Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Респіраторно-афективні приступи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Респіраторно-афективні приступи дитина починає плакати і тут же заходиться Оцінка: -----

Користувач поза мережею   юля1819 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 30 June 2014 - 22:21

а в мене зайшлась моя дитинка в 1 місяць незнаю чому! ми даваи фенолбарбітал 10 днів а потім пожаліла її і не давала! пройшло з місяці і знов! шо робити допоможіть

• Back To Top

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 2

Відправлено 30 June 2014 - 23:45

юля1819, підіть до Куксенка (невролога дитячого), якшо Ви у Львові
старайтесь в той момент, як бачите, шо хоче зайтися, дмухнути на неї сильно в лице, мій зразу перетрясався і не заходився
нам то помогло
а ще -- давайте вітамін Д
і мені груди допомагали, я зразу їх сунула
ще мала напоготові пляшку-спрей з холодною водою, якою ми в лице пшикали в той момент...

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myzuka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 July 2014 - 00:10

І в мого синочка були такі приступи в віці від 1 до 2 років, потім переріс.
Мені допомагало стряснути його і дмухнути сильно, ми навіть не зверталися до лікарів, а таке ставалося коли сильно плакав, тому я недавала йому плакати, старалася відразу заспокоювати.
Жаль, що я незнала що таке може бути від нестачі кальцію, а в нас тоді був період росту зубів, щей погано їв ( але дякувати Богу, скоро буде 5 років і все добре.

My Signature
Спойлер

Є бажання - будуть можливості.
Будуть дії - з'явиться результат!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 01 July 2014 - 09:11

і ще перевертають, за ноги тримають і по дупці дають
але я шось не наважувалася

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2014 - 10:39

В нас все пройшло вже давно, певно була нестача кальцію.

My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexa0713 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2016 - 15:19

Дівчата розкажіть будь ласка, як ваші дітки зараз, чи переросли ці приступи? Бачу давно небуло активності на цю тему. Може ще хтось може поділитися своїм досвідом. В нас ці приступи з місяця, спочатку почав червоніти під час плачу, потім не робить довго вдох на видохі під час крику, різко без ніякої причини, а через деякий час через декілька секунд після вдоху були судоми, як нам сказали лікарі.він різко напружувався збільшувались зрачки і зупиняв дихання на секунд 10.Зрозуміти мій стан зможе тільки мама яка це пережила, вже здається всі сльози виплакала. Після першого приступу робили обстеження.УЗД голови, серця і всіх органів.Абсолютно здорова дитина, через дві неділі було вже декілька приступів підряд по швидкій забрали в реанімацію також нічого невиявили, і перевели в грудне відділення, знову провели все обстеження і ЕГГ і МРТ під загальним наркозом, Егг в нормі а мрт показало незначні зміни мозку внаслідок гіпоксіі ймовірно під час вагітності. Приймали Магне б6, та кальціум д3 місяць, і все було нормально, але в 3 місяці знов почав черврніти під час плачу і вчора знову два рази незробив вдох під час цього, навіть на декілька секунд як обмяк після цього. Невропатолог сказала добавити сиром Пантогам,ноолептик по типу пантокальцима. А інший лікар порадив проконсультуватися в невропатолога в Києві, мовляв кожний напад може впливати на розвиток, але ми слава Богу нормально розвиваємось для свого віку.Ми народились доношені роди нормально пройшли. Вже незнаю в чому шукати причину. Може ще хтось мав такий досвід? Вчора спробувала подути на нього, злякався і далі продовжив плакати.

• Back To Top

Користувач поза мережею   kusja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2016 - 16:09

в мого синочка теж таке було,приблизно з 8 місяців і десь у віці рік,півтора ми переросли цю каку.До лікарів незверталась(незнала,що то якось молжна лікувати).В нашого татка теж таке було,тож я подумала,що то передалось генетично.Під час приступу брала на руки і теж сильно дмухала повітрям прямо до ротика.Тепер думаю,що то все наслідки складних родів,хоча точно сказати неможу.Можливо справді вам потрібно на консультацію до хорошого невролога.Тут хтось писав про Куксенка(були в нього з донечкою,після тяжких родів),наче нормальний спеціаліст.Бажаю вам терпіння і як найшвидше перерости ту каку.

My Signature
[hide]Зображення[/hide]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexa0713 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2016 - 16:26

Дякую Вам, дуже буду надіятись що і ми це перостем, а на консультацію поїдемо обовязково після свят.

Скажіть а в вас після приступу небуло легкої розгубленості в дитини, як обмякання?

• Back To Top

Користувач поза мережею   kusja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2016 - 20:56

в нас таке було коли втрачав свідомість (переставав дихати на якийсь час двічі).Я тоді незнала,що з тим робити і куди бігти.Потім старались недопускати до такого

My Signature
[hide]Зображення[/hide]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   парижанка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 August 2017 - 15:42

Мої малечі 1,6 і також маємо такі напади, починає плакати заходитися, синіє, потім відходить і йде бавитися, але за ці пару секунд можна вмерти. Допомахає дихнути в ротик. Але бачу ці напади стають частішими, то щось захоче не дозволю, то трошки впаде навіть не вдариться, зразу крик і плач і відключається. Не знаю що робити, педіатр каже переросте, казала подавати магне В6. Бачу що ми не одні такі, це дуже страшно.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Молья 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2021 - 16:36

У нас теж така проблема. Діагноз АРС. Почалось все у 8 місяців. Зараз 1,9. Все гірше і гірше. Буває по 2_3приступи вдень

У нас така проблема з 8 місяців і вже рік і 9. Все гірше стає. Заходиться по 2_3рази вдень буває. Були у навролога декілька разів результату 0. Пили мікстуру кальцій магне в6, циннаризин карбамазепін. Толку 0

• Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина

07natali  Люблю свою роботу

07 Dec 2020 15:24

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

02 Dec 2020 14:23

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 23 April 21 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн