Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перше причастя - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Чекайте на тему - заявку!

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перше причастя Як це було і все що з цим пов"язано Оцінка: -----

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 April 2012 - 15:10

шукала в нас таку темку, не знайшла))) а в гуглі шукала плаття до причастя і видало малечу, клас)))
Ira+kola , дуже-дуже гарно!! А в нас на Сихові вирішили в білих платтях, правда в церкві будуть давати накидки і пов"язки на голову..І от в мене такі питання -де найкраще йти шукати це біле пляття (дуже не маю як ходити з малечею) і зачіску -це тепер в перукарнях роблять всі? :wacko3:

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2012 - 20:16

Сьогодні в моєї донечки було урочисте перше причастя, стільки гарних емоцій!!! як то все-таки гарно, ці діти в церкві, біленькі, як ангелята! всі рідні до неї прийшли, подарунки (ми просили, щоб нічого дорогого не дарували), фото зі всіма, смаколики на столі, свято вдалося)))) доця порхає по хаті щаслива)
В церкві Різдва Пресятої Богородиці, на Сихові, в церкві давали всім однакові вишиті накидки, дуже гарні, тільки трохи задовгі) Напишу про плаття, може комусь знадобиться. купляли на краківському, там море суконок, правда, я шукала елегантну і просту, то там мало таких)) більше таких, де повно всякого наліплено)) але знайшли дуже гарну, 550 грн :wacko3: такі зараз ціни.. були ще на південному у весільному домі, то не варто туди йти, ціни шалені, і дуже малий вибір. такі, як на краківському 600 грн, там 1000 грн, прокат 500((

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 May 2012 - 21:37

Перегляд повідомленняiryna (13 May 2012 - 20:16) писав:

Сьогодні в моєї донечки було урочисте перше причастя, стільки гарних емоцій!!! як то все-таки гарно, ці діти в церкві, біленькі, як ангелята! всі рідні до неї прийшли, подарунки (ми просили, щоб нічого дорогого не дарували), фото зі всіма, смаколики на столі, свято вдалося)))) доця порхає по хаті щаслива)
В церкві Різдва Пресятої Богородиці, на Сихові, в церкві давали всім однакові вишиті накидки, дуже гарні, тільки трохи задовгі) Напишу про плаття, може комусь знадобиться. купляли на краківському, там море суконок, правда, я шукала елегантну і просту, то там мало таких)) більше таких, де повно всякого наліплено)) але знайшли дуже гарну, 550 грн :wacko3: такі зараз ціни.. були ще на південному у весільному домі, то не варто туди йти, ціни шалені, і дуже малий вибір. такі, як на краківському 600 грн, там 1000 грн, прокат 500((

А у Вас було довге плаття чи коротше, і чи Ви вдягали накидку та яку зачіску робили?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2012 - 08:18

у всіх були дові плаття, і я написала, що накидки давали в церкві, вона закривала все плаття, тільки низ було видно:) це добре, бо всі були однакові і без оголених плечей) а потім на концерт познімали і були у всій красі) зачіску робила сама, плела корону з коси, було гарно і скромно, а пару дівчат були в перукарні, то було видно, локони і купа лаку на голові, не подобається мені таке в малих дівчатках. і хоч я не вміла плести, в нас тут є темка -зачіски і на просторах нету подивилась, пару разів потренувалась і було гарно)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2012 - 09:50

І в нас вчора було перше Причастя. Ось такі ми були:
Зображення
а це мій синочок:
Зображення
My Signature
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2012 - 19:56

Марія, дуже гарно)) І так багато дітей. А в нас буде 27 травня. І я так розумію що ми з Вами 3 червня будемо на одній і тій самій Службі, :36_3_11:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2012 - 22:28

Перегляд повідомленняiryna (14 May 2012 - 08:18) писав:

у всіх були дові плаття, і я написала, що накидки давали в церкві, вона закривала все плаття, тільки низ було видно:) це добре, бо всі були однакові і без оголених плечей) а потім на концерт познімали і були у всій красі) зачіску робила сама, плела корону з коси, було гарно і скромно, а пару дівчат були в перукарні, то було видно, локони і купа лаку на голові, не подобається мені таке в малих дівчатках. і хоч я не вміла плести, в нас тут є темка -зачіски і на просторах нету подивилась, пару разів потренувалась і було гарно)

А що це був за концерт, то так завжди після першого Причастя для діток, чи вчора якийсь особливий був повід?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xmarynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2012 - 09:28

Дівчата, скажіть чи порадьте, що подарувати похреснику на Перше Причастя?
Кажуть, ніби золото... я для хлопчика думала хрестик купувати, але хрестик ніби не можна дарувати...
Якось я розгубилась. Поділіться досвідом.
Дякую!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2012 - 09:34

Перегляд повідомленняРомулька (14 May 2012 - 22:28) писав:

А що це був за концерт, то так завжди після першого Причастя для діток, чи вчора якийсь особливий був повід?

це був день матері. це наша школа придумала, ще дітей мучити після Служби, ще виступали))) змучились, звичайно, але доця каже, що хоче повернути цей день :) так було гарно...
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 18 June 2012 - 08:40

Може хтось знає вартість таких однакових вишиванок для дітей? І взагалі, одяг треба замовляти чи хтось вишиває спеціально? Чи, може, є прокат?
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланка 17 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2013 - 19:32

Дуже красиві фото там де дітки в одинаковому одязі.Я рахую що це дуже правильно.Тому що це християнська традиція до якої готуються і це має бути не на показуху а з вірою у серці.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Helga Ulm 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 May 2013 - 16:15

Доброго дня усім :girl_tender:
Прошу пробачення, може що не так скажу (вперше пишу на цьому сайті), але от, прочитавши всі коментарі в цій темі, хочу спитати: Якщо говорити саме про одяг для першого причастя, чи вважається нормальним позичати/брати на прокат одяг для першого причастя дитини? Хіба це не вважається таїнством, святом для дитини? Хіба не повинна дитина буди для кожних батьків особливою, хіба не має дитина почуватися найкраще, так, щоб для неї це справді було свято, так щоб вона сама собі подобалася? Мені здається, що одяг для першого причастя прирівнюється до одягу, в якому дитину хрестять немовлятком... :child_ 02: Та й навіть дивлячись з такої точки зору, мені здається, що така річ повинна зберігатися для дитини як пам"ятка, до її дорослого віку. Беручи ж на прокат, чи випозичаючи за "чисто символічну ціну" (в нашій церкві це 100 гривень) в мене виникає враження, що я беру на прокат долю для своєї дитини... :scratch_one-s_head:
Чи може я помиляюся? Може то вже щось не по темі... Розвійте сумніви, дівчата. :3_3_5v:

Хочу зазначити що я взагалі не є прихильником форми в будь-якому вигляді (згадаймо шкільну форму :blink: ), я це розглядаю, пробачте за порівняння, як інкубатор. Але якщо вже так запроваджено, допустимо, собором, то чи не доцільнішим буде виготовити (чи хай буде взяти напрокат) саме накидки однакові, щоб хоч щось залишити дитині як пам"ятку (сукню)? І чи не повинна бути сукня, накидка суцільно біла??? Часто бачу на фото с кольоровою вишивкою... :kiss: :acute:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 16:37

Helga Ulm, я особисто не бачу нічого поганого, коли позичають плаття та беруть на прокат. До чого тут доля дитини? Повірте, навіть коли ваша дитина піде в найдешевшому платті, то це абсолютно не вплине на її долю. Хіба дитина буде почуватись некомфортно від того, що інші діти мають кращі наряди. І саме в таких випадках є дуже доречним використання однакових нарядів для цього Таїнства. А вже після церкви можна переодягнути дитину в більш святкове плаття. Знаю, що багато хто зараз так робить.
Чомусь дуже багато уваги приділяють саме нарядності, зачіскам та іншим елементам. Перше причастя це не бал, а єднання з Богом. ІМХО.

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 16:46

Дякую за вашу думку, проте найбільше мене турбує інше питання, навіть якщо це має бути однаковий одяг, то чому він має бути б/у?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 19:36

Перегляд повідомленняHelga Ulm (11 May 2013 - 16:46) писав:

Дякую за вашу думку, проте найбільше мене турбує інше питання, навіть якщо це має бути однаковий одяг, то чому він має бути б/у?

