Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рослинки вирощені з насіння - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рослинки вирощені з насіння Ділимося досвідом,підказуємо новачкам,хизуємося Оцінка: -----

Користувач поза мережею   kotyk9 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 April 2011 - 10:19

Думаю не лише мене одну цікавить вирощування рослинок з насіння :smile: !Починаючи з садових чи балконних і до кімнатних.Хто має досвід і теж таку зацікавленність-сюди!Цікаво все-що садили,який відсоток схоження насіння,коли зійшло,чи швидко росте з чого почитати новачкам,де купували насіння і ін.Виставляйте фото(можна у процесі)-будемо слідкувати за ростом наших вихованців разом :gv: !Пізніше виставлю фото своїх "діток" -зійшла настурція(посіяла щоб позеленити балкон).Дуже цікавить вирощування цикламена-посіяла і чекаю,та всіляких пальм(вашонгтонія,фінік і ін).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Черрі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2011 - 13:45

В мене щойно відцвів червоний амариліс, підсихає насіння. Чи має хтось досвід вирощування амарилісів з насіння в домашніх умовах? Поділіться, будь-ласка :smile: .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 April 2011 - 12:40

Ось мій фінік,вирощений з кісточки
Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2011 - 12:44

Я також планую вирощувати з насіння. Тільки де не питалась так і не можу купити насіння кактусу, бачила в одному магазині і не було грошей зайвих, а коли прийшла знов то вже не було. Щось сама від себе не чекала що потягне на вазонки
My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2011 - 08:50

Може і наївно хвастатися такою елементарною рослинкою як настурція,але може комусь буде у нагоді.Цим паросткам 5 днів.Зійшли теж через 5 днів після висівки насіння.Але зійшла лише половина(було 8-9 насінинок-зійшло лише 4)Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fluffy 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 April 2011 - 15:14

в мене дома велика фінікова пальма з кісточки вирощена, ще й куча петуній сульфіній, лобелій, можна сіяти і не боятися, сходить, а потім розсадити і все ок...економія значна
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marisha_ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2011 - 20:09

В мене також є вирощена з кісточки фінікова пальма, сіяла і кактуси і декоративні банани ( нажаль вони дуже делікатні), і стрілецію, яка може колись зацвіте, але найбільша моя гордість - це бокарнея. зараз їй десь 5-6 років.
ЗображенняЗображення
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2011 - 22:40

Перегляд повідомленняmarisha_ (8.5.2011, 21:09) писав:

В мене також є вирощена з кісточки фінікова пальма, сіяла і кактуси і декоративні банани ( нажаль вони дуже делікатні), і стрілецію, яка може колись зацвіте, але найбільша моя гордість - це бокарнея. зараз їй десь 5-6 років.
ЗображенняЗображення

Яка КЛАСНЮЧА-це з насінинки?
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2011 - 07:45

Так це з насінинки, в пакетику було 10 шт., але проросла тільки одна. Бачила їх в магазинах, то вони зазвичай з коротким листям, а моя ось коси розпустила, напевно інший вид.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 19:10

А це моя маракуйя з насіння. Саму маракуйку з"їли, а насіння посіяла.Зійшло певно все!!!!!В ящику був ліс!!!! Чекаю, чи зацвіте. Довго визначала її підвид, думаю, що Пассифлора інкарната судячи з плода, який з"їли і листочків на рослинці.
Спойлер

насіння було таке
Спойлер

Повідомлення відредаговано Оксана Л: 24 March 2015 - 20:55

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 19:32

у мене є деякий досвід у вирощуванні з насіння.Цієї весни сіяла і квіти,і овочі.З проростанням овочевих культур проблем не було ніколи,а от квіти не все проростає .Найгірше проростає дрібнесеньке насіння.Зараз маю розсаду енотери,косіметики,декоративного соняшника,рудбекії,целозії.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Romashka_2009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 21:45

В мене теж фініки з кісточок посаджені. Спершу швидко росли, а тепер щось ріст сповільнився. Може хтось порадить як можна прискорити їх ріст. Зараз все таки весна... Думаю може їх пересадити, бо я як посадила кісточки так вони і ростуть (посадила взимку). Добривами підживляю регулярно...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 22:32

Перегляд повідомленняОськін (13.5.2011, 19:32) писав:

у мене є деякий досвід у вирощуванні з насіння.Цієї весни сіяла і квіти,і овочі.З проростанням овочевих культур проблем не було ніколи,а от квіти не все проростає .Найгірше проростає дрібнесеньке насіння.Зараз маю розсаду енотери,косіметики,декоративного соняшника,рудбекії,целозії.

Дрібненьке насіння практично не засипається землею, щоб воно могло прорости, а поливаю я його з пульверизатора. Ну і від схожості багато залежить. Так як займаємось овочами професійно, то з свого досвіду скажу, що в зарубіжних престижних фірм - голандських, італійських, німецьких і т. д., завжди схожість набагато краща, наші в цьому дещо відстають.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняRomashka_2009 (13.5.2011, 21:45) писав:

В мене теж фініки з кісточок посаджені. Спершу швидко росли, а тепер щось ріст сповільнився. Може хтось порадить як можна прискорити їх ріст. Зараз все таки весна... Думаю може їх пересадити, бо я як посадила кісточки так вони і ростуть (посадила взимку). Добривами підживляю регулярно...

А в мене з фініками щось ніяк не складається, скільки років і все на місці. Колись читала, що їм потрібна вологість і свіже повітря, то я й пшикала кожен день, і літом на балкон виставляла, але йому в мене певно не подобається :smile:
Будете пересаджувати - майте на увазі у фініка увесь корінь тікає вниз. бо я одного так видерла, що йому прийшов кінець.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гелена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2011 - 22:52

[quote name='Schwarze Rose' date='13.5.2011, 20:10' post='824343']

Ще сіяла пеларгонії - див. стадіїї моїх сіянців

Хочу спитати: чи довго Ви чекали, поки насіння зійде, бо десь читала, що то щось складне - вирощувати пеларгонії з насіння...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 May 2011 - 08:08

от і мене пеларгонії зацікавили)))
то з цілого пакетика стільки зійшло? і по часу , скільки потрібно , щоб підрости кущиком гарненьким.

колись жила в селі, то ми сіяли багато чого, та все , що на город))) квітами займалась я. то виділений був парник розміром 2* 7 метрів. розсади було ого го!!!
тепер пробую в хаті , то абсолютно не те(( найкраще чорнобривці ростуть, фіалка пахуча нічна...все решта ставало довге , як ниточки....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadyuha 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2011 - 08:33

Я всі кісточки з плодів, що з"їм- тикаю в землю. Ківі, авокадо, хурма, мандарини-апельсини, фініки, гранат. Зараз росте гранат, фінік і мандарин. Інші до певного часу ростуть і всихають- вологості мало, особливо взимку, коли опалення ввімкнене. Ківі ще маленькими засихають, авокадо росло довше- така пальмочка гарна була... Гранат теж скоро засохне, я так бачу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2011 - 08:57

Дівчата, відповідаю про пеларгонії:
Це вже моя друга спроба - перша була 2009 року. Насіння було цієї ж фірми
Текст, що розкривається
Коул, Чехія

купувала в Епіцентрі. Сходить досить швидко, тим, що на другім фото - десь місяць, на першому - 2 тижні. Правда сходить десь 50%. Позаминулого року була краща схожість, бо все - і минулоразове і це - купила тоді(2009), просто тоді посіяла 2 пачки і тепер знайшла в шафці 2 пачки і вирішила посіяти. Цього року бачила, що теж є, правда на дату виробництва не глянула (надіялася на своє). Завтра хочу розпікірувати в пластикові стакани, а десь ч-з 2-3 тижні пересадити в ящики по 3 шт. в одному. Потім ростуть досить швидко, до кінця літа - в ящиках квітучий ліс. Не "нитки", міцні і товстенькі були рослини. Кущик гарний буде десь в липні (принаймні так було минулого разу). То ж насіння гібридне, ростуть швидко, квіти великі, хоч і не махрові. Фото минулих ніде не можу найти, або не фоткала (що сумнівно), або чоловік витер нечаянно. Те що сіяла минулого разу - рослинки восени обрізала і лишала на другий рік, минулого літа віддала співробітниці, та висадила собі в город біля хати, цього року дала мені щепки назад. Можу сказати, що пеларгонія з насіння - не важко і не "нитки". Ще не важко - колеус - сіяла минулого року, насіння було таке - на балконі росло супер - дебеле, товсте, заввишки більше ніж звичайно бабці продають.
Зображення
Ще у мене був досвід посіву на балконі: настурції (в принципі - може бути), іпомея (ота штука, що в"ється - не задоволена, бо повитягалося), вербена - кепсько("нитки").
Бегоньку посіяла - зверху на грунт, пшикала, під плівку - не зійшла ні одна.
Зображення
Петунії за браком місця посіяла на роботі в горщики - в понеділок сфоткаю і виставлю - задоволена певно на 50-75 %, теж буду пікірувати на тому тижні.
Балкон (засклена лоджія) в мене виходить на південь. сонце практично весь день. Тому вже вибрала, що буду і далі сіяти пеларгонії (не бійтеся, варіант досить легкий і не програшний), колеус, побачу, як будуть петуньки цього року і чорнобривці.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 14 May 2011 - 08:58

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2011 - 09:29

marisha_, ,так,чим дрібніше насіння,тим мілкіше воно садиться.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Примхлива 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2011 - 14:14

Я посіяла кальцеолярію. Зійшла гарно. Але ріст зупинився.Місця в горшку вистачає.Може хтось знає що для неї потрібно
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2011 - 16:37

Моя настурція не дочекалася поки я її виставлю за вікно,зацвіла.
Зображення
Ще маю пікіровати гвоздичку і теж виставити за вікно(у мене зроблені штативи за вікном на квіти-живу в квартирі)
Зображення
а от дзвіночок карпатський можна сказати не зійшов зовсім,садила разом з гвоздикою,то гвоздика ось яка вже(на фото),а з дзвіночків з'явилося лише 2 "нещастя"-зараз десь всього по 3 мм.
Давчата,а де ви насіння КІМНАТНИХ рослинок купуєте?
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )