Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи правильнодля жінки щоб вона себе на 100% віддавала сім'ї? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи правильнодля жінки щоб вона себе на 100% віддавала сім'ї? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 December 2008 - 14:23

Як ви думаєте ? Я думаю, що це неправильно, тому що так жінка втрачає себе як особистість.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ролька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 December 2008 - 14:53

Я теж вважаю, що не правильно, і добре, коли чоловік це розуміє і підтримує. Але поєднувати сім"ю, догляд за дитиною, роботу, догляд за собою, ой, як не легко, коли нема допомоги в сім"ї, можна "зашитися" в прямому значенні цього слова. Та. може, саме це і входить в поняття "справжня жінка" - все вміти і могти. Та я помітила, що чим більше ти на себе береш обов"язків і гарно з ними справляєшся, тим менше тобі пропонують якусь допомогу, навіть саму елеменетарну, люди привикають до хорошого і так, ніби і повинно бути. Але ні - НЕ ПОВИННО.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   PodSolnuwka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 December 2008 - 14:53

Жінці не слід стовідсотково присвячувати себе сім"ї-така моя думка.
МАє бути час на власний розвиток і розумовий, і духовний, час побути наодинці зі своїм "Я" і це не егоїзм, бо жінка -це не лише мама та/або дружина...
Правильно і подрібно мати свої власні інтереси.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
А ще жінки схильні до самопожертви і можуть запросто "зашитися" в домашніх справах.
Ось наприклад, який чоловік прийшовши з роботи о 22 став би пекти млинці чи ще щось? ... Жоден. Вечеряв би собі яешнею і снідав би так же.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мerri 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:04

як на мою думку..то жінка...не повинна 100% віддавати себе сім*ї.
Жінка - не рабиня. :praising:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:13

Самі ми в цьому винні. Наберемо на себе купу обов"язків, а тоді плачемо, що не справляємося. Чи я не права?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:14

А я думаю, що для жінки правильно самій вирішувати наскільки вона хоче віддавати себе сім"ї. Ловить вона кайф від того, що на 100% віддіється сімейним справам - на здоров"я їй. А якщо вона не задоволена, якщо хоче чогось іншого - хай шукає себе, самовдосконалюється, хай робить те, що хоче. Бо як казала моя бабуся: "жінка - теж людина!" :)
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:14

Дівчата, Rolka i PodSolnuwka а ви такі подібні :), я про ваші аватари.
Коли я таке говорю на мене деякі мої знайомі дивляться такими очима ніби я зробила страшний гріх. А моя свекруха постійно мені повторює, що жінка себе знайде в сім'ї. НЕ може себе виключно в сім'ї знайти жінка, яка має ще інші професійні інтереси. Та й заради блага самої сім'ї і дітей жінка не повинна приносити себе в жертву. Бо потім коли діти виростуть, вона стане дітям більше заважати ніж допомагати.
І не треба на себе повністю брати всі домашні обов'язки, це теж неправильно.
Одна моя знайома робила так. Ніякого пива чоловікові після роботи, після роботи він має йти додому, бо вона втомилася з дітьми за цілий день. От він приходив додому, вона його годувала дітей йому в зуби і гуляти, бажано подальше від дому. Десь в центр поїхати, в кіно піти, щось показати дітям. І цих три години були повністю для неї. Або якщо не гуляти, то він залишався з дітьми вдома, а вона або до коліжанки йшла або в магазин або в перукарню, або просто сиділа вдома і щось робила для себе. Я повністю її підтримую. Досить того, що вона вже мала вищу освіту, то зробила собі ще другу вищу і будучи з малою в декреті захистила дисертацію. Але там з чоловіком дисципліна. Всі обов1язки по догляду за дітьми повністб діляться.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:17

А жінка по-іншому мислить: дарма, що втомилась, треба ж чогось смачненького приготувати або негоже чоловіка/дітей нашвидкоруч приготовленим годувати!
З приводу цього дійшла висновку, що головне не заморочуватись із тим щоб усе бездоганно по хаті зробити, а настрій з яким це робиш, з яким зустрічаєш, бо не смакуватимуть ті пироги-борші, коли жінка розлючена чі ображена
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ролька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 December 2008 - 15:18

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (17.12.2008, 15:13) писав:

Самі ми в цьому винні. Наберемо на себе купу обов"язків, а тоді плачемо, що не справляємося. Чи я не права?

