Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Школа! Вчителька чіпляється!? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Школа! Вчителька чіпляється!? розрадьте Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 November 2016 - 20:03

Хто читав мій допис у вересні той зрозуміє... Хто не читав то коротко, писала я що вчителька чіпляється до моєї малої. Багато хто писав, що мабуть вчителька хоче як краще і що я собі ту придирку нафантазувала, я так це між рядків прочитала).
Отож почнуя. Мабуть почну з того, що вчителька для всього класу купила зошити для контрольних робіт там в одному зошиті декілька придметів. Літом я малій накпила різних зошитів і її штурмувала щоб вона вчилася, адже моя донькабільше гумунітарій ніж математик. Вона дуже повільно рахує ну а задачі перше малює собі на чорновику і по тому вже собі розвязує. Так от у вересні писали вони контрольну і вона її гарно написала. Вчителька після уроків мене закликала на сторону і з притензіями, що я купила такий же зошит і з малою роблю шпаргалки. На що я їй відповіла, що ми маємо багато різних зошитів і багато мала займалася на канікулах на що вона менірозсміялася в очі і сказала типу я непроти але шпаргалки не пишіть. Я їй сказала чи вона бачила як моя мала десь підглядала, вона промовчала типу рішайте але непишіть шпаргалки. Поговорили ми тай все. На наступний день вона почала говорити на уроці всім дітям, що от вона має зошит такий і той має і той( вона так нелише до мене чіплялася а іще до двох батьків) і почала типу що то нечесно що вони мають і рішають. Мала прийшла і то розказала я сказала їй незвертай уваги ти нівчому не винна типу все ок. На наступний день вчителька знову в класі почала казати те саме але вже ніби оо вони мають адиректорка дасть контрольну то їх в наступний клас не переведуть. Додам що там і контрольні з укр.мови є то вона не дуже була її написала і я сказа то вчительці, що якщо б ми мали той зошит то і до мови би підготувалися а так вона недуже добре написала на що вчителька сказала ну і що. Я на то всьо закрила очі, промовчала бо думаю ну нащо буду щось доказувати. Алеж блін а хоч би і мала то що кримінал? Вони у вільному доступі! Що вона злапала її із шпаргалкою що за придирки? До вчительки далі ті самі діти ходять на додаткові і ті діти ну просто золото а не діти такі вони нагло розумні ну Бог зними (хоч раз мала забула пенал і я вернулас щоб його забрати і почула як вчителька з ними займається іта дуже мудра дитина незнала скільки 90-10 ). Також з тими ж дітьми займається і вчителька з англійської. От була контрольна з англійської і малий витягнув шпаргалку ітупо списував, дівчинка котра з ними сидить підняла руку і сказала що він списує на що вчителька звісно невідреагувала сказавши їй пиши( на другий день яквиявилосяту дівчинку пересадили віднього щоб нешистьрила мабуть). От знову була контрольна з математики, вчителька перед уроком пересадила малу на іншу парту, сказавши я подивлюся якти тепер напишеш мала була шовкована всі діти дивилися на неї як на якусь блін крайню. Мала томені розказала я не витримала на наступний день я пішла до вчительки і питаю що то таке? Чому вона так малу взяла і пересадила на що вона сказала, що от навмисно пересадила бо я напевно проходила контрольну і тому посадила її на інший варіант щоб вона незнала. На що я їй сказала, що якщо б я робила з малою контрольні то робила би два варіанти. І тоді понеслося сказала я їй заотих "мудрих дітей" вона ж проходить з ними ті контрольні вона то і невідпиралася а сказала, що шпаргалки не робить і не дає списувати. Я сказала за англійську вона сказала я виясню. Я сказала їй щоб була зі всіма чесною. Потім після уроків вона підійшла і каже мені, що зробила розслідування, що питала вчительку з англійської та сказала що типу шпаргалки вона ніякі не писала потім вона каже говорила із тим малим івін сказав що шпаргалку писала йому мама)) але він нею не скориствався. І тоді вона каже мені ясно я все поняла ти хочеш гарні оцінки, я сказала що мені оцінки не потрібні просто щоб не робила мою дитину якоюсь крайньою. Ну і все затихло. Додам щоту контрольну мала написала не дуже. Сьогодні знову писали контрольну. Вителька перевіряла ті контрольні на перерві прийшла вчителька із природи(основи здоровя, я у світі) і вчителька при дітях і тій вчительці каже до малої: ти з мамою проходиш ті контрольні? Мала каже, що ні! Вона повернулася до тої вчительки і каже подивимся на директорській контрольній...

Ну всьо блін дівчата то остання крапля. Чи то я знову себе накручую? Зла слів не має тіпає мною!

Дівчатка що робити? Де і до кого іти? Порадьте, підкажіть!

Дублювала із щоденника.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 22 November 2016 - 20:41

Чіпляється, тільки робить це з прикриттям.
навіть не знаю, що і порадити, складна ситуація :10_12_9:

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dolynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 November 2016 - 20:51

Мала у якому класі? 3? Якби в 4, то недовго терпіти таку "вчительку", але якщо ще півтора року, то задуже. Я б міняла школу, навіть не клас, а таки школу. Мала схожу ситуацію. Домахалась до малого, що він не слідкує за читанням. Він заперечив, вона настоювала, слово за слово...у дитини була істерика, назвала вчительку дурою...я прилетіла до школи, вона істерично кричала, малий ридав...веселуха...То було в квітні. У вересні ми пішли до іншої школи.Я теж вчителька, якшо шо:)))Прикро, що є такі "колеги"
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2016 - 20:58

Мала в 3класі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2016 - 21:27

Я б не виясняла особисті стосунки з вчителькою. Забрала б дитину, нащо мучитись 1,5 року? Тим більше, що ставлення до вчительки у вас не зміниться...
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НАТАЛІЯ Д. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 November 2016 - 22:21

Ви правильно робите,що проходите з дитиною всі контрольні. І якщо вчитель мудрий,то ніколи б з цього приводу нічого не говорив. Головне щоб дитина себе почувала у класі комфортно,бо від цього також залежить рівень її успішності і те,як вона буде засвоювати новий матеріал. Краще буде дійсно забрати дитину з того класу.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sambukina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2016 - 23:04

Почитала Ваш допис і так наче про мене написано. Почну з початку... Настало перше вересня у девятому класі. Всі, хто вже визначився у який ВУЗ поступають, почали інтенсивно відвідувати додаткові уроки з різних предметів. Оскільки до вступу я готувалась самостійно без репетиторів, то вважала за потрібне не відвідувати отих додаткових в школі.Це період 1995-1998рр., коли хліба не було за що купити, не те що годувати вчительську сім"ю. Я одна з 30 дітей не ходила на жодний предмет додатково займатись. Мене окремо садили на іншу парту під час контрольних, мені заборонено було повертатись, виходити в туалет. На парті лежав листок для відповіді і ручка, в той час як інші тихенько переписували з своїх зошитів правильні відповіді великих "репетиторів".А коли відбувались директорські контрольні чи незаплановані перевірки, то "репетитори" підопічним казали прогуляти урок, а мама щоб принесла довідку про хворобу. Я себе почувала наче хвора проказою, від якої всі шарахаються. Після чергової контрольної, яку я написала звісно на "3-" я вирішила, що в школу я більше не піду. Мама зранку побачила,що я до школи не збираюсь, і в нас відбулася розмова. Мамі, як на сповіді, розказала всі свої переживання, всі несправедливі оцінки, всі умови, в яких доводилось писати контрольні. Мені не було образливо, що у мене погана оцінка, мене пригнічувало то, що з мене робили ідіотку, котра нічого не знає. Звісно, а кому ж ставити двійки-трійки? Не будуть від батьків брати гроші і одразу ж трояки ліпити їхнім розумничкам. В той же день мама пішла до вчителя фізики, укр. мови. Мама вияснювала не за оцінки, а чому таке відношення. Обіцяла перевірку влаштувати. До педагогів з великим досвідом роботи не дійшло з першого разу. Продовжувалось все і далі. Потім терпець мамі вірвався. Матуся відвідала директора і наобіцяла їм перевірок з Києва, де будуть показувати знання одночасно і я, і всі "відмінники". Видно побоявся директор смороду. Залишили мене в спокої. І на урочистій частині в кінці 11-го класу вручили мені атестат з однією четвіркою з укр. мови. Додам,що на олімпіади їздила звісно я. Привозила призові місця. Напевне школа чи вчитель отримував якусь премію раз зумів підготувати так учня. От від того і було дуже боляче , що не заступався за таке відношення до мене класний керівник.
Бажаю Вам сміливості і сили довести свою правоту, змінити відношення вчителя до Вашої дитини. Не доходить до неї по людськи, пригрозіть їм як колись моя мама. Повірте, у кожної з них є рило в пушку, і їм є що приховувати. Лишніх проблем і розголосу їм не потрібно. Прийде вища інстанція і за це їх по голові не погладять.Тому будуть залагоджувати якось. Вселіть надію у Вашу дитину. Щодня говоріть їй,що вона найкраща і наймудріша. Дитина буде відчувати Вашу підтримку, розкаже Вам все до дрібниць. А буде чути,що у неї сильний тил, і дасть раду отим дрібним проблемам. Скажіть їй, що оцінки це не головне у житті. Так, образливо бути в ролі "білої ворони". Так, від мене відвернулось багато товаришів (а може це і накраще). Але повірте школа мені не завадила отримати освіту, знайти найкращого чоловіка, подорожувати світом, придбати машини і збудувати будинок. Зараз я гонорово купляю на базарі продукти, а мої вчителі при зустрічі ховають очі. Шкода їх, які продались за 5$...

My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2016 - 23:43

На превеликий жаль зараз дуже мало вчителів,які дійсно хочуть передати дітям знання.От якщо би ви підійшли до цієї вчительки з проханням позайматися з вашою дитиною індивідуально за винагороду,то було би до вас зовсім інше ставлення, і на ці зошити ніхто б уваги не звертав.Прочитала ваш допис,і пригадала свої шкільні роки,коли мама не подумавши про мене зробила зауваження вчителю географії.Є речі,за які варто боротися,але не ціною дитячого спокою.Якщо є така можливість,то переведіть дочку в іншу школу.

Повідомлення відредаговано nikoletta 2000: 23 November 2016 - 00:11

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasolomka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 00:28

Санджана, у нас теж є багато схожих ситуацій...(малий у другому класі). Я розумію, як це образливо, коли ти займаєшся з дитиною, щось вкладаєш у неї, а оцінюють не завжди...
Проте, питання чи ви робили ту шпаргалку чи вчителька зовсім видумала?
Якщо робили, то неправі ви, тому що толку для дитини не буде, а тільки зайвий стрес, допити вчительки, відсаджування за окрему парту, знижування оцінки, підозри у подальшому списуванні...класичний набір, коротше кажучи.
Якщо не робили, і мала не списувала, то вчителька однозначно прискіпується і вихід тут один - смарт-годинник, що підтвердить БЕЗПІДСТАВНІ прискіпування вчительки...і ви зможете довести її НЕАДЕКВАТНІСТЬ.
sambukina, не робіть таких однозначних висновків про "рильце в пушку" у всіх вчителів...Бо про всіх вчителів ви цього не можете знати, а лише про тих з ким ви тісно були знайомі. Ваш висновок є образливим. :fsdfw e1: Моя мама - вчитель української мови і літератури, часто залишається після уроків до пізнього вечора, займається з дітьми, готує до конкурсів, ще не було такого учня, якому б вона відмовила у допомозі. Можете не вірити, і говорити, що такі вчителі вже давно пропали "як мамонти"...Проте, це не так.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 00:42

Цитата

Моя мама - вчитель української мови і літератури, часто залишається після уроків до пізнього вечора, займається з дітьми, готує до конкурсів, ще не було такого учня, якому б вона відмовила у допомозі. Можете не вірити, і говорити, що такі вчителі вже давно пропали "як мамонти"...Проте, це не так.

Так,є такі вчителі,які вчать просто так,з обов,язку,бо так треба.Я знаю вчительку,яка в загальноосвітній школі(не спеціалізованій)навчила читати,писати,рахувати дитину з розумовою відсталістю.Без подяк,без подарунків.В класі крім цієї дитини було ще 15 учнів,яких теж треба було вчити.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 00:56

1. не є виходом із даної ситуації перевід дитини у інший клас іншої школи. Де гарантія, що там будуть відноситись по совісті? Було так колись, є і тепер. Поголовно в кожній школі України.
2. про "рильце". За мету не мала нікого образити. І одиниці є тих вчителів, відданих своїй справі. І якщо батько вважав за потрібне принести тому вчителю подяку- то одне. Але коли робити умови, змушуючи батьків знайти вихід із ситуації тільки через додаткові, то пєчалька. Мені пощастило вчитись у таких вчителів з "рильцем". Людяних вчителів своєї школи можу перелічити на пальцях однієї руки. І якщо в людини є хоча б краплина совісті, то учню, який самостійно вчиться, принаймі не робили б нестерпних умов, а ставили заслужені оцінки. Якби хоч одна репетиторша над цим задумалась, то не починались би ті додаткові у 90-х роках і тривали б до сьогодення.
Вчителя, як і лікаря, мусять обирати самі батьки, пацієнти. Є високий рейтинг професіонала- є гідна його оплата праці. А зараз купа непотребу з педагогічною і медичною освітою, котрі заробляють на всьому, займаючи чиєсь місце.
І так до слова, якою бідою займаються вчителі на уроці, що дітям приходиться ходити на додаткові? Якщо половина класу займається додатково, то напрошується висновок, що в клас звичайної школи набрали неповносправних дітей?
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vira 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 November 2016 - 01:23

Я як ще в школі вчилася, то в нас теж були проблеми з одною вчителькою. Батьки тоді збирали підписи проти неї. Її не вигнали, але вчителя нам іншого поставили. Це був клас восьмий. Вона ще потім на нас свічки в церкві ставила (по її словам,які нам передали). Якось так було. Але закінчилось все добре. У кожній школі напевно таке є.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 06:54

Поміняти вчителя, якщо є можливість. І не треба цього боятися, діти звикають швидко. У мене в 1 класі були претензії до вчителя, то я мовчки вкінці року забрала документи і перевела в іншу школу. Правда я перед тим довго "наводила справки" про нового вчителя. Тепер я і моя дитина вже 2 рік просто щаслива. Нам дуууже пощастило з учителькою, хоч ходити в школу трішки дальше.

У нас всі мають вдома додаткові друковані зошити. Вчителька нічого не каже, навіть за ті, по яких вони роблять контрольні. На одних зборах сказала, що їй байдуже, як діти готуються до контрольних, головне, щоб вміли розв"язувати. Вона навпаки завжди підтримує і каже, що краще, коли дитина з мамою чи татом сяде вдома зробить ідентичне завдання і батьки їй допоможуть, ніж коли дитина кинута на призволяще і з нею ніхто не займається. Ну, а списати вона просто не дасть)

Перегляд повідомленняsambukina сказав:

І так до слова, якою бідою займаються вчителі на уроці, що дітям приходиться ходити на додаткові? Якщо половина класу займається додатково, то напрошується висновок, що в клас звичайної школи набрали неповносправних дітей?

Скажу вам як вчитель - у більшості випадків це примха батьків. Просто колись були у класах і двієчники і трієчники, і це вважалося нормально, а зараз усі батьки хочуть, щоб їх діти були відмінниками, не розуміючи, що не всі можуть це потягнути. Самі батьки займатися не хочуть чи не мають часу і вважають, що краще заплатити учителю.
Моя, наприклад, ходить на англійську додатково, бо я її погано знаю, допомогти не можу, але розумію, що без неї зараз нікуди.

Повідомлення відредаговано ulaska: 23 November 2016 - 06:57

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 09:47

Перегляд повідомленняНАТАЛІЯ Д. (22 November 2016 - 22:21) писав:

Ви правильно робите,що проходите з дитиною всі контрольні. І якщо вчитель мудрий,то ніколи б з цього приводу нічого не говорив. Головне щоб дитина себе почувала у класі комфортно,бо від цього також залежить рівень її успішності і те,як вона буде засвоювати новий матеріал. Краще буде дійсно забрати дитину з того класу.

В тому й то справа, що ми нічого не прходимо) тому і обідно щопритензіїнезащо! І я імала їй казали що такого зошита в нас немає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 10:20

дякую що відгукнулися!Мені "мальованих оцінок" не потрібно, на що знає мало то її оцінка. На рахунок репетиторства то пропозиції були і минулого року і на початку цього року, від яких я відмовилася тому, що сама сиджу, займаюся і з малою і думаю не гірше пояснюю матеріал ніж вчителька( в першому класі я її навчила розкладати цифри, щоб легше було рахувати тобто одиниці до одиниць десятки до десятків) мала в дома все розвязує сама але для того їй треба посидіти подумати, то я про задачі щоб їх розвязати вона на чорновику їх малює так їй легше зрозуміти ту задачу, з прикладами чи рівняннями проблем у нас нема. З природи, я усвіті, основи здоровя проблем нема кожний раз приносить по 11 балів, зарас в них буде свято як не смішно в моєї малої найбільше слів (10 шт 5 віршів а решту репліки)а втих "мудрих дітей" по 1 віршику. Для себе зробила висновок такий поки, що дитину зі школи забирати не буду адже нашої вини нівчому немає. Буду іти до директора школи, якщо це нічого не дасть я буду іти далі я нічого не боюся нехай приїзджають перевірки із Києва в малої "мальованих оцінок" немає. А на рахунок тих перевірок знаєте, що мені вчителька сказала? Що нехай їдуть ну і що, що напишуть погано а я скажу, що то діти настрашилися, що вних стрес тому так погано написали) Додам я не одна мама яка ходила вже до директора як вияснилося! Тож будемо бачити. Донці я пояснила, що не головне ота оцінка, що в щоденнику а те, що в неї в голві, кажу ти ж в нічому невинна тож тобі немає за що боятися чи ще щось. От мала вчора розказала що як ту дівчину вчиталька була минулого тижня викликала до дошки і дала приклад 1+1+1+1 то вона написала що беде 9 каже всі діти сміялися. Дівчатка мені всерівно чи вчителька займається репетиторством, чи малює ті оцінки то вже проблеми тих батьків адже вони самі своїми грошима роблять дитину тупішою, я хочу просто справедливості. Ну будемо бачити, що буде далі) не хочу іти сьогодні до директора бо завтра свято але якщо сьогодні я прийду по малу і вона скаже, що знову вчителька щось сказала то точно піду. Мене заділо не такте, що вона сказала вчора при всьому класі дітей чи мала проходила з мамою як то, що збоку стояла вчителька із природи яке право вона мала при іншому вчителеві щось питати чи казит, що вона тим хотіла показати? Якщо та вчителька знає малу і знає, що вона не дурна бо всі батьки плачуться, що важко дається ота природа чи я у світі а моя кожний урок піднімає руку то вчителька її не питає бо каже я минулого разу тебе питала. Чому не питає на одинці а перед цілим класом щоб всі діти чули?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 November 2016 - 11:31

Я відповім як вчитель. Правда, я викладаю починаючи з 5 класу. У нас з німецької мови є цілий комплекс: підручник, друкований робочий зошит і друкований контрольний зошит. Ми вели з дітьми друковані зошити, контрольних вони не мали. Я їм контрольні звідти або перенабирала на компі, або перексерювала, якщо там були якісь малюнки. І зошит вони той бачили, я його собо не ховала, але скзала, що їм такий не треба. Так і робили. Але минулого року мені два таких можна сказати нульових учні написали контрольну на 12. Я зрозуміла, що вони списали, яле ж як?!! (от валянок, нє?) Посадила їх переписати, і вже пильно за ними дивилася. Крутилися як вужі і здали невиконані контрольні.
Мені той епізод якось забувся. В наступному семестрі я знову даю їм контрольну з того ж зошита. І же більше слабачків пише ідеально. І тільки тоді мені, дурепі дійшло, - ГДЗ. Це ж благословення для таких дітей. І що дивно спокусилася навіть одна хороша учениця. Я їм всім зробила "очну ставку", призналися, сказали, хто це все приніс. Після уроків переписували. Отримали кожен, що заслужив. І тоді мені дійшло, що і в друкованих робочих зошитах вони теж робили з ГДЗ, і з підручника.
Цього року ми друкованих зошитів не купляли. Додадткові вправи я їм підбираю сама. Контрольні складаю сама. Якщо задаю вправу з підручника, то міняю умову її виконання. Це додало мені багато роботи. З однієї сторони смішно складати все "по старинці", коли є купа всяких посібників, але і діти тепер не такі.
Багато написала, але до чого я веду. Навіть, якщо ви готуєте дитину по тих зошитах, то маєте на це повне право. Дійсно, вони є у вільному доступі, а не продаються вчителям лише при пред"явлені довідки, що він вчитель. А вчителька ваша лінива, бо не хоче відмовитися від такої готової "лафи" і робити щось сама. Пригрозіть директором, а то що, буде шпиняти вашу дитину тим зошитом до кінця року? А він тільки не так давно почався. Чи дитині тепер навмисно погано писати контрольну, щоб не викликати безпідставних підозр? Якщо вже вона хоче йти по тих зошитах, то треба було попередити батьків ще в кінці минулого року, щоб їх не брали, щоб було все по чесному.
My Signature
Зображення
  • 7
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 16:42

Дякую за відповіді дівчатка!
Все був у мене взрив мозгу... пила заспокійливе... таки ходила до директора!
А чого? Тому що прийшла на перерві мама іншої дівчинки щось говорили продзвенів дзвінок на урок діти всі всілися і вчителька сказа ваша написала на 12 а її пересадила була і вона погано написала а вчора вже написала на 11 стояли і дивилися при тому на мою малу. Ні ну то нормально? З чужою мамою говорити за чужу дитину! От є ж закон, що оцінка має бути між вчителькою і батьками! Пішла до директора сказала чому та чіпляється і яке право має при дітях і і ншій вчительці ставити якісь притензії дитині хоча я вже з нею на ту тему говорили. Що сказав дирктор? Ну в принципі те , що я і очікувала... захищався за вительку... як кажуть рука руку миє! Сказав що поговорить із вчителькою. На що я сказала, що якщо і надалі буде чіплятися до моєї дитини я піду дальше і буду писати в Київ, що мені втрачати і боятися нема чого нехай їдуть і роблять зрізи знань от тоді і подивимося хто і що і на скільки знає.

Чекаю завтра... що буде.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 23 November 2016 - 17:00

Чекаємо з тобою!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 17:00

Шкода, що вчителька так придирається. Вона мала б тішитись, що її учні гарно пишуть контрольні. А вона ніби зациклилась зловити вашу дитину на списуванні. Якби то дитина була старшою, було б легше ігнорувати вчителя. А для 3-класниці то добрий стрес. Можливо, краще перевести в іншу школу, якщо є така можливіть. Хоча зміна колективу для дитини також стресова...А може, є якісь гімназії недалечко від вас? там більше цінують успішність учнів.
Коли я вчилась, то репетиторство тільки починалось, а в нашому класі взагалі небуло. Але чула про свою колишню вчительку англійської, що вона також шпиняє тих дітей, що не ходять до неї на репетиторство... Дуже сумно!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2016 - 17:24

Musya, схиляю голову перед таким вчителем як Ви. Але вас одиниці. Звичайно,що у Вас додалось багато роботи, тому Ви і заслуговуєте на більшу зп, а не середньостатистичну.
Санджана, вже переживаю разом з Вами чим закінчиться цей двобій. І я просто в шоці, що таке вже починається з молодшої школи. Бажаю Вам сили і підтримуйте свою доньку. Повірте, як приїде перевірка на урок (а Ви просіться бути присутньою) Ваша дитина ще свою оцінку отримає, а що будуть робити "матолки " на чолі з репетитором ото цікаво подивитись?
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

• З днем народження
    Oksano4ka23 
    - Вік: --

Реклама

Перекладач онлайн