А в котрому молитовнику чи посібнику написано що має бути ТІЛЬКИ НОВЕ? Можете спитати про те священника - я думаю він відповість вам те саме. Що головне не одяг, а те що діти ідуть до святого таїнства. Наш священник постійно про те наголошує. Маєте можливість купуйте нове, але ті ціни на суконки не кожному по кишені.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 19:50

Перегляд повідомленняHelga Ulm (11 May 2013 - 16:46) писав:

Можливо тому, що не всі батьки хочуть, а дехто не може ( у фінансовому плані) щороку відшивати 20-30 нових нарядів, а тим більше церква, якщо вона вже має цей одяг. До речі, який одягається лише раз на рік. Я розумію, що в зношених накидках чи костюмах жодна мама не захоче, щоб дитина йшла до першого причастя. Але коли одяг був одягнутий 2-3 рази нічого аж такого поганого і страшного немає.

Деколи вже до абсурду доходить. От зовсім недавно в соціальній мережі побачила фото дитини під час першої сповіді. Дитина замість того щоб зосередиться на Таїнстві позувала на камеру. Священник виглядав розгублений.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 21:29

Перегляд повідомленняЮрасик (11 May 2013 - 19:36) писав:

А в котрому молитовнику чи посібнику написано що має бути ТІЛЬКИ НОВЕ? Можете спитати про те священника - я думаю він відповість вам те саме. Що головне не одяг, а те що діти ідуть до святого таїнства. Наш священник постійно про те наголошує. Маєте можливість купуйте нове, але ті ціни на суконки не кожному по кишені.

Так я ж не кажу, що це десь має бути написано :)
Говорю з точки зору мами єдиної доньки. Хочу, щоб у моєї доньки було достойне вбрання на таке важливе свято.
Купувати мені не потрібно, бо маю можливість сама створити скромну і елегантну сукню, яка б повністю і гармонійно відповідала образу і саме для певної дитини. Але не в тому річ....

Перегляд повідомленняЮрасик (11 May 2013 - 19:36) писав:

Та й те саме можу сказати, а в якому молитовнику чи посібнику написано, що це має бути однаковий одяг, що має бути саме такий одяг (пряма безформена льоля), і має бути ношений?
Та й якщо вже так потрібно, щоб всі виглядали однаково, чому було не пошити накидки, хай будуть красиві, хай повністю відповідають релігійній події, але широкі, достатньо, щоб таку накидку кожна дівчинка могла одягнути поверх улюбленої сукні. І всім було б добре... Нащо нав"язувати своє бачення іншим?
І якщо так неважливо який буде одяг, тоді для чого усі ці правила?
Я не намагаюся нікому нав"язати свою думку, просто хочу розібратися, бо якось це все дуже однобоко виглядає....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2013 - 08:24

Helga Ulm, А хто кому навязує своє бачення? Маєте можливість купуйте, шийте. Ніхто таких правил не встановлював. Ваша дитина -робіть що хочете. Але не треба так "якось б/у" про інших говорити. Якраз про те йде мова що батьки дітей вдівають не до причастя, а на показ мод. А Цервка це подіум.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Галинка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2013 - 16:50

Матусі, заздрю Вам, бо маєте таку гарну традицію - Урочисте Причастя, Перша Сповідь!!!!!!!!! Ми з чоловіком прихожани УПЦ КП, але суть не в тім. У селі, звідки я родом, і в чоловіковому, набагато віддаленому від мого, таку урочисту подію не практикують, не святкують (не знаю, як точно пояснити). Моя донечка приймала Святе Причастя з народження, а з 3 місяців більш-менш регулярно, але так хочеться на майбутнє зробити першу сповідь урочистою і вагомою подією!!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solka89 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2013 - 17:56

Моi дiти теж причащаються з народження, отакого показового Першого Причастя я не сприймаю,i дiтей не поведу разом зi всiма. Хочу зробити першу сповiдь вагомою,дуже особистою подiэю,але це вже пiсля7 рокiв,адже до цього вiку дiти -ангелочки.

Повідомлення відредаговано Solka89: 15 May 2013 - 17:57

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 November 19 )

• З днем народження
    Osana_M 
    - Вік: 37

Перекладач онлайн