Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Зважування дитини: що, де, як - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Зважування дитини: що, де, як Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Natalie 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 February 2011 - 21:37

Пропоную поділитись своїм досвідом зважування діток.
Кожна мама з трепетом чекає першого походу до поліклініки і першої важливої цифри - скільки дитина набрала за перший місяць. Тоді зазвичай питання щодо того, чи вистачає молока або знімаються або ж, навпаки, виникають. Та й потім нам щоразу цікаво, скільки дитя важить у наступні місяці. Пропоную поділитися досвідом як часто ви важите дитину, де це робите, чи маєте вагу вдома.

Я досвід зважування маю величенький. У перший місяць ви набрали 460 грам від найменшої ваги і 200 від ваги при народженні. Потім почалась "епопея" з догодовуванням, з боротьбою за ГВ. Чоловік, що контролювати процес купив вагу (бо ж лікар сказала, що якщо дитина з"їла 60 мл, то треба 40 догодувати сумішшю :unknown: ) і ми почали важити дитину кожного годування і кожного дня. Це пекло я витримала два тижні, потім спррави пішли краще і
Зі свого досвіду скажу, що контрольні зважування зовсім неінформативні. Вагу дитини дійсно краще було б контролювати раз на місяць, але, коли були проблеми і є вага вдома, то від щоденного зважування довго відмовитись я не змогла (та й чоловік дуже хотів знати що і як :(((). Воно мене і згодом заспокоювало, бо я бачила, що доня набирає вагу. Зараз, коли вже не виникає питань щодо моєї здатності "прогодувати дитину" :)))), роблю я це рідше, але точно раз на тиждень.

Відомо, що рекомендують важити дитину раз на тиждень або на місяць, але як це зазвичай робите Ви?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Акуна Матата 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 21:50

за три місяці зважувала 2 рази - в місяць (синок набрав 600 гр, від найменшої ваги - 780) і в 3 місяці - за 2 місяці набрав 900 гр. Педіатр каже, що малувато набрав, але мене то не хвилює - більшість лікарів багато говорять, а толку мало.

Думаю, що підгодовування має бути останнім, що робити.
Спочатку треба розібратися в причинах - може неправильно годували дитину і вона не отримувала "заднього" молочка, може мамі треба змінити раціон, і т.і.

Natalie, з Вашої розповіді так і не зрозуміла, чи догодовували, чи відвоювали ГВ?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 21:55

Я догодовувала два тижні, коли дитина важить стільки, що ні в які норми не входить, то боротись з усіма, хто каже, що мало молока немає аргументів. Аргументи з"явились трохи згодом :))). Зараз ми повністю на ГВ і я "трублю" про користь ГВ на кожному кроці:))) і усім раджу, що читати і куди звертатись у разі проблем.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Акуна Матата 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 23:07

Перегляд повідомленняNatalie (27.2.2011, 21:55) писав:

Я догодовувала два тижні, коли дитина важить стільки, що ні в які норми не входить, то боротись з усіма, хто каже, що мало молока немає аргументів. Аргументи з"явились трохи згодом :))). Зараз ми повністю на ГВ і я "трублю" про користь ГВ на кожному кроці:))) і усім раджу, що читати і куди звертатись у разі проблем.

Ви - молодець!! :blum1:
А от одна моя знайома почала догодовувати, причому дитина більше набирала, ніж ваша.

Повідомлення відредаговано sftanya: 27 February 2011 - 23:07

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 23:12

А в нашій поліклініці на різних вагах важать і різне показує. Поки що набираємо нормально (по словах лікарів). Але я дивлюся по дитині. І важимося на моїй дорослій вазі, щоб знати приблизно.

Повідомлення відредаговано orionka: 27 February 2011 - 23:19

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 23:23

Між іншим, похибка і на одній вазі може бути грам 50. Особливо, коли дітки починають рухати ручками-ніжками.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2011 - 23:26

Перегляд повідомленняNatalie (27.2.2011, 23:23) писав:

Між іншим, похибка і на одній вазі може бути грам 50. Особливо, коли дітки починають рухати ручками-ніжками.

Згідна з цим. Але нас недавно важили на 3-х вагах і результати відрізнялися на 200-300 г.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 February 2011 - 08:23

Ми задля контрольних зважувань на 1 день залишались у дитячому стаціонарі, бо тільки там була електронна вага. Щось там лікарка нарахувала, що малого треба сумішшю догодовувати. Мучили ми його, мучили, а потім кинули це діло - не хотів він суміші і все! І годувала я його до року, він набирав перші місяці по 900-1000 грамів, а лікар казала, що це мало :angel: Але нас це мало цікавило, я бачила, що коли починаю догодовувати, грудного молока стає все менше, отже, не варто було й починати. Суміш потім пішла на випічку для тата :nyam2:

Повідомлення відредаговано Nirvana: 28 February 2011 - 08:24

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія1626:) 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2011 - 08:27

