Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 64 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності Що допомогло Вам, Вашим подругам Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Цитрина 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 17 October 2008 - 08:49

Цитата

ну звичайно, щоб завагітніти, треба мати нормальний індекс ваги, тобто від 20 до 24.

:nea: а в мене індекс цей був нижчий норми, і нічого - вагітна :D
Не знаю, наскільки це можна назвати засобом чи методом, що сприяє зачаттю, але в нас вийшла цікава історія з фікусом :blush: Чоловік подарував мені велииикий фікус, про який я давненько мріяла, а через місяць я завагтніла :36_3_18: Звичайно, що тоді не звернула на це увагу, бо нічого про цю "прикмету" не чула. А вже пізніше дізналася, що кажуть, фікус в спальні допомагає цьому ділу :D Ну от я собі тепер й вірю, що це мій любий фікус запросив до нас нашого синочка :36_3_18:
Ще кільком знайомим теж "допомагав" фікус, тому спробуйте, може дійсно правда :36_3_2: :D

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 09:35

Цитрина, про фікус я теж чула, але не знала, чи це дієво :)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 20 October 2008 - 12:53

Прихований текст
- це доволі непогана книжка по точковому масажу
зверніть увагу на рис. 607 с .154 - там зображені три точки під та над щиколоткою. От їх більше всього треба стимулювати точковими надавлюваннями по 5-10 секунд, та масажом-обхватуванням по їх лінії навколо щиколотки. Цим ви будете стимулювати роботу всіх жіночих органів. Також перед цим дуже важливо зробити масаж-розминку, та загальний масаж всіх життєво важливих органів - тобото їх точок на долонях та підошвах. Попереджую: якщо ви все правильно робите, і при надавлюванні на певну точку виникає відчуття нестерпного болю, значить у вас з цим органом є проблеми, у протилежному випадку ви маєте відчути просто силу надавлювання або так би мовити "приємний" біль, після якого ви можете себе відчути жвавішою, якщо можна так сказати. Іще було би добре, якби ви знайшли хорошого масажиста, який показав би це все вам наочно, хоча би пару разів.
Після процедури добре випити теплого чаю та полежати в спокої із півгодинки.

Масажист, який навчим мене цьому, казав що перед тим дві його пацієнтки, які не могли завагітніти понад 5-6 років завагітніли протягом півроку від початку лікування таким масажем.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olyusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 October 2008 - 16:35

Світла, ви би не могли сказати, де цей масажист знаходиться і як з ним зв"язатися? Буду дуже вдячна.

уникайте надмірних цитувань. Дякую. Антік

Повідомлення відредаговано Антік: 14 November 2008 - 08:08

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2008 - 18:23

Перегляд повідомленняТомашка (25.7.2008, 11:36) писав:

Я два роки тому була в Почаєві і так купила іконку Божої Матері "Економіса" - Домостроительница. Мені сказали, що вона благословляє на дитину, на благополуччя та лад у сім’ї. Після того як в нас вийшло одразу завагітніти - я згадала за цю іконку і помолилася їй. Мені допомогло. Можливо і ще комусь допоможе.

Ще одна знайома не могла завагітніти півроку, хоча зі здоров’ям ніби все було гаразд. Вона була в Криму в парку Воронцовського палацу. Там є дерево бажань - вона звісно ж загадала завагітніти і бажання здійснилося. Можливо воно ще й здійснилося від моря, адже воно заряджає наш організм природним йодом, а його недостача в організмі теж може бути причиною, по якій важко завагітніти.

Уточнюю, коли НЕ вдалося завагітніти

А у Вас є може ця молитва? Не підскажете?

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2008 - 18:53

Перегляд повідомленняСвітла (20.10.2008, 12:53) писав:

Прихований текст
- це доволі непогана книжка по точковому масажу
зверніть увагу на рис. 607 с .154 - там зображені три точки під та над щиколоткою. От їх більше всього треба стимулювати точковими надавлюваннями по 5-10 секунд, та масажом-обхватуванням по їх лінії навколо щиколотки. Цим ви будете стимулювати роботу всіх жіночих органів. Також перед цим дуже важливо зробити масаж-розминку, та загальний масаж всіх життєво важливих органів - тобото їх точок на долонях та підошвах. Попереджую: якщо ви все правильно робите, і при надавлюванні на певну точку виникає відчуття нестерпного болю, значить у вас з цим органом є проблеми, у протилежному випадку ви маєте відчути просто силу надавлювання або так би мовити "приємний" біль, після якого ви можете себе відчути жвавішою, якщо можна так сказати. Іще було би добре, якби ви знайшли хорошого масажиста, який показав би це все вам наочно, хоча би пару разів.
Після процедури добре випити теплого чаю та полежати в спокої із півгодинки.

