Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Треті кесарські пологи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Треті кесарські пологи Як воно? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mailan 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 29 July 2009 - 17:05

Давно мене хвилює таке питання.Чи є в нас на форумі хтось кому робили третій раз КР.
чи може комусь знайомим робили.може хтось щось про це знає,чи якісь ссилкі

My Signature
Зображення
Хорошо быть важным,но важнее быть хорошим.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 July 2009 - 17:09

Точно aramine трьох своїх хлопчиків через КР народила. А більше не пригадаю. МЕні лікар сказав, щоб 3 роки обов'язково зробила перерву, а тоді, якщо захочу, можу ще 3-ій раз вагітніти. Сказав, що ще раз зоперує, якщо захочемо з чоловіком третю лялю, а більше уже не бажано.

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2009 - 17:14

Перегляд повідомленняmailan (29.7.2009, 18:05) писав:

Давно мене хвилює таке питання.Чи є в нас на форумі хтось кому робили третій раз КР.
чи може комусь знайомим робили.може хтось щось про це знає,чи якісь ссилкі

А у Вас це будуть треті кесарські пологи, якщо завагітнієте?
Я лежала після пологів в одній палаті з дівчиною, яку кесарили в третє. Їй ще зразу перев'язували труби. В порівнянні зі мною, вона відходила важче після операції - казала, що після першого і другого КР почувалася набагато краще. Але за два дні вона вже була в непоганій формі, молоко появилося на 4 день (в мене на 3) і виписали її на 2 дні швидше ніж мене. Різниця ще була в тому, що вона на відміну від мене всі дні просила колоти ї обезболюючі, а мені було шкода свою дитину.

Повідомлення відредаговано Ліньтяйка: 29 July 2009 - 17:15

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2009 - 17:22

Ліньтяйка!
А ти не дивуйся. Мені теж першого разу знеболювальне лише один раз кололи у перший вечір. А цього разу було набагато болючіше. Я навіть до тями від наркозу коли прийшла, то першими відчуттями був жахливий біль. Я думаю це тому, що матка сама по собі вдруге скорочується повільніше і болючіше, а у нашому випадку їй доводиться скорочуватися зі старим рубцем і свіжим швом, тому і біль сильніший. Зі мною в палаті інтенсивної терапії жіночка лежала, то також увесь час повторювала, що їй набагато сильніше болить, ніж першого разу.

My Signature
Мій смачний сайт

• Back To Top

Користувач поза мережею   mailan 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2009 - 20:14

мені теж боліло другий раз сильніше,я мусіла попросити щоб вкололи щось,правда один раз бо далі так сильно неболіло.
Lara! а якби ти завагітніла ну скажем через півтора роки після другого КР ти б родила?

My Signature
Зображення
Хорошо быть важным,но важнее быть хорошим.
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2009 - 20:27

РОдила б, але з усіх сил намагатимусь не допустити цього, оберігатися буду дуже ретельно.

My Signature
Мій смачний сайт

• Back To Top

Користувач поза мережею   Полішка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2010 - 14:04

В мене особисто були одні кесарські пологи. Але зі мною на збереженні лежали жіночки, яких попереду чекали треті кесарські пологи. Ми,ще досі підтримуємо звязки між собою. З їхніх розповідей, я можу лише сказати,що кесарське 7років тому, дуже відрізняється від сучасного. Особисто для них треті кесарські пологи були найлегшими: в плані дії наркозу і виходу з нього, у відношенні лікарів і медперсоналу, у заживанні швів. Дітки теж народились здоровенькі.

My Signature
Зображення -Мама ,а в я? тебе була мрія
-Так
- А зараз?
-А зараз вона йде поруч і задає питання!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оля сонечко 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 March 2010 - 01:40

Привіт всім я новенька на формі хочу розповісти свою історію . Я мама 3 діток старша Юля її 8 народила природнім шляхом.Коли доні було 2 рочки язавагітніла 2 дитиною ми всі чекали на дівчинку .на37 тижні в мене почались перейми я поїхала в родом поступила до чергового лікаря .мене поклали в перед родову палату 3 години я лежала потім скрили води атам внутрішня кровотеча мене в операційну лікарі були в паніці незнали чи ми залишемось живі .Я відійшла від наркозу в мене дівчинка говорили принесуть але так і непринесли ,через лікарську халатність дитина померла на третій день ,дуже важко було пережити це горе, ніхто неможе зрозуміти той біль.9 місяців дитя під серцем а за три дні немае нікого.За два роки я знову чекаю на дитину дуже переживала цілу вагітність була загроза на 35 тижні вмене почались перейми і дальше я попадою в цю лікарню до чергового лікаря мене про КР дитину забрали в ранімацію в другу лікарню.Там ми пролижали три тижні ,і нас виписала до дому .В дома ми росли здорові їли грудне молоко до року і три міс. І знову ми залетіли що робити трете КР всі пережииали але Богу дякувати четверту вагітність я доносила до 39 тижнів мен плоново прокесерили і вмене росте здоровий синочок .В мене дві доці і синочок Отакі вилробування дав мені Господь Бог. .Після третого КР дуже тяжко відходила була складна операція десь дві години.Вже минуло 7 місяців і невіреться що я все пережила.мені 27р.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2010 - 14:37

Я маю два КР і дуже надіюсь на третій ! Перший був троха давніше з приводу низько розташованої плаценти (кровотечі ),коли була четверта забрали в операційну і слава Богу ! Мала жива здорова і нічого їй не бракує,вже мене доганяє ! Менша родилась через КР тому що попередній був КР і ніхто за природні пологи братися не хотів (може і на краще ) ,відходила практично однаково що перший раз,що другий ! Не скажу що відразу почала бігати ,але помаленьку потихеньку якось минулося. Тепер чекаємо щоб минуло три роки і може Боженька пошле нам ще діток !!! колись чула що можна тільки но двох мати через КР - а тепер медицина йде в перед і кажуть що можна і три !

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2010 - 16:48

Моя знайома має трьох дівчаток-кесарят, але я не пам"ятаю різниці у віці. Здається Одна має 6 чи 7 років, друга на рік менша, а третій десь 1,5 рочків. А якась родичка мого чоловіка навіть цього чи минулого року родила четверте кесарське, але вона так получила від лікарів. Потім труби перев"язали. ну їй, короче, трохи пофіг на все, сім"я не дуже благополучна.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2010 - 18:00

Мені лікар яка два рази кесарила дозволила вагітніти через 2 роки не раніше.

• Back To Top

Користувач поза мережею   скорбік 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2010 - 23:37

Перегляд повідомленняАлішка (4.5.2010, 15:37) писав:

Я маю два КР і дуже надіюсь на третій ! Перший був троха давніше з приводу низько розташованої плаценти (кровотечі ),коли була четверта забрали в операційну і слава Богу ! Мала жива здорова і нічого їй не бракує,вже мене доганяє ! Менша родилась через КР тому що попередній був КР і ніхто за природні пологи братися не хотів (може і на краще ) ,відходила практично однаково що перший раз,що другий ! Не скажу що відразу почала бігати ,але помаленьку потихеньку якось минулося. Тепер чекаємо щоб минуло три роки і може Боженька пошле нам ще діток !!! колись чула що можна тільки но двох мати через КР - а тепер медицина йде в перед і кажуть що можна і три !

у мене три КР. третій був напевно самий легший.Після другого перевязали труби і ми спокійно жили майже 9 років!але сталось чудо і тепер я маю синочка а перед тим були дві дівчинки!хочя трошки важкувато але дякую Богу що так сталось

• Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 June 2010 - 14:35

скорбік, ви просто молодець! знімаю капелюха :hi: Ви друга жінка, яка розказала мені про випадок вагітності після перев"язаних труб, таки природа бере своє, там вище видніше як воно має бути, а не лікарям. Я заборонила мені їх перев"язувати (почула страшне обурення у відповідь, але то вже їх проблеми), бо не проти, так як ви, через 5-9 рочків родити ще синочка... :girl_angel:
Після других пологів справді боліло дуже сильно, але це 3-5 годин після операції, далі мені було значно легше, аніж після перших(причина-складно щось конкретне підібрати, бо вплинуло все відразу і те, що дома чекала донечка; і те, що приблизно знала чого чекати, все-таки досвід перший був; і те, що була у кращій фізичній формі).

My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2010 - 22:15

Перегляд повідомленняolia14 (13.6.2010, 15:35) писав:

скорбік, ви просто молодець! знімаю капелюха :bye: Ви друга жінка, яка розказала мені про випадок вагітності після перев"язаних труб, таки природа бере своє, там вище видніше як воно має бути, а не лікарям. Я заборонила мені їх перев"язувати (почула страшне обурення у відповідь, але то вже їх проблеми), бо не проти, так як ви, через 5-9 рочків родити ще синочка... :blush:
Після других пологів справді боліло дуже сильно, але це 3-5 годин після операції, далі мені було значно легше, аніж після перших(причина-складно щось конкретне підібрати, бо вплинуло все відразу і те, що дома чекала донечка; і те, що приблизно знала чого чекати, все-таки досвід перший був; і те, що була у кращій фізичній формі).

зараз у мене якесь інше почуття до дітей.може тому що старша .так як мене після операціі нічим необезболювали то я малюка через 2 години вже годувала і він майже постійно в реанімаціі був зі мною.це мене якось напевно мобілізувало!Я вам також бажаю такого ЧУДА :shok: :

• Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2010 - 21:27

У мене на 22 тижні почалась кровотеча(дитинка померла),шоб врятувати мене зробили кесареве,потім родився хлопчик теж кесареве,і зараз лікар сказав буде третя операція і радив би мені перев"язати труби ,бо четверте кесареве не можливо,я незнаю що робити,чому лікарі кажуть шо можна тільки три?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оля сонечко 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2010 - 22:45

Можна робити четвертий КР але дуже небезпечно для мами і дитини ніхто нудае гарантії що після перевязаниих труб не буде вагітності в мене знайома з перевязаними трубами завагітніла з четвертою дитиною.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 19:07

orestyk, неварто мені здається більше ризикувати,адже у вас вже буде два чуда.А четвертий раз це великий ризик як для мами так і для дитинки,невідомо як поведе себе матка з уже трьома рубцями.Бажаю Вам легко доносити і щасливо перенести кесарське.Будьте обоє здорові!!!Тепер труби нетільки перевязують іх іще й пересікають.
В

• Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 19:20

Дякую за відповіді, мені і зараз страшно бо це вже третє кесарське,тому й вагаюсь щодо труб ,хоча можна застерігатись та може краще застрахуватись щоб потім не довелось аборт робити?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nuykam7 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2010 - 19:41

от і я через тиждень лягаю на третє КС...

My Signature
[Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 November 2010 - 13:12

Оля сонечко, Ви молодець!!!!
Я теж 3-х діток хочу мати. Поки що одна доця.

My Signature
У жінки точка G знаходиться в кінці слова SHOPPING!
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 08 December 19 )

Перекладач онлайн