Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Неонаталог - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Неонаталог обов'язки, враження, обговорення ситуацій Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Вероніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 17 October 2009 - 15:50

Перегляд повідомленняOlena_K (17.10.2009, 16:39) писав:

Хочу поділитись з вами нещодавнім досвідом, який я здобула за кордоном, а саме в Німеччині.
А досвід цей стосується саме того, як побудована ієрархія лікарів за ознакою "важливості" у процесі народження малюка.
У нас я помітила таку тенденцію: жінка думає, що всі найскладніші питання пологів вирішує акушер-гінеколог, а далі все буде природньо і без ускладнень.
Дай Бог, щоб так і було. В Німеччині лікар-неонатолог і лікар акушер гінеколог - це дві невід"ємні ланки одного і того ж механізму - привести на світ здорового малюка і підготувати маму до правильного догляду за дитинкою.
Оскільки я сама медик і розумію всю ситуацію на професійному рівні, то велику увагу я б радила вам приділити і неонатологу. Бо після родів, це саме той лікар, який буде найближчим до дитини (після мами, звичайно ж).

Акушер-гінеколог "коштував" мені близько 300$. Неонатологу я платила 500-600 грн. (це інформація для тих, хто вагається кому і скільки). Просто хочеться по-людськи віддячити людині, яка дбає про мою дитину у перші дні народження. Здоров"я малюка цього варте.

За що неонатологу ТАКІ гроші-що він обтер дитину ,відсмоктав слиз і послухав серцебиття???? Саме через таких як ви-в нас така держава, хіба ви не розумієте що даючи такі суми ви самі вчите лікарів на такі великі гроші і ви підіймаєте так звану ставку!! А потім в разі якоїсь неприємності будете кричати на кожному кроці " Я дала стіки грошей,а лікарі сволочі не допомогли......"

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amanda 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2009 - 19:13

Olena_K, я повністю згідна з Вами щодо важливості персони дитячого лікаря при пологах! А яким чином можна обрати неонатолога (мене цікавить саме ситуація на Джамбула)? Треба попередньо з ним домовитись і він гарантовано буде присутнім на пологах? А може порадитись з акушер-гінекологом, нехай він порадить того, з ким найкраще працювати в команді? Розкажіть детальніше, я планую народжувати в Данкова, хотілося б щоб неонатолог теж був професіоналом

My Signature
Зображення

Ніц так не красить жінку, як пергідроль... :)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olena_K 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 October 2009 - 19:21

Вероніка, Ви явно не розумієте всієї ситуації)
Бо якби розуміли, або мали хоча б мінімальні знання справи неонатолога, то такого б не казали.
В його обов"язки входить НАБАГАТО більше, ніж те, що Ви написали. І дуже важливо у чиї руки попаде дитинка після пологів. І бажано, щоб це були руки професіонала.
Щодо суми, то всі лікарі - живі люди зі своїми потребами. 500 грн. - це небагато. Ну хіба що Вам шкода цих грошей для того, щоб Ваш малюк був належним чином доглянутий.
Але я не збираюсь Вас ні в чому переконувати, мені цього не потрібно.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Amanda:
приємно, що є люди, які тверезо і по-дорослому підходять до справи :help:
Так от, щодо неонатолога. В принципі, можна порадитись з Вашим акушер-гінекологом. Я також родила у Данкова, тому цілком підтримую Ваш вибір. Я певна, що він Вам порекомендує професіонала.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2009 - 21:30

Olena_K, ?Бачу ви ще дуже мало на форумі тому не в курсі-я власне і працюю в пологовому дитячим лікарем!!! і прекрасно знаю що входить в мої обовязки! В більшості клінік за кордоном дитиною займається акушерка,і вразі патологічних станів викликають дит лікарів(знаю особисто). Напевно ми дійсно думаєм по різному,враховуючи що для вас 500 гр це зовсім небагато....
Читате від медика про віддяку грошима-це позор білому халату!

Повідомлення відредаговано Вероніка: 17 October 2009 - 21:48

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 17 October 2009 - 21:41

Вероніка, Я не знаю в яких це роддомах дитиною займається акушерка, але в мене на пологах акушерка займалася мною, а дитячі лікарі займалися дітьми і реанімація дитяча на порозі стояла а деякі з них навіть мене підтримували (я родила двійнят) і саме від дитячого лікаря залежала подальша доля моїх діточок......

