Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Екзорцизм: релігія VS психіатрія. Цікава ваша думка. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Екзорцизм: релігія VS психіатрія. Цікава ваша думка. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 October 2011 - 19:58

Нічлава, я знаю що деякі священники також кажуть двитися у чашу, принаймі моя подруга з малим коли той мав сильний перестрах ходила до священника у свому селі і дивилися у чашу. То напевно не залежно від конфесій, то щось своє. наш священник також читає молитви, але в чашу не дивиться ніхто
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fleur 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 13:06

Перегляд повідомленняDilemma (28.10.2011, 14:58) писав:

саме до нього я б нерадила,є ще священники,які признані церквою,вроді десь на Тернопільщині є монах,дуже про нього багато чула хорошого..

якщо не помиляюсь - цей монах з Озерної. біля Тернополя - він дійсно хороша людина і священник
My Signature
Зображення

Перестати бути посудиною для чужих думок. Не наливати у себе всякої непотрібної всячини. Бути глечиком, у якому тільки чиста джерельна вода

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Drimka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 13:10

поки не побачу на власні очі і не буду впевнена на 100 відсотків, що це не підстава, не повірю ні у які вигнання.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 20:54

Drimka, вам цього краще небачити. Повірте видовище не для всіх. Краще дійсно над цим не задумуватися, і можливо як ви пишете не вірити. Я бачила це на дівчинці років7-8. Чим закінчилося не знаю. Священник попросив вивести дитину з Церкви, бо на той час там перебувала велика к-ть людей, а дитина була не контрольвана. Зато як вийшли з церкви дитина заспокоїлася митєво. Що було далі не знаю. Знаю що наш священник тим не займається певно ще і через те попросив покинути церкву.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 21:50

Я проти того щоб на вичитки просто їхати заради цікавості. Це не вистава, щоб бути просто глядачем. Якщо попали чисто випадково, то інше діло, а їхати " бо хочу подивитися", то здається не правильно.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vitaliy_V 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 December 2011 - 01:29

Перегляд повідомленняturquoise (23.5.2011, 23:17) писав:

ось що каже медицина з цього приводу

Існують два подібні між собою явища: "одержимість" (possession) і "розщеплення особистості" (Dissociative identity disorder). На жаль, часто сучасні психіатри плутають одне з другим тільки на основі того, що ПРОЯВИ цих явищ назовні - одинакові: істерія, епілепсія і т.д. Але ці явища мають ПРИНЦИПОВУ розбіжність, яка полягає в наступному: ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН людську особистість, людське "Я" НЕ МОЖНА розділити природним чином, спонтанно. Тобто природним чином, спонтанно у людській голові не можуть співіснувати два потоки свідомості, два фокуси уваги (як це, наприклад, відбувається, коли актор грає якусь роль або письменник пише якийсь роман). Навіть коли йдеться про "розщеплення особистості" ("роздвоєння особистості", "множинна особистість"), то тут мова не про ДВІ ОКРЕМІ особистості в одному людському тілі, а про ОДНУ ОСОБИСТІСТЬ: ту, яка проявляється в здоровому стані організму (у психіатрії вона називається особистість "А") і ТУ САМУ, яка проявляється в хворобливому стані (особистість "В"). А "розрізняються" вони не тому, що вони - різні, а тільки тому, що особистість "А" у своєму стані перебуває в амнезії, в той час як особистість "В" все пам'ятає. Явище гіпнозу, відоме ще з часів Месмера, дуже добре доводить якраз цю концепцію. Але чому виникає це нібито "розщеплення"? Причин може бути багато, але всі вони - НЕ фізіологічного характеру, а виключно психологічного: наприклад, хтось у дитинстві зазнав сексуального насилля з боку батьків, хтось зазнав ще якоїсь психологічної травми (став свідком убивства чи самогубства) і, як результат - відбувається те, що сучасна психологія називає САМОВІДЧУЖЕННЯМ (Alienation), тобто коли людське "Я" начебто відчужується від себе самого, від тої реальності, в якій існує, і задля самозбереження продукує "нову реальність нового Я". Насправді ні цієї "нової реальності", ні цього "нового Я" - немає. Є просто хворе людське "Я", яке у хворобливому стані "здобуло" амнезію (щоби не пам'ятати тієї психологічної травми, якої зазнало в дитинстві), але яке, наприклад, з допомогою гіпнозу може прийти до власної тотожності, згадуючи всі ті трагічні події минулого і цілковито повертаючи асоціативність тих подій із власним СПРАВЖНІМ "Я". Що цікаво: "розщеплення особистості" часто супроводжується ТИМИ САМИМИ симптомами, що й "одержимість", і через це їх плутають. Але "одержимість" - це щось принципово інше, оскільки при одержимості існують два НЕЗАЛЕЖНИХ потоки свідомості і два НЕЗАЛЕЖНИХ фокуси уваги. Одержиму людину НЕМОЖЛИВО з допомогою гіпнозу звести до власної тотожності, оскільки здорове людське "Я" не відчуває своєї однаковості з тим іншим "Я", яке існує в його тілі.

Детальніше про все це можна прочитати в книзі відомого американського психіатра Генрі Елленбергера "Відкриття несвідомого". Вона є англійською мовою на Букс.гугл. (на жаль, не можу залишити посилання, оскільки цей форум не дозволяє мені цього робити)
My Signature
Solo Dios basta!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   12v 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 June 2013 - 09:17

може хтось має номер телефону отця з Озерної?напишіть будь ласка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міра9 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2013 - 10:32

Бачила цікаву передачу про екзорцизм.У Польщі ще уже майже бізнес. Виходить журнал, є легальний церковний сайт, де можна записатись на цей обряд, вибрати собі священника та підходящу дату.На власні очі вигнання не бачила, проте вважаю, що справа не у одержимості нечистю як таковою, а у психічному розладі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Andreja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 May 2015 - 21:13

Я в прошлому роцi,була в Киевi,на вичитцi,вигнання злого духа,це видовище не для слабонервних,як у фiльмах ужасiв,було страшно,хотя деякi знайомi кажуть не бажано ходити на загальнi вичитки,може з iншого перейти нечиста,бачила навiть коли в священника теж була нечисть.Може хтось знае екзерциста в 3акарпаттi?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2015 - 12:17

Інтерв"ю католицького екзорциста Яна Білецького
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамамамама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2015 - 22:21

Натрапила на цю темку і сгадалися деякі спогади. Майже рік назад з однією мені дуже близькою людиною стався, як ми називаємо "психологічний зрив". Як було страшно в той час за нею спостерігати, вона нас вважала злими дух... Я мусіла серед ночі з дітьми іти з хати, щоб діти цього не бачили (бо вона не хотіли іти з моєї хати.) Приходив священник, який сказав що це суто психологічне в неї захворювання,а не духовне. Ми її лікували дома самі вколами, звісно по назначенню лікаря. Людині стало лекше, вона почала адекватно поводитися. Вже майже пройшов рік вона сама ходить до лікарів і приймає таблетки, працює на роботі. Але почуття страху не зникає в неї, без ліків не може спати, різні думки її мучать.
Під час того психологічного зриву, вона сама поїхала до монастеря до священників екзорцистів, але в той день не проводилися відповідні молитви і священників не було, монахи викликали їй швидку, яка вкололи її і під відповідальність чоловіка відпустили додому.
І ніби я розумію, що це всеж за все психологічна проблема, але десь в душі закрадається сумнів, що мабуть і стоїло її піти до екзорцистів. Сама вона людина віруюча, яка кожної неділі пристуває до Причастя.
Але коли їй тоді трішки полекшало, ми пішли з неї до церкви вже до іншої, бо саму боялися відпускати. Вона нам всім сказала піти до сповіді. І коли ми стояли в черзі, і наступила черга іти їй до сповіді якраз до священника,(який був екзорцистом,але ми тоді і не знало хто він) то вона дуже злякалася його, відправила мене першу, а сама побігла до іншого священника який освободився. Так той мені священник сказав, що вона мабуть відчула від нього більшу силу і щось їй не дало до нього піти на сповідь. Це мене дуже здивувало і запамяталося. В цей самий день ми відстояли з нею в церкві 2 служби і хрещення дитини, бо вона ніяк не хотіли іти з церки додому, то ми її силою додому забрали.
Хоть я і маю якісь сумніви, але просто так на всякий випадок не хочеться її возити до екзорцистів, для неї це буде стрес великий думаю, і для мене не менший, бо дуже вплинуло це все що я бачила, як вона поводилася, часто мені те все снилося. Зараз вона навіть не хоче ні згадувати ні говорити про те що було.

Повідомлення відредаговано мамамамама: 30 September 2015 - 22:25

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Malunka1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 November 2015 - 21:57

Може когось зацікавить завтра о 18:00,в пятницю і в суботу в ХРАМІ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА буде правити отець-екзорцист Ян Білецький

Повідомлення відредаговано Malunka1985: 11 November 2015 - 21:57

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соломія Бажена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2015 - 18:42

Я проти такого..це як робота екстрасесів і ворожок.яких несхвалює Біблія.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2016 - 21:51

Перегляд повідомленняСоломія Бажена (24 November 2015 - 18:42) писав:

Я проти такого..це як робота екстрасесів і ворожок.яких несхвалює Біблія.

Проти чого саме? Ви прирівнюєте священників-екзорцистів до ворожок та екстрасенсів?
Хіба в Біблії немає вигнання бісів? А як же вигнання демона в стадо овець?

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн