Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи робите ви щепленя своїй дитині? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи робите ви щепленя своїй дитині? усі за і проти Оцінка: ***** 2 Голосів

Опитування: Щеплення (1334 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи робите ви щепленя своїй дитині?

1. так усі (332 голосів [28.55%])

Відсоток голосів: 28.55%

2. так вибірково (393 голосів [33.79%])

Відсоток голосів: 33.79%

3. ні (358 голосів [30.78%])

Відсоток голосів: 30.78%

4. інше (80 голосів [6.88%])

Відсоток голосів: 6.88%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 February 2008 - 11:56

Існує багато думок щодо того чи варто робити щеплення дітям. Як ви вважаєте, щеплення -це безперечна необхідність, чи марна та шкідлива справа?
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   PaNtera 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 February 2008 - 12:13

Ми ще не робили, тільки в ПБ кольнули нам від туберкульозу - в нас не все гаразд з манюнькою, відвод до року... але ось уже і рік нам, лікар моя платна вже навіть свариться)) що маємо робити щеплення... от поїдемо до невролога у неділю, може дасть добро. Що я знаю твердо і чітко про щеплення - треба робити людською західною вакциною, пристосованною до імунної системи маленьких діточок. А не тою безкоштовною, що у поліклініці. Бо ускладнення буваюсь і не хотілося б мати проблеми з тим...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тарасовамама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2008 - 12:47

Пантера, а що з маюнькою не так? Чому відвод до року? Бо в нас теж не все в порядку від народження, а щеплення роблять! Один лікар каже: можна, інший: не варто.От і не знаю, що робити.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2008 - 13:22

Тарасовамама, нейросонограма в нас недуже добра, порушений відтік ліквору... швидко заростав роднічьок - в малечі боліла голівка, підвищувався тиск. Невролог заборонила щеплення, сказала - може дати судоми на фоні нашого лікворного порушення.
Annavi, від гепатиту взагалі в ПБ щеплення то дурня повна. Мені мій лікар що приймав пологи сказав не робити, я й написала відмову...

Взагалі я за!! я вважаю, що імунітет в дитятка має бути до важких хвороб.... але - робити нормальними вакцинами, і після року, коли дитинка зможе справитись з тою вакциною без ексцесів )) То медикам важко умовляти і розвеселяти дитинку, в рік уже маленьке кумекає що йому будуть робити боляче...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2008 - 14:31

Ми робимо, ось скоро будемо роботи ту, що у рочок роблять. Наразі тьху-тьху-тьху!
Але у мене є співробітниця у якої досить хороша і толкова лікавка, так от вона не радила деяких прививок робити, оскільки в цьому немає необхідності. Вона казала, що деякі прививки майже ні на що не впливають. Тому не робила, але в особову справу записала всі прививки. Бо куди ж без них.
У цьому є певний парадокс - прививки ніби добровілльні, хоч роби, хоч не роби, але в садок без них не візьмуть, в школу також треба, щоб дитина мала всі прививки. В санаторій чи на море їдеш - теж саме!
От і виходить добровільні-обовязкові!
Залишається знайти нормальну лікавку, що б та порадила, які прививки обовязкова треба робити, а які ні. Але щоб записала всі що треба.
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2008 - 14:40

Ми теж робимо щеплення вибірково,дільничому лікарю в цьому питанню я довіряю.
Т.т.т. всі уколи перенесли без ускладнень і температури.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 February 2008 - 14:57

Перегляд повідомленняЯблучко (6.2.2008, 11:56) писав:

Існує багато думок щодо того чи варто робити щеплення дітям. Як ви вважаєте, щеплення -це безперечна необхідність, чи марна та шкідлива справа?

Привіт, моїй донечці 1,5 рочки, їй зроблено не всі щеплення, наприклад від нових ми відмовились, тому що вони давали багато побічних ефектів. А тепер знову відмовились тому що понизився гемоглобін, прийде весна побачимо...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2008 - 15:04

Старшим діткам ми робили всі щеплення і дякувати Богу все нормально, а от маленькому синочку зробили які потрібні в пологовому будинку і які потрібні до 5-ти місяців, а далі малий почав хворіти, то якась кишкова інфекція, то ангіна і так постійно, старші принесуть з дитячого садочка якусь заразу, а малий хворіє. В результаті написали відмову до квітня , а на осінь хочемо малого відправити до садка, бо мені треба на роботу. В садок без щеплень не візьмуть, а в нього назбиралось вже чимало.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2008 - 10:44

Нам в пологовому зробили лише від туберкульзу.
Мій чоловік десь надивився по 5 каналі передач про прививки і твердо вирішив, що ми будемо від багатьох відмовлятись. Там йшлося, що вітчизняні вакцини виготовляють десь на заводах, власниками якиєх є наші політики (про Богатирьову точно пам'ятаю), що сировина вже втратила термін придатності і т.д. Проти гепатиту не робили, далі побачимо.
А взагалі, тут же є десь подібна тема.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Варвара 24 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 February 2008 - 13:46

Ми робили до цього часу всі щеплення. Все проходило без ускладнень, ттт. Але, мабуть, якби були якісь проблеми, то задумалась. Просто кожна дитинка індивідуальна. Наприклад, моїй сестрі зробили якусь прививку, у неї косять очі. Робили на одному оці операцію(підтягувати м"яз). Іншу треба зробити ще. Вона така хвороблива змалку, імунітет слабенький.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліда 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2008 - 14:42

Ми робили усі прививки і слава Богу вони пройшли в нас без будь-яких признаків і ускладнень. Мені здається що це все залежить від самої дитинки від її організму, імунітету. Моя доця за пів року ще ні разу не хворіла навіть простудою, а от мій племінник у цьому віці вже декілька разів перехворів і всі прививки йому відклали на декілька місяців,а після першої у нього була температура. Так що всі організми індивідуальні і неможна казати що буде добре від прививки чи буде зле.Всі діти різні.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Golka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2008 - 21:17

ми робили щеплення до 6 міс. вибірково (відмовилися від гепатиту, та від всіх нововведених прививок)!
в нас в Україні щеплення є добровільно примусові, як тут вже писалося. і, як на мене проводяться бездумно, всім діткам однакові дози, одні терміни, без належного інформування батьків про можливі наслідки чи протипокази прививки; вакцинують діток вітчизняними уколами, склад яких сам по собі є шкідливим!!!.
наразі ми відмовилися від прививок
вважаю, що, якщо проводити вакцинацію, то для того потрібен індивідуальний підхід, певні обстеження, чутливість до препаратів, схильність до тієї чи іншої хвороби. Так є за кордоном, кожна дитинка має такий своєрідний " прививочнний паспорт". Якщо прививати дитину, то хоча би з 2-3-х рочків, коли імунітет дитинки вже більш-менш сформований
в перший рочок життя, коли повинен формуватися природній імунітет дитинки, їй вводиться багато вакцин (порахуйте по паспорту прививок!!!!), які аж ніяк не сприяють укріпленню імунної системи!!
Важко взяти на себе відповідальність відмови від прививок, але ж роблячи їх, ми теж відповідаємо за нашу дитинку!!! повірте, жоден лікар не понесе відповідальності за можливі наслідки. так що, слід добре подумати, перш ніж колоти дитині ТІ прививки; або ж подумати які слід колоти, а які ні!!!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2008 - 10:28

По-моєму, не можна казати, що більша кількість прививок ослаблює імунітет. Навпаки, прививки якраз і даються діткам, щоб розвивати імунітет , попереджаючи різні захворювання маленького непристосованого організму. Як мені пояснювали, суть щеплення полягає в тому, що за допомогою ін'єкції вводиться невелика кількість речовини з певним вірусом, а організм повинен самостійно виробляти антитіла для боротьби, що повинно було б сприяти розвитку імунітету. Але кожен організм по-своєму реагує на такі втручаня. До цього дійсно треба підходити з урахуванням особливостей кожної дитини, наявністю захворювань чи схильністю до них членів родини. Якщо з туберкульозом ситуація серйозна, і кожен знає про шалені темпи розповсюдження цієї хвороби, від якої не застрахований ніхто, то вакцинація, думаю, тут є необхідною. А от про гепатит В я прочитала, що він передається через кров або статевим шляхом, навіть при спадковості зараження може не бути. Запитала в лікаря, навіщо ж тоді малому робити це щеплення (хоч хвороба серйозна, але ми не хворі і щеплень цих нам теж в дитинстві не давали), вона відповідає: "Навіть для того, щоб в лікарні випадково уколом не занести інфекції". Вдумайтесь, що сказала лікар про наші лікарні!!! Ми відмовились.
Я не кажу, що не треба прививок, але якщо робити, то з якісної сировини, а як бути впевненою в якості, якщо в нашій країні люблять схалявити на чому-завгодно, навіть на здоров'ї наших дітей?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 08 February 2008 - 14:28

Нам нажаль меньшій протипоказані щеплення. Тому у неї є тільки та, що ПБ(туберкульозу) І перша потрійна, яку зробили в 1.2 місяці більше не ризикнули.
У старшої є усі і це вважаю добре. Адже прививаючи наших дітей ми не стільки турбуємся про них скільки про майбутніх онуків. Адже важливо, щоб вони отримали хоч якісь антитіла ще в утробі
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2008 - 16:28

Кравчоля, мама не повинна покладатись на державну безкоштовну медицину. І не повинна перекладати всю відповідальність за здоровя свого малятка на медиків. Ніхто і нічого для вас не зробить нормально. Пальцем не поворухне в ваш бік, якщо грошиків не дасте... Вивчаємо тему щеплень, вибираємо вакцину, купуємо ідемо до нормальних медсестер, прищеплюємо. І все це має бути СВІДОМО! А не бідному дитятку колють "щось", мамі байдуже що, але ж так треба, бо так лікар сказав. І медсестрі-собацюрі байдуже, як і що колоти. Бо в неї зарплата мізерна.
Отже, ми робимо свідомий вибір і це я вважаю правильно і справедливо - покладатися на власні сили.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2008 - 22:02

Ми робили усі щеплення гепатит, туберкульоз, менінгіт -вітчизняними вакцинами решту бельгійською вкциною Infanrix IPV. Дякувати Богу все пройшло без ускладнень.

Я думаю так: якщо навіть перечитати гори літертури на цю тему і вислухати думки багатьох мудрих лікарів то все одно тяжко визначити істину. Адже будуть існувати 2 протилежні табори які наводять досить вагомі аргументи в свій захист.

Тут також важливу роль має зіграти материнське серце, як воно підскаже. Я на 90% впевнена що щеплення потрібні.

А уявімо на якийсь момент якби усі батьки в Україні відмовилися від усіх щеплень? Було б більше здорових дітей чи почалася б епідемія?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Golka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2008 - 00:01

дівчата, є дуууже багато випадків, коли щеплені дітки хворіють ускладненим формами хворіб, від яких були привиті; багато летальних наслідків! не забувайте, що статистика в Україні не відображає реальну ситуацію з наслідками після прививок! крім того, імунітет, який, начебто розвиває привика, є штучним і тимчасовим!! можливо краще розвивати в дитини пожиттєвий природній імунітет??? наші прабабці не мали жодних прививок і є набагото здоровішимим за наше покоління!! можливо прививки тут теж зіграли свою роль????
тішить, що зараз є повно інформації для обох таборів - "за" прививки і "проти" них. Зараз ми маємо вибір! Якщо робимо щеплення, то не так бездумно, як це було в попередні роки!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 09 February 2008 - 00:32

Інформації дійсно море, але який сенс в цій інформації, якщо законодавство все одно не лишає вибора.
Зараз про свою поліклінику трохи розкажу.
Ми останнє що робили це манту. І в той самий час у малого дерматолог знайшла контагіозного молюска. При чому спочатку ще взимку в нього з'явилась, як на мій погляд папіломка, вона швидко зростала. Лікар - педіатор дільничий сказав, що то прямо вже пухлина, треба робити тести на онкологію і направив до хірурга. Хірург глянув- сказав папілома, спостерігайте і після року приходьте. От ми й після року прийшли - зробили манту. Пішли до хірурга, а там інший лікар, перенаправив до дерматолога. При тому що тих папілом вже більше стало, на ніжці декілька і біля першої на спинці три великих і посіялись маленьки ще.
Дерматолог вже майже не дивлячись сказало що то є насправді.

Лікували ми ту заразу рідким азотом в дерматологічному центрі досить довго, одні прижгуть - інші з'являються. Вілікували аж перед новим роком. Щеплення ніякі не робили, й так імунитет слабенький. Зараз треба робити АКДС, так зубки лізуть. Я й не роблю. А в полікліниці мені кажуть, що АКДС вони не будуть робити поки я не зроблю паротит, краснуха, кір. А від них я відмовилась. І страшают менінгітом.

Я це все написала до того, що я ну аж ніяк не можу довірити дитину лікарю, який взагалі не розбирається в дитячих хворобах. Я не впевнена, що прийду до нього на прийом і він дозволить робити щеплення не цілком здоровому малюкові.

Справа не тільки в корисності чи шкоді щеплень, а саме в халатному відношені до дітей в нашій державі.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2008 - 00:32

На жаль, PaNtera, ви майже праві, що ніхто пальцем не поворухне (є й виключення), але й ті, кому платиш, не обов'язково будуть робити все нормально. Я неодноразово з цим стикалася.
Припустімо, я маю змогу почитати, подивитися інформацію в інтернеті, розпитати фахівців про те, що мене цікавить, вивчити і зробити власний вибір, знайти більш-менш хорошого лікаря (хоч це теж умовно, бо в нашому містечку немає приватних педіатрів, лише державна поліклініка). Але є багато таких, які не можуть собі такого дозволити, переважно люди з сільської місцевості. Що ж їм робити? Лише покладатися на кваліфікованість лікаря. Як не прикро, але наші лікарі плюють на те, що від них залежать долі і життя людей.
І як це я не повинна покладатись на безкоштовну медицину? У мене теж вчительська зарплата 650 грн, хіба більша, ніж в них? Уроки ж у мене не приватні, грошей не беру, на мене теж покладаються. І контролюють: приїдуть, висобачать, якщо щось не так зроблено.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2008 - 00:36

Не можна порівнювати покоління наших бабць і теперішнє, хто зна чи були вони здоровіші а якщо і були, то чи це пов язано з вакцинами.
Не було у них Чорнобиля, не тим повітрям вони дихали і не їли вони емульгаторів та барвників якими нашпигована уся наша їжа. А які енергетичні поля створює наша побутова техніка?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 82 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка