Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Депресія...як подолати? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Депресія...як подолати? Шляхи, методи і засоби боротьби. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 April 2010 - 14:48

Наталіша,!!! Той, хто шукає--обов'язково знайде!!! Міру віри дає Сам Бог, коли ми проходимо до Нього зі щирим сердцем.

Нехай Божий Мир, який понад усяке розуміння, збереже Ваше серце. В ім'я Ісуса!!! Будьте благословенні!
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксаночка 82 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2010 - 19:39

я постійно боюсь,що дітям щось станеться.якійсь панічний страх.вже стараюсь не думати про то,але іноді аж моторошно стає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xmarynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2010 - 14:55

Дівчата, скажіть чи ви приймаєте якісь заспокійливі в періоди важких дипресій і страхів?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matusyk Orestyka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 May 2010 - 15:23

Перегляд повідомленняоксаночка 82 (8.5.2010, 20:39) писав:

я постійно боюсь,що дітям щось станеться.якійсь панічний страх.вже стараюсь не думати про то,але іноді аж моторошно стає.

Аналогічно. Боюсь коли не бачу малого, тобто залишаю на короткий час і йду на кухню, або коли хтось інший з ним. А як міцно засинаю, то деколи зриваюсь в паніці. Коли хтось з родини бере на руки і несе кудись. Коротше панікую завжди, коли ситуація не під моїм контролем. Менш-більш довіряю чоловіку і вже навіть разів 2 відпускала погуляти самих. Думала, з часом пройде, але поки без змін. А коли була вагітна, то вбила собі в голову, що не витримаю пологів і ще чоловіка лякала. За нього теж дуже боюсь і за всіх своїх рідних. Колись пила новопасит і валер*янку, а зараз рятуюсь позитивними емоціями ну і звичайно молитвою.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2010 - 14:25

Перегляд повідомленняоксаночка 82 (8.5.2010, 19:39) писав:

Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. (Івана 4:18)

Потрібно просити Бога, щоб прийшло звільнення від такого страху, бо це мука. Я вас розумію, бо в мене семеро діток, і не завжди все гладенько... Але вчуся довіряти Богові у всіх ситіуціях, навіть коли приходить страх- вибір за нами: почати варитися в ньому чи стати на Слово Боже, де написано, що Бог--наша твердиня і охорона."Не буду боятися, бо Бог є зі мною"!!!

А Ви вірите, що з Вами є Бог? :girl_angel:
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Інес 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2010 - 12:25

Мене переслідує страх вже років 3. Страх, який породжує порожнечу в серці. Я дуже сильно боюся народжувати. Можливо тому і не можемо завагітніти, хоча лікарі кажуть, що причина в чоловікові. Ми рішилися на ICSI пройти треба не мало. Мені дуже хочеться дитинку, але я і боюся. Мій страх настільки великий, що просинаюся в ночі зі слізьми... Зараз ще переживаю і боюся того, що може при ICSI бути позаматкова вагітність. Як все пройде? Чи приживеться в мене дитинка?
Мій страх дуже сильний, ще можливо того, що напевне в 15 десь приблизно років вперше народжувала наша невістка. Вона про все розказала мені в подробицях. Можливо цього не треба було робити. З того часу деякі її слова в мене просто зарубцювалися в мене вголові. Ще в мене дуже болюча менструація - до втрати свідомості, чомусь я дуже чутлива до болю. Це теж мені не додає впевненості.
Я кожен день молюся і прошу у Бога дати сили пересилити себе. Я знаю, що за нашу сімю моляться наші родичі, за що я їм дуже вдячна. Мені і чоловікові дуже хочеться дитинку. Я собі постійно уявляю наших діток, але... Хоча інколи бажання мати дитинку настільки велике, що він той страх десь дівається.
Вибачте за таке откровення, про це я розказую вперше. Знаю, що не в усіх знайду розуміння....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2010 - 22:27

Перегляд повідомленняІнес (7.7.2010, 13:25) писав:

Мене переслідує страх вже років 3. Страх, який породжує порожнечу в серці. Я дуже сильно боюся народжувати. Можливо тому і не можемо завагітніти, хоча лікарі кажуть, що причина в чоловікові. Ми рішилися на ICSI пройти треба не мало. Мені дуже хочеться дитинку, але я і боюся. Мій страх настільки великий, що просинаюся в ночі зі слізьми... Зараз ще переживаю і боюся того, що може при ICSI бути позаматкова вагітність. Як все пройде? Чи приживеться в мене дитинка?
Мій страх дуже сильний, ще можливо того, що напевне в 15 десь приблизно років вперше народжувала наша невістка. Вона про все розказала мені в подробицях. Можливо цього не треба було робити. З того часу деякі її слова в мене просто зарубцювалися в мене вголові. Ще в мене дуже болюча менструація - до втрати свідомості, чомусь я дуже чутлива до болю. Це теж мені не додає впевненості.
Я кожен день молюся і прошу у Бога дати сили пересилити себе. Я знаю, що за нашу сімю моляться наші родичі, за що я їм дуже вдячна. Мені і чоловікові дуже хочеться дитинку. Я собі постійно уявляю наших діток, але... Хоча інколи бажання мати дитинку настільки велике, що він той страх десь дівається.
Вибачте за таке откровення, про це я розказую вперше. Знаю, що не в усіх знайду розуміння....

Повірте мені Інес ,як тільки ви дізнаєтесь ,що чекаєте дитинку, весь страх пропаде, і задля цієї дитинки відчуєте себе сильною . Я колись втрачала свідомість при уколах ,чи здачі крові на аналіз, а під час вагітності ні разу мені не було зле,почуття відповідальності за інше житя сильніше за страх.Не думайте про те, як народжувала ваша родичка , бо в кожного всеодно по іншому.Моліться і вірте ,що все пройде добре,віра -це велика сила.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люлюка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2010 - 23:49

Депресія — один із найпоширеніших душевних розладів.
За даними ВООЗ, на неї страждають понад 110 млн. людей у світі.
В Україні, згідно з медичною статистикою, з діагнозом «депресія» живе 5% населення.

Як ефективно лікувати депресію, сьогодні не знає більшість обивателів. Однак, лікування перших ознак депресії хвилює не тільки їх. Результативна допомога при депресії залишається актуальним завданням не тільки лікарів психіатрів, але і психотерапевтів. Для успішного лікування депресії необхідно, щоб воно містило в собі біологічну терапію, психотерапію і систему соціальних заходів, спрямованих на поліпшення статусу хворого.

Сезона депресія...що це таке? Як запобігти?
Текст, що розкривається
Сезонні депресії - варіант повторюваних (рекурентних) депресій. До сезонних відносять депресії, що розвиваються в осінньо-зимовий час року з визначеною регулярністю - щорічно протягом не менш 3-х років.

Сезонні депресії можуть виявлятися тими ж симптомами, що і депресії, не зв'язані з визначеним часом року: зниженим настроєм з почуттям туги чи тривоги, зниженням інтересу до навколишнього світу, апатією, почуттям безрадісності, безнадійності. Нерідко ці симптоми більше виражені протягом першої половини дня, тоді як до вечора стан покращується.

Більш специфічними для сезонних депресій вважаються інші симптоми. Пацієнти, що страждають сезонними депресіями, поряд зі зниженим настроєм, відчуттям тривоги і зниженням активності, відчувають сонливість протягом дня і підвищення апетиту. У період депресії вони споживають більше їжі, багатої вуглеводами, поправляються. Як правило, знижується загальний тонус, з'являється слабість, різноманітні неприємні відчуття в тілі.

Астенічна симптоматика сезонних депресій наступна: відчуття слабкості, млявості, розбитості, загального фізичного нездужання. З'являються різноманітні болі і неприємні відчуття в тілі, знижується розумова працездатність, погіршуються пам'ять, увага. Характерно, що виразність цих симптомів практично не залежать від зовнішнього навантаження і нерідко вони більше виражені в ранкові години після пробудження.

У розвитку сезонних депресій основна роль приділяється порушенням обміну серотоніну - біологічно активної речовини, що регулює настрій. Експериментальні дослідження показали, що узимку зміст серотоніну в мозку нижчий, ніж улітку. Важливим регулятором обміну серотоніну є мелатонін - активна речовина, вироблення якого залежить від кількості світла.

