Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Істерики 2х річних дітей - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Істерики 2х річних дітей Як поводитися? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Маленька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 April 2009 - 18:16

:36_13_13: моя дитина постійно копіює інших діток.впитує в себе все підряд.як уникнути не бажаних конфлітних ситуацій, :36_13_13:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 April 2009 - 19:00

Маленька, я трохи не розумію що дитина саме копіює?

Але ми нажаль, також деколи вередуєм. не копіюєм інших дітей, але плачем і ниттям пробуєм добитися всього бажаного. Це трохи мене дратує, що дитина плачем хоче добиватись і пробує маніпулювати батьками. Бо бачить, що з бабусею в неї це добряче виходить.
А щодо істерик і плачів, то в мене дуже емоційна дитина, і коли довший час ми сидимо вдома і всі ігри їй не цікаві, то це частенько буває. Тоді найкращий варіант постійний режим для дитини, тобто всьому свй час, щоденні прогулянки, ігри, спілкування з іншими дітками, відвідування гуртків, можливо навіть басейну. Принаймі, коли в нас все організовано, то дитина не має часу на плачі і істерики, а завжди в русі і зайнята.
А ще я останнім часом деколи просто ігнорую безпідставний плач. Я розрізняю коли дитина плаче через потребу, а коли це просто капризи. Ігнор 2-3 хв, і дитина переключається, деколи зразу починає чимось бавитись. Хоч я спостерігаю такий факт, що дитина сама по собі так не капризує. Просто кричить,плаче один раз, баба чи тато біжать зразу задовільнити її потребу, принести те що вона вимагає. От така її поведінка тому і повторюється. Зараз намагаємся тодішніх помилок не повторювати.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2009 - 19:19

Якщо він починає заходитись і вередувати безпідставно - то стараюсь ігнорувати. Він може влягтись на підлогу або щось таке, я на це взагалі уваги не звертаю. І це допомагає. Істерика швидко проходить, і те що щойно було так треба він сам собі заміняє чимось іншим. Але звичайно тактика зовсім інша, коли вередування трапляється, бо ми запізнились з гамою або зі сном і дитина справедливо знервована і справді не може сама заспокоїтись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 April 2009 - 19:22

Ми теж закатуємо істерики все частіше, особливо вночі перед сном, інколи лягаємо в 11,30 або 12,(то пісяти, то какати, то читати, то татові "на добраніч" сказати, то ще не награвся) а ранком не можемо проснутися в садочок, спочатку загравала-заговарювала кицьками-хрюшами, казки читали, упрашувала, кричала сил уже не маю
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2009 - 21:53

У нас також з ляганням трошки проблеми. Але ми вже трохи пристосувались і він вже трохи змінився врезультаті. Коли настає час лягати ми з чоловіком лягаємо, виключаємо світло і кладемо його, якщо він не хоче, то ніхто не звертає уваги на те що він хоче (крім дуже вузького кола прохань, наприклад дати пінгвіників або ведмедика, або мамину руку). Якщо він вперто тікає з ліжка, то я просто тримаю його за ногу і більше ніхто нічого не робить, ніхто ні на кого не кричить, мама з татом сплять, а він собі трошки повозмущається і тоді сам абсолютно спокійно лягає спати. Може збоку виглядає жорстоко, але діє 100% і набагато швидше ніж казки і заговорювання, і вмовляння, і кричання (ми усе це перепробували). Звичайно на початку він дуже довго возмущався, але тепер ситуація набагато краща і я сподіваюсь, що колись ми дойдем до спокійного вкладання. Колись я думала, що завжди усе буду доводити до його розуміння тільки через розмову, пояснення і т.д., але бачу, що деколи треба просто сказати НІ і не звертати увагу на його обурення. І з часом дитина міняється.
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2009 - 22:16

Істерики перед сном- як на мене, це або перезбуджена дитина(я десь читала,що як вчасно не покласти спати, то в неї проходить сон і потім важко вкласти спати,дитина змучена, сонна, але заснути не може, з відти і істерики)
Можна проводити ритуали перед сном- купання, годування, включити легеньке світло в кімнаті, поменше шуму(хоч в мене так не виходить, бо всі дуже пізно лягають спати), включати колискові, і так укладати дитину.
Ми так робимо, а коли вчасно не вкладемо, то без ниття не обходиться
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 13 April 2009 - 00:01

я щось теж не дуже розумію про що тема :)
якщо мається на увазі "криза 2річок" можна пошукати в неті. переважно цю кризу розглядають на заході і пов"язують з процесом відділення дитини від матері, появою самостійності.
щось таке.

а якщо просто копіює інших діток, так то ж не криза. дітки таким чином освоюються, оолодівають правилами спілкування, життя в суспільстві, хай копіює ;) тільки приклади тре гарні підбирати ;)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 April 2009 - 08:20

В тому то і справа, гарні приклади важко знайти :( Особливо старші дітки так взагалі погані приклади на дитячому майданчику показують. То битися почнуть і моя потім повторює, то з великої гірки задом наперед з'їжджати або головою вниз, то тримаючись за поручні піднімати ноги, то з качелі на ходу спригувати. Я вже і з мамами сварилася, і дітям тим намагалась пояснити :nea: безрезультатно, а зовсім не водити її до діток я ж теж не можу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Syana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2009 - 20:27

А в нас тепер все- "СЯМ". здається це криза 3-ох років, але в нас вже таке почалось і бачила не тільки в нас. А на рахунок істерик - то таке теж буває і деколи теж не знаю, як правильно поступити, щоб цього більше не повторювалось.
RomaIIIka а з мамами ви на рахунок чого сваритесь?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2009 - 20:38

RomaIIIka, та так і буде, ви як хотіли?! ))) Дитина набирається досвіду, і не завжди він позитивний... А зрештою, було б дивно, якби вона сиділа і дивилася з острахом на тих діток, а так вона бере активну участь як то кажуть у суспільному житті )))) З мамами тут нема чого сваритись, бо ви напр. вважаєте, що тпк неправильно, а та інша мама може вважати, що таким чином вона не заважає дитині розвиватись, і це її право...
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2009 - 22:56

Перегляд повідомленняMasik (13.4.2009, 21:38) писав:

RomaIIIka, та так і буде, ви як хотіли?! ))) Дитина набирається досвіду, і не завжди він позитивний... А зрештою, було б дивно, якби вона сиділа і дивилася з острахом на тих діток, а так вона бере активну участь як то кажуть у суспільному житті )))) З мамами тут нема чого сваритись, бо ви напр. вважаєте, що тпк неправильно, а та інша мама може вважати, що таким чином вона не заважає дитині розвиватись, і це її право...

Тут ще проблема навіть не в різних поглядах мамів, а в тому, що дитина буде робити, те що вона хоче, а не те чому її вчить мама (з власного досвіду). Я ж не вчу дитину сипати пісок на інших дітей і т.д., а говорю і пояснюю, що так робити не можна, але не завжди мене "чують".
Хоча інколи є мами, які не роблять зауваження своїм дітям, а діти роблять собі що заманеться....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2009 - 00:09

Syana, просто є мами, які просто не дивляться толком що та дитина робить на вулиці, а є мами, які свідомо обрали варіант не втручання... Хоча я теж пояснюю, як щось не те робить, що так не можна, аж самій інколи стидно... а воно продовжує робити і навіть не слухає...
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 April 2009 - 08:45

Syana,, Masik, Сварюся щоб за своїми дітьми слідкували а не насіння плювали на лавочках. Ну ще одне діло коли з двохметрової різкої горки трирічна дитина на животі зїжає і ціла купа 2 річних намагається повторити, але інша справа коли мою дитину чуть не спихнули з тої горки а мама ні слова своїй дитині не сказала, або коли малій цілу купу піску на голову висипали а мама стоїть і посміхається. Найгірше що я ж не можу не гуляти з малою на площадці, а інша від нас далеко тай ситуація там не краща.
P.S. Вибачте за офтоп але я напевно якась помішана мамочка, я вчора таке бачила що ледь не впала!!!!! Якщо дитячий майданчик наприклад біля 4 підїзду то та мамочка стоїть біля першого і курить собі спокійно. Хлопчик десь 1,4 -,1-6р одітий позимовому (+15 на вулиці) пішов на ту площадку і поліз на горку(він як колобок одітий і ходе то недуже). гірка десь 1,2 м. Заліз на горку, і впав набік з неї!!! Головою вниз. Мама дивиться і не ворухнеться, курить собі дальше, там всі чужі мамочки аж за серце вхопились. Дитина встала, поревіла і знов полізла, в цей раз зїхала головою вниз з горки і якась дівчинка його зловила. Потім дитина забрала чийсь мяч, порозпихувала ровесників, наїлась піску і коли мама докурила і наговорилась(десь за пів години) мама пришла і забрала його зі спокійним виглядом. Мама з крутою зачіскою, накрашена, на каблуках, дитина як бомж і в зимовому одязі. Я досі в шоці від цього інциденту.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маленька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 April 2009 - 10:10

Перегляд повідомленняRomaIIIka (14.4.2009, 9:45) писав:

Syana,, Masik, Сварюся щоб за своїми дітьми слідкували а не насіння плювали на лавочках. Ну ще одне діло коли з двохметрової різкої горки трирічна дитина на животі зїжає і ціла купа 2 річних намагається повторити, але інша справа коли мою дитину чуть не спихнули з тої горки а мама ні слова своїй дитині не сказала, або коли малій цілу купу піску на голову висипали а мама стоїть і посміхається. Найгірше що я ж не можу не гуляти з малою на площадці, а інша від нас далеко тай ситуація там не краща.
P.S. Вибачте за офтоп але я напевно якась помішана мамочка, я вчора таке бачила що ледь не впала!!!!! Якщо дитячий майданчик наприклад біля 4 підїзду то та мамочка стоїть біля першого і курить собі спокійно. Хлопчик десь 1,4 -,1-6р одітий позимовому (+15 на вулиці) пішов на ту площадку і поліз на горку(він як колобок одітий і ходе то недуже). гірка десь 1,2 м. Заліз на горку, і впав набік з неї!!! Головою вниз. Мама дивиться і не ворухнеться, курить собі дальше, там всі чужі мамочки аж за серце вхопились. Дитина встала, поревіла і знов полізла, в цей раз зїхала головою вниз з горки і якась дівчинка його зловила. Потім дитина забрала чийсь мяч, порозпихувала ровесників, наїлась піску і коли мама докурила і наговорилась(десь за пів години) мама пришла і забрала його зі спокійним виглядом. Мама з крутою зачіскою, накрашена, на каблуках, дитина як бомж і в зимовому одязі. Я досі в шоці від цього інциденту.

Буває і таке,коли дитина довгоочікувана і пізня.Тоді татусь і мамуся так путурають усім примхам,що дитина і в садочку і на дворі може вкусити або побити іншу дитину.Коли говориш це її батькам вони відповідають що не наказують і не пояснюють дитині нічого щоб її не засмутити.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2009 - 15:29

RomaIIIka а з такими мамами, як ви описали тим більше нема чого сварить -і так вас не зрозуміють...Побережіть свої нерви. вони вам ще знадобляться.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2009 - 15:48

Перегляд повідомленняSyana (13.4.2009, 22:56) писав:

Тут ще проблема навіть не в різних поглядах мамів, а в тому, що дитина буде робити, те що вона хоче, а не те чому її вчить мама (з власного досвіду).

І це є природнім,тому що для дитини у віці 1,5-3 роки,коли вони вже себе індитифікують окремо від мами, на прогулянці "авторитетом" стають його ровесники ("подібні собі"), а не мама.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2009 - 16:04

А ми надворі себе спокійно поводимо, культурно спостерігаємо за іншими дітками, правда, іноді намагається забрати іграшки (коли сам не може, кличе маму). Намагаюся пояснити, що зараз цим совочком грається хтось інший, а потім буде Андрійко. Поки що істерик вдавалося уникати. А от вдома капризує страшно: щось не так - падає на підлогу і кричить. Я на це не реагую, намагаюся привернути увагу до чогось іншого. Як правило, діє на 100 відсотків. Істерик стає щораз менше, та й тривають вони недовго.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 April 2009 - 23:00

Перегляд повідомленняOk_sanka (14.4.2009, 16:04) писав:

А ми надворі себе спокійно поводимо, культурно спостерігаємо за іншими дітками, правда, іноді намагається забрати іграшки (коли сам не може, кличе маму). Намагаюся пояснити, що зараз цим совочком грається хтось інший, а потім буде Андрійко. Поки що істерик вдавалося уникати. А от вдома капризує страшно: щось не так - падає на підлогу і кричить. Я на це не реагую, намагаюся привернути увагу до чогось іншого. Як правило, діє на 100 відсотків. Істерик стає щораз менше, та й тривають вони недовго.

Думаю у вас ще все попереду, ми теж довго спостерігали за іншими. Я взагалі намагаюсь не водити малого на великі майданчики типу "рошен" знаю що не правильно, але сама боюся падати і тому за малого боюся що штовхнуть старші діти.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2009 - 09:25

Коли у нас трапляються такі випадки, що старші чужі діти роблять нам шкоду (наприклад каміння поблизу кидають, або палками величезними розмахують і т.д.), а їхні батьки тупо мовчать, то я сама кажу дитині, те що їй треба сказати, якщо не доходе, то у різкій формі, і мене не цікавить подобається це їхнім мамочкам чи ні. Поки ніхто не огризався, але якщо спробують, то я знайду чим їм відповісти.
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2009 - 11:34

Звичайно, коли велика дитина штовхає з гірки або робить якусь шкоду, то я сама спокійним тоном кажу,що неможна так робити. Бо поки мама тої дитини підійде, то моя вже може впасти з гірки.
Я також не дуже люблю водити дитину на великі майданчики.
Ми ще малі, а там багато старших діток. Але деколи все таки туди ходимо.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн