Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дома має бути тиша чи трохи шуму не завадить? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дома має бути тиша чи трохи шуму не завадить? ЯК краще для дитини Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 December 2008 - 15:05

У нас майже цілий день тихо, тільки ввечері всі додому сходяться. І ніби добре з одного боку, що найменшеньку нічого не відволікає, а з другого боку, звикла до тиші і навіть хтось голосніше кашляне чи засміється, то може розплакатися. Я вдень і телевізор не включаю, якось нема коли, більше в неті посиджу або почитаю щось. То може його включати, щоб просто фон створював? А як у вас?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 15:51

У нас удома ніхто ніколи не шушукався, і телевізор нормально робив. Хоча дружина постійно каже говорити тихіше, чи коли дитя лягає спати, каже прикрутити телевізор, тобто звук зменшити. Я з цим борюся, бо вважаю, що це добре. Дитина має навчитися спати у відповідних умовах. А то ще не скрипнуло ліжко, двері, чи стучить посуда на кухні, як дитя прокидається. А не виспане дуже капризне. Тому я вважаю, що в хаті має бути поміркований шум. Тобто якщо телевізор, то щоб не гучно і не тихо. А взагалі можна включати мелодійну музику. Тоді дитині буде ще смачніше спатки і вона не реагуватиме негативно на посторонні шуми.
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 01 December 2008 - 15:57

кажуть білий шум на шкоду ще нікому не пішов :)
у нас як коли, тобто ми зовсім не переймаємося запитаннями тиші. навіть більше. від початку ми намагалися не акцентувати на цьому увагу. дивимося фільм, а дитина заснула - нічого страшного, звук не притишували (хіба зараз трішечки, бо зубки), так само як розмовляли завжди незалежно від того, що робить дитина.
хоча багато часу у нас тихенько, лиш клавіатруа клацає :) ще деколи фоном вівальді йде.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:05

Щасливий татусь, гра з вогнем, в нас аналогічно. А то скрипне підлога - і відразу сльози від того, що поспати не дали. А якщо звикне до помірного шуму - то батькам проблем менше
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:10

Перегляд повідомленняЛяля (1.12.2008, 16:05) писав:

Щасливий татусь, гра з вогнем, в нас аналогічно. А то скрипне підлога - і відразу сльози від того, що поспати не дали. А якщо звикне до помірного шуму - то батькам проблем менше

Згоден, що в певний час, буде таке що не залежно від шумового фону, якийсь посторонній звук буде будити дитину. Ця різка зміна шуму будитиме дитя не довго. А потім дитя знову спатиме і його не лякатимуть шуми.
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:31

У нас тиша тоді коли хтось робить уроки щоб не відвлікатись, а так наша манюня звикла до шуму.
Звісно коли вона спить тоді робимо телевізор тихіше, а старші меньше галасують! В моеї подруги, мала звикла спати щоб була тиша , зараз матуся не рада бо якщо хтось чи стукне дверями, чи зазвонить телефон, та прокидаеться і вже спати вона не буде!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:31

Я рахую, і в мене так вдома, як ми себе поводили, розмовляли, говорили, дивились ТВ все так залишилось... просто потрібно вибрати золоту середину...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:37

В мене телевізор вдень не працює, а грає музика. Присутній так званий фон, щоб не було суцільної тиші.Та все одно деколи мала будиться від телефонного дзвінка, тому мобільний включаю на вібро, а в хатному скручую звук. Вдень говоримо нормально, а вже ввечері трохи "скручуєм" голос.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 16:51

і я з самаого початку не намагалась ізолювати дитину від зайвих звуків. Малий міцно спав навіть тоді, коли мій тато прийшов з дрелькою монтувати нам витяжку :)
Наш світ надто галасливий, нехай дитина змалечку звикає, щоб потім не лякатись.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 17:48

Якось ми були приїхали з чоловіком в гості до його родини, де була маленька дитина років 2. Приїхали на тиждень (зробили трансатлантичний переліт, тобто через тиждень летіли назад). Квартира у них була досить велика, тобто малий спав у найвіддаленішій кімнаті багатокімнотної квартири. Ми спали (вночі) і проводили (вдень) вільний час у вітальній.
Так от, в обідній час, мама клала дитину спати, то ми три години мали говорити пошепки і не ходити в туалет, (туалет знаходився поблизу кімнати де спав малий). Ввечері зі стола у вітальній де ми вечеряли десь у 9 вечора посуд не збирався і не носився на кухню і не мився, бо діти сплять.
Короче мені здається, що мамочка явно переборщувала з тишиною.
Я на третій день не витримала, і як тільки підходила сонна година, я витягувала чоловіка гуляти на три години в місто.
Ага, ну і ще зранку, коли малий прокидався десь у годині 7 ранку, він обов'яково йшов у вітальню, бо у нього традиція була дивитися мультики. То нас з чоловіком піднімали і переганяли спати у іншу кімнату. Не знаю, я потім після такого не сплю.
Короче, я щось не зрозуміла такої тактики.
Я потім чоловікові висказала своє фе, з такою політикою нам краще було поселиьися у готелі.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 18:12

В мене постійно грає теевізор і розмовляємо не пошепки, доця спить міцно. Думаю, що їдеальна тишина це не вихід. Одного разу я навіть стукала м"ясо на відбивні і все ОК. А до звуку порохотягу ми ще з малесенького привикли :D
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 01 December 2008 - 18:21

комбайна,блендера,соковижималки трохи лякається.очка квадратні робить.забула написати
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 18:46

Іннуся , супер ідея включати музику дитячу, як я сама не додумалася.

Я коли телевізор включаю, вона навіть дивиться його і спокійно на шум реагує, а коли тиша, то навіть невеликий звук її до риданння доводить.
Дійсно, всі праві, треба не те щоб шум створювати, а швидше не робити повної тиші.

Котяра це, дійсно, фантастична історія. Ото ви гарно виспалися! Це вже явний перебор.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 19:01

Коліжанка, справа в тому що у квартирі було 4 кімнати. Тобто дітей (2) можна було поселити в одній кімнаті на час нашого гостювання. Тоді вітальня була би вільна. Але, як потім дізнавалася у свого чоловіка, там виховання спрямоване на індивідуалізм, тобто діти від малечку повинні мати свої кімнати і жодних винятків і тим більше для на гостей не робиться.
Чесно кажучи, ми більше в гості туди не їздимо, нам стало одного разу. А родина дуже близька, вже ближчої не буває.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анютина мама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 December 2008 - 20:17

Я теж вважаю що в домі має бути такий собі "фоновий шум", але не завжди виходить так як хочеться ми теж з доцьою самі вдома вдень і спала вона, коли була маленька, в тиші. А потім у нас був такий період що просто неможливо було вийти з кімнати де вона спить, тільки трошки скрипне паркет вже очі відкриті :blink: Я навіть включала їй диск з звуками моря, спокійну класичну музику...незнаю зараз спить набагато міцніше, ніж коли маленька була.
Я незнаю чи можна привчити дитину до шуму, можливо це індивідуально, хтось може спати навіть під барабани а комусь потрібна тиша...може і з дітками так.
А ще моя мала була така активна і нічого зовсім мені не давала зробити і не відпускала від себе ні на хвилинку, так що коли вона засинала то я боялась її розбудити і старалась бути ну дуже тихенько :4_8_4v:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 22:32

До місяців 9-10 Юля погано спала, а до 6-ти то взагалі зі сном були проблеми (особливо денними). Тому я цінувала кожну хвилину і "сиділа тихо". Нічого робити мені й так не хотілось, лиш би побути в тиші без плачу. Переживала, що доця звикне до тишини і згодом така поведінка моя мені вилізе боком. Але ні -- зараз Юля спокійно спить всю ніч, а ми можемо і пошуміти, вдень півтори години міцний сон, а далі може і розбудитись, але цього їй достатньо, шоб виспатись. В моєму випадку не потрібно було привчати до "фону", лише з часом, коли дійсно настала пора здорового сну, то й дитина спить міцно. Хоча музика -це дуже класно, зараз Юля любить гратися і слухати музику.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 December 2008 - 23:17

У нас телевізор працює цілий день і з нормальним звуком. Коли малий спить, я включаю пилосос, фен. Говорю нормальним тоном і постійно прошу робити так само свекруню. Єдине - намагаюсь уникати різких звуків. Два тижні тому ми гуляли на весіллі і там гучно грала музика, а Ведмедик спокійно собі спав (відсипався перед нічною зміною ;) :D ). В суботу були на День Народженні і синочку також не заважали ні гучні розмови за столом, ні сміх, ні постійні ходіння людей туди-сюди! Він хотів спати і спав, як убитий! А вдома, не дивлячись на те, що ми намагалися тихо себе поводити, він почав постійно крутитися, вертітися...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 23:36

Коли Мирося була малесенька (десь до року), ми ніколи спеціально не створювали їй тишу під час сну. Зараз я точно знаю, що у неї є різні періоди сну - знаю, коли я можу пошуміти пилососом, феном, комбайном або ще чимось, і знаю, коли настає період "чуткого" сну - коли може пробудитись від першого-ліпшого досить гучного звуку. Тоді я вже роблю тиху роботу, або сиджу за компом, або читаю. А ввечері ми останнім часом досить часто засинаємо під класичну музику.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 December 2008 - 09:44

на рахунок різних фаз сну. коли наша манюня тільки засинає, любий звук зразу ж її будить, а коли вже міцно-міцно спить, то хоч на голові ходи - їй не заважає. І ще скажу Вам, що в різному віці дітки сплять по-іншому. після 3-ох міс. в дитини сон набагато міцніший.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2008 - 17:36

Нашому малому ще й місяця не було - приїхала сестра чоловіка в гості. Вона і так завше говорить дуже голосно, а тут навіть коли зі сплячим малюком гуляла - гучність не забирала. Казала "виросте - ще дякуватимете мені" І правда дякуємо тепер=)
Але всеодно можна по дитині помітити, що не дуже голосно у нас в хаті. Від звуків не прокидається, ні, але от на заняття з ним ходимо - там як включать ті дитячи пісеньки, у малого очі по пять копійок - мама, що це?!
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 October 18 )

Перекладач онлайн