Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка Альтернатива у Львові 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 42 Сторінок +
  • « Перша
  • 40
  • 41
  • 42
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка Альтернатива у Львові 2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Іда 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 September 2018 - 21:15

Перегляд повідомленняАйлін (10 September 2018 - 21:06) писав:

Вірте і моліться за них) В мене було 10 фолікулів, до 5 дня не дожило жодного. От як дальше жити, скільки можна надіятися на чудо. Хочу свою дитинку... Каже Михайлишин проблема в якості яйцеклітин, в першому протоколі хоч два бластоцисти були, а в цьому нічого (

Дуже шкода :( Це завжди важко пережити, я розумію Вас мала таке саме 2 роки тому. Але не опускайте руки нівякому разі, шукайе інші шляхи, методи, клініки і.т.д. і Ваш малюк таки до Вас прийде :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 September 2018 - 10:02

Айлін, тримайся, дуже шкода.
Може краще змінити клініку? Тобі капали біовен?
Стосовно якості клітин -ти щось приймала -?інофолік?
Є одна дівчина якій пропонували донора ,але вона завагітніла сама.
На форумі є тема -де вона оптисала свою історію.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kamill 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2018 - 10:22

в мене невтішні новини, подзвонила Л.О., з моїх 3 яйцеклітин не вийшло жодного ембріончика. Дві перестали ділитися на 3 день, а третя поділилася на 6 і також перестала розвиватися. Мені так зараз боляче! Така пустота в душі.... Лікарка каже що можна робити ще одну стимуляцію через цикл, але ймовірність того що получиться більше яйцеклітин не просто мала, а мізерна... АМГ був 0.75, ФСГ добрий 7.82, але що з того...
І тепер не знаю що робити...
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Мандаринка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 September 2018 - 13:07

Перегляд повідомленняKamill (11 September 2018 - 10:22) писав:

в мене невтішні новини, подзвонила Л.О., з моїх 3 яйцеклітин не вийшло жодного ембріончика. Дві перестали ділитися на 3 день, а третя поділилася на 6 і також перестала розвиватися. Мені так зараз боляче! Така пустота в душі.... Лікарка каже що можна робити ще одну стимуляцію через цикл, але ймовірність того що получиться більше яйцеклітин не просто мала, а мізерна... АМГ був 0.75, ФСГ добрий 7.82, але що з того...
І тепер не знаю що робити...

Дуже тобі співчуваю, тримайся. Я вважаю йти пробувати ще раз варто, але тільки не в Альтернативі, бо тут одразу донора у такій ситуації пропонують. Йдіть до Хміля у Тернопіль, на форумі дівчата писали, що він допомагає покращити якість, і навіть з низьким АМГ можна з його допомогою мати власну дитинку. Так, Л.О. любить велику кількість, але навіть із 3 яйцеклітин можна отримати гарні ембріони, просто це потрібно вміти лікувати. У мене, Слава Богу, ембріончики дожили і вже заморожені, але я вже продумувала, якщо б у мене була така ситуація, як у тебе, я б перейшла до Хміля.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2018 - 14:11

це моя перша спроба, і хоч Л.О. невтішно говорила що може щось получитися, точніше навряд чи получиться за другу спробу, але я думаю спробувати ще раз через цикл. ЦЬого разу яйцеклітини були зрілі, запліднилися всі, перші дві перестали ділитися на 3день, а третя клітинка поділилася на 6 і також перестала розвиватися. Може хтось мені пояснить чому так відбувається? що стало причиною? я не дуже розуміюся...
Я з червня пила Інофолік, ДНЕА, Коензим кю10, вони би мали покращити якість, але просто було дуже мало яйцеклітин, не було з чого вибирати. Мені 35, 1 яйник і АМГ 0,75 був на початку року. Тому сподіватися на велику кількість клітин не можна.
У нас з чоловіком вже є дитина, 6 років, але дуже ще хочемо другу,а після двох позаматкових природні шанси зійшли на нуль, тому ми і пішли на екз. Ще одна спроба, і якщо буде невдала, то на цьому закінчимо... Хоча дуже хочеться щоб получилося.....
Може в когось була така сама ситуація з малою кількістю клітин, але все одно завагітніли, напишіть мені, чи варто на щось сподіватися чи ми просто викидаємо надурно гроші і нерви
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julia3007 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2018 - 14:40

Дівчата, привіт. Скажіть,хто капав біовен, де ви його купляли, в Альтернативі, чи в аптеці. Бо в Альтернативі коштує 3900 грн (50мл), а мені сказали на нього ціну практично в 2 рази дешевшу, але я боюся щось не то купити
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Майбутня мама 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2018 - 16:11

Дівчата привіт,я також вступила до протоколу.Сьгодні вже 4-й день стимуляції,колю гонал- 250.Можливо хтось також в протоколі,як ваші справи що призначали?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айлін 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2018 - 16:37

Перегляд повідомленняФіломена (11 September 2018 - 10:02) писав:

Айлін, тримайся, дуже шкода.
Може краще змінити клініку? Тобі капали біовен?

Стосовно якості клітин -ти щось приймала -?інофолік?
Є одна дівчина якій пропонували донора ,але вона завагітніла сама.
На форумі є тема -де вона оптисала свою історію.

Будемо міняти клініку, я не розумію чому так, від чого це залежить, амг в мене хороший 3,86,тільки толку.. ( Пила ДНЕА, і коензим Q10, місяць перед протоколом. В мене у короткому протоколі в березні взяли 12 яйцеклітин більше як по довгому 10. Може ця сильна стимуляція теж якось впливає на їх якість, по короткому протоколі все таки не було такої нагрузки на організм. Я у відчаї це так важко. А біовен не капала, його п'ять днів перед підсадкою капають, і взагалі почала сумніватися в його дії, хіба шкоді. Дуже вже часто його почали пропонувати в Альтернативі. Хоча запропонували купити, так як ціна на нього зросте.

Перегляд повідомленняJulia3007 (11 September 2018 - 14:40) писав:

Дівчата, привіт. Скажіть,хто капав біовен, де ви його купляли, в Альтернативі, чи в аптеці. Бо в Альтернативі коштує 3900 грн (50мл), а мені сказали на нього ціну практично в 2 рази дешевшу, але я боюся щось не то купити

Купляла у них в квітні 9900грн за 150мл, так як за свої ліки вони відповідають, а за ті що ви купите ні( Побоялася купувати в іншій аптеці.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2018 - 18:09

Два дні дзвоню і прошу асистенток скинути протокол культивування ембріонів, вони обіцяють що скинуть і не скидають. Що це за відношення таке...(
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 September 2018 - 19:19

Айлін, -оце так відношення?! за гроших і не малі як ти заплптила .Це образливо адже хочеться нормального відношення . А що таке культивування ембріонів ?
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2018 - 19:46

Перегляд повідомленняФіломена (12 September 2018 - 19:19) писав:

Айлін, -оце так відношення?! за гроших і не малі як ти заплптила .Це образливо адже хочеться нормального відношення . А що таке культивування ембріонів ?

Так, і це вже не вперше, завжди закривала на це очі, зараз для мене це дуже важливо,але їм того не поясниш. В протоколі показано як розвиваються ембріони до стадії бласти цих 5-6 діб після пункції , у мене їх було троє до третьї доби, і перестали ділися. Хочу щоб всі мої аналізи і документи, були в мене.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2018 - 21:31

У мене також було троє і також перестали ділитися до 5доби.А ти думаєш якщо щось по їх вині, то вони тобі так все і напишуть?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2018 - 21:43

Перегляд повідомленняKamill (12 September 2018 - 21:31) писав:

У мене також було троє і також перестали ділитися до 5доби.А ти думаєш якщо щось по їх вині, то вони тобі так все і напишуть?

Я їх не винню, бо немає сенсу. Просто хочу розібратися для себе в причині, і думати що робити дальше, для цього я хочу всі свої аналізи, щоб мати з цим іти в іншу клініку, з сильнішою ембріологією, бо про донорську яйцеклітину ще рано мені думати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irynka Oleksandrova 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 September 2018 - 12:09

Перегляд повідомленняІда (03 September 2018 - 09:36) писав:

Дівчатка привіт, як ваші справи? Хто на якій стадії зараз ? В мене зараз 5 день стимуляції. Колю гонал 250 дозування, менопур 150 дозування і п*ю клостилблегід і аспірин кардіо. Дозування не маленьке, напевне тому вже третій день болить голова і відчуваю ніби живіт надутий, а цю ніч взагалі спати не могла, безсооня мучило і в туалет по маленькому разів 10 ходила. При моїй першій спробі ЕКО такого не було. Препарати брала в клініці лише Гонал і Менопур на стимуляцю лише до 8 дня витратила вже 30 тис. лише на ліки. Думаю на наступні дні до пункції ще десь 15тис. точно піде якщо не більше. На саму пункцію сказали взяти 26,5 тис. А підсадку плануємо на жовтень, сподіваюся хоч в 100 тис. вкладуся :(

Як Ваші справи, скільки дозріло/запліднилося яйцеклітин? Який у Вас був АМГ та кількість антральних фолікулів?

Перегляд повідомленняМайбутня мама (11 September 2018 - 16:11) писав:

Дівчата привіт,я також вступила до протоколу.Сьгодні вже 4-й день стимуляції,колю гонал- 250.Можливо хтось також в протоколі,як ваші справи що призначали?

Як справи у Вас? Скільки яйцеклітин дозріло/запліднилося? Який у Вас був АМГ та кількість антральних фолікулів?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2018 - 12:46

Перегляд повідомленняNatasha40 (03 September 2018 - 14:46) писав:

Дівчата,в минулому році теж мала дві стимуляції підряд,в першій було 5 фолікулів,в другій 12.

Яка у Вас була схема протоколу в першому і другому випадку, коли вдалося завагітніти?

Перегляд повідомленняMamylia (17 August 2018 - 06:06) писав:

гонал мені не підходить в двох протоколах по 3 яйцеклітини.З них до 5 дня доживала лише одна.А на прегнілі забрали 10 яйцеклітини,до 5 дня дожили 6 (був свіжий +2 кріо).Але нажаль нічого не вийшло .Роблячи висновки ,на все Воля Божа .Нам залишається молитися , вірити і надіятись .

пурегон вам підійшов більше?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamylia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2018 - 15:07

Перегляд повідомленняIrynka Oleksandrova (20 September 2018 - 12:46) писав:

Яка у Вас була схема протоколу в першому і другому випадку, коли вдалося завагітніти?

пурегон вам підійшов більше?

Привіт .Мене все-таки стимулювали гоналом 150+менопур 150,на 6 день стимуляції гонал був 225+менопур 150.Бо в них інших препаратів не має(((Але взяли 8 клітин ,хоча на 6 день стимуляції по УЗД було видно лише 4 .Мене Л.О. навіть хотіла зняти з протоколу .Я настоювала продовжувати ,і не помилилась .Надіялась і молилась ,щоб більше на пункції взяли .Сама лікарка була здивована такою кількістю .
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2018 - 15:22

Перегляд повідомленняMamylia (20 September 2018 - 15:07) писав:

Привіт .Мене все-таки стимулювали гоналом 150+менопур 150,на 6 день стимуляції гонал був 225+менопур 150.Бо в них інших препаратів не має(((Але взяли 8 клітин ,хоча на 6 день стимуляції по УЗД було видно лише 4 .Мене Л.О. навіть хотіла зняти з протоколу .Я настоювала продовжувати ,і не помилилась .Надіялась і молилась ,щоб більше на пункції взяли .Сама лікарка була здивована такою кількістю .

Бажаю щоб ця історія закінчилася вагітністю!) Ви писали, що вам колись використовували прегніл, то опечатка,пурегон,чи справді прегнілом стимулювали?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamylia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2018 - 15:45

Перегляд повідомленняIrynka Oleksandrova (20 September 2018 - 15:22) писав:

Бажаю щоб ця історія закінчилася вагітністю!) Ви писали, що вам колись використовували прегніл, то опечатка,пурегон,чи справді прегнілом стимулювали?

Стимулюють пурегоном .Прегніл то тригер овуляції,його колять за 36 годин до пункції .Він для зрілості клітин .

P.S.так,то помилково написала .
P.S.S дякую за побажання .Дуже на позитивний результат надіюсь .

Повідомлення відредаговано Mamylia: 20 September 2018 - 15:49

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лана_Лана 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2018 - 09:18

Молитва, чтоб забеременеть (читается четко три раза, один раз в жизни, потом обязательно написать ее где-то, чтоб другие могли воспользоваться).
«Святой Дух, решающий все проблемы, проливающий свет на все дороги, что бы я смог прийти к своей цели. Ты, дающий мне Божественный дар прощения и забвения всякого зла. Содеянного против меня, во всех бурях жизни пребывающей со мной. В этой краткой молитве я хочу возблагодарить Тебя за все и еще раз доказать, что я никогда и ни за что не расстанусь с Тобой, несмотря ни на какие иллюзорности материи. Я хочу пребывать с Тобой в твоей вечной славе. Благодарю Тебя за все твои благодеяния ко мне и моим ближним. Прошу тебя даруй шанс стать родителями здорового малыша»
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 42 Сторінок +
  • « Перша
  • 40
  • 41
  • 42
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн