Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи відносите Ви себе до віруючих людей? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи відносите Ви себе до віруючих людей? Якщо так, то до якої конфесії належите? Оцінка: -----

Опитування: До якої релігійної конфесії Ви належите? (593 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

До якої релігійної конфесії Ви належите?

1. Українська Православна Церква (Московського Патріархату) (68 голосів [12.08%])

Відсоток голосів: 12.08%

2. Українська Православна Церква Київського Патріархату (107 голосів [19.01%])

Відсоток голосів: 19.01%

3. Українська Автокефальна Православна Церква (23 голосів [4.09%])

Відсоток голосів: 4.09%

4. Українська Греко-Католицька Церква (297 голосів [52.75%])

Відсоток голосів: 52.75%

5. Римо-Католицька Церква в Україні (16 голосів [2.84%])

Відсоток голосів: 2.84%

6. Вірменська Апостольська Церква (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

7. Протестант (лютеранин, кальвініст, баптист, п'ятидесятник, адвентист, харизматик) (47 голосів [8.35%])

Відсоток голосів: 8.35%

8. Юдей (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

9. Мусульманин (1 голосів [0.18%])

Відсоток голосів: 0.18%

10. Буддист (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   angelina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 October 2008 - 16:20

В нас на роботі директор говорив:"Якщо хочете уникнути суперечки із співрозмовником, то уникайте теми про політику, віру і спорт".
Наша родина - греко-католики. Завжди ходимо до церкви, я ходжу з малку, тому, коли в якусь із неділь не йду до церкви, то той час, який я мала бути в церкві незнаю як проводити. Не уявляю своє життя без молитви, хрещення, шлюбу... Я впевнена, що той день пройде краще, який починається з молитви!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелі 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 October 2008 - 22:10

Я римо-католичка, чоловік також. Дійсно можна довго розмовляти про віру...Моя конфесія мені найбільше підходить. Я дуже щаслива, що маю цей скарб(віри). Бувають різні випадки, різні священники, різні люди у церкві, але найважливішим для мене є Господь, приймати Його Сяті Таїнства(сповідь, Причастя...) дозрівати у вірі, у молитві, мати чисте серце, чого і вам усім бажаю... :rofl:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 October 2008 - 07:51

Я вірю в Бога, вірю в його в семогутню силу та безмежну щирість, а от у те що він хоче щоб ми належали до якої б то не було церкви - дуже сумніваюсь
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lel 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2008 - 12:53

Шановні форумчани!

Мені важко сказати до якої конфесії я належу, тому що виховувалась у родині де до церкви ходять лише на свята. Пам"ятаю бабусю, якої вже давно немає, вона молилась кожного ранку і ввечері, але мама моя була переконаною комуністкою, за що її винити не можу. Бабуся багато розповідала різних притч, це закарбувалось в мене в пам"яті. Взагалі стала на перехресті, коли виходила заміж. Мій чоловік був членом церкви П"ятидесятників. Вінчались ми там. Деякий час ходили на зібрання, але трапилось так, що ми вийшли з членів церкви. Тепер я себе не можу віднести до якоїсь конфесії. Дітей ми похрестили в Православній церкві МП. Всі оці скитання звичайно залишили слід, тому що я багато в чому згідна і з протестантами. Тому вважаю, що жодна церква, яка б вона не була нічого поганого не навчає. Шкода що православні церкви тісно пов"язані з політикою, а політика - це багнюка. Ми ж бачили, коли були вибори то багато священників просували політиків. Одні церкви - одного кандидата, інші - іншого. В церкві повинна бути духовність і нічого іншого. (Так важко правильно викласти свою думку). В цій темі розповідали, що до одного священника натовпами йдуть, а до іншого ні: священник - це людина (в кожного з нас є люди, з якими ми хочемо спілкуватись, і з якими ні) от коли священник на своєму місці, то до нього й люди йдуть поспілкуватись про Бога, а коли його люди бачать що він сам не живе за Божими законами, то що з ним говорити і навіщо його слухати. От коли я була на зібранні, один пресвітер міг розпинатися і кричати як одержимий, а люди його не слухали, а інший вийде і тільки привітається - "Слава Богу, брати і сестри!" і така тишина в залі, кожен задумається що все таки Бог керує нашими життями, так легко і добре після такої проповіді. 26.10.08 були на весіллі, женили кума, вони вінчалися в Православній церкві Київського патріархату, Це було дійсно ТАЇНСТВО ВІНЧАННЯ, і скажіть мені, чи не залежить це від священника? Жодної людини не було такої, яка б не відчула в той момент присутність Бога. Так що людський фактор також є важливим.

І питання до Мартина: Ви задали таке питання, а самі не відповіли на нього, тож якої ви конфесії?
І не треба судити людей, ви їх можете тільки слухати і бути або згідні, або ні. Я переконана, що для себе ви знайшли те, що для Вас прийнятне, тож поділіться з іншими людьми, а вже вони самі зроблять висновок.

:36_19_1:
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2008 - 14:00

Є таке місце як Гошівський монастир, там досить багато священників, це на Івано-Франківщині, не далеко від мого рідного дому, тому часто туди їжджу на службу в неділю
АМА Я теж там буваю, мого чоловіка родина в Гошеві живе.

Щодо конфесій, то я хрещена в греко-католицькій церкві,в основному туди і ходжу. Не завжди на відправу, а просто помолитися, тож присутність священника для мене не обов"язкова
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Луська 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2008 - 14:25

Дякую за тему. це дуже прекрасно, коли люди не бояться ділитись своїми поглядами, переконаннями щодо релігії, віри в Бога. Як на мене, то не є головним ходіння до церкви, вимолювання прощення. Головне: жити по заповідях Божих. Якомога частіше задумуватись над вчинками. Церква, священнослужителі - лише зовнішня оболонка релігії, людська душа - її основа. Хоча на мене особисто церковна служба діє релаксуюче, мені подобається сама процедура служби.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2008 - 15:25

я вірю в Богу, часто до нього звертаюсь, але вдома, наодинці.... не вважаю, що свою віру треба показувати напоказ... хіба важливо, де людина знаходиться під час молитви? тому до церкви ходжу не часто, не вважаю за необхідність.. а ще я не дуже добре відношусь до деяких наших так званих "служителів Бога"... коли до моєї бабусі в селі прийшли з церкви просити гроші на храм, і вона дала невелику суму, так як на той момент не мала можливості дати більше, то та "віруюча", що збирала гроші, на все село розказала, які є жадні люди... ви це уявляєте????????? я, як дізналася, була просто в шоці!!!!!!!!! хіба такі люди можуть служити в церкві??? а ще випадок... в цьому селі знаходиться дві церкви (Київського і Московського Патріархату)).. так от, на поминальний день, коли проводились обряди на цвинтарі, священники цих церков почали виясняти стосунки між собою прямо серед гробочків!!! не могли поділити територію!!! вибачте, але це мене просто вбило... після цього я практично перестала ходити в церкву, яка перетворилася на такий собі бізнес!!! я вірю в Бога, моя віра в моєму серці, а така "церква" і такий "священник" мені не потрібні....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2008 - 20:32

Хочу зказати таке: всі церкви, які вчать нас любові, мають право на існування. Зараз ми так говоримо, що моя церква правильна тому, що Бог дав намнародитися в такій сім'ї і привернув нас до тої церкви. Але якби ми народилися скажімо в сім'ї баптистів чи євреїв, то це також не є гріхом. Головне полягає в тому, як ми живемо на цьому світі і чи несемо в собі любов.

І ще скажу свою думки тим, хто вважає, що до цекрви не обов'язково ходити щонеділі і можна самому вдома молитися. Звчийано молитися самому вдома краще, ніж взагалі не молитися. Але до церкви треба ходити, щоб приймати участь в служіні Богу, приймати його святі Таїнства. Якщо людина не відчуває, що її потрібно ходити в церкву, то її ніхто туди не затягне і користі від того буде мало. Потрібно щоб людиною керував святий дух, тоді все решта відпаде саме по собі. До церкви треба ходити тому, що служба надихає людей (мене особисто) на любов і добрі вчинки. Вона надихає на нові роздуми про добро, любов і милосердя. Це тяжко пояснити тим, хто цього не відчуває. До церкви потрібно ходити не лише для каяття за гріхи чи випрошення бажань. Ходити потрібно ще й з подякою за все те, що ми маємо зараз. Хоча більшість з нас про це дуже мало задумується. Молитися всім нам потрібно за те, щоб нами завжди керував Святий Дух, щоб ми довірялися Богові, а він сам знає, що нам треба найбільше.

Шануймося, бо ми того варті

П.С. Я особисто до церкви ходжу змалку. До певного віку я мало що усвідомлював, проте зараз себе однакшим не уявляю... ходжу в православну церкву (КП), хоча залюбки можу піти в римо-католицьку чи греко-католицьку чи лютеранську.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 12:03

Перегляд повідомленняlel (30.10.2008, 12:53) писав:

І питання до Мартина: Ви задали таке питання, а самі не відповіли на нього, тож якої ви конфесії?
І не треба судити людей, ви їх можете тільки слухати і бути або згідні, або ні. Я переконана, що для себе ви знайшли те, що для Вас прийнятне, тож поділіться з іншими людьми, а вже вони самі зроблять висновок.

1. Чому ж не відповів? :) Чи Ви вважаєте, що віддати голос в опитуванні - це не відповідь, і людям, які проголосували, необхідно ще свій голос пояснювати?
Менше з тим. Щоб ніхто не вважав, що я щось приховую... :)
Я належу до громади Української Греко-Католицької Церкви Блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Хочу сподіватись, що є активним членом громади. Приймаю участь у будівництві храму, розробив церковний сайт. Лінку не даю, щоб не вважали за рекламу... :) Кому цікаво, Google вам допоможе :) На сайті є гостьова книга, буду радий почитати відгуки...
2. Мені шкода, якщо з моїх постів Ви вирішили, що я когось осуджую... Можливо я трохи не так висловився, можливо Ви не так мене зрозуміли... "Не судіть, і не судимі будете..."
Я не мав на меті тут розводити полеміку...

Parybok.+ 1
Хочу лише додати, що приймати участь у Літургії у неділю та свята є обов'язком для християн...
(Саме приймати участь, а не просто відвідувати...)

Повідомлення відредаговано гра з вогнем: 31 October 2008 - 14:46

My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 31 October 2008 - 12:15

можливо то буде провокація з мого боку, але я поясню чому просто не хочу ходити до церкви.
на христини моєї дитини нас і ще пар 15 батьків відкликали в сторону і розказали кому і скільки платити, тобто зробили фіксовану плату за треби. таке враження, що прийшов у релігійний супермаркет. боляче, що у церкві гроші панують над духовністю
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 12:34

... боляче, що у церкві гроші панують над духовністю....

повністю згодна... як не боляче це визнавати, але у 90% випадках, церква виявляється таким собі офісом підприємця - священника....
дивно, що ніхто з форумчан ще не посперечався зі мною з цього питання... мабуть, це просто є гірка правда, яку не хочеться декому визнавати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 12:35

Я і мій чоловік вірим у Бога, брали шлюб в церкві і дитинку коли дочикаємся теж будем христити, але до церкви я хожу тільки по великим св`ятам, бо шось не дуже хочиться слухати за спиною як люди (особливо бабульки) котрі прийшли на службу починають обговорювати та засуджувати інших.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 12:51

Перегляд повідомленняolyalya83 (31.10.2008, 13:34) писав:

... боляче, що у церкві гроші панують над духовністю....
повністю згодна... як не боляче це визнавати, але у 90% випадках, церква виявляється таким собі офісом підприємця - священника....
дивно, що ніхто з форумчан ще не посперечався зі мною з цього питання... мабуть, це просто є гірка правда, яку не хочеться декому визнавати...

Церква завжди була можна сказати політичним діячем, про що свідчить навіть історія. Я коли йшла на шлюб стикнулася з тією ж проблемою, тобто в церкві при розмові зі священником все зводилось до грошей, я ходила поки не знайшла монастир на вул Б. Хмельницького св. Онуфрія. Там про гроші навіть ніхто не заїкнувся навіть після церемонії вінчання, тобто якби ми не дали добровільної пожертви то ніхто нам би нічого не сказав. І тепер я можу із спокійною душою ходити туди в церкву бо не раз переконалась в тому, що там ще є в людей Бог в серці. Але не переймайтеся, бо як сказала одна компетентна в духовній сфері людина, в якої я запиталася про таку ситуацію зі священниками, Бог їм суддя, а про свою душу потрібно турбуватись.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 13:03

пожертва має бути добровільною, від душі і серця, а не фіксованою платою.
взагалі стає страшно, коли з іменем Бога, робляться нечисті справи
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 19:23

Хочу сказати пару слів до людей, які не ходять до церкви через: гроші для священника, на розбудову храму, обговорення бабців які кажуть де стояти і як правильно хреститися і коли клякнути і в що одягнуті ... і все що я ще забув дописати.

До цекрви потрібно ходити і служити Богу і віддавати себе йому під час літургії. Повірте мені, коли ви це будете робити, то ви станене «глухі і сліпі» в переносному значенні цих слів. Ви не будете бачити всього того, про що йдеться вище про бабців. Вас це просто не буде хвилювати. Гроші і сварки були і будуть завжди, але з часом Ви зрозумієте що Ви йдете до церкви не для когось і заради когось, а лише заразди СЕБЕ і лише для СЕБЕ. Святий Дух Вам дасть можливість перебороти себе і Ви все будете робити лише правильно (і тоді ні в кого не буде причини про Вас говорити (це щодо старших бабусь). У Вас виникне бажання бути корисним для для Бога і для церкви, приймати активну участь в її житті і вона (цекрва) стане невідємною часточкою вашого життя.
Це дуже тяжко поянити словами, але я сподіваюся, що одного дня кожен зможе відчути такі почуття в своєму серці.

Любімося, бо ми того варті :hi:

П.С. можливо це недоречно, але я хочу привести Вам приклад нашого форумчана Мартина. Відразу скажу, що я його не знаю ні особисто, ні заочно. Читав лише декілька його дописів тут на форумі. Якщо це ображає когось особисто, то наперед прошу вибачення.

так ось, людина дійсно віруюча, знає чого йому потрібна церква і що потрібно робити. Замість того щоб обговорювати священиків і церквоні гроші, приймає активну участь у житті і розбудові церкви і допомагає тим чим може - створив сайт. Замітьте, що гроші тут не основне. Головне в нашому житті мати бажання і щире серце, сповнене любові.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелі 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2008 - 20:13

Parybok, приємно читати однодумця... Ти описав влучно ситуацію :hi:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2008 - 13:08

Parybok, дякую за теплі слова. Завжди приємно знайти однодумців...
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2008 - 20:16

Дивлюсь сьогодні новини, і бачу - бійка священників в Єрусалимі, які не змогли поділити години відправ. Дуже мені прикро таке дивитися, соромно ...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2008 - 01:55

Я віруюча і до конфесій неналежу. Е в мене подруга яка каже що я дуже віруюча бо мої діти знають теж про Бога і знають заповіді І до тримуються їх. Я знаю, що все про що я просила в нього і молилася коли мені було тяжко, не було поряд чоловіка,чи боліли діти, він робив так що в мене все виходило так як мені було потрібно. І люди які мене знали до того, як я свідомо прийшла до Бога вони дивуються що в мене все так гарно вийшло. Я знаю що кожна людина приходить до Бога по різному. Але я маю надію що з часом люди будуть приходить до нього через батьків, які будуть вчити їх слову Божому.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zolotko 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2008 - 03:17

Дорогенька моя дитино,
Надіюся, що цей мій лист зустрінеш спокійною і щасливою. Я тільки хотів пригадати тобі, що я тебе люблю і цікавлюся тобою.
Вчора я тебе бачив, як ти говорила із твоїми приятельками. Я чекав, коли ти заговориш до мене... Чекав Я. Надвечір я хотів тобі зробити несподіванку, тож зафарбував небо, коли сонце заходило... І чекав Я.
Бачив Я коли ти засинала вчора ввечері, і так хотів доторкнутися твого чола, але поцілував твою подушку і твоє лице промінням місяця. І чекав Я... Тільки щоб хоч трошки з тобою поговорити.
Скільки подарунків я приготував дня тебе... Але нажаль, денний рух тебе скоренько вхопив... І сльози мої змішалися з краплями дощу...
А сьогодні чомусь сумний вигляд у тебе... така ти самітна. Серце у мене болить, бо я тебе розумію. І у мене були приятелі - вони знехтували мною... Але як Я тебе люблю!
Я намагаюся в різний спосіб це тобі сказати - зеленою травичкою чи білим снігом, шелестом дерев чи запахом квітів... Викликую до тебе через громи, через струмочки... навчаю пташок пісень кохання... огортаю тебе теплотою сонця.
Моя любов до тебе є глибша за найглибше море, більша й сильніша від кремезної скали...
Я знаю, що життя може бути трудне... Вір мені, що я це добре розумію... І хочу, можу помогти. Мій Отець також готовий і близький на поміч. Тільки поклич мене... Запроси мене... Поговори зі мною. Я тебе прошу - не забувай про мене... Маю багато чим з тобою поділитись.
Але більше часу тобі не хочу забирати. Пам'ятай, що все це від тебе залежить. Я буду тебе чекати... Бо я тебе дуже люблю... Можна?
Твій Ісус
Чи вірю - ТАК! А відношусь я до греко-католицької віри, але головне вірити, а не рахуватись, в тій чи іншій вірі. Моя думка...)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 14 November 19 )

• З днем народження
    ckorpionsha 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    Tila Tekila 
    - Вік: 28

Перекладач онлайн