Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дитина почала заїкатися - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дитина почала заїкатися Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Жаринка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 February 2011 - 12:21

дівчата, прошу вашої допомоги.в мене дитина 2,5 роки почала заїкатися.спочатку здавалося ніби протяжно вимовляє перші букви слова.але останні два дні просто неможливо слухати.в нас нориальна повноцінна сімя.вона нічого не налякалася,дівчинка розвинена нормально, не хворіє, родових травм не було.просто не знаю що робити.логопед поназнаала купу заспокійливих, препаратів ві ддратівливості, нервозності, ноя за нею такого не замічаю. може в когось було таке?буду рада почути вас.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 February 2011 - 13:16

Синок моєї знайомої почав заїкатися десь після 3 років. Вони ходили до невропатолога, робили обстеження головного мозку (томографію здається). Лікар сказала, що це - наслідки важких пологів + астматичні напади, які в нього періодично бувають.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 13:29

Жаринка, може все-таки це вам здається? може вона хоче якось впевненіше(правильніше) вимовити слово і так в неї виходить?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Інес 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 13:35

В мене так в кума було - намучились і дитину намучили страшенно з тими лікарями. Де тільки не возили у УЗІ серці, мозгу, і всієї голови - ніхто не міг зрозуміти чого так став говорити. Потім завезли до однієї бабусі 3 рази возили. Казав, що вона йому нічого не робила, тільки своїми словами без всяких молитв молилася за нього. І все пройшло. Вже зараз йому 5 рочків гарно говорить. Я не знаю як це пояснити, може людина має якийсь такий дар.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жаринка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 18:34

та я тоже думала що здається.але вона аж очі заериває і мружиться як не може вимовити що хоче.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 18:47

в нас теж схожа ситуація, малий в 2,9 почав заїкатись (налякався церковного звона), потім пройшло само, а десь цієї осені почав сильно заїкатись і прикривати ротик рукою. Ми возили його до монаха-ясновидця він молився над ним каже це пройде, і в майбутньому він не баче щоб той заїкався.
Медики приписали заспоїливий чайок з меліси і спробувати йому не заперечувати деякий час , щоб він не нервувався. Зараз він вже менше заїкається, коли сам граєтся то взагалі не заїкаєтся.
Надіюсь це повністю пройде.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zima 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 21:22

В нас теж була така проблема,Я говорю досить швидко і зазвичай на російській мові,у Каті досить возбудима психіка,ще вона полюбляла з свекрухою грати у "дурнуваті" як на мене ігри у вечорі.Догоняти,ховатися.І десь після 3років я почула що дитина почала заїкатися,робила вона це досить довго,Вона не стільки заїкалась,як поспішала щось сказати, а в неї не виходило.Ходили до невролога,психолога,фізіологичного зікання немає,заспокійлеве я їй не давала,це вже занадто,як на мене. В цьому році віддала їі на сопілку,в зараз ми досить гарно размовляємо :blush:
Тут загальні рекомендації
Спойлер

Повідомлення відредаговано Елла: 01 March 2012 - 14:41

My Signature
Спойлер

Я-Ольга,можна на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   butterfly 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 21:43

розкажу Вам свою історію.
коли була мала(ходила в садочок), впала зі сходів , дуже налякалась і почала заікатись... чого мама тільки не пробувала робити!!!
та нам в поліклініці порадили поїхати до бабки, бо нічого інакшого не поможе*. Їздили до бабки 2 рази (через деякий час), і справді - ПОМОГЛО! )
а то хто зна, що було б зараз... так напевне і заікалась би (
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Элиза 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 April 2011 - 22:20

Элиза. У моей дочери была проблема заикания в 4 года.Толи это был испуг,толи это было что-то другое\предполагали,что развитие мозга опережало развитие речи\.Я водила ее на электрофорез-воротничек с бромом.Но мне показалось этого мало-я стала водить дочку по бабкам.Что-то из двух этих процедур помогло,но со временем мы обнаружили тяжелые заболевания у ребенка.Будьте аккуратными-не спешите доверять своего ребенка бабкам.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anm 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 22:57

В мене малий (4 рочки)також заїкається(налякався пса),але не постійно,Ми і до бабки возили один раз,і до священника,який читав молитви над ним,а зараз ходимо в "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" до психолога і до логопеда,Надіюся,що ми переможимо це заїкання,Я вичитала що тільки 1 % дорослих заікається,і дуже не хочеться бути серед них,Добре,що малий не комплексує з того,але це поки малий....але надіюся все буде добре
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Girshak 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 April 2011 - 12:52

Заїкання потрібно лікувати при перших симптомах. В найближчі дні до лікаря, якщо не зразу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ledi...Em 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2012 - 15:31

Дівчатка, ще позбутися заікання допомагає спів, співайте з своїми дітками дитячих пісень. Це і музикотерапія одночасно, що допомагає в неврологічних захворюваннях.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Virna2008 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2012 - 09:43

Оффтоп!!!
Це тема не про пошук бабок-шептух, а про заїкання!!! Елла

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2012 - 08:58

В мене син також заікався десь в 5 років , спугався собаки , допомогла бабка.Але якщо ви точно знаєте що це не переляк, краще до лікарів, і то не до одного.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vita_if 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2012 - 11:58

Мій коли почав говорити реченнями десь в 2 роки, то мені також почалось здаватись, що заікається. Але це через те, що хотів багато сказати, але не міг. Через місяць пройшло саме по собі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OksanaDanilla 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2012 - 17:00

Перегляд повідомленняVirna2008 (06 March 2012 - 09:45) писав:

Лікарі не бачать нічого по своїй лінії. Можете координати бабки дати? Вам вона допомогла?

Елла, коли виникає проблема і нічого не допомагає, то людина шукає порятунку де тільки можна і використовує різні засоби. І як показує практика то в заїканні більшість всього і допомагає бабка - шептуха.

дівчатка, які бабки-шептухи....!!!!Ви знаєте, що вона там шепче....Найсильніша молитва - це молитва матері.....!!!.....

В мене синочок теж заїкається....лікарі кажуть все нормально, пройде....але я сама помічаю, коли молюсь за своїх діток - йому набагато легше.....Кажу як є!
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maritchka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 21:09

Доброго дня! Нашому Тимчику 3 рочки. Розмовляти почав з 2-х. У нього часто були повтори (я про це багато читала в неті, буває в діток 2-3р), особливо коли хвилювався або просто коли думав, що ж казати далі. Але тепер це вже явно заїкання - на початку речення, а тоді посередині. Коли все спокійно - може й не заїкатися, але варто відбутися хоч невеличкому стресові, навіть дуже-дуже позитивному - і малюк починає заїкатися. Власне, у нас цей перехід настільки плавно відбувся, що ми чітко й не відчули коли. В серпні пішли в садок (один стрес), восени бурно святкували дні народження (його і старшої сестрички), тоді пережили справжню операцію з загальним наркозом (фімоз), потім дуже сильний грип з ускладненнями - от і десь в період осені і стався той перехід повторів в заїкання. Малий настільки добрий і любвіобільний, так до себе "располагае", шо навіть наші рідні при цьому спілкуючись з ним не помічають, що він заїкається, кажуть та ну. А коли ми їм вже про це кажем і вони спеціально звертають на це увагу то кажуть "Ого, так він дійсно заїкається". :( А я тепер не знаю шо робити - чи брати дитину і гонити по всіх лікарях...???? чи дати їй навпаки трохи спокою - і воно пройде??? Читала в Доктора Комаровського - він пише, шо у 9 з 10 випадків все саме проходить і лише 10й переходить в хронічний... І на лікарів ми реагуємо "страшно" погано-перелякано - мали нещастя декілька разів потрапляти в лікарні... Може в когось була подібна ситуація??? Поділіться досвідом, будь ласка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 23:34

мій молодший брат в дитинстві заікався, почалося в 3 роки, після дуже великої сварки батьків (він злякався, що батько піде від нього), заікався, ще поки і в школу пішов, але потім пройшло саме, не памятаю коли, до лікарів не зверталися.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anm 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 December 2013 - 00:21

Я пораджу вам знайти хорошого логопеда. В нас також малий заїкався ( налякався собаки, йому було десь3,5). Ми і яйця малому викочували, і до священника їздили, який читав молитви над головою...Зараз малому 6,5, завдяки логопеду ми забули( я дуже надіюся),що то таке.І ще ми робили так звану " шапочку голови", це була вимога логопеда.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 December 2013 - 11:12

Дівчата, в кого дітки почали заїкатись, то треба негайно звертатись до логопеда і психоневролога. Хто зі Львова, то психоневрологічний диспансер на вулиці Драгоманова. Не бійтесь заспокійливих препаратів, діткам вони зазвичай приписують пити заспокійливі чайочки. Моя мама логопед, то вона перше рекомендує звернутись до психоневролога, а потім займається з дитиною спеціальними вправами. Мої діти слава Богу не заїкаються, але зі старшою були певні проблеми, вона гіперзбудлива, то нам були заборонили дивитись мультики, телевізор і навіть ходити в гості з великою кількістю людей і гучною музикою. В знайомих заїкання в дитини почалось було на фоні вітрянки, пройшла вітрянка і воно пройшло. То мама тим людям радила спокійну обстановку в хаті, спокійні настільні ігри лото, доміно, виключити телевізор, лагідно з дитиною розмовляти, якщо в дитини не виходить сказати якесь слово, то просити її заспокоїтись і повторити А на рахунок бабок-шептух і зливання вроків я категорична, хоч моя мама радить і таке.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 June 19 )

• З днем народження
    Ira+kola 
    - Вік: 36