які виконуються через сечовидільний канал) 2. Відкриті "класичні".
І одні і другі операції широко виконуються і у нас, і за кордоном. До кожного виду втручань є свої покази і протипокази. При обємі аденоми до 80 см3 - виконуються ендоскопічні операції, при більшому обємі - кращі класичні операції. Виконання ендоскопічного втручання при "великому" обємі простати - може стати причиною ряду інтра- і післяопераційних ускладнень. Ряд хірургів-урологів "заманюють" пацієнтів (клієнтів))) ендоскопічними втручаннями чим піддають пацієнта ризику... В ряді випадків (у відділеннях де недоступні малоінвазивні операції) - навпаки, урологи відмовляють пацієнтів від ендоскопії...
Перед тим як приймати остаточне рішення необхідне "повне урологічне обстеження": УЗД органів сечостатевої системи з визначенням обєму простати і обєму залишкової сечі, аналіз крові на ПСА (онкомаркер який дозволяє виключити наявність злоякісних утворів простати), трансректальний огляд простати, загальні аналізи крові і сечі + біохімічний аналіз крові.

+ по-суті: в Україні медицина безкоштовна))) а ціни Вам запропонують в залежності від совісті уролога))) А якщо серйозно то медикаментозне забезпечення для операції і післяопераційного періоду, найімовірніше, потрібно буде купувати самостійно і коштуватиме воно біля 1-1,5тис.грн. Забезпечення лікарень дійсно "нульове". Все решта (подяка персоналу) - Ваша особиста справа. ВИ НІЧОГО НІКОМУ НЕ ВИННІ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jenkrav89 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 September 2015 - 16:13

Доброго дня, хочу порадитись по делікатному питанню. У батька (60 років) тиждень тому виявили аденому Лікар в районній лікарні - відразу на операцію, батько вперся, "їм би тільки різати, під ніж не піду". Я теж не хочу, щоб він на операцію йшов, може хто знає як допомогти без операцій?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 March 19 )

Перекладач онлайн