Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Секс в незвичайних місцях - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Секс в незвичайних місцях Було таке? Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   МелодиКа 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 24 May 2008 - 10:45

Ось цікаво,як ви відноситесь до подібних експериментів? Наприклад-секс в транспорті, на вулиці, в суспільних місцях......Чи був у вас такий досвід? Як пройшло? Або можливо ви про це лише мрієте? А можливо і негативно до цього відноситеся? Давайте обговоримо!!!
Ну і звичайно послухаємо поради експертів!!!!!!!!!!!!!

Відповім першою...
Ми в стозі сіна, на поляні біля залізниці(потяги проносилися в декількох метрах від нас), такс..у туалеті потягу, на кухні, в машині(але це звичайно..), ага...у гаражі в 40гр мороз, на роботі в моєму кабінеті(під час обідньої перерви), в душовій(теж на моїй роботі),на квітнику(в центрі міста), там квіти високі, в лісі на пеньку. . ще пригадаю, напишу))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 May 2008 - 11:01

О, в лісі, причому в усі пори року, під розлогою ялинкою, на колоді, потім на трухановому острові було, в транспорті ми також намагалися, але то просто без самого акту, але ми досягли оргазму, причому то прикольно було, ми просто цілувалися і обіймалися, стосовно самого сексу, то на природі ми постійно мали, потім екстрім був у нас, в примірочній мало не зайнялися, не знаю як і стрималися, але людно дуже було, все ж це інтимний процес, і я проти щоб хтось за цим спостерігав... останнім часом ми любимо цим займатися на надувному матраці - нагадує хвилі моря, так прикольно, ну про секс на пральній машинці, на балконі, на газовій плиті (для тих хто не знає, там є кришка, яка накриває плитку, і висота там краща, ніж на столі, бо чоловік в мене високий), на стільці, в ванній... то вже стандартні речі, ой, я вже так завелася, от чоловік прийде з магазину - то я його схилю до гріха... підемо в пінну ванну і займемось чимось приємним...може, французьким коханням, от тільки щоб маленька заснула

О, в поїзді ми завжди кохаємося, потім коли їдемо до батьків в них є парничок і ми ввечері туди навідувалися, щоб не спекотно було, потім під дверима, от на човні ще хочу спробувати, на сіновалі не зручно, сіно, зараза, в боки коле, ми не захотіли там продовжувати, бо не сподобалося, на горищі, там також сіно було, та не сподобалося і ми змінили місце дислокації... от тепер хочу на човні, чи на катері зайнятися сексом... а так ми майже скрізь займалься сексом, от тільки не люблю щоб хтось за цим спостерігав, хоча. може, на природі хтось нас і бачив, та ми були зайняті один одним

О, в пологовому будинку, на факультеті в аудиторіях, потім будувався новий факультет, то ми там теж були, в липах, так мені треба вже антисекс приймати, бо чоловік все не йде і не йде з магазину

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 11:04

Перегляд повідомленняЮлія (24.5.2008, 12:01) писав:

так мені треба вже антисекс приймати, бо чоловік все не йде і не йде з магазину

ОООо!То ти вже справжній експерт в цьому ділі! :i_am_so_happy:

• Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 11:08

Про трибуни стадіону я вже писала... Ще у взуттєвій майстерні, де я працювала на прийомці, на столі в офісі, на автостанціїї, за незачиненими дверима від майбутньої свекрухи, поки вона нам вечерю готувала... :D
Але найекстремальніший секс в мене був тоді, коли я стояла в колінно-ліктьовій позі на дивані лицем до дверей вітальні, позаду "трудився" мій тодішній хлопець, грала музика, і ми не почули як прийшли його батьки, тато заглянув, оцінив ситуацію і видав фразу :"О, невістка!" :i_am_so_happy: Я мало не вмерла від сорому, і невісткою не стала, стосунки після того зійшли нанівець... :prapor: :blush:
Але взагалі- то мені важко розслабитись в публічному місці, хіба вже дуже заведусь... :blush:

My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 11:32

Перегляд повідомленняМелодиКа (24.5.2008, 12:04) писав:

ОООо!То ти вже справжній експерт в цьому ділі! :i_am_so_happy:

Ой, та де там, і ще було в гуртожитку в сушилці, і взагалі були молодими студентами з багатою фантазією, і завжди охочими до кохання, паче що все було вперше, як дорвалися, то не могли зупинитися, а тепер ми стали статечними і за межі квартири не виходимо, мала з"явилася, то ж тепер не маємо такого багатого вибору

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 11:44

Перегляд повідомленняmania4ka (24.5.2008, 12:08) писав:

Про трибуни стадіону я вже писала... Ще у взуттєвій майстерні, де я працювала на прийомці, на столі в офісі, на автостанціїї, за незачиненими дверима від майбутньої свекрухи, поки вона нам вечерю готувала... :D
Але найекстремальніший секс в мене був тоді, коли я стояла в колінно-ліктьовій позі на дивані лицем до дверей вітальні, позаду "трудився" мій тодішній хлопець, грала музика, і ми не почули як прийшли його батьки, тато заглянув, оцінив ситуацію і видав фразу :"О, невістка!" :i_am_so_happy: Я мало не вмерла від сорому, і невісткою не стала, стосунки після того зійшли нанівець... :prapor: :blush:
Але взагалі- то мені важко розслабитись в публічному місці, хіба вже дуже заведусь... :blush:

Ой, в мене накож був прикол, але ми кохалися в ліжку, бо холодно дуже було, і під ковдрою, причому боком, чоловік ззаду, та тут заходить його бабця, ну то не видно було що ми кохаємося, ми вчасно почули як вона лізе, і вона прийшла і почала казати щоб ми не їхали в Славське, бо там зараз небезпечно, а в нас думка, коли ж вона піде, так що довелося нам так і не завершити цю справу, але ввечері, то був день Валентина, ми пішли на другий поверх, і кохалися годин шість поспіль, пили вино, вершками бавилися, і бабуся нас не турбувала, бо їй важко було підніматися, добре, що в неї гусей не було, але тарас залишив презики під подушкою і забув, добре, що хоч не використані, але все одно мені було не зручно.. а загалом кожен раз як хтось нас міг би й застукати - то виглядало безневинно, або ж я на колінах, або ж чоловік наче ззаду обіймає, або ж наче чоловік лежить в мене на руці, ми наче відчували що можуть застати і змінювали позицію, то додає адреналіну коли знаєш, що хтось може прийти, або ж є вдома, коли вночі тихенько кохаєшся, а ще ми колись кохалися вдома у Тарасових батьків, а тут в кімнату пес вбіг, і почав гавкати дико, чоловік його вигнав в коридор, так він повискував і дерся в кімнану, видно, в песика були таємні вуєаристичні нахили, а нам так смішно було, тому ми втекли у ванну, а там була перекладина на ній, я на неї присіла... прикольно було, так що нас застукав реально тільки пес, а батьки і бабця нічого такого і не помітили, хіба, може, десь трохи ковдри сповзло і побачили Тарасовий зад :D

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каріна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 13:53

От в людей якийсь екстім буває, а ми з чоловіком максимум на що спромоглися, то в лісі, і то в таку глуш забрели, що ледве вибролись :i_am_so_happy:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 16:23

Перегляд повідомленняЮлія (24.5.2008, 12:01) писав:

О, в поїзді ми завжди кохаємося..

Перегляд повідомленняМелодика (24.5.2008, 12:01) писав:

Відповім першою...
Ми в стозі сіна, ...у туалеті потягу,

Дівчатка, ви в якихось не наших потягах їздите? В ці туалети зайти гидко пі-пі зробити, а кохатись??? Що то за кайф, коли смердить з відсюди, і чужа моча розлита як Каспійське море?

Перегляд повідомленняmania4ka (24.5.2008, 12:08) писав:

...Але найекстремальніший секс в мене був тоді, коли я стояла в колінно-ліктьовій позі на дивані лицем до дверей вітальні, позаду "трудився" мій тодішній хлопець, грала музика, і ми не почули як прийшли його батьки, тато заглянув, оцінив ситуацію і видав фразу :"О, невістка!"

:mocking: :blush: :blush: :rofl: :rofl:

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 17:47

Перегляд повідомленняОсока (24.5.2008, 17:23) писав:

Дівчатка, ви в якихось не наших потягах їздите? В ці туалети зайти гидко пі-пі зробити, а кохатись??? Що то за кайф, коли смердить з відсюди, і чужа моча розлита як Каспійське море?

Так про туалет ніхто не говорить, навіщо СВ існує, або ж купе

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2008 - 17:55

Перегляд повідомленняОсока (24.5.2008, 17:23) писав:

:mocking: :blush: :blush: :rofl: :rofl:

Тю..потяги ж різні бувають!Просто немає слів... :rofl:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2008 - 16:07

Перегляд повідомленняМелодиКа (24.5.2008, 18:55) писав:

Тю..потяги ж різні бувають!Просто немає слів... :bad:

Діліться-діліться, якими ж потягами їздите Ви? Чи маєте свій власний? Туалет завжди туалет! :blush:
Список на кшталт у туалеті в потязі-на столі на роботі-на кухні біля холодильника-у літаку в туалеті-у стозі сіна нагадує мені список штампів сексуальної псевдокультури. Це якщо без тю... :bad:

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2008 - 16:19

Стосовно туалету, то для мене то не прийнятно, бо я бриджуся, а от в купе, коли ти повність купуєш під себе - то можна, а ще нам часто випадало так, що ми їхали тільки самі в купе, тоді також святе діло зайнятися коханням, хоча кожному своє, багато хто кохався в туалеті

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 08:56

на природі, за 10 метрів до найближчого надгробка. Бо то було біля цвитнаря!

My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 09:54

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 9:56) писав:

на природі, за 10 метрів до найближчого надгробка. Бо то було біля цвитнаря!

Ага, а ти впевнений, що то твоя жінка була, а не з того надгробка :D (звиняй за чорний гумор), яка ж це природа, це просто вандалізм, бр-р, хоча, мабуть, екстрім ще той

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 09:58

Перегляд повідомленняЮлія (26.5.2008, 10:54) писав:

Ага, а ти впевнений, що то твоя жінка була, а не з того надгробка :D (звиняй за чорний гумор), яка ж це природа, це просто вандалізм, бр-р, хоча, мабуть, екстрім ще той

Те, що це була жінка, то я впевнений, але точно не та, яка зараз зі мною і яка народила від мене чарівне дитя! :D

My Signature
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 10:22

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 10:58) писав:

Те, що це була жінка, то я впевнений, але точно не та, яка зараз зі мною і яка народила від мене чарівне дитя! :D

Ой, як же приємно твоїй жінці читати твої пости... бо ту, яку любиш навряд би схиляв до гріха в такому місці... а загалом дивися, бо як твоя жінка почне розповідати про секс в незвичайних місцях тебе також може поплющити, навіщо зайвий раз нагадувати теперішнім коханим про те, що було яскраве і багате минуле, воно хоч і минуле, але якщо його так згадувати, то може попсувати майбутнє

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 10:58) писав:

А з дружиною в тебе не було сексу в незвичних місцях? Чи все незвичне було з попередніми партнерками?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 11:19

Перегляд повідомленняЮлія (26.5.2008, 11:22) писав:

Ой, як же приємно твоїй жінці читати твої пости... бо ту, яку любиш навряд би схиляв до гріха в такому місці... а загалом дивися, бо як твоя жінка почне розповідати про секс в незвичайних місцях тебе також може поплющити, навіщо зайвий раз нагадувати теперішнім коханим про те, що було яскраве і багате минуле, воно хоч і минуле, але якщо його так згадувати, то може попсувати майбутнє
А з дружиною в тебе не було сексу в незвичних місцях? Чи все незвичне було з попередніми партнерками?

А в мене дружина в курсі всіх поїх минулих справ і про всіх минулих кобіт! Я перед нею щодо цього не маю таємниць. Так що не боюся, що це мені зашкодить!
Щодо з жінокою, то мені з нею не потрібно незвичайних місць, бо з нею сам секс, чи як ми його називаємо кохання, незвичайне!

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 12:17) писав:

А в мене дружина в курсі всіх поїх минулих справ і про всіх минулих кобіт! Я перед нею щодо цього не маю таємниць. Так що не боюся, що це мені зашкодить!
Щодо з жінокою, то мені з нею не потрібно незвичайних місць, бо з нею сам секс, чи як ми його називаємо кохання, незвичайне!

Щабув запитати, в що ви маєте на увазі під поняттям "такому місці?"

My Signature
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 15:40

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 12:19) писав:

Щабув запитати, в що ви маєте на увазі під поняттям "такому місці?"

Просто збоку це виглядає як вихваляння своїми подвигами, а в "такому місці" - мала на увазі кладовище, чи біля нього, в мене таке бажання не виникало і навряд виникне навіть в стані сильного алкогольного оп"яніння, і при нездоровому глузді...
А про мене - то минуле, на те минуле - щоб лишити його в минулому, навіщо згадувати, тобі було би приємно якби дружина почала розписувати про свої подвини не з тобою?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 15:50

Перегляд повідомленняЮлія (26.5.2008, 16:40) писав:

Просто збоку це виглядає як вихваляння своїми подвигами, а в "такому місці" - мала на увазі кладовище, чи біля нього, в мене таке бажання не виникало і навряд виникне навіть в стані сильного алкогольного оп"яніння, і при нездоровому глузді...
А про мене - то минуле, на те минуле - щоб лишити його в минулому, навіщо згадувати, тобі було би приємно якби дружина почала розписувати про свої подвини не з тобою?

Отут ви праві, яке б це далеке минуле не було, але це таки неприємно слухати!
Що за напасть, я вже так намагався написати безпосередньо, коротко і зрозуміло, а воно все одно виходить як вихваляння!

My Signature
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2008 - 17:05

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (26.5.2008, 16:50) писав:

Отут ви праві, яке б це далеке минуле не було, але це таки неприємно слухати!
Що за напасть, я вже так намагався написати безпосередньо, коротко і зрозуміло, а воно все одно виходить як вихваляння!

Я не хотіла тебе образити, просто я б на місці твоєї жони прибила б качалкою :D, бо ревнива дуже... а ти пиши про себе з дружиною, я впевнена що все саме найкраще все ж було з твоєю дружиною :sarcastic:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн