Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Еко 2018/2019 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Еко 2018/2019 Свіжа інформація про клініки, лікарів та ціни. Оцінка: *---- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Stanislava 12_19 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 January 2019 - 17:02

Доброго дня, поділюсь своїм досвідом що до ЕКО, може комусь пригодиться. В 25 років мені поставили гідросальпінс обох труб спайковий процес ІІІ ступень+ендометріоз і полікістоз. Вихід був один лапароскопія. Видалили одну трубу забрали вогнище ендометріозу і почистили другу давши шанси самій завагітніти, но уви за 1,5 роки не вдалось самостійно, пішов рецедив. Пробувала лікувати гідросальпінс свічками дистрептазою, антибіотиками, це давало тимчасовий ефект. І лишалось лише іти на еко, вибирала між Альтернативою де особисто була і Клініка Грищенка у Харкові. Хоча сама з Франківська. Довго вагалась і все таки лишилась на виборі Дамії у Франківську тоді мені було уже 27 років,про що пожаліла дуже сильно. Почну з того що полікістоз для еко це дар Божий,оскільки дуже багато фолікул,а стимуляція мінімальна. Но мене надурили уже з початку. Стиуляція гормонами тривала 7 днів (10 000 грн)і повині були робити пункцію фолікул ,узд робила дочка Николин ,Коцабин переляканеми очима побчила що я потребую негайної пункції в той час колин Николин Леся була у відпустці десь закордоном, а пункцію нема кому крім неї робити. Відповідно вона приймає рішення за мої звичайно кошти ще додатково стмулювати ще тиждень а це знов 10 000 грн, фолікули які вчасно не забрали перестаріли і відповідно знов нарощували нові. Я це проглотнула , проплакала. Далі ще цікавіше . Перенос свіжий зробити мені не могли оскільки пізно було переносити. Дістали лиш 12 фолікул, дехто скаже що це багато но їх можна було забрати раніше і дешевше і менш травматично. Запліднились багто оскільки чоловіком проблем не було. А ДАЛІ ПЕКЛО ПОЧАЛОСЬ.. за процедури замороженя ембріонів я заплатила 15 000 заморожували по 2шт в одному контейнері, як потім виявиться що краще заморожувати по одному окремо, про це згодом. Далі на мене чекав вже кріопротокол + стимуляція. За 4 місяці по 2 рази на місяць Николин не робить мені перенос бо їй не подобається мій ендометрій він занато пушистий але якщо я дуже хочу можемо спробувати і при цьому я уже 4 міясць пю дуфастон,бо надіюялась що вот піду на перенос, пропонує гістероскопію яка відповідно коштує 7500 тис.грн. я відмовилась, відправила на пайпер біопсію вартість 800 грн, запевняючи що це необхідно, на цю процедуру поки я сиділа в черзі всіх бідолашних жінок вілправляли,це коли кусок ендометрія заживо смикаю, боляче і неприємно і безкорисно про це тоже згодом. + призначила нам вітаміни з чоловіком вартість яких по 5000 за двох. Звмчайно ніхто їх не купляв бо за такі гроші, можна їсти щодня Лосося. Я пішла на узд до іншого лікаря виявився в мене поліп ендометрій, мій гініколог провів мені гістроскопію за 1300 і удачно видалив ендометрій. Я щаслива прбігаю до Николин і вона дуже обурилась ну звичайно я ж скільки в неї грошей забрала. І тут чую у відповідь шо ендометрій за тонкий...пиздец... :girl_cray: , призначай для росту ендометрій мазь на живіт назву вже не пямятаю і ту все добре перший раз за 5 місяців і чую ідемо на перенос але появмвся рецедив другої труби гідросальпінс. Вона заспокою що не страшно шанси малі але є, і тут бігом ходи купляй уколи ідемо. Я зробила паузу на 2 дні і мало не вмерла. Всі навколо мені замість допомгти лиш робили гірше запевняючи , що ти знала на що ідеш і еко не завжди получається з першого разу,но я категорично не хотіла в це вірити тому відмовилась і побіцяла собі що піду лиш коли точно все буде добре. Перезвонила до свого гініколога, він лікар оптиміст і підбадьорував мене, записалась на ще одну лапароскопію де видалили другу трубу, плачу було, депресій,дороги назад нема, тоді мені вже виповнилось 28 років. Завтра допишу продовження.....
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 January 2019 - 18:59

Привіт , дуже жаль ,що ви потрапили до таких лікарів ,що гідросальпінгом роблять ЕКО , вони повинні були вам їх видалити одразу ,бо він не лікується , дуже жаль ,що ми вчимося на своїх помилках !!! І ми для лікарів мішок з грошима ...
А про клініку у Харкові чула дуже багато позитиву і вагітних дівчат ,але мені туди далеченько ,а так не вагалася б .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Wokolapo4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 January 2019 - 16:44

Stanislava 12_19, мені дуже шкода що вам прийшлось таке пережити. Це жах..шо вони роблять задля грошей..скільки помилок..і навмисно..вбиваючи здоровя і витягуючи гроші, якими ніхто, перепрошую, не какає.. скільки морально жінці треба пережити і перетерпіти болю і фізично теж..як це все важко.
Було б це з їхніми дітьми..глянула як вони заспівали б.
Приходитбся нам самим вивчати ці теми..шо з нами роблять і для чого.
Приходиш до них у відчаї..чуєш той довбаний діагноз безпліддя і тобі вже жити не хочеться..боляче що з тобою щось не так і ти незнаєш чому саме ти. Надієшся шо тобі допоможуть, а потім взнаєш що цього всього можна було оминути..просто треба було їм з тебе грошей витягнути..а їм пофік на твій біль і фінанси.
Цікаве продовження вашої історії. Нехай всі читають і вчаться й на чужих помилках. То важко все це переходити.
Дякую, що ділитесь. Надіюсь у вас все вийшло.

Читайте добре відгуки куди хочете піти на консультацію..краще дальше поїхати але до тих хто справді хоче допомогти..а не тут у франківську в зажерливих грішми лікарях. Де тільки почуєш що ти ше молода і з 1 разу може не вийти. А чого не вийшло ніхто не скаже.
Мені дуже цікаво глянути на статистику пцрл і дамії..бо все таки комусь вони помагають. Як повезе..
Шукайте своїх людей..це відчуєте серцем що саме той лікар хоча б дійсно хоче допомогти а не гроші качати.
My Signature
Kruhitka
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2019 - 17:05

Доброго ранку, продовження моєї історії. Після видалення другої труби її робили у КДЦ там я робила і першу лапароскопію яка пройшла успішно мої біди не закінчились. Настала аноремія пропали місячні це у мої 28 років. На що моя репродуктолог Николин у клініці Дамії відповіла я ж тобі казала іти на перенос з гідросальпінсом, а якби не получилось тоді б пішла на операцію, ніби це все коштує дешево і у мене є гроші і здоровя. Лапароскопія це ще по 12-13000 грн.
Пробувала лікувати мене 5 місяців без всяких аналізів на гормони на сліпо прописували таблетки і свічки, це було і уколи інжеста, дуфастон, свічки лютеїн но все безрезультатно, я з 52 кг за цей час поправилась і важила 58 кг, живіт страшно різав і болів, спати не могла, вночі ставала і дивилась телевізор і ходила по хаті, стала плаксивою і нервовою. Николин нервово відповідала незнає що зімною робити і розводила руками посилаючи на нові щипання ендометрія і знов гістеро. Я все розумію але це не нормально кожен місяць лісти всередину і травмувати матку коли попередні аналізи показують що ендометрій здоровий і проблема явно була в інчому. І тоді найшовши собі ще трохи сил вирішила змінити клініку на клініку в Харкові Грищенка.
Підібю підсумки мого перебування і псевдо лікування в клініці Дамія :11_22_14:
- вибирала я цю клініку,бо близько біля дому.
- за 1,5 роки ніодного переносу, його пропонували лиш за весь це час двічi : 1) з поліпом ендометрія якого вона не могла розгледіти протьогом 4 міяців, 2) з гідросальпінсом. В обох випадках якби я погодилась був би прольот.
- аноремію відсутність місячних протьогом 5 місяців+ я ще півроку лікувалась для відновлення їх.
- за 1,5 роки мені приписували проблеми з ендометрієм і хотіли робити вакумну чистку, на що мені стало розуму відмовитися, як потім виявиться коли я звернулась в клініку Харкова ендометрій в мене здоровий і паталогії я не маю.
- потрачено багато часу, нервів і здоровя, не рекомендую цю клініку. Шанси на еко з першого разу нульові, хоча відгуки про позитивні переноси є але вони мізерні і одиничні.
Харків клініка Грищенка
1. записалась на скайп консультацію перша безкоштовна,решта 300 грн. Моя розмова по скайпу попалась на робочий день, тому я спокійно закрилась в кабінеті і вдягнула навушники і розмовляла, мене вислухали і призначили здати аналізи на гормони щитовитки і по жіночому.
- по результатам аналізів виявилось що у мене високий ПРОЛАКТИН....
звідси і аноремія відсутність місячних.
2. Я записалась на прийом на суботу взяла білети на поїзд Івано-Франківськ-Харків 19,20 вечора і на наступний день 11,30 я вже була на місці квиток вартість 1000 туда і 1000 назад. Клініка 10 хв ходьби від ЖД вокзалу.
3. На огляді зроили лиш узд, ендометрій був чудового розміру, що я дуже здивувалась. Потреби в додаткових аналізах не було, оскіль я мала цих аналіз цілу папку.
4. Мене одразу направили на місці до ендокринолога, як виявилось помімо пролактину у мене була щей галакторея лівої груді, це коли іде молоко але ти не вагітна, на фоні цього всього щей утворились множині фолікули в груді, біль була неприємна.
5. назанчили лікування на півроку Достінекс і дуфастон для виклику місячних і направили зробити МРТ гіпофіза в Франківську, де виявилась мікроаденома гіпофіза. Ось звітки всі мої болячки.
При високому пролактині і мікроаденомі гіпофіза без лікування категорично протипоказано робити перенос оскіль він був би провальний. ПЛюс на додачу упав зір.
6. З ендокринологом з Харкова я спілкувалась що місяця по скайпу така послуга коштує 150 грн, щомісячно я здавала аналізи на проактин і коригували дозу. Так тривало 7 мясцяів і мені виповнилось уже 29 років. Я потратила уже 4 роки свого життя на свою мрію...
Лікуваня дало свої результати уже в перший місяць, пролактин нормалізувався, вага поступово падала,настрій повертався а з ним і сили, но уви місячні були дуже мізерні і навіть дуфастон не помагав, майже рік пройшов як я і забула які ці місячні мають бути. Но був і плюс відновилась моя овуляція вона в мене була регулярно, але труби відстуні тому безнадійно.
7. Я забрала свої ембріони 5шт з клініки Дамії і а ще 5 залишила у неї. Всі необхідні документи про те що клініка Грищенка готова прийняти моїх ембріончиків надіслали на пряму + дюар для їх перевезеня. Хочу зазначити що клініка Дамія тісно співпрацює з клінікою Грищенка, з Харкова їм пересилають сперму бо там одинн з найбльших кріобанків сперми. Відавати мої ембріони вона зразу не хотіла і навіть позичити дюар, мало того за то щоя прийшла повідомити їй це з мене стягнули за консультацю 250 грн... :crazy: Поспілкуватись з ембріологом на пряму не давали мені взагалі. Но Франківськ село мале, всі один одного знають і вже через півгодини я мала номер тел. ембріолога з Дамії, нею виявилась дуже приємна жінка, я пояснила їй ситуацію і попросили звязатись з ембріологом харкова, оскіль вони прислали новий дюар де чітко дали інструкцію як їх заморозити щоб не травмувати. І так ми з чоловіком і нашими дітьми поїхали в поїзді разом до Харкова.
8. Повертаюсь до свого ендометрія він у мене на 3 день місячних мізерних був 7мм. на що в клініці Дамії 1,5 говорили що він не добрий. Харкові клінці Грищенка виявилось що він чудовий і це не паталогія, просто я відношусь до такого типу жінок який має пушистий ендометрій і це нормально, головне що він не тонкий.
9. всі наступні рази в Харків я їздила сама, для мене це вже було як рідне місто, поки чекала на прийом. навколо мене були багато пузатіків і всіх них результат з першого разу.....наголошую з першого...підхід індивідуальни для кожної.
10. мені запропонували кріопротокол у природньому циклі ( слова лікаря для мене були фантастикою) про таке мріяти я не могла, ви десь чули що в Франківську хтось робить кріопрокол у природньому циклі, я ні а все тому що це дуже мало коштує а мороки багато, але у кого матка здорова і ендометрій і лиш трубний фактор варто дати шанс собі і своєму організму спробувати у природньому циклі зі своєю рідною овуляцією.
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2019 - 18:12

Підготовка до кріопротоколу в природному циклі почалась 9 дня після місячних, кожного дня мені робили УЗД і здавала аналіз на прогестерон. Слідкували коли відбудеться овуляція. Перед тим обов'язково здача аналізів крові, бактерії,сеча ті аналізи дійсні лиш 2 тижні. І тут овуляція настала і мені призначили гель прогестерон Кринон і зробили перенос через 5 днів. З підтримки лиш цей гель і все. Довго писати не буду. Результат позитивний. Маєте запитання до мене пишіть я зрадістю відповів бо свій час мені теж помогли люди в такій біді якій була я.

Забула написати получилось з першої спроби. Вартість 17 400
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 January 2019 - 19:07

Stanislava 12_19, які випробування..це жах.
Але добре що змінили клініку і є позитивний результат. Я вас вітаю !!!!
Доречі був пролактин коли йшли у кріопротокол ?
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2019 - 21:18

Привіт Філомена. Дякую. Пролактин був 17.3( при нормі від 4 до 23) коли ішла у кріопротокол. Під час вагітності я випила 1/2 достінексу через 10 днів і знов через 10 днів 1/4 і відміна. Зараз у мене Пролактин високий через його відміну і + через вагітність він росте так повинно бути. Лиш один мінус болить трохи голова, через високий Пролактин може збільшуватись мікроаденома гіпофіза. Маю іти до окуліста що подивитись поля зору чи не погіршились.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zaya81 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2019 - 01:01

Випробування жахливі!!! А чи ця Николин працювала в Альтернативі у Львові колись? В мене була схожа ситуація: багато років, багато процедур, багато грошей на вітер, багато нездійснених випробувань, багато розчарувань, завмерла вагітність, зміна клініки... Мені 37 і я в очікуванні. За тиждень-два нас буде троє. Головне не здаватись!
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2019 - 11:08

Привіт Зая, в Альтернативні вона точно не працювала. Проблема всіх одна дуже важко починати все з початку і змінювати лікаря і клініку. Виснажує це лікування і морально і матеріально а особливо фізично. Я сама протопталась на місці майже 4.5 роки. Але мрія мати дитину інколи доходить до фанатизму і більшість не добросовісних лікарів користуються цим станом, бо їм насрати на ваші проблеми. Вони хочуть їздити на дорогих машинах і закордон, в той час коли ти відаєш останню копійку. Я нічого проти не маю що вони повинні добре заробляти їх робота клопітка і заслуговує на високу оплату але не ціною обману. А ще вірю що в житті все повертається бумерангом. Тому жінки діляться історіями, своїм помилками,може комусь це допоможе.

Ще хочу запропонувати у мене залишився гель кренон, Дуфастон і достінекс кому потрібно.

Повідомлення відредаговано Stanislava 12_19: 16 January 2019 - 11:06

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2019 - 17:02

Перегляд повідомленняStanislava 12_19 (16 January 2019 - 11:08) писав:

Привіт Зая, в Альтернативні вона точно не працювала. Проблема всіх одна дуже важко починати все з початку і змінювати лікаря і клініку. Виснажує це лікування і морально і матеріально а особливо фізично. Я сама протопталась на місці майже 4.5 роки. Але мрія мати дитину інколи доходить до фанатизму і більшість не добросовісних лікарів користуються цим станом, бо їм насрати на ваші проблеми. Вони хочуть їздити на дорогих машинах і закордон, в той час коли ти відаєш останню копійку. Я нічого проти не маю що вони повинні добре заробляти їх робота клопітка і заслуговує на високу оплату але не ціною обману. А ще вірю що в житті все повертається бумерангом. Тому жінки діляться історіями, своїм помилками,може комусь це допоможе.

Ще хочу запропонувати у мене залишився гель кренон, Дуфастон і достінекс кому потрібно.

Скажіть ,це клініка Імплант у Харкові ??? Про яку ви розповідаєте )))?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2019 - 10:41

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (16 January 2019 - 17:02) писав:

Скажіть ,це клініка Імплант у Харкові ??? Про яку ви розповідаєте )))?

так саме вона, лікар Паращук Валентин. Клиника репродукции имени академика В. И. Грищенко "Имплант"

Повідомлення відредаговано Stanislava 12_19: 17 January 2019 - 10:42

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2019 - 15:18

Перегляд повідомленняStanislava 12_19 (17 January 2019 - 10:41) писав:

так саме вона, лікар Паращук Валентин. Клиника репродукции имени академика В. И. Грищенко "Имплант"

А вас немає в групі БуМ ?))))
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2019 - 19:59

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (17 January 2019 - 15:18) писав:

А вас немає в групі БуМ ?))))

Ні нема
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kylbaba 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2019 - 10:31

Можливо комусь призначали протизаплідні після пункції....хтось знає для чого?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2019 - 14:49

Перегляд повідомленняKylbaba (21 January 2019 - 10:31) писав:

Можливо комусь призначали протизаплідні після пункції....хтось знає для чого?

Перший раз чую щоб призначали протизаплідні після пункції...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бусінка333 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 January 2019 - 10:59

Мені назначали протизаплідні. Лікар пояснила, що це для того щоб відпочили яйники після стимуляції і пункції

Так мене готували до кріопротоколу
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kylbaba 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 January 2019 - 11:34

Перегляд повідомленняБусінка333 (28 January 2019 - 10:59) писав:

Мені назначали протизаплідні. Лікар пояснила, що це для того щоб відпочили яйники після стимуляції і пункції

Так мене готували до кріопротоколу

Дякую Вам за відповідь)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   JustSmile 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2019 - 21:30

Stanislava 12_19,

Добрий вечір, в мене теж була дуже довга, страшна і з негативним результатом історія з Николин. Детально моя історія описана у темі "Дамія", якщо цікаво почитайте. А вам хочу сказати, що ви молодець, що забрали свої сніжинки так Швидко від неї (і це добре, що вони насправді там були), бо мені казали, що мої є, а при перевезенні в іншу клініку виявилось, що соломинка пуста. З того часу пройшло 8 місяців і ми почали нову стимуляцію у Михайлишин в Альтернативі.

Повідомлення відредаговано JustSmile: 12 February 2019 - 21:31

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nicola 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2019 - 20:01

Перегляд повідомленняStanislava 12_19 (14 January 2019 - 17:02) писав:

Доброго дня, поділюсь своїм досвідом що до ЕКО, може комусь пригодиться. В 25 років мені поставили гідросальпінс обох труб спайковий процес ІІІ ступень+ендометріоз і полікістоз. Вихід був один лапароскопія. Видалили одну трубу забрали вогнище ендометріозу і почистили другу давши шанси самій завагітніти, но уви за 1,5 роки не вдалось самостійно, пішов рецедив. Пробувала лікувати гідросальпінс свічками дистрептазою, антибіотиками, це давало тимчасовий ефект. І лишалось лише іти на еко, вибирала між Альтернативою де особисто була і Клініка Грищенка у Харкові. Хоча сама з Франківська. Довго вагалась і все таки лишилась на виборі Дамії у Франківську тоді мені було уже 27 років,про що пожаліла дуже сильно. Почну з того що полікістоз для еко це дар Божий,оскільки дуже багато фолікул,а стимуляція мінімальна. Но мене надурили уже з початку. Стиуляція гормонами тривала 7 днів (10 000 грн)і повині були робити пункцію фолікул ,узд робила дочка Николин ,Коцабин переляканеми очима побчила що я потребую негайної пункції в той час колин Николин Леся була у відпустці десь закордоном, а пункцію нема кому крім неї робити. Відповідно вона приймає рішення за мої звичайно кошти ще додатково стмулювати ще тиждень а це знов 10 000 грн, фолікули які вчасно не забрали перестаріли і відповідно знов нарощували нові. Я це проглотнула , проплакала. Далі ще цікавіше . Перенос свіжий зробити мені не могли оскільки пізно було переносити. Дістали лиш 12 фолікул, дехто скаже що це багато но їх можна було забрати раніше і дешевше і менш травматично. Запліднились багто оскільки чоловіком проблем не було. А ДАЛІ ПЕКЛО ПОЧАЛОСЬ.. за процедури замороженя ембріонів я заплатила 15 000 заморожували по 2шт в одному контейнері, як потім виявиться що краще заморожувати по одному окремо, про це згодом. Далі на мене чекав вже кріопротокол + стимуляція. За 4 місяці по 2 рази на місяць Николин не робить мені перенос бо їй не подобається мій ендометрій він занато пушистий але якщо я дуже хочу можемо спробувати і при цьому я уже 4 міясць пю дуфастон,бо надіюялась що вот піду на перенос, пропонує гістероскопію яка відповідно коштує 7500 тис.грн. я відмовилась, відправила на пайпер біопсію вартість 800 грн, запевняючи що це необхідно, на цю процедуру поки я сиділа в черзі всіх бідолашних жінок вілправляли,це коли кусок ендометрія заживо смикаю, боляче і неприємно і безкорисно про це тоже згодом. + призначила нам вітаміни з чоловіком вартість яких по 5000 за двох. Звмчайно ніхто їх не купляв бо за такі гроші, можна їсти щодня Лосося. Я пішла на узд до іншого лікаря виявився в мене поліп ендометрій, мій гініколог провів мені гістроскопію за 1300 і удачно видалив ендометрій. Я щаслива прбігаю до Николин і вона дуже обурилась ну звичайно я ж скільки в неї грошей забрала. І тут чую у відповідь шо ендометрій за тонкий...пиздец... :girl_cray: , призначай для росту ендометрій мазь на живіт назву вже не пямятаю і ту все добре перший раз за 5 місяців і чую ідемо на перенос але появмвся рецедив другої труби гідросальпінс. Вона заспокою що не страшно шанси малі але є, і тут бігом ходи купляй уколи ідемо. Я зробила паузу на 2 дні і мало не вмерла. Всі навколо мені замість допомгти лиш робили гірше запевняючи , що ти знала на що ідеш і еко не завжди получається з першого разу,но я категорично не хотіла в це вірити тому відмовилась і побіцяла собі що піду лиш коли точно все буде добре. Перезвонила до свого гініколога, він лікар оптиміст і підбадьорував мене, записалась на ще одну лапароскопію де видалили другу трубу, плачу було, депресій,дороги назад нема, тоді мені вже виповнилось 28 років. Завтра допишу продовження.....

Вітаю від щирого серця вас!!!
Дай Бог щасливої долі вашій дитині, така довгоочікувана, щоб всі ваші надії виправдала та крепкою опорою стала для вас!!!!!
Дуже жаль, що такий важкий шлях в нас до материнства(((((
Мені 27, цього року в січні мені видаляли поліп і заодно провірили труби, адже близько 2 років не можу завагітніти, виявилося, що в мене непрохідність двох труби, а чому сказати не можуть.(((
В лютому зробили пункцію, тепер місяць( березень) відпочиваю, з нетерпінням чекаю квітневих місячних.....
Надіюсь, і прошу Бога, щоб в нас всіх все вийшло!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natgorob30031980 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 April 2019 - 12:37

Дівчатка я тут новенька,відгукніться хто проходив програму Еко в клініці Юзька,я зараз на програмі,хотілось почути ваші поради,враження,відгуки..
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн