Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитячі садочки, гуртки та секції в м. Києві - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитячі садочки, гуртки та секції в м. Києві Від 1-го до 6 років Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Vanda 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 June 2014 - 13:52

Я теж хотіла в Лелеку відправити дитину, але нам поки зарано, там приймають діток з 2,8 років. Але нічого, як доростемо одразу туди, там дуже хороші і кваліфіковані педагоги - взагалі, я б вам радила туди самостійно під*їхати і подивитися, поспілкуватися з директором, щоб мати адекватну оцінку садочку. Бо те, що одним добре, іншим може і не дуже )
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nastusia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 June 2014 - 11:24

Перегляд повідомленняVanda (06 June 2014 - 13:52) писав:

Я теж хотіла в Лелеку відправити дитину, але нам поки зарано, там приймають діток з 2,8 років. Але нічого, як доростемо одразу туди, там дуже хороші і кваліфіковані педагоги - взагалі, я б вам радила туди самостійно під*їхати і подивитися, поспілкуватися з директором, щоб мати адекватну оцінку садочку. Бо те, що одним добре, іншим може і не дуже )

Це навіть не обговорюється, обов*язково буду їхати і сама дивитися, розмовляти. Поки що цікаво позбирати відгуки знаючих, просто самі розумієте, дуже важко дитину відпускати, я як починаю думати про це, то місця собі не знаходжу...
My Signature
Ми часто шкодуємо, що промовчали , знаючи, що сказати.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2014 - 14:50

Перегляд повідомленняNastusia (10 June 2014 - 11:24) писав:

Це навіть не обговорюється, обов*язково буду їхати і сама дивитися, розмовляти. Поки що цікаво позбирати відгуки знаючих, просто самі розумієте, дуже важко дитину відпускати, я як починаю думати про це, то місця собі не знаходжу...

Ви думаєте ви одна така?) усі мами через це проходять, мені було теж дуже важко, і мабуть так воно і має бути. Але менше з тим, треба вчитися відпускати - там більше, мені у нашому садочку настільки подобаються вихователі, що по-перше не страшно, а по-друге я впевнена, що моя дитина у надійних і хороших руках увесь день. Хоча, спочатку уявити собі після того, як я три роки не розлучалася ні на хвилину с з дитиною те, як не бачитиму її більшу частину дня було неможливим ))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AlphaBeta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2014 - 20:29

Теж чула хороші відгуки про Лелеку. В них ще є басейн - це ж така користь для дитини і вона проводять оздоровчі заняття, шкода, що нам надто далеко до нього...
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2014 - 16:23

Перегляд повідомленняAlphaBeta (12 June 2014 - 20:29) писав:

Теж чула хороші відгуки про Лелеку. В них ще є басейн - це ж така користь для дитини і вона проводять оздоровчі заняття, шкода, що нам надто далеко до нього...

Так, наявність басейну це для мене окрема радість )))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sessie 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 June 2014 - 16:51

Я б теж не відмовилася, щоб у нашому садочку був басейн, але на жаль... :girl_cray:

Повідомлення відредаговано Sessie: 16 June 2014 - 16:52

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira88 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2014 - 22:50

А я к там справи з чергами? бо я вже декілька садочків обдзвонила і кажуть, що треба було заздалегідь у чергу ставати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jennifer 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2014 - 10:52

Перегляд повідомленняMira88 (30 June 2014 - 22:50) писав:

А я к там справи з чергами? бо я вже декілька садочків обдзвонила і кажуть, що треба було заздалегідь у чергу ставати...

Дивлячись де, в державних садочках взагалі жах, та нереальні черги та і якщо чесно то не дуже й хотілося туди дитину віддавати. Щодо приватних садочків, то я почала займатися цис питанням ще навесні, наразі вже все вирішено, домовлено і дитина у вересні піде вже у садочок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matusia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2014 - 15:22

Ой, для мене це взагалі актуально. Рочок нам вже - почала задумуватись. Хочу дитину віддати в садочок в 1рік 10. Але хвилює питання мови. Весь інтернет облазила. Всі садки в Києві ніби україномовні, але де-факто російськомовні; в крайньому випадку заняття і вихователі українською, а діти між собою спілкуються як попало. Може, в когось дітки ходять в гарні садочки звідки не приносять суржик і російські слова. Поділіться, будь ласка, інфою. Бо ж так хочеться аби малятко спідкувалось солов"їною!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sindy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2015 - 11:28

Перегляд повідомленняMatusia (23 December 2014 - 15:22) писав:

Ой, для мене це взагалі актуально. Рочок нам вже - почала задумуватись. Хочу дитину віддати в садочок в 1рік 10. Але хвилює питання мови. Весь інтернет облазила. Всі садки в Києві ніби україномовні, але де-факто російськомовні; в крайньому випадку заняття і вихователі українською, а діти між собою спілкуються як попало. Може, в когось дітки ходять в гарні садочки звідки не приносять суржик і російські слова. Поділіться, будь ласка, інфою. Бо ж так хочеться аби малятко спідкувалось солов"їною!

як не дивно, але бльше української в державних садочках...
ми ходимо в "Джерело" - платна група в державному садочку - у них декілька таких садочків в Києві
офіційно заявлено, що мова - українська, але реально із 2 виховательок - одна україномовна, інша - ні.. адміністратор - російськомовна, вчитель логіки - російськомовна, хоч заняття проводить українською
я вже і зауваження робила і просила більше українського читати, підбирати.. а вони.. то айболіта, то муку-цокотуху.. то ігри російські... якось навіть на свято дали пісеньку російську вчити - то я не мовчала.. кажу ми мову ворога не вчимо! і таку пісеньку вчити не будем.. невже не можна було підібрати української!?
але в групі більшість діток російськомовні, тільки один хлопчик є такий як ми - україномовний, і його мама теж постійно зауваження вихователям робить
але все-таки саме головне - це домашня ураїнська. завдяки цьому у мене малий все одно розмовляє з усіма українською і віршики-пісні українські легше вчить, бо все розуміє, і літери та читанн - без проблем, бо мова скрізь одна - якої розмовляє, тією і вчиться читати.. а у російськомовних розрив шаблонів виходить..
єдиний недолік - у мого почали інколи проскакувати російські слівця, але він вже у тому віці, що можна пояснити як говорити правильно..

а ще.. не побачила в переліку ..
в Деснянському районі теж є школи англійської Гелен Дорон
на Бальзака
Спойлер

і на Маяковського
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matusia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2016 - 15:06

Перегляд повідомленняJennifer (01 July 2014 - 10:52) писав:

Дивлячись де, в державних садочках взагалі жах, та нереальні черги та і якщо чесно то не дуже й хотілося туди дитину віддавати. Щодо приватних садочків, то я почала займатися цис питанням ще навесні, наразі вже все вирішено, домовлено і дитина у вересні піде вже у садочок :)

Поділіться досвідом. Куди ви віддали свою дитинку? І як питання з мовою. Суржик не суржик, після садочку. А то в Києві з цим біда. Шукаю україномовний сад. Але ті що знайшла від нас досить далеко.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дилейні 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2016 - 13:05

Перечитала темку, бачу багато гарних відгуків про Лелеку. Там зараз все також добре чи можливо щось змінилось? Нам в наступному році теж час йти до садочку, тож порадьте які є на Оболонському районі гарні садки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Куртуа 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 December 2016 - 13:37

Перегляд повідомленняДилейні (01 December 2016 - 13:05) писав:

Перечитала темку, бачу багато гарних відгуків про Лелеку. Там зараз все також добре чи можливо щось змінилось? Нам в наступному році теж час йти до садочку, тож порадьте які є на Оболонському районі гарні садки.

садочок дійсно дуже хороший. і на мою думку він коштує своїх грошей. з дітьми займаються за різними методиками, кожній дитині приділяють увагу. також є багато кружків, і тому не потрібно бігти забирати дитину і ще кудись везти. це дуже хороша дошкільна освіта.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дилейні 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2016 - 17:14

Перегляд повідомленняКуртуа (05 December 2016 - 13:37) писав:

садочок дійсно дуже хороший. і на мою думку він коштує своїх грошей. з дітьми займаються за різними методиками, кожній дитині приділяють увагу. також є багато кружків, і тому не потрібно бігти забирати дитину і ще кудись везти. це дуже хороша дошкільна освіта.

Дізнавалась про Лелеку, мені в принципі все сподобалось, але він такий, не з дешевих. З іншого боку - потрапити до нього можна без особливих проблем. Поки ще думаємо.

Повідомлення відредаговано Дилейні: 08 December 2016 - 17:15

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Куртуа 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2016 - 13:21

Перегляд повідомленняДилейні (08 December 2016 - 17:14) писав:

Дізнавалась про Лелеку, мені в принципі все сподобалось, але він такий, не з дешевих. З іншого боку - потрапити до нього можна без особливих проблем. Поки ще думаємо.

з приводу ціни можу поділитись з вами своїми думками, коли я приймала рішення. по-перше, хороший садочок завжди коштує дорожче інших. по-друге, в інших садках всеодно доведеться платити окремо за розвиваючі програми, або басейн, звісно ж, якщо ви будете туди віддавати дитину. по-третє - це гуртки, яких є багато на вибір і не потрібно буде нікуди їхати окремо. і дитина з 8:00 до 19:00 буде весь час зайнята корисними, розвиваючими справами. я вважаю, що це варте своїх коштів. тим більш, що не факт, що ви будете платити менше в державних садках з їх поборами.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Легітимна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2016 - 19:07

Перегляд повідомленняКуртуа (09 December 2016 - 13:21) писав:

з приводу ціни можу поділитись з вами своїми думками, коли я приймала рішення. по-перше, хороший садочок завжди коштує дорожче інших. по-друге, в інших садках всеодно доведеться платити окремо за розвиваючі програми, або басейн, звісно ж, якщо ви будете туди віддавати дитину. по-третє - це гуртки, яких є багато на вибір і не потрібно буде нікуди їхати окремо. і дитина з 8:00 до 19:00 буде весь час зайнята корисними, розвиваючими справами. я вважаю, що це варте своїх коштів. тим більш, що не факт, що ви будете платити менше в державних садках з їх поборами.

Тут ви праві. Хоча кожен вирішує сам для себе, але я вважаю, що не слід економити на розвитку дитини, та й зараз суттєво і не зекономиш.

Повідомлення відредаговано Легітимна: 14 December 2016 - 19:08

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Clubni4ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2017 - 16:40

Я узагалі боюся віддавати свій скарб у садочок. Такого жаху наслухалася!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariL 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2017 - 05:40

А ми зараз підбираємо заняття з гімнастики... Хотілося б спробувати. Є якісь поради? Можливо, хтось знає хорошого тренера у Києві?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →