Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пізній токсикоз - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пізній токсикоз Пізній токсикоз,гестоз,прееклампсія Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Булічка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 26 January 2012 - 15:44

Любі матусі та ті хто чекає цього статусу!Звертаюсь до Вас з проханням поділитись досвідом боротьби з прееклампсією та її наслідками. Хто може порадити хорошого лікаря для того щоб пройти курс лікування після втрати дитинки.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Українська Джульєта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 July 2012 - 05:42

бачу ніхто вам так і не відписав. Надіюсь що ви справилися зі своєю проблемою.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 21

Відправлено 14 March 2015 - 21:34

зайшла в цю темку, бо на 34 тижні щось почало нудити....

але покопалася у Гуглі і зрозуміла, що пізній токсикоз - це зовсім не нудота.... а дещо набагато гірше......

ось кілька статей, можливо комусь стануть в нагоді.

Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 21

Відправлено 14 March 2015 - 21:37

Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілія Олесь 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 March 2015 - 03:17

Ось у мене 35 тижнів,тошнота мучить,як у перші тижні вагітності,серед ночі просинаюсь мушу щось погризти,щоб пройшло.Я й не думала,що так може бути,хоча вагітність друга,та ще організм всякого дивного просить:то морозива,то крабових палочок,то плавленими сирками не могла наїстися.Але ще трошки залишилось.

• Back To Top

Користувач поза мережею   VIren 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 May 2015 - 14:04

Доброго дня усім!
Хочу поділитись своїм досвідом стосовно цієї досить складної проблеми, як пізній токсикоз.
При першій вагітності мені не зразу діагностували це захварювання. Були набряки.. а тиск мені толком ніхто неміряв у жіночій консультації - "нормально себе почуваєш?" - "Нормально" і записували в карті тиск від стелі 120/80. Тим неменше набряки ставали все серйозніші. Стала тісною обручка, взуття, шкіра пекла вогнем сама по собі некажучи уже коли її торкатись. с тим мене і положили у лікарню. почали капати магнезію і ще якісь уколи (все непам"ятаю). Назначили строгу дієту. Саме гірше для мене було обмежити пиття. Сіль я відкинула ще до того давно. а спрага мучила просто жахливо. То все лікування мабуть затримували ріст набряків але краще уже не ставало. В тій же лікарні мені вперше реально виміряли тиск - 160/120, але я почувалась нормально, якби не виглядала як бочка і шкіра не пекла.
Тому як тільки прийшов календарний срок для родів ніхто недочікувався схваток, повели мене на кесарево.
От і вся історія.
Зараз я вагітна вдруге і вже дуємо на воду. Веду карту тиску (кожен день міряю зранку і ввечері), призначали додаткове обстеження у кардіолога, призначили від тиску допегіт, безсольова дієта, в додаток до комплексу вітамін (вітрум пренеталь форте) призначили ще риб"ячий жир і кардіомагніл (останній препарат я чомусь сумніваюсь пити мені чи ні, прочитала що вагітним він небажаний)

My Signature
Если у вас и седьмой блин комом, к черту блины - пеките комочки!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мурся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2015 - 16:41

І я теж стикнулась з цією жахливою проблемою, хоча всю вагітність почувала себе нормально, і тиск в жіночі консультації міряли регулярно, був нормальний. А ось з 35 тижня все і почалось. Набряки, високий тиск, який не спадав під дією теблеток( і якого я не відчувала), і білок в сечі, який поступово зростав. На 37 тижні білок дуже зріс (перевищував норму в 100 раз), ось і вирішили екстренно кесерити. Малеча народилась маленька 2420 кг, але здорова.
Я дуже не хотіла щоб мене кесерили, але тепер дякую Богові що все так відбулося. Основне що всі живі і здорові.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luda voyn 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2015 - 14:57

В мене з 37 тижня був високий тиск і отьоки. Приписали таблетки від тиску, але я їх не знайшла і мене в 38 тижнів поклали в лікарню. Аналізи були хороші, білка в сечі не було. от тільки тиск ніяк не хотів збиватись...і в 39 тижнів мені пробили води і викликали пологи. Родила здорового хлопчика)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Veselka7878 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2016 - 15:26

В мене теж була преекламсія, високий тиск і білок в сечі на 36 тижні. Тиск не могли збити, вже вирішили почати стимулювати пологи, встигла випити одну таблетку...але тут сталася екламсія - почалися судоми, добре, що чоловік був поруч в палаті, мене екстренно прокесерили. Дякувати Богу, і я, і малюк вижили, Владик здоровий, зарас йому вже рочок. Після того в мене вже весь час підвищенний тиск, 130-140 на 80-90. Хотіла б ще дівчинку, але тепер боюся....((

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2018 - 11:37

Я теж стикнулася із тиском 130/90. Почуваюся нормально. Термін ще маленький. Як бути далі не знаю. Літо і спека попереду... Жах

• Back To Top

Користувач поза мережею   Олічка1202 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 December 2018 - 11:28

Була прееклампсія під час вагітності, перший раз тиск скаконув десь в 25 тижнів, 130-135\90, потім впав, по трохи почалися набряки. А вже з 31-32 тижня майже не виходила з лікарні, дуже великі набряки (не взутися, навіть резинові тапки малі були) і тиск 150\90 стабільно, часом 140. А як піднявся в 38 тижнів 160\100 і пішов білок, швидко кесарили. Доця народилася маленька, хоч термін вже майже доношений, трошки мали проблеми по неврології, просто коли в мене був виской тиск і набряки, дитина вже не доотримувала кисню. Але зараз все добре

Кнопо4ка, з якого терміну такий тиск? Просто мені казали в лікарні, що не так страшний верхній, як нижній тиск. Якщо 90 і більше - то вже дуже погано

My Signature
Якісна шкіргалантерея ПОДІУМ
СП по ТМ CORNETT

Зображення

Доця Анюта:
20.12.2009, 2880г, 48см, Апгар 6/7,
6міс - 9700г, 70см
12 міс- 12000г, 76см

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (3)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 January 20 )

Перекладач онлайн