Масажист, який навчим мене цьому, казав що перед тим дві його пацієнтки, які не могли завагітніти понад 5-6 років завагітніли протягом півроку від початку лікування таким масажем.

Світла, у мене не відкривається цей лінк. не підскажете як знайти цей масаж навколо щиколотки, щоб завагітніти. дякую!!!

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 November 2008 - 09:13

Ми намагаємося завагітніти вже доволі довго (1,5 р.). З якихось причин не виходить. Начиталася тут різних порад і тепер думаю:
1. Чи каву шкідливо пити лише майбутній матусі чи й татусю (бо ми завзяті кавомани)?
2. Чи шкодить регулярне відвідування сауни чоловіку? Він щотижня там буває.
Заздалегідь дякую.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 09:27

Котя, і перше і друге шкодить неймовірно!!! Чоловіку категорично не можна ходити в сауну! Від кави також відмовтеся, як і від алкоголю. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя і думати позитивно. Все у вас вийде, тільки просіть у Бога!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilysik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 11:16

Ми з чоловіком "вагітніли" майже пів року. За весь цей час я зменшила вживання кави, не вживала алкоголю, чоловік - дуже рідко, кинули палити, приймали вітамін Е та фолієву кислоту, міряли температуру, ставала "берізкою" і т.п. і звичайно, дуже просили в Бога дитинку!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 11:23

Котя, найперше я б Вам радила сходити до лікаря і обстежитися як Вам, так і чоловікові, нічого в цьому страшного і поганого немає... а тоді побачите... прислухайтесь...

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 11:39

Перегляд повідомленняAntic (17.10.2008, 10:35) писав:

Цитрина, про фікус я теж чула, але не знала, чи це дієво :)

не знаю чи дієво, але знаю, що в Китаї прийнято дарувати фікус на весілля, а також тим сім ям,які не мають діток.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sanochka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 November 2008 - 12:01

На власному досвіді можу сказати, що мені допомогли фізичні вправи (точніше - аеробіка). Можливо, це було також пов"язано і з вагою, оскільки через 1-2 місяці занять я схудла на 5 кг. А скоріше всього із готовністю самого організму - підвищення загального тонусу і "спраги до життя".
Як би там не було, але зробивши черговий "вагітний" тест, результат отримала позитивний, на що вже й не розраховувала (ми працювали над цим майже рік)!

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняКотя (24.11.2008, 9:13) писав:

Ми намагаємося завагітніти вже доволі довго (1,5 р.). З якихось причин не виходить. Начиталася тут різних порад і тепер думаю:
1. Чи каву шкідливо пити лише майбутній матусі чи й татусю (бо ми завзяті кавомани)?
Заздалегідь дякую.

На рахунок сауни знаю наступне - приблизно на 2 місяці після одного візиту знижується активність сперматозоїдів.
Те саме стосується емоційних стресів та фізичного перенавантаження.

My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 13:05

так не хочеться звязуватися з цими лікарями... зараз почнуть тебе тягати по всім.. і крові з тебе витягнуть і грошей... і шоб не нашкодили...

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 13:36

Зараз в наш час знайти "толкового" гінеколога справді дуже проблематично!!! :yahoo: Одна моя подруга не може завагітніти вже два роки, лікарів переміняла вже трьох в різних містах. :yahoo: Понаприписували їй різних гормонів, уколів і т.д. Одним словом вона в відчаї. Але я думаю не варто зациклюватися так сильно на цій проблемі, адже зазвичай вирішення приходить тоді, коли його не чекаєш, своєрідний сюрпрайз. ;)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 14:01

Перегляд повідомленняvitalina (24.11.2008, 13:05) писав:

так не хочеться звязуватися з цими лікарями... зараз почнуть тебе тягати по всім.. і крові з тебе витягнуть і грошей... і шоб не нашкодили...

Ну незнаю, ми як запланували, що потрібно нам вже мати дитину, обстежилися обоє... трішки підлікувалися і результат позитивний... вітаміни і т.д.

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 24 November 2008 - 15:24

підтримую Moon
якщо сім"я веде здоровий спосіб життя, але протягом кількох років регулярних спроб нічого не виходить, можливо варто звернутися до лікаря.
якщо минуло лиш кілька місяців, розслабитися і не надумувати зайвого.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 15:38

Десь читала, про те що рік активного статевого життя без контрацепції, не є показником того що ви безплідні. Так що не варто засмучуватися. :36_3_16:

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 18:14

гадаю що треба все таки здати аналізи на інфекціі перед плануванням, щоб потім не нашкодило це дитині і вагітність пройшла без проблем.

а і більше року теж не показник безпліддя, якщо обоє здорові. вагітняють навіть з таким діагнозом.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2008 - 18:31

Перегляд повідомленняКотя (24.11.2008, 8:13) писав:

Котя , я читала, що жінкам каву краще не вживати. Чоловікам можна, тому що сперматозоїди швидше рухаються. Сауна- обом заборонена. Навіть пріймати гарячу ванну не рекомендується, краще душ приймати. І щоб у спальні не за тепло було. Це також сприяє тому, щоб сперматозоїди швидше рухались...
Ми стараємся дотримуватися цих правил, хоча трохи важко,тому що я теж велика кавоманка...
Також вітаміни, фолієва кислота і молитви до Боженьки.
Успіхів Вам, Котя і всім нам!! :blink: :36_3_16:
Как повысить шансы на достижение беременности?
Текст, що розкривається
У женщины обычно имеется в цикле 2-4 дня наивысшей предрасположенности к зачатию. Для достижения беременности половой акт следует проводить в пиковый день (последний день, когда цервикальная слизь наиболее водянистая). Тут, к сожалению, имеются подводные камни. Дело в том, что предсказать время овуляции, особенно если цикл не стабильный, достаточно сложно: температура поднимается уже после овуляции и к этому времени яйцеклетка уже успевает погибнуть! По этому следует руководствоваться наблюдениями за цервикальной слизью. Чтобы повысить шансы наступления беременности половой акт нужно проводить в период плодородной цервикальной слизи, когда она напоминает яичный белок. Если у Вас не бывает такой слизи, то старайтесь приурочить половой акт к моменту, когда цервикальная слизь наиболее водянистая и тягучая (в такой среде сперматозоиды гораздо более активны и живучи). Можно так же воспользоваться обычным яичным белком, введя небольшое количество во влагалище (предварительно подержите яйцо в ладонях, чтобы оно слегка нагрелось до температуры тела, но не нагревайте его с помощью плиты и т.п).
Половые сношения нужно проводить каждый день , когда цервикальная слизь водянистая и каждый день, когда ощущается смазка во влагалище, включая и первый день подъема температуры. Чем ближе день полового акта к пиковому дню, тем больше шансов забеременеть. Если у партнера низкое качество спермы такой метод не сработает
Пользуйтесь яичным белком, если цервикальной слизи вырабатывается мало
Не употребляйте кофе, алкоголь, никотин и наркотики - они снижают возможность беременности.
Есть мнение, что беременность наступит с большей вероятностью, если использовать традиционную позу (мужчина сверху). Так же рекомендуется полежать спокойно пол часа после полового акта
Здоровая диета. При повышенном или сниженном весе способность к зачатию снижается. Употребляйте побольше витаминов
Не употребляйте искусственные смазки - любриканты и вагинальные аэрозоли : они создают во влагалище среду, при которой сперматозоиды могут погибать.
Мужчине лучше не носить тесное нижнее белье, стараться ограничить время пребывания в горячей ванной и не посещать баню и сауну. Эти меры объясняются просто. Для того, чтобы сперматозоиды вырабатывались активные, температура яичек не должна быть высокой. Катание на лошади или велосипеде так же следует исключить или свести к минимуму если показатель спермы партнера не высокий, так как при этих видах спорта создается трение и сотрясение яичек плюс повышенное потоотделение в этой области тела, что ухудшает качество спермы.

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 November 2008 - 19:26

Дякую за рекомендації! Хоч чесно кажучи думала, що не все так категорично. Важко відмовлятися від того, що любиш. :36_3_16:

На рахунок лікарів - в мене особлива до них нелюбов. Мого масіка в роддомі заразили стафілококом. Досі лікуємо побічні його прояви. Обходили купу лікарів, і я переконана, що хороші спеціалісти є, але я їх ще не зустрічала. Так шо до лікаря піду, коли завагітнію - стати на облік.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 64 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Tasia78 світлина

Tasia78  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в кого в 42 зі зниженим овуріальним резервом настала вагітність і як Ви до цього дойшли?

22 Sep 2020 11:08

Показати коментарі (4)

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 01 December 20 )