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2009 - 21:54

Перегляд повідомленняVesta* (17.10.2009, 22:41) писав:

Вероніка, Я не знаю в яких це роддомах дитиною займається акушерка,

Я ж написала - закордоном.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2009 - 22:47

Перегляд повідомленняOlena_K (17.10.2009, 20:21) писав:

500 грн. - це небагато. Ну хіба що Вам шкода цих грошей для того, щоб Ваш малюк був належним чином доглянутий.

Ну, так...Для когось 500 грн - це небагато, а хтось кожну копійку рахує. Один віддячить неонатологу і дасть 500 грн, інший - так само, а на третій раз неонатолог вже сам буде казати усім, що його послуги коштують 500 грн. Отак самі вчимо, а потім самі і плачемо. В деяких містах України усі пологи обходяться у 500 грн, і дивляться за їхніми дітками нічим не гірше, ніж наші неонатологи за 500 грн. Я все-таки за розумні межі

My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Riki_tiki_tavi 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 October 2009 - 23:11

Masik, ти права. Самі ж навчили. В мене на роботі прибиральниця доказувала всім що на Батальній роди коштують мінімум 800 доларів, і її дочка там родила, і саме стільки платила. І то тільки лікарю, а за решту я вже й не питала, бо вона мене рознервувала тим. Я їй кажу : "То дурна, вибачте, ваша дочка, раз стільки дала за пологи." А вони були легкі, природні і без особливостей. Так вона мені ще довго доказувала, що так ВСІ платять, і то ше по Божому...

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olena_K 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 08:54

Вероніка:
ну якщо Ви дійсно неонатолог і у Ваші обов"язки входить лише "обтер дитину ,відсмоктав слиз і послухав серцебиття", то Вам дісно немає за що віддячувати.
На щастя, мій лікар має набагато ширший спектр обов"язків і виконав їх на всі 100 відсотків, тому я і віддячила їй як належить.
Крім того, ніхто нікого не змушує платити. Це виключно індивідуальна справа кожного.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 10:05

Просвітіть доктор які ще маніпуляції потребує здорова дитина?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняOlena_K (18.10.2009, 9:54) писав:

Крім того, ніхто нікого не змушує платити. Це виключно індивідуальна справа кожного.

Аякже ,після таких як ви лікарі не змушують, а вимагатимуть платити гроші!

Повідомлення відредаговано Вероніка: 18 October 2009 - 10:08

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 10:31

Звичайно що від неонатолога багато чого залежить.
В мене на пологах також він був присутнім, допомагав і т.д але дійсно, якщо з дитиною все норм. то які ще процедури він виконує,щоб йому давати аж 500 грн?
а як ви поясните домашні пологи при який рідко коли буває цей самий неонатолог і якраз акушерка займається також і дитиною.
Маю наявний приклад як сестра подружки народжувала вдома в Канаді.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 10:39

Перегляд повідомленняІрина І (18.10.2009, 11:31) писав:

а як ви поясните домашні пологи при який рідко коли буває цей самий неонатолог і якраз акушерка займається також і дитиною.
Маю наявний приклад як сестра подружки народжувала вдома в Канаді.

Іра ти висловила мою думку! Можна прочитати розповідь Jane про її домашні пологи,де дитині зайвих маніпуляцій не робили.
Просто дико читати від лікаря, що на її думку треба обовязково віддячуватися.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:00

Olena_K, ми не в Німеччині....то раз! А скажу вам таке - я теж народжувала на Джамбула, і вибачайте мене модератори, неонантолог Пуш Л.М. для мене це справжня знахідка! Її вважаю самою-самою!!!!!! найкращою!
АЛЕ!!!!! те, що я їй заплатила гроші(на той час так мало хто платив, але я за її роботу дала б більше, це значно менша сума від тої, що ви назвали), вона їх відпрацювала на всі 100%!!!! А за такі ж гроші сусідці по палаті інший неонантолог хіба дивився на малюка.....То ж не будьте такими впевненими за всіх лікарів! Це впершу чергу залежить від самої людини-лікаря. А оплата...вибачайте, але отакими віддяками вашими, ви самі вчите їх на хабарі і заоблачні розцінки! Вони отримують зарплату!!!!!!! І мають працювати не після помазання ручки у.о. а зі всіма незалежно від гаманця!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлиана 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:02

Перегляд повідомленняVesta* (17.10.2009, 22:41) писав:

Вероніка, Я не знаю в яких це роддомах дитиною займається акушерка, але в мене на пологах акушерка займалася мною, а дитячі лікарі займалися дітьми і реанімація дитяча на порозі стояла а деякі з них навіть мене підтримували (я родила двійнят) і саме від дитячого лікаря залежала подальша доля моїх діточок......

я теж хочу стати на захист дит.неонатологів. у моєму випадку з моменту народженя і всі наступні дні малюк чудово "наглядався" дитячим лікаем. вона відповдала на усі запитаня.щодня повністю оглядала тільце малюка.прослуховувала.це не лише відсмоктав слиз-послухав. просто різні неонатологи трапляються.

• Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:07

юлиана, та правильно! бо повен бути огляд-зважування-прослуховування іт.д. у весь період перебування в лікарні. Так має бути! А не хіба під час пологів......
І ви теж платила 500грн?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:12

Перегляд повідомленняюлиана (18.10.2009, 12:02) писав:

я теж хочу стати на захист дит.неонатологів.

:unknw: так ніби хтось їх в чомусь звинувачує.........
Вероніка писала про маніпуляції після пологів.
А щоденний огляд проводиться обов'язково, поки дитина знаходиться в пологовому.Тому це не добра воля лікаря і обов'язок!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amanda 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:12

Не розумію, чому така гаряча дискусія розгорілась саме навколо оплати праці неонатолога? А про акушер-гінекологів вже ніхто й не сперечається? Хоча вони отримують суми в десятки разів більші, і теж не завжди заслужено... На цьому форумі є багато історій, які це підтверджують, але тільки в одиничних випадках з акушер-гінекологом не розрахувались, в основному всі чемно віддають кругленькі суми ні за що...

My Signature
Зображення

Ніц так не красить жінку, як пергідроль... :)
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:14

Amanda, я неодноразово писала і про те, що давати лікарю гінекологу такі величезні суми за пологи неварто, і Христина також писала.
Можливо модератори це витерли і наші терерішні повідомлення також витруть, або перенесуть в тему ціни в пологових будинках.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 11:18

Перегляд повідомленняюлиана (18.10.2009, 12:02) писав:

я теж хочу стати на захист дит.неонатологів. у моєму випадку з моменту народженя і всі наступні дні малюк чудово "наглядався" дитячим лікаем. вона відповдала на усі запитаня.щодня повністю оглядала тільце малюка.прослуховувала.це не лише відсмоктав слиз-послухав. просто різні неонатологи трапляються.

Дуже вам дякую що стаєте на захист дит лікарів( і мене в тому числі). :unknw: Повірте лікар повинен оглянути вашу дитину,бо якщо не побачить якоїсь патології то буде відповідати за наслідки.Але мова не про те! Мова проте наскільки завищенні ставки в пологових будинках .І проблему створюють самі ж породілі,спершу даючи великі суми лікарям,а після стихання всіх емоцій починають фільтрувати -за що такі суми платяться.Не треба зараз ставити в приклад ускладнених пологів,і писати "якби не .....,то не.......".
Якщо підсумувати витрати ак-гінекологу 500 долярів,50 акушерці, 500 гр дитячому лікарю,плюс молодшому персоналу і того.... Хіба це не багато,хіба не можна витратити ці гроші для дитини?

Повідомлення відредаговано Вероніка: 18 October 2009 - 11:21

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 18 October 2009 - 11:29

Дівчата !!! НЕ РОБІТЬ З МУХИ СЛОНА!!
Коротко кажучи , нормальна людина, не " зажреться", і буде рада в любому випадку, якби ви захотіли їй "віддячити", чи зрозуміє, якщо у вас такої можливості нема.
А "жлоб" від натури, ніколи не зупиниться......

Тема про пологові будинки у Львові .Враження досвід.
Для подальшогго виплюскування емоцій запрошую всіх на Теревені5.Там про шо хош можна теревенити...... :shok: :unknw:

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lala4ka світлина

Lala4ka  Привіт, дівчата! Я тут новенька. може, хтось може підказати гілки про ЕКЗ у Львові, Івано-Франківську? Дякую!

29 May 2020 16:04

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 31 May 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн