Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Де купити одяг для немовлят за помірну ціну - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Де купити одяг для немовлят за помірну ціну Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Oksana @ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 October 2019 - 11:12

Доброго дня.матусі підкажіть, де ви купуєте перший одяг для немовлят (збираюсь народжувати), щоб якість хороша і ціна помірна?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 October 2019 - 11:56

Я вже давно майже увесь одяг обом своїм хлопцям купую через інтернет-магазини. Але потрібно моніторити ціни, шукати акції, знижки, часто є подарунки при першій покупці. Одна і та ж річ може бути в різну ціну на різних сайтах.

Непоганий одяг за помірну ціну українського виробника можна знайти на сайті
Прихований текст
В них інколи буває якийсь дивний вибір візерунків на одязі, але це залежить від колекції. Ну і на колір і смак, треба дивитися самому. Тут часто ще беру одяг брендів SMIL і Фламінго. Якість мене влаштовує.

Але для немовлят найбільше мені подобається фірма Carters. Дуже зручно, що у них є чоловічки на блискавці, а не на кнопках. Вночі можна швидко переодягнути. Вигідно купувати бодіки, чоловічки одразу комплектами, так дешевше. Якщо не потрібно їх так багато, то можна скооперуватися з іншою мамою. Carters я найчастіше купую через сайти
Прихований текст
або
Прихований текст
Вже з місяців 9ти на літо молодшому ще замовляла на
Прихований текст
У цієї фірми гарні речі, особливо ті, де 100% котон. Якщо набрати замовлення більше тисячі, то доставка безкоштовна. Я обом дітям замовляю, то в мене так і виходить.

Тепліші речі, особливо зимові комбінезони, конверти, светрики можна перекуповувати у інших мам черз олх. Це ті речі, що не дуже зношуються, адже немовлята ще їздять у возику, і не так часто перуться, як бодіки і колготки. Тут можна зекономити, купити б/в, поносити і ще комусь віддати чи продати.

Ще зараз є багато груп у вайбері для спільних покупок. Там модератори мають свої знижки, слідкують за акціями. Якщо є змога і терпіння брати участь у СП, то можна теж купувати брендові речі за гарною ціною. Зараз уже маючи другу дитину, дивлюсь, що хороші, дорожчі брендові речі, які брала старшому, зараз носить молодший син, і вони у гарному стані. А ті, що брала на ринку, незрозумілого походження, хоч ніби і з натуральних тканин вже мають не той вигляд, щоб їх доношувати. То вилиняли, то дірочки з'явилися, то розтягнулися.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 23 October 2019 - 12:15

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 October 2019 - 17:43

Oksana @, для 2 дитини багато речей купляла в польському пепко, за помірну ціну якість супер, купляла в магазині, але в багато в інтернеті є цих речей. Малятко швидко росте то дуже дорогі речі як на мене не варто купляти, але і саме дешевше не варто бо випереться порозтягується...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 24 October 2019 - 09:22

Я зовсім крихітним дівчаткам своїм брала трикотаж з Горішніх Плавнів (сайти-магазини "Трикотажний рай", "Гном"). Якість товару бажала б, звісно, кращого. Навіть не так товару, як пошиву. Але ціни низькі. До того малі діти до року швидко ростуть, якщо протягом костюмчика вистачаж на місяць - то дуже навіть добре =))

В "Трикотажному раї" були також і пелюшки, непогані махрові конверти, нічнушки для мам, що годують.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 12 November 19 )

Перекладач онлайн