Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Зриваюся на дитині.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Зриваюся на дитині.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   МатусяЗпроблемами 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 16 February 2020 - 22:25

Не знаю куди це написати, але хочу почути думки зі сторони. Прошу не писати як має бути правильно, а прошу допомоги в вирішенні моєї проблеми.
Початок:
Я розійшлася з нареченим, він виявився психологічним деспотом! Але як виявилося я вагітна. Вирішили спробувати все з початку. Доводив мене всю вагітність, обзивав, посилав (ніколи не бив, за це дякую), морально пригнічував.
Саме головне не працював, годував обіцянками, а коли я жалілася що мені тяжко на 7 місяці вагітності робити барменом, він сказав мені:
-то залишай роботу, я гроші потім знайду (мені родити потрібно в листопаді, а в лютому захист дипломної роботи, я ще на заочному навчалася).
В моєму місті нічого безкоштовного не має, пологи в державній лікарні обійшлися в 10 000, за навчання сказали одразу що по ЗНИЖЦІ буде 8000(+4000 плата за саме навчання) (це при тому що дипломну я зроблю частково сама (трішки перероблю готову)), і накреслити 5 креслень формату А1 (план заводу, окремі виробничі участки). Повірте з животом на 9 місяці взагалі це не реально робити, ні на столі ні на підлозі. Чоловік маючи освіту в даному напрямі, тупо лежав на дивані.
Я доробила до 8 місяця, і звільнилася, будучи дома перед пологами знайшла роботу, з 9 ранку і до 6 вечора, проводила соц опитування, робота була легка, плюс зп в 7500 мене влаштовувала, коли прийшов період народжувати, попросила його підмінити мене, на що він відповів що він не вміє таке робити, він створений не для такої роботи. Мені допомогла сестра. Прийшовши додому з роддому я через 1 годину сіла за роботу.працювати з ляльою на руках важко, і щоб вона не плакала, майже весь цей час дитина була під цицьою. А вночі до 1-2 ночі вона не спала. Дитина часто плакала, не давала спати, тільки на руках спала. Був період коли я сидячи спала, а дитина на руках. Але моєму терпінню прийшов кінець, я вигнала чоловіка коли лялі було 3 міс, він знайшов вже нову, але мене це не обходить, я давно його розлюбтла. Йому байдуже на дитину, навідує її 1 раз в 2 місяці, плртить жалюгідну 1 тис грн, мене надзвичайно дратує така байдужість до дитини.
Чому я все це пишу вам? Дитині вже 1 рік і 4 міс, я помічаю за собою жахливу агресію. Я ледь себе стримую аби їй не надавати по жопі. Дитина надзвичайно активна, була підозра на гіперактивність, її кругом хватає, постійно хоче на руки (через це вже маю проблеми із спиною, а дитинка моя не маленька, 13 кг).
Я не висипаюся, тому-що працюю до 3-4 ночі за комп'ютером. А дитинка встає в 8-10 ранку. Плюс те що я живу з батьками, вони надзвичайно сварливі люди, те їм не так і се їм не так. Праві тільки вони, вони дуже люблять читати моралі, чим я думала і т.д., і т.п.
В мене досить часті напади паніки, агресія, мною трусить, я плачу, я кричу на дитину, але через 1-2години я плачу обіймаю її, і прошу вибачення.
Я розумію що довго я так не витримаю, і почну зриватися на дитинці.
Можливо в когось було щось подібне, що допоможе, заспокійливі? Скажіть які?

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 42

Відправлено 17 February 2020 - 08:27

МатусяЗпроблемами, по-перше, хочу сказати, що ви молодець. У такій непростій ситуації, не маючи підтримки збоку ви намагаєтеся триматися і шукати вихід із ситуації.

Я б почала з того, що відвідала би лікаря і пройшла курс заспокійливих. Я це цілком серйозно, сама колись була на зриві і пила заспокійливі курсом. Я правда сама собі їх призначила. Зараз би так не робила, тому не пишу які, бо це має визначити спеціаліст. Підіть до невролога і попросіть призначити лікування. Пийте чітко за схемою навіть тоді, коли вам уже здаватиметься, що вже не треба. Обов'язково повний курс. Це дуже допомагає тримати себе в руках і дивися на ситуацію трохи збоку.

Я не зрозуміла, чи чоловік вам платить офіційно аліменти, чи за власним бажанням. Якщо не офіційно, то друге, що б я зробила це подала на аліменти і добивалася вищої суми.

По-третє, шукала би садочок для дитини. Тут, де я живу, це можливо вже з 1.4 роки. Взагалі у більшості садочків - з двох років.

По-четверте, вирішивши попередні пункти (!) 1 і 3, бо 2 може затягнутися, я б шукала додаткові джерела підробітку.

По-п'яте, як тільки б мені дозволила фінансова ситуація, я б винайняла окреме від батьків житло.

Я не знаю подробиць, яка у вас ситуація, що з вищеперерахованого вам легше зробити, що тяжко. Писала, що б зробила сама. Принаймні склала би такий план і намагалася б за ним йти. Мені допомагає взяти в руки блокнот і написати по пунктам, що робити. Тоді є відчуття, що я керую ситуацією, а не ситуація керує мною. Придумайте власний план. Все у вас вийде. Ви хороша мама. Вже те, що ви можете у дитини 1.4 роки попросити вибачення багато про що говорить.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 17 February 2020 - 08:29

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 5

Відправлено 26 February 2020 - 13:38

Перегляд повідомленняМатусяЗпроблемами (16 February 2020 - 22:25) писав:

плртить жалюгідну 1 тис грн, мене надзвичайно дратує така байдужість до дитини :excl:

Забудьте його. Ця людина просто не вартий вас, ви велика молодець. Не переживайте, в 2-3 рочки коли буде дитині, вам стане набагато легше і зможете знайти гідну людину для себе. Це він 1 тис елементів платить? Ну нічого, тепер у нього обов'язки як мінімум до 18 років, а там ще університет .. а якщо буде не платити, будуть борги, пеня, будуть заарештовувати майно і не пускати за кордон. Не переживайте, почекайте ще 1-2 рочки, дитина піде в садок і у вас все налагодиться.

• Back To Top

Користувач поза мережею   LovKa 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 1

Відправлено 27 February 2020 - 14:47

Повністю згодна з TetianaK.
1. Почніть реально з планування. На папері. Що за чим маєте робити.
2. Щодо агресії - спробуйте знайти вебінари на ютуб (їх зараз вдосталь) від психологів та послухати, часто рекомендують дихальні вправи, та ще багато чого. Хоча б пів годинки щодня дивіться такі відео. З часом легше буде абстрагуватися від цькування батьків.
3. Не знаю чим займаєтесь, але можу порадити знайти роботу в інстаграм як адміном акаунтів магазинів.
4. Правильно, що пишете - не мовчіть, діліться або с подругами або в мережі. Не тримайте в собі. Тримаю за вас кулачки!

• Back To Top

Користувач поза мережею   /Yara/ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 27 February 2020 - 23:22

Ситуація дійсно складна, і вправами, плануванням, переглядом навчальних відео тут не відбудешся. Ви вимотана фізично та психологічно. Дитина - це і ресурс, і поглинач енергії одночасно. Елементарно - треба перепочити, виспатися, тобто потрібна допомога зі сторони, а з порадою ліків краще таки до лікаря звернутися, бо всі вони мають якісь побічні ефекти, тож головне гасло в такому випадку - не нашкодь.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 August 20 )

• З днем народження
    AnyaRv 
    - Вік: 34

Реклама

Перекладач онлайн