Ми ходили що 4-ьох місяців в покіліклініку на прийом кожен місяць, потім в 6,8,10. Вагу набираємо добре, перші місяці не менше 1 кг., зараз важу на електронній вдома.
My Signature
Спойлер

♥ ♥ ♥ Я беру твою долоньку в руку! І цілую венку на зап'ясті. Я не даремно терпіла такі муки, щоб народити своє безцінне щастя! ♥ ♥ ♥

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyushk@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 March 2011 - 13:49

Первый месяц я боялась идти в поликлинику взвешивать ребенка - молока постоянно не было, он высел на груди целыми днями (это всё после КР) а на ушах висели все бабушки и кричали, что я сошла с ума со своим ГВ, и что от моего молока у ребенка живот болит и т.д. Вот я и не пошла в поликлинику - может и рисково, но я понадеялась на своё материнское чутье. И пошла в 2 месяца, вся тряслась, что получу выговор что ребенка морю голодом. Но какое мое было удивление, что мы набрали 2 кг (за два месяца), да еще педиатр так упрекнула меня - мол, можна и реже кормить ребенка - а то вон как растет...

И теперь я успокоилась с этим взвешиваньем, и вообще о нём не думаю. Главное, что б ребенок весел и бодр был.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2011 - 18:22

ми перший місяць набрали 400гр(600 від найменшої ваги в роддомі)і педіатр зразу сказала догодовувати.Але я цього не робила(мама порадила)і за наступний місяць дитина набрала уже 1500гр!
Перечитала купу літератури і вияснила,що оті норми 600-800гр-застарілі і еормальні педіатри ними вже не користуються,перш за все слід дивитись на здоров"я дитини,а не на вагу.А діти розвиваються "стрибками".Місяць може мало набрати ваги,на наступний багато.
Ну звичайно,якщо дитина набирає дуже мало(200гр і менше,або худне),постійно плаче,то напевно варто догодовувати,але кожна мама має пам"ятати,що догодовування-це початок кінця гв.Краще всі сили кинути на боротьбу за молочко.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2011 - 19:33

Кожного місяця ходили зважуватися в поліклініку, набирали по 1-2 кг, дитина ж їла постійно, нічого не казали, що забагати, паралельно ми пішли в ріст, то за це завжди говорили, ну а що я можу зробити, якщо тато високий. Маємо ще електронну вагу, зараз виміряти неможливо, бо дригає ногами і руками.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Крапля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 March 2011 - 20:42

в мене мала дуже погано набирала вагу, ми за перший місяць набрали лише 250 гр. від найменшої ваги (навіть не набрали того з чим народилися). і почали важити кожен день до і після, по кілька раз в день, їли груди і догодовували суміші, і так тривало з місяць- півтора. мати дитячу вагу вдома, це дуже добре!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріточка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2011 - 21:25

В мене Ріточка за перший місяць набрала 1,400,а потім все менше і менше,зараз важимо 9,960,а в поліклініці сказали,що 8900,я вважаю,що наші електронні ваги вірніші.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MiraStar 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2011 - 10:44

рахую що важитись обов'язково хоч раз на місяць. а для діток що родились з малою вагою раз у тиждень
ми важимось кожного місяця на огляді у педіатра.спочатку дуже переживала що малюк набирав багато.заспокоїла тільки ендокринолог.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jolysi@ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2011 - 10:56

Малий не дуже гарно вагу набирав. Я дуже переживала. Почала зважувати часто,що не допомагає зате конкретно напрягає... Потім вичитала в одній розумній книжці що то все дурня. Дитина нормально ж розвивається... А те часте зважування лише маму молоду і недосвідчену в депресію вганяє.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marta sms 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2011 - 23:54

Ми також набираємо вагу .....так собі.Спочатку було 1400,потім-1000.....а зараз 450-500г.

Зображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyusha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2011 - 23:04

marta sms, все у вас впорядку. Дітки після півроку сповільнюють набирання ваги, і 500 г це норма.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2011 - 00:05

Перегляд повідомленняКрапля (8.3.2011, 21:42) писав:

в мене мала дуже погано набирала вагу, ми за перший місяць набрали лише 250 гр. від найменшої ваги (навіть не набрали того з чим народилися). і почали важити кожен день до і після, по кілька раз в день, їли груди і догодовували суміші, і так тривало з місяць- півтора. мати дитячу вагу вдома, це дуже добре!!

Цілком згодна, особлиов дял дитини, яка мала проблеми з вагою. Головне потім, коли мама (і усі родичі:))) ) переконається, що все добре, перестати це робити без потреби. Навіть раз на тиждень - це часто. Я зараз перестала це робити, аопчалось з того, що сіла батарейка у вазі, а то прерд тим так і тягнуло знати яка вага. Зараз вже заспокоїлась.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marta sms 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2011 - 10:30

Дякую,заспокоїли :good:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 October 18 )

Перекладач онлайн