Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2013 - 11 сезон - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 98 Сторінок +
  • « Перша
  • 96
  • 97
  • 98
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Малята 2013 - 11 сезон Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 January 2017 - 22:54

Мама Жабка =), я теж так переважно прибираю,час відч асу розкладаю по місцям і того на довго нехватає, Вероніка швидко вигрібає,так що твоя Зоряна молодець :girl_tender:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 31 January 2017 - 23:10

Лялічка, ми увечері стараємося усе порозкладати на свої місця. тоді і мамі легше пил витерти чи підлогу помити.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2017 - 23:15

Мама Жабка =), я зранку розгрібаю завали після ігор, ввечері в мене вже нема сил,але наприколад конструтор може просто опинитись в корзині для іграшок,а не у відповідній поличці, чи журнали просто скласти біля телевізора,а вже раз в тиждень переношу в тумбу,в нас нема ідеального поряду, я тепер і підлоги мию раз в тиждень. набільше мене не вистачає, як була вагітна і відразу після пологів мила кожного дня,в жовтні не витримала і здалась, то трохи накладно ліпше тих півгодини посижу біля дітей
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 31 January 2017 - 23:34

Лялічка, я теж підлогу в основному мию раз на тиждень=) але коли речі складені - то просто миєш, хоч і раз на тиждень, без прелюдії-возні з іграшками, одягом тощо.

підмітати доводиться частіше. і підмивати окремі ділянки. наприклад, Зоряна кілька днів тому вирішила стіни у ванній помити.... а до цього мила килимок у тій же ванній... звичайно, після такого довелося і мені за швабру взятися=)
або після пролитих фарб, втоптаного пластиліну чи перевернутої чашки компоту...

ідеальний порядок теж не тримається. але в мене вже звичка не давати речам накопичуватися не там, де треба. типу "хот-споти" розгрібати - так сказали б флай-леді.
звичайно, не без винятків...
ось зараз у моїй кімнаті склад подушок з усіх кімнат. лежить купа на підлозі, я її не чіпаю: хто приніс сьогодні - хай завтра віднесе=) заодно час згається, нудно не буде=)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 February 2017 - 16:37

Я стараюсь іграшки ввечері поскидати в кошики, бо знаю з досвіду, як спросоння на щось наступиш (іграшку з кіндера), то обіцяєшся всі іграшки повикидати)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 February 2017 - 14:31

ОксанкаБ, дякую щиро за вітання!!!

А щодо іграшок, то ми ввечері стараємося порозкладати по місцях все. А порядок ідеальний буває лише коли Дана в садочку- я тоді вилизую все, іграшки всі перебирають і ще пару годин насолоджуюся чистотою і порядком. Поки мала з садочку не вертається:)))
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 February 2017 - 15:15

В моїх подружок діти вже в школі вчаться, то як я їм жаліюся за наші садочкові проблеми вони з мене сміються і кажуть, що то лише квіточки...

Любомирівка, і в мене порядок, як доня в садку, лише то рідко буває(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Verochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 February 2017 - 15:57

Привіт квіточки мої! Загуляла я)))
Зараз темку нову організую)))

Я все мандрую.. аби поменше часу вдома, бо самі знаєте чого... так оегше) з того всього записала свою Кетрін на Англійську! Ходимо вже третій тиждень, тішиться - страшне як! Вона іф до того рахувати і кольори вивчила з мультіками, то тепер як на занятті викладачка до неї на англійськи говорить, то Катя так тішиться і набагато головніше і радісніше відповідає))) повторює за вчителькою не тільки те, що треба, але й те, що вона говорить поточно)))) кароче сміх)
АЛЕ! там дають домашки.... дівчатка, то капець! Я вже відчула, що то біде в школі... там фігня така, розмальовка якась, але то заставити намалювати саме тими кольорами що треба... просто нереально) віддала цю честь чоловікові. він в нас більш терпеливий))))
А я завтра йду на курси манікюру) Скоріш за все що не буду в працювати, але всяке в житті може пригодитись, та й я то страшно люблю і хочу вміти робити правильно навіть суто для себе)

Поговоримо ще сторіночку і всім сюди: https://www.malecha.o...=0#entry2753061

Чекаю!

П.С. ПРопоную відредагувати нашу табличку. По-перше почистити давно неактивних учасників. По-друге - якось модернізувати.... дані по вазі і росту лишити як памятку? чи залишимо тільки дні народження?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 98 Сторінок +
  • « Перша
  • 96
  • 97
  • 98
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

1. Google

Куратор теми

1. Verochka 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 February 19 )

Перекладач онлайн