Більше за інших депресії піддаються люди, що займаються роботою, у якій мало психологічної віддачі, творчості, а багато механічної праці.

Додатковий мінус - якщо вона недостатньо оплачується. До таких занять можна віднести, наприклад, доглядальниць важкохворих людей, няньок, що доглядають за грудничками, офіціантів, кухарів. Усе це - донори психологічної енергії. А от найменше депресіям піддаються представники творчих професій - архітектори, інженери і вчені: вони завжди бачать результат своєї праці. Причому одне наукове відкриття, яким активно починають користатися люди, чи побудований будинок можуть бути для такої людини "антидепресантом" на добрий десяток років.

Почавшись восени, вона найчастіше триває всю зиму і зникає тільки з настанням весни, причому абсолютно спонтанно, раз - і немає. Однак у деяких випадках сезонна депресія може замаскуватися під іншу хворобу і навіть під нове захоплення і довго не проходити.

Щоб запобігти депресії слід дотриматись таких порад:

1. Додайте собі світла. Установіть в себе на робочому столі яскраву лампу (краще денного світла - спектр її світіння ближче до природного, ніж у звичайних лампочок зі спіраллю накалювання), світло під кутом повинне досягати ваших очей. Вмикайте її, коли починає сутеніти. Так мозок буде думати, що ще день і дасть сигнал організму виділяти гормони радості на нормальному рівні.

2. Обновіть інтер'єр. Змініть темні щільні штори, що гарні влітку, на більш світлі і легкі. Якщо у вас старі, що вже посіріли від часу шпалери, переклейте їх.

3. Сядьте на "серотонінову дієту". У деяких продуктах є речовини, що підвищують рівень серотоніну. Це фініки (щоб відчути ефект, потрібно з'їсти близько 15 шт.), інжир (20 шт.) і банани (2-3 шт.). Їжте їх тоді, протягом дня. Комбінуйте їхній прийом до протягом тижня, наприклад, сьогодні банан, завтра - фініки і т.д..

4. Слухайте музику. Під час депресії психотерапевти рекомендують слухати класику. Почуття дратівливості знімає "Місячна соната" Бетховена, непевність зменшують вальси Штрауса, а задоволеність життям підвищує "Аве Марія" Шуберта.

Сезонний афективний розлад може розвитися в будь-якому віці, але найбільш часте захворювання розвивається між 18 і 30 роками. Симптоми сезонної депресії зникають навесні раптово протягом 3-4 чи тижнів поступово протягом весни і літа в залежності від інтенсивності сонячного світла на конкретній території.

Іноді ми відчуваємо себе пригніченими, сумними, і, як правило, знаємо чому. Через деякий час проблеми ми вирішуємо, і гарний настрій до нас повертається. Але депресія - це не просто поганий настрій. Коли у Вас депресія Ви знаходитесь повністю у владі Ваших почуттів та емоцій. Встановлено, що жінки схильні до депресії в два рази більше, ніж чоловіки. До ознак депресії відносяться знижений апетит, порушення сну, незадоволення щоденними справами, виникнення почуття провини, неможливість зосередитися на чому-небудь, занижена самооцінка.

Як же подолати депресію?
Є засоби, як для швидкого полегшення, так і довгострокові.
Для швидкого результату.
Домашні засоби подолання депресії.

Текст, що розкривається
1. Кожен день плануйте собі заняття, яке приносить Вам задоволення. Це може бути прогулянка на свіжому повітрі, читання улюбленої книги або журналу, прийняття розслаблюючих ванн і т. Д. Надавайте великого значення своєму настрою. У нашому житті занадто багато «я повинен», тому дозволяйте собі відпочивати.

2. Не пийте багато кави. Досить буде однієї або двох чашок на день. Кофеїн піднімає настрій і додає бадьорості тільки тимчасово.

3. Споживайте достатню кількість кальцію. Пийте вітаміни. Вміст кальцію в них має бути приблизно 1200 мг на добу. Найкращі джерела кальцію - це сир і молоко. Дослідження показують, що жінки, які відчувають передменструальн у депресію, можуть відчути себе набагато краще і помітно послабити симптоми передменструальн ого синдрому.

4. Частіше бувайте на сонці. Перебування на сонці призводить до виділення мелатоніну, який регулює цикли сну і пробудження.

5. Як альтернативу спробуйте траву звіробій. Він може взаємодіяти з іншими лікарськими препаратами, навіть з деякими антидепресантами .

Довгострокові рішення.
Домашні засоби подолання депресії.

Текст, що розкривається
1. Підтримуйте зв'язок зі своїми друзями. Це може бути найкращими ліками від депресії. Діліться своїми проблемами з сім'єю. Інші теж відчувають такі ж почуття, які відчуваєте Ви. Саме тому їх розуміння і емоційна підтримка допоможуть Вам почувати себе краще.

2. Долайте негативні думки. Більше думайте про те, що Ви можете подолати ситуацію, що склалася, вирішити всі питання. Запевняйте себе в думках.

3. Підтримуйте свою духовність.

Медичні способи лікування депресії.

Зверніться до професіонала. Навряд чи сильна депресія пройде сама собою. Розпитайте Вашого лікаря про гормонозамінну терапію. Така терапія, як правило, проводиться протягом місяця або двох.

А також:
- Звертайте Вашу увагу на сон. Він повинен бути обов'язково восьмигодинним.

- Примусьте Ваше тіло рухатися. Ходьба, біг, фітнес, плавання. Фізична діяльність сприяє вивільненню ендорфінів - гормонів, які дають Вам відчуття радості, роблять Вас жвавими та енергійними. Фізичні вправи корисні і тому, що дають навантаження і на м'язи, що в свою чергу сприятливо відобразаться на Вашому сні.

- Заряджайтеся енергією від ефірних олій. Вдихаючи певні запахи, ви впливаєте на організм. Спробуйте запах ефірної олії жасмину або м'яти. Найпростіше використання таких мастил - накапати декілька крапель на хустку і протягом декількох хвилин вдихати аромат. Можна додати масла у ванну. Масла потрібно купувати тільки в аптеках!

Дотримуйтесь цих правил, і Ви забудете, що таке депресія та швико її позбудетеся. Відчувайте себе легко і невимушено, будьте щасливі, любіть і будьте любимі!

My Signature
Зображення

нехай весь світ зачекає поки Я його перевертаю!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martelita 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 November 2010 - 09:36

я в такі моменти балую себе чимось, або шопінгом або чимось солоденьким і життя стає яскравішим! :give_rose: :bye:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Janysik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 December 2010 - 13:53

щоб швидше позбутися депресії потрібно покопатися в собі,і зрозуміти причини страхів, переживань.А потім шукати шляхи вирішення. Кого в дитинстві заспокоювали солодким- може з'їсти цукерок, кому щось дарували-купували- може придбати якусь дрібничку, а ще можна погуляти наприроді, поплавати в басейні...
Взагалі, краще розбиратись в собі, коли тобі добре. Тоді думки лізуть в голову "правильні" :smile:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   христька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 00:23

Молитва це найкраще,але без довіри Господу толку не буде.
Якщо вже молитесь,то вдумайтесь в слова"нехай буде воля твоя"-вони означають що ви приймете любу ситуацію.А ніхто не застрахований від поганого.Господь допускає випробовування.
Страхи мають всі,просто треба уявити саме найгірше чого боїтесь ,прийміть це ніби воно вже стелось і більше до тої теми не вертатись.
кожен раз як на вас находить згадуйте що ви вже про це думали і прийняли,важко перші пару разів ,потім автоматично виходить.

але якщо це депресія то це зовсім інше -депресивна людина нічого вже не боїться бо їй все байдуже,
тоді без сторонньої допомоги,а інколи і спеціаліста не вийде справитись.Попросіть допомоги у того кому довіряєте.Ну і молитва,але з вірою ане просто до всіх кого знаєте зі святих,краще одна але щира до творця.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Луцька Цяця 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2010 - 12:59

КАК ГОВОРИЛ ДЕДУШКА ЛЕНИН:"ТРУДИТЬСЯ *ТРУДИТЬСЯ*ТРУДИТЬСЯ и поверьте ,мне никакие глупости в голову лесть не будут с ГОЛОВОЙ В РАБОТУ
My Signature
Зображеннялінієчки інших сайтів заборонені
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maliutka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2010 - 17:06

Перегляд повідомленняКошенятко (23.1.2010, 23:13) писав:

Привіт всім! Підкажіть як побороти страх щоб на душі було спокійно не лізли ніякі дурниці вголову.Може це погода так впливає чи магнітні бурі.

треба читати біблію і все буде добре
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gelena 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2010 - 17:10

Кинутися з головою у роботу і депресію як рукою зніме. А як казав Ленін "найкращий відпочинок - це зміна діяльності"

Повідомлення відредаговано Gelena: 24 December 2010 - 17:15

My Signature
Зображення
Якщо ви когось осуджуєте, у вас не залишається часу, щоб його любити. (Мати Тереза)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2010 - 18:16

Добре ще собі якесь хоббі знайти, таке що приносить задоволення, типу в'язання, вишивання, тощо...при такій роботі,яка ще й подобається душа відпочиває, а відповідно й організму легшає ;)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шафран 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2010 - 18:30

Треба змінити зачіску! :angel: Мені завжди допомагає.
А якщо серйозно, просто потрібно гнати від себе нудьгу і погані думки, і чимось себе зайняти - за роботою всякі дурниці в голову лізти не будуть.

Повідомлення відредаговано Yuli4ka: 24 December 2010 - 18:32

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira-bella 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2010 - 17:30

Така тривога і депресивні стани, (хоча ні, це все таки тривога і переживання) в мене з"явилися після народження дітей. До того я жила безтурботним життям. А зараз кожну хвилинку я переживаю, то за одного то за другого , то за чоловіка, одним словом, в моїй голові моя сім"я. А погані думки, депресіїї треба просто виганяти з голови, не думати, і не сидіти, втупившись в стелю, а шукати роботу, якесь заняття. Мені помагає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2010 - 23:07

Страхи і погані думки бували і бувають, але я стараюсь їх відганяти. В першу чергу – молитвою. Дуже допомагає мені молитва до Матері Божої Неустанної помочі. Дома ще й образ є на стіні. Буває плачу і молюсь, і так легко стає на душі. За це і дякую Господу Богові. Чого і всім бажаю – тільки радісних і світлих думок!!!. :dance2:
My Signature
Спойлер

[url="https://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali_vi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2011 - 11:34

У мене також часом трапляється депресія, то на роботі якісь проблеми, то вдома, якось завжди все сприймаю близько до серця. На одному форумі мені порадили почитати книжки Андрея Курпатова (це російський автор), справді допомагає! Тепер і я усім раджу його читати! Знаєте, пише дуже легко, щось типу Комаровського, але на іншу тему
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2011 - 22:51

Зображення Лимон може врятувати від депресії
Науково досліджені і доведені практично всі цілющі властивості лимона. Але стало відомо ще про одну оздоровлювальну дію цього представника родини цитрусових.

Виявилося, що цей світло-жовтий фрукт відмінно справляється з депресивними зовнішніми і внутрішніми чинниками, особливо серед представниць прекрасної статі, більшість з яких з найменшого приводу схильні впадати в паніку. Канадські вчені рекомендують брати з собою, виходячи з дому, воду з лимоном.

Приготувати таку воду дуже просто, потрібно взяти чисту фільтровану або кип`ячену воду, і додати в неї сік лимона. Вода з лимоном - відмінний натуральний засіб, що заспокоїть нерви. За будь-яких несподіваних і неприємних ситуаціях на роботі або в дорозі, ковток води з лимоном принесе задоволення і допоможе зберегти спокій, а значить, вбереже від необдуманих слів і вчинків.

Експертами з університету Онтаріо також було встановлено, що лимонна рідина втамовує голод, а в поєднанні з правильним харчуванням і заняттями з фітнесу допомагає скинути зайві кілограми.

До того ж, водою з лимоном рекомендується протирати обличчя. Після таких процедур шкіра очищується від старих клітин і поліпшується колір обличчя. Вживання води з лимоном нормалізує процеси засвоєння корисних речовин. Завдяки великому вмісту вітаміну С, лимон підвищить імунітет в холодний період року, а також прискорить процес одужання при простудних захворюваннях.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 23 October 19 )

• З днем народження
    Kuripochka 
    - Вік: 36