Це точно. І саме головне, здається, що ніхто, крім тебе, всього цього не зробить. Не знаю, чи це характер такий, чи виховання?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:27

Цитата

Дівчата, Rolka i PodSolnuwka а ви такі подібні , я про ваші аватари

І справді!!!!
Котяра, Ваша свекруха неправа, а щоб такого не казала, майте мудрість не обговорювати із нею таке. Звісно для її сина добре, коли і вдома наготовлено. і сорочки випрані , коли жінка його пестить і доглядає, і щоб він з роботи приходив-відпочивав. Тут її зрозуміти можна.
А Ваша знайома правильно чинить: як вона цілий день із дітьми і господарство на ній, то нестрашно і абсолютно справедливо, що чоловік її зміняє на 2-3 год.
Висновок такий: НЕ треба жаліти чоловіків! У жінок є така слабкість.Просто подумайте, хіба ж ви менше за день робите?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
ВІрно зауважила мамаПашіЖені, що жінки самі набирають на себе купу обов"язків. А потім не справляються?
Хіба ж чоловіки загадують нам пишну вечерю, коли ми реально стомлені чи нам зле?Самі так робимо, а потім ображаємось.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:42

Перегляд повідомленняPodSolnuwka (17.12.2008, 14:27) писав:

І справді!!!!
Котяра, Ваша свекруха неправа, а щоб такого не казала, майте мудрість не обговорювати із нею таке. Звісно для її сина добре, коли і вдома наготовлено. і сорочки випрані , коли жінка його пестить і доглядає, і щоб він з роботи приходив-відпочивав. Тут її зрозуміти можна.
А Ваша знайома правильно чинить: як вона цілий день із дітьми і господарство на ній, то нестрашно і абсолютно справедливо, що чоловік її зміняє на 2-3 год.
Висновок такий: НЕ треба жаліти чоловіків! У жінок є така слабкість.Просто подумайте, хіба ж ви менше за день робите?
Користувач подумав і додав через 4 хв.:
ВІрно зауважила мамаПашіЖені, що жінки самі набирають на себе купу обов"язків. А потім не справляються?
Хіба ж чоловіки загадують нам пишну вечерю, коли ми реально стомлені чи нам зле?Самі так робимо, а потім ображаємось.

Дякувати Богу мій чоловік мене повністю розумію і підтримує, за що я йому дуже вдячна. Деякі форумчанки в інших темах писали, що чоловіки можуть претензії виставляти за непомиту посуду чи за сорочки і т.д. Мій взагалі цього навіть не помічає і не вимагає від мене невідомо яких марципанів на вечерю. Зварила добре, не зварила друге добре, головне, щоб було з чого канапку зробити. Єдине, що він сам собі взяти не хоче, хіба аж дуже голодний.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:52

Мабудь це залежить від того на скільки сильно себе кохае жінка, і чим більше вона себе кохае, тим меньш вона звертае на всі ті побутові проблеми (вона не буде 10раз тарти ту плиту, чи тягати кожного місяця вибивати коври чи ще щось подібне)Вона не те що погана дружина, чи мати. Вона теж годуе дітей і чоловіка, приберае, і. т. д тільки в неї немае того фанатизму що до, того що скажуть сусіди коли побачать не вимиту тарілку. Головне що в її сім*ї всі задоволені в тому числі і вона бо в неї вистачае на все часу.
Тож треба себе кохати і цінувати!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilysik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:57

Перегляд повідомленняирис (17.12.2008, 15:52) писав:

Мабудь це залежить від того на скільки сильно себе кохае жінка, і чим більше вона себе кохае, тим меньш вона звертае на всі ті побутові проблеми (вона не буде 10раз тарти ту плиту, чи тягати кожного місяця вибивати коври чи ще щось подібне)Вона не те що погана дружина, чи мати. Вона теж годуе дітей і чоловіка, приберае, і. т. д тільки в неї немае того фанатизму що до, того що скажуть сусіди коли побачать не вимиту тарілку. Головне що в її сім*ї всі задоволені в тому числі і вона бо в неї вистачае на все часу.

Згідна на всі 100%! :36_1_11:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 15:58

Котяра, добре що чоловік Вас підтримує. Не оброворюйте зі свекрухою такого, у цьому питанні вона вам не союзник.
Моя, наприклад, щиро здивувалась, що я компотів не варю! Чому? Я мала не сіла. Живемо на засадах 50/50, обоє працюємо до пізна- раніше півдесятої додому не приходимо плюс по відрядженнях мотаюсь, готувати свіженьке (звісно не кулінарні шедеври, але ж не бутерброди) вистачає сили, а от компоти варити-ні! Звісно, виправдовуватись я нестала, видно вона сама зрозуміла... і все ж обідно, що коханий неі разу не похвалився їй борщиком, запеченою качкою чи пирогами.... :36_1_11:

Користувач подумав і додав через 3хв.:

Цитата

ирис, влучно сказано!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 17 December 2008 - 16:09

жінки різні бувають... з різнимижиттєвими орієнтирами, цілями і світоглядом.
що не прийнятно для однієї може виявитися життям іншої.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 16:22

А я і не обговорюю. Я просто слухаю монолог і тільки час від часу вставляю "Ви на сто процентів праві" а далі роблю собі як вважаю за потрібне. Ми живемо окремо, візити нечасті, так що пережити можна. Навіщо комусь щось доказувати і конфліктувати.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 16:23

Перегляд повідомленнягра з вогнем (17.12.2008, 17:09) писав:

жінки різні бувають... з різнимижиттєвими орієнтирами, цілями і світоглядом.
що не прийнятно для однієї може виявитися життям іншої.

Абсолютно згідна! Маю коліжанку, яка вже 11 років у "хронічному декреті", бо виховує 3 діток і ....абсолютно щаслива!Ще одна знайома має єдину вже майже 16- річну доньку, якою і досі займається постійно.і за ці 16 років ні разу не пошкодувала своєю роллю"домогосподині"- раніше водила доньку на різноманітні гуртки, тепер переймається вже доньчиними інтересами і в 12 ночі їздить на авто забирати з дискотек та розвозити її друзів по домівках.і всі доньчині друзі в захоплені від її мами.
Я,особисто, не змогла повністю "розчинитися" у сім ї.Через 4 роки я зрозуміла, що потребую ще роботи.Наразі від цього уся сім я лише виграла.Пишаюся тими жінками, які повністю змогли себе присвятити сім ї.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 16:35

О й бачу, що наболіло Вам дівчата, ой як наболіло!!!

Я відповім на Ваше запитання: Я вважаю правильним, щоб жінка віддавала себе сім'ї на 100%. Доречі, ця фраза стосується чоловіка в одинаковій мірі. Ця фраза стосується не лише жінки (чоловіка) в сім'ї, а також на роботі, на відпочинку і так далі.
Мені здається, що всі попередні коментарі трошки відійшли від самої теми, бо вони говорять перш за все про те, що жінка має робити все сама і так далі. Але скажіть мені: Де є чоловік? Якщо домалювати чоловіка до загальної картини, то все стає на своє місце. Сім'я - це не лише одна мама і діти. І обов'язки (так само як і відпочинок) не повинні бути поділеними на: це твоє, а це моє, а це наше. Якщо є взаєморозуміння і взаємопоміч з обох сторін в одинаковій мірі, то саме питання абсолютно втрачає свою актуальність. З вище вказаних дописів я бачу лише те, що жінка робить усю сімейну роботу, а чоловік - взагалі нічого. Якщо це дійсно в вас таке є, то це проблема, яку треба вирішувати, але аж ніяк не за допомогою зменшення відсотків своєм віддачі сім'ї.
Уявіть собі ситуацію, коли Ви варите борщ, але зупиняєтеся на 80% готовності, або миєте посуд і залишаєте 30% не помитої, або годуєте сина (дочку) і залишаєте їх напів голодними. або любити сина лише 90%, а дочку - на 70% (а чоловіка - на 20% і так далі.. Прикладів можна знайти море, але якщо робота не зроблена на 100%% то вона не зроблена. Я особисто не хочу, щоб моя жінка не доварила борщ який почала, але так само я не хочу, щоб вона де домалювала нігті чи намалювала лише на одній руці, чи підмалювала лише одне око, або взагалі не намалювалася, чи....
Питання стоїть чи віддавати себе на 100% сім'ї, а не чи повинна жінка робити 100% усіх сімейних обов'язків (адже вище було написано, що жінки беруть на себе забагато обов'язків). Щодо першого питання, то читайте мою відповідь на самому початку мого допису. Щодо другого (тобто суті, яка саме тут обговорюється) - то залучайте чоловіка, шукайте взаєморозуміння, повагу і любов.
Ще одне до теми про 100% віддачі. Є така одна хороша книжка (перепрошую за анг мову, бо не знаю чи є переклад): The Power of Full Engagement: Managing Energy, Not Time, is the Key to High Performance and Personal Renewal - автор: Jim Loehr і Tony Schwartz. Там дуже гарно оповідається саме про 100% віддавання себе усьому з чим повязане наше життя: сім'я, робота, дім, розваги, відпочинок, любов і так далі. Як тільки людина починає втрачати 100% віддачу, то вона втрачає і результат, свій інтерес і задоволення від своїх дій. Якщо ж все ж таки ми хочемо отримати задоволення від своєї кар'єри, сім'ї, дітей, розваг і так далі - то слід віддвати себе повністю на всі 100%. Якщо ж, скажімо, сім'я (чи кар'єра)не є приорітетом, то можна і збавити обороти.
Якщо є взаєморозуміння і щира повага в сім'ї, то буде і час на СЕБЕ, на каву, на відпочинок і звичайно на сім'ю теж!

Шануймося, бо ми того варті!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 16:56

На мою думку це все індивідуально.Одним подобається у халаті і домашніх капцях проводити дні , інші не можуть уявити себе без роботи ,без активного руху щодня.У мене 50 \50 інколи не хочеться і носа за двері показувати,а буває хочу кудись йти щось робити.І ще одне з особистих спостережень:деякі чоловіки залишають гарних господарок і йдуть до таких,яких і жінкою язик не повертається назвати або чоловік -живе з жінкою, яка йому разів 5 роги наставила а ніколи про неї не скаже поганого слова...
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2008 - 17:01

Parybok
та все ви добре кажете, ми говоримо про одне і те саме, тільки по-різному рахуємо. Просто ви берете за 100 % кожну окрему діяльність для кожного окремого партнера а я за 100 % взяла все, тобто всі види діяльності для жінки.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →