Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: "Світло між двох океанів" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

"Світло між двох океанів" Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 08 April 2017 - 17:17

Прихований текст

Для мене це неймовірний фільм. Раджу всім для перегляду.
А хто бачив, як вам?

Прихований текст
Бути користувачем з ніком Адреса фільму

My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 33

Відправлено 08 April 2017 - 18:40

Фільм мені дуже сподобався - навіть не знаю як би вчинила я на місці головної героїні ?!Фільм про вибір , кохання і відповідальнсть .

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Flowerlover 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 April 2017 - 19:06

Читала книгу і дивилась фільм! Дуже зачепив.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 April 2017 - 19:38

Також читала книжку і дивилася фільм. Мені неймовірно сподобалось. Досить цікавий сюжет.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 08 April 2017 - 19:59

А мені фільм не сподобався. Монотонний і я не розуміла головних героїв. Зовсім....

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 April 2017 - 22:47

Я бачила, вже давненько.
Хороше кіно, сумне, реальне, ну за ним потрібно думати.

Але я чогось останнім часом і після народження дітей... більше бажання маю дивитися фільми більш романтичніші, шалені, веселі, ...певно не вистачає.!!!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 9

Відправлено 09 April 2017 - 00:27

І я дивилася :) Вражена була. Найбільше певно здивувало, чому головна героїня після кількох викиднів прийняла рішення не займатися своїм здоров'ям та чому зрештою звинуватися в усьому чоловіка.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 April 2017 - 00:54

Ну от і я зайшла сюди, прочитала і тільки закінчила дивитися.. Фільм прекрасний, насичений, душевний... Я теж не розумію чому героі не зверталися за медичною допомогою, а все пускали на самотьок...
Фільм мене дуже вразив, прийшла і міцно поцілувала свою доню. Ех, дай Боже, кожному власних дітей!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 33

Відправлено 09 April 2017 - 10:06

Стосовно чому головна героїня не звертались до лікаря мабуть змирилась з тим що не може мати власних дітей та ще так побудована сюжетна лінія щоб показати відчай цієї пари.Та і не кожна жінка може прийняти чужу дитину і любити як власну.
Мене до сліз вразив єпізод -коли жінка лягала біля маленьких хрестів ії ненароджених діточок...

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2017 - 14:53

А я ревіла весь фільм.
Мені було важко зрозуміти, чому допослі люли настільки егоїстичні. Вони думали про себе, але не про дитину. Момент де дівчинку забирають від жінки, яку вона вважала мамою, до чужої людини, в чужий дім. Як?

My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 9

Відправлено 09 April 2017 - 18:13

І я ревіла :) Тут не справа у тому, що змирилася, а у тому, що навіть не захотіла оглянутись чи все гаразд. А це дещо безвідповідально і до себе, і до чоловіка. Може це ми просто на форумі такі "розумні", але після викидня варто би подивитися, чи не залишилося банально там чогось всередині, чи не буде потім запалення, зараження і т.д. В тім, у цьому фільмі багато невідповідностей і нелогічності. Це страшно втрачати дітей. А справжня мати, як в Соломоновій притчі, готова була віддати дитя.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 April 2017 - 20:54

Фільм не залишає байдужим і враження після нього неоднозначні. Ще раз переконуюся, що пекло на землі люди створюють собі самі через власний егоїзм і слабкість духу. І тут стільки почуттів і пристрастей намішано. Для себе вирішила не плакати над фільмом, та хіба можливо стриматися, коли дитину відривають від Іі мами і віддають чужій? Адже вона знає лиш одну, ту, котра ростила і пестила її.
Ось так один вчинок заради любові може зруйнувати життя аж двом родинам.
Герої викликають такі двозначні, болючі почуття... Попри загальний осуд дуже шкода жінку. Мало котра в її стані вчинила б правильно. Надто свіжою і болючою була втрата, надто дивним співпадіння, що саме в цей час Провидіння посилає на острів дитя. Вона практично сприйняла ту дитину,як свою в першу ж мить. Спокуса була дуже великою.
З чоловіком все навпаки. По сюжету він біль чесний і моральний. Адже, піддавшись слабкості зробити все можливе для щастя коханої, він постійно гризе себе і намагається, як може, хоч таємно, хоч коштом власного життя виправити ситуацію.
Але вони зайшли надто далеко. І ці його боягузливі спроби таємно від дружини навести матір дитини на слід, викликали в мене мало не огиду. Замість того, щоб все припинити в ту ж секунду, відкривши правду, або змовчати, давши жінці виплакати горе і почати життя спочатку, він розтягує іі страждання на кілька років. А потім, коли вже власне пізно, дівчинка виросла, любить своїх батьків, він не витримує і все відкриває. Чомусь в той момент я була більше на боці його дружини і донечки. Чому? Сама не знаю. Все неоднозначно в цій історії. Однозначним був лише факт, що дівчинка любила свою "матір" і не могла нічого зрозуміти. Можливо, є гріхи, відповідальність за які мусиш нести все життя, бо нічого не виправити вже? Як вбивство, наприклад, або кража цілих років спільного життя і дочірньої любові.
Справжня мама - найтрагічніший образ. Та коли вона забирає Люсі від названої мами-крадійки і намагається нав'язати любов дитині, теж неможливо втриматися від ворожості. Справжнім бальзамом було для мене те, що через страждання вона поборола свій егоїзм і почала думати вперше чергу про дитину. як добре хтось тут провів паралель, справжня мати здатна переступити через себе і відступитися заради дитини.
Та все ж найбільш важко пробачити всім трьом, і батькам-злодіям і матері, скалічене дитинство, ту страшну втрату, яку вона мусила пережити, втрату матері. Не просто смерть, а розлуку, таку несправедливу в очах дитини, та ще й усвідомлення того, що мама, котру вона любила і від котрої знала лише любов і щастя, виявляється не мама, а злодійка, погана людина. Це мені чомусь тяжче пробачити як "батькові" дитини, так і справжній матері. Хоч розумом усвідомлюю, як їй було боляче, що вона не знала, що має робити. Знала лиш, що то іі дитина. А все ж...
Ось так багато написала про цей чудовий фільм. Пробачте :)

Повідомлення відредаговано ведмежа: 20 April 2017 - 21:12

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 April 2019 - 15:12

Дивилася раніше цей фільм. Обревілася вся. Так шкода було нещасну бездітну, все сподівалася, що дитину їй залишать, але й розуміла, що це не правильно, рідна мама також страждала стільки років. Непростий фільм. Ще тепер хочу книжку почитати.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 03 April 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн