Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як привити дитині любов до Бога - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як привити дитині любов до Бога Оцінка: -----

Опитування: Як привити дитині любов до Бога (43 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Зі скількох років привчати дитину молитись?

1. 1 (17 голосів [39.53%])

Відсоток голосів: 39.53%

2. 2 (10 голосів [23.26%])

Відсоток голосів: 23.26%

3. 3 (11 голосів [25.58%])

Відсоток голосів: 25.58%

4. 4 (2 голосів [4.65%])

Відсоток голосів: 4.65%

5. 7 (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

6. коли буде доросла і сама цього захоче (3 голосів [6.98%])

Відсоток голосів: 6.98%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   л_я_л_я 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 01 January 2012 - 19:30

Синочку минув рік і він також знає де Бозя, тягне руку до образа і каже дай-дай здоров'ячка. Хочу привити йому любов до Бога, але також боюсь нав'язувати це, а то він закриється в собі, або йому стане не цікаво. В мене чоловік іншої віри, а дитину похрестили і тому для мене вдвічі важливіше привити йому любов до Бога. Підскажіть як правильно це зробити.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 January 2012 - 20:04

Перегляд повідомленнял_я_л_я (01 January 2012 - 19:30) писав:

Синочку минув рік і він також знає де Бозя, тягне руку до образа і каже дай-дай здоров'ячка. Хочу привити йому любов до Бога, але також боюсь нав'язувати це, а то він закриється в собі, або йому стане не цікаво. В мене чоловік іншої віри, а дитину похрестили і тому для мене вдвічі важливіше привити йому любов до Бога. Підскажіть як правильно це зробити.

Власним прикладом, спільною сімейною молитвою. Якщо дитина буде рости в атмосфері де батьки люблять Бога, то й дитина буде зростати з цією любов"ю. Беріть з собою в церкву на богослужіння.
Якщо чоловік іншої віри, то цей обов"язок лягає на ваші плечі. Ви охрестили дитину, а це означає, що дитина має виховуватися в християнській вірі.

В нас є окрема тема "З якого віку ви долучаєте дитину до молитви?"
https://www.malecha.o...opic=14758&st=0

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 January 2012 - 20:15

Я дуже цього хочу і розумію, що взяла на себе величезну відповідальність. До церкви беру(точніше брала, коли ще тепло було), от тільки вистояти і 10 хвилин не можливо - він іще ж нічого не розуміє, хоче бігати, кудись іти а не стояти на місці. Ми ще не говоримо, то і вчити молитви не можемо. Не знаю коли починати активно розповідати дитині про Бога(так вже хочеться).

• Back To Top

Користувач поза мережею   посмішка) 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 02 January 2012 - 20:57

Ми дітей в церкву брали з малечку. З малими,звичайно,важко.Та по мірі дорослішання буде легше.Першу молитву вивчила доня у садочку і стала кожний вечір молитись.Потім я навчила її "Отче Наш" і ми стали молитись разом.З донечкою стаемо на коліна,а синочка беру на руки.
л_я_л_я,не переживайте,що зараз дитина не хоче стояти в церкві.Все поступово нормалізуеться.Нехай зараз вын стоъть 10 хв,на наступний раз може буде більше.Головне-систематичність.Звчайно-якщо в церкву йти раз на місяць,то дитина буде губитись,хандрити і погано себе вести.Та якщо ходити,скажімо,кожної неділі,то дитина звине до цього і буде зати,що треба трошки постояти.
А чоловік вас підтримуе у вашому прагненні?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Волиняночка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 January 2012 - 11:35

Я свого малого з народження почала водити до причастя.Потім стало легше,коли він почав ходити,але ми на цілу службу не йшли,син в мене теж не посидючий.Влітку він бігав по дворі на території церкви.Зараз коли ми йдемо до церкви,то малого підвожу поблище до алтаря,тоді йому стає цікаво,коли він бачить зблиська священників.Купую йому книжечки на релігійну тематику(дитячі).Коли підросте,хочу купити дитячу Біблію.Молитви ще не вчимо,малий в мене ще дуже погано говорить,тому це буде трохи пізніше.
Я дуже хочу привити синочку любов до Бога,хочу щоб він був християнином не тільки по назві.Це мій обов*язок,тобто обов*язок обох батьків.Бо тільки батьки будуть відповідати за своїх дітей перед Богом.Тому це велика відповідальність.Хай Господь дарує нам терпіння і сили на виховання наших діток.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2012 - 20:16

Купила сьогодні книжечку з твердими сторінками про Хрещення Ісуса - дуже мені і синочку сподобалась. Є ще про Різдво і Миколая з такої серії, але їх сказали, що швидко розкупили. Думаю це ще один спосіб розказати дитині про Бога.

• Back To Top

Користувач поза мережею   посмішка) 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 11 January 2012 - 09:39

Я дорогою до церкви розказую доні про Бога. Наприклад,на Різдво,ішли і говорили про народження Ісуса.Намагалась знайти підходящі для дитини слова.Трошки важкувато було,бо в неї багато питань виникало."Для чого Він народився?",чи "Чому мамою Ісусика стала Марія?"....Знаете,не кожний дорослий над цим задумуеться.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   білка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 January 2012 - 13:19

Вчити молитви,говорити про Бога,святкувати релігійні свята і розказувати чому ми їх святкуємо,показувати книжечки з дитячою Біблією.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ludmilka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2012 - 17:57

Донечка дуже любить ходити до церкви, хоча ходимо не часто, бо самій зараз тяжко з ними двома там. Але про Бога іноді сама розпитує, особливо після Різдва, коли побачила в центрі Вертеп і там маленького Ісусика. ВВечері попросила розказати, то ми знайшли книжечку дитячу, що колись нам Свідки Єгови залишили, тепер за " нєімєнієм іной" читаємо звідти про народження Христа кожного вечора. Треба теж десь пошукати гарну дитячу релігійну книжку. Але підкажіть де питатись, в книжкових магазинах чи в церковних?

А і молитву дитячу ми вчимо таку
Я лягаю ввечір спати,
Коло мене Божа Мати
Два Ангели по боках,
А Ісусик в головах.
Мати Божа глянь на мене,
зроби гідне дитя з мене.
Я складаю ручки за тата, за маму,
За всю нашу родину
Послухай же мене
Маленьку дитину. Цю молитву ще колись мене моя бабуся навчила.

А раніше, просто казали "Бозінька дай мені здоров'ячка і мамі ,і татові, і братикові і ще кого згадаємо в той вечір.
А сьогодні пішли по водичку. Я думала тільки води наберемо і підем додому, бо малий вже дрімав в саночках, Але доня каже " Мамо , а свічечку за здоров'ячко не поставили", то мусили постояти трохи в церкві. Тож іноді і діти нас вчать...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Юліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2012 - 18:50

Я теж і беру до церкви і Отче наш знає,і розповідаю,а вона в церкві ніяк всидіти не може,або починає голосно говорити(малій 4,5),дуже хочу,щоб вона зрозуміла,що так не можна,але вона мене поки не розуміє :empathy2:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2012 - 21:51

Дуже корисною є ця книжка -
Християнське виховання дітей у сучасному світі
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TaniaFM 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 January 2012 - 02:21

Ви знаєте, не є я такою глибоко віруючою, не хочу брехати - церкву часто не відвідую,молюся, коли відчуваю в тому потребу, але зараз не про це - впевнена,що постійно має бути хрестик на шиї, він оберігає, а так, як ми свою дитину хрестили і маємо золотий хрестик при хрещенні - то не носила взагалі нічого, в чоловіка теж не було - загубив колись,от і я витрішила - купила їм обом чоловіку срібний,дитині - простенький, моя Аня така,що все зразу з себе здирає, і в перший день,як я начепила,то вона хотіла весь час зняти,я показувала,що я ношу, що тато має, от і вона почала казати,що має Бозю,я навчила її,що треба Бозю цьомати, вона інколи виймає,подивиться,поцілує і назад заховає,каже,що вона має Бозю...незнаю звідки і навчилася коли дивиться на ікони каже - що то Бозя,хай ще трохи підросте,буду її ще чомусь вчити...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   agalinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2012 - 11:36

Я вчу свою дитину, молитись своїми словами, питаюсь за, що ти хочеш подякувати Ісусику, що розказати, щоб він розумів, що до Бога можна можна прийти і коли тобі добре, і коли погано, читаємо Біблію, хоча мені дуже важко вдається пояснювати деякі речі))) але ми в процесі.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мавпуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2012 - 12:34

Ми свою малу берем до церкви з народження!!! Звичайно що вона тихенько поводиться тільки перші 10 хв, а потім починається круть сюди і туди, то ходить трошки, то на руках, то на лавці, коли літо чи тепло то переважно всі дітки нашого віку на вулиці, щоб не відволікати дорослих людей!!!! Але навіть сама присутність дитинки в церкві це вже їхня маленька молитва!!! Моя мала коли йдем з церкви то все просить здоровячка в Бозі, і дає цьом па-па. А кожного вечора ми цілою сімєю, молимся і вона старається хреститися, правда хрест виходить не так як у дорослого а так по дитячому, і трохи смішно, але Господь її і так зараховує молитву!!!! І так само кожного вечора поки вона маленька то її молитва складається дяй-дяй( здоровячка), і цьом па-па Бозі!!! Думаю що коли підросте то звичайно приклад батьків і стане її вченням до Бога!!

My Signature
Спойлер

До мене на "Ти"

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галчонок.ua 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2012 - 13:40

Ми ще в часі вагітності ставали з чоловіком і вголос молилися тепер також малого долучаємо. Він пробує за нами слова повторяти і хреститься:) До церкви беремо кожної неділі, в свята часом і серед тижня. тож він знає коли читають Євангеліє, співають Вірую і що потім є найголовніша частина де треба бути чемним, і що після "Отче наш" буде йти до Ісуса:) отака в нас поки що катехизація

• Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2012 - 15:23

Ми до церкви до причастя ходимо відразу як пройшло 40 днів після пологів.Малий взагалі найкраще серед усіх діток поводиться на службі,бо змалечку він уже привчився туди ходити.Зараз уміє хреститися,знає що то Бозя на іконках і цілує всі іконки.
У мене в церкві одна мамочка питалася чого ваша така дитина спокійна,з таким можна і ходити до церкви.На це я її відповіла ,що якби ви ходили щонеділлі і ваша дитинка привчилася і не боялася ні Батюшку ,ні спів у хорі.Потрібно з самого малечку дитину водити до церкви.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Максимальна Надія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2012 - 15:30

намагаюсь якомога частіше ходити з дітками до церкви,думаю поки малі їм цього достатньо,а щодо молитви,то згідна з думкою що якщо дитинка буде бачити як моляться батьки,то і сама буде.

My Signature
Зображення

Якось каже мати сину:
- Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маду 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2012 - 17:51

Думаю,що тільки власним прикладом можна дитину навчити.Поки ми ще не ходили з синочком до церкви,бо йому лиш два місяці,але будемо водити обов'язково.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2012 - 12:30

Коли почали ходити до церкви синочок поводився більше спокійно ніж зараз. З часом почав вбуватися, ніби вдома. Хоче бігати по церкві, голосно говорити. Я кажу, що не можна, а він не розуміє( А ще навчився бити поклони як у піст і тепер на кожній службі по дукілька раз лягає на підлогу головою торкаючись землі. Сприймаю це нормально, але інколи стає встидно (тато мусульманської віри і тому люди сприймають не однозначно). Хрестик спочатку почепила срібний із цепочкою, але Діма знімав його, а коли перечепила на нитку, то все тало нормально. Також, коли питаю, де Бозя - він витягує свій хрестик і цьомає.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Мілаш@  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2012 - 14:55

Я теж почала цього літа водити своїх дівчаток до причастя, старшій дуже подобається. а менша вередує(тому з нею я на дворі стою)Думаю, що це чудово коли батьки вчать діток молитися і ходять у церкву

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн