Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Низький оваріальний резерв - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Низький оваріальний резерв Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 53

Відправлено 28 May 2020 - 08:40

Liliya78, а у який ти кліниці?
Якщо не помиляюсь у Києві?
Шкода що так мало своїх.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 28 May 2020 - 16:07

Перегляд повідомленняLiliya78 (28 May 2020 - 08:37) писав:

Добрий день.
В мене була донорська програма на заморожених ооцитах. З шести вижило три до п'ятого дня. Було дві підсадки і без результату. Лікар сказала, що може бути, що матеріал неякісний, тому що до мого здоров'я в неї претензій немає. Запропонувала з донорськими свіжими ооцитами, сказала, так буде краще. Але, то буде тоді, коли карантин закінчиться, тому що не всі пацієнти і донори можуть приїхати. Тоді вже будемо конкретно спілкуватись. Якщо врахувати, що свіжий протокол з донорським матеріалом близько 100 тисяч, сподіваюся, що буде приблизно половина без вартості медикаментів. Зараз приймаю лише Фемостон, протокол буде на ЗГТ.
Я гадаю, що в лікарів потрібно запитувати, чи дають вони гарантію, що донорський матеріал буде якісний і зберігався в належних умовах. Матеріал зберігається в кріобанку, який працює по договору з клініками.

В цій клініці де я,то донорська програма теж коштує 100тис. мені це задорого я вирішила брати морожені оцити,вартість 55тис.за 15 оцитів.Трошки переживаю бо незнаю як вони перенесуть розморозку,тай в чоловіка сперма не найкращої якості.Лікарка сказала що буде мені робити на Дифереліні...незнаю як все пройде...Скажіть Вашому чоловікові виписували щось для покращеня сперми чи все добре,і не потрібно нічого приймати.??

• Back To Top

Користувач поза мережею   Liliya78 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 5

Відправлено 29 May 2020 - 05:57

Перегляд повідомленняФіломена (28 May 2020 - 08:40) писав:

Liliya78, а у який ти кліниці?
Якщо не помиляюсь у Києві?
Шкода що так мало своїх.

Я в Адонісі.
На жаль, чи то від віку, чи від купи лікувань, дозріває дуже мало фолікулів, хоч АМГ і ФСГ хороші.

Перегляд повідомленняnatalya1985 (28 May 2020 - 16:07) писав:

В цій клініці де я,то донорська програма теж коштує 100тис. мені це задорого я вирішила брати морожені оцити,вартість 55тис.за 15 оцитів.Трошки переживаю бо незнаю як вони перенесуть розморозку,тай в чоловіка сперма не найкращої якості.Лікарка сказала що буде мені робити на Дифереліні...незнаю як все пройде...Скажіть Вашому чоловікові виписували щось для покращеня сперми чи все добре,і не потрібно нічого приймати.??

Добре, що 15 ооцитів, тому що після запліднення до п'ятого дня доживають не всі, та і не всі запліднюються. На Дифереліні краще контролюється процес, лікарю легше готувати до підсадки, коли власні гормони не підносять сюрпризів. В мого чоловіка сперма теж не відмінної якості, але, йому нічого не призначали. Зараз, поки знайдуть донора, я його самостійно присадила на Проферт( вітаміни не завадять, сподіваюсь).

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 53

Відправлено 29 May 2020 - 08:05

Liliya78, я розумію що це важко, але чи не варто іншу клініку спробувати?
Можливо інша стимуляція, дасть більше своїх ЯК.
Та і донорських матеріал може бути краще.
Звісно вік і кліники не люблять таких пацієнтів.
Бажаю удачі!!!Щоб все вийшло...дуже у тебе важкий шлях....і хочеться щоб все бул от добре!

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 29 May 2020 - 14:24

Перегляд повідомленняLiliya78 (29 May 2020 - 05:57) писав:

Я в Адонісі.
На жаль, чи то від віку, чи від купи лікувань, дозріває дуже мало фолікулів, хоч АМГ і ФСГ хороші.

Добре, що 15 ооцитів, тому що після запліднення до п'ятого дня доживають не всі, та і не всі запліднюються. На Дифереліні краще контролюється процес, лікарю легше готувати до підсадки, коли власні гормони не підносять сюрпризів. В мого чоловіка сперма теж не відмінної якості, але, йому нічого не призначали. Зараз, поки знайдуть донора, я його самостійно присадила на Проферт( вітаміни не завадять, сподіваюсь).

Моєму чоловікові виписали попити два мсяці вітамін Е два рази на день,і Q10 одна на день.Я думаю що це не зашкодить але незнаю чи буде з них набагато кращий результат...Будем надіятися на краще.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2020 - 08:00

Перегляд повідомленняnatalya1985 (29 May 2020 - 14:24) писав:

Моєму чоловікові виписали попити два мсяці вітамін Е два рази на день,і Q10 одна на день.Я думаю що це не зашкодить але незнаю чи буде з них набагато кращий результат...Будем надіятися на краще.

Вітаміни, якщо і не дадуть суттєвого результату, то хоча б не зашкодять. Вітамін Е ,взагалі-то, непогана штука. Бажаю вам, щоб цього разу все вийшло. І в процесі підготовки - побільше позитивних емоцій, душевного спокою і віру в те, що ви отримаєте результат. Віра в те, що не дивлячись на якісь минулі невдачі, все одно буде результат, допомагає не впадати у відчай і чітко все планувати на будь-який випадок. Я після першої невдачі була в страшній депресії. Потім, коли пішло на нервах загострення купи моїх хронічних захворювань, я зрозуміла, що, якщо я почну ще тривале і вартісне лікування тих хвороб, буде тільки гірше. Та і загострення жіночих хвороб теж боялась. І тепер живу по принципу, що я обов'язково щось придумаю і все буде добре. Тримайтеся, все буде добре))

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2020 - 08:31

Перегляд повідомленняФіломена (29 May 2020 - 08:05) писав:

Liliya78, я розумію що це важко, але чи не варто іншу клініку спробувати?
Можливо інша стимуляція, дасть більше своїх ЯК.
Та і донорських матеріал може бути краще.
Звісно вік і кліники не люблять таких пацієнтів.
Бажаю удачі!!!Щоб все вийшло...дуже у тебе важкий шлях....і хочеться щоб все бул от добре!

Моя репродуктолог теж змінює тактики. В процесі другої підготовки спробувала по старій схемі, почало кровити, вирішила робити кріо на блокаді. Зараз сиджу на ЗГТ. Та і бавитись стала зі мною більше. Намагається пропонувати варіанти, щоб я фінансово потягнула. Зараз зміню клініку, і не факт, що попаду до лікаря, який радо візьметься зі мною бавитись і робити так, щоб я мала можливість розпочати програму. Фінансів то вже і негусто. Я на першу спробу за два роки навіть і не нашкребла, довелось в борги влазити. Поки що мені запропонували варіант, який я потягну фінансово і зможу не відкладати на довго цю спробу. Та і вже заміж вийшла, то не сама кошти збираю)) Тим більше, в процесі другої підготовки лікар почала більше приділяти увагу і після другої невдачі запросили мене на зустріч хоча б для того, щоб поспілкуватись про причини невдач, хоча я вже і йти не хотіла. Додаткових аналізів не назначила, сказала, що я вже і так все пройшла. Сказала, що будемо шукати свіжий матеріал, коли скінчиться карантин. Тому, поки що тримаюсь цієї клініки. А точніше, поки збираю кошти, тому що за те, що в мене зараз є, я можу зробити тільки інсемінацію ( я без труб))) , чекаю кінця карантину і чи покличуть, щоб щось робити далі і щоб озвучити мені конкретний план дій і вартість того всього, чи забудуть про мене...
А стимулюватись я вже не хочу. Знову пройти купу гормонів, а потім ще і доплачувати за донорську програму - я тоді точно збожеволію. І так болячок стільки, що між спробами підліковую ще і їх, бо "як не срачка, то болячка"... А так хоч немає хвилювань, щоб не приведи Господь, щось не забути випити і вколоти... З моєю роботою і моїм темпом життя дуже проблемно знайти час на себе і щось розпланувати, тому якісь нові зобов'язання для мене зараз - зайві нерви. А зменшити темпи - відстрочити ЕКЗ, тому що мій темп життя, то мої доходи. Якось так...

• Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 July 20 )

• З днем народження
    yuzik88 
    - Вік: 32

Реклама

Перекладач онлайн