Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Хронічний ендометріоз і планування вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Хронічний ендометріоз і планування вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   карамелька27 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 July 2018 - 20:56

Привіт, дівчатка)))) Ось що тепер стає в мене на заваді до вагітності(((( Тепер зрозуміла головна причина першої БХВ... Назначили лікування поки на 2 міс. Можливо хтось уже переміг цю страшну болячку. Поділіться досвідом.Чи довго лікувалися,що приймали.Так переживаю(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   leen 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2018 - 14:46

Доброго дня! Якщо необхідно поспілкуємось пп:-))...ендометріоз це така «поганка»,яку і вилікувати не можна - лише контролювати і «призупмнити»..у мене хронічний ендометріоз :-(((! 10 поків боротьби, але є довгожданна малеча!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2018 - 22:17

Перегляд повідомленняleen (12 July 2018 - 14:46) писав:

Доброго дня! Якщо необхідно поспілкуємось пп:-))...ендометріоз це така «поганка»,яку і вилікувати не можна - лише контролювати і «призупмнити»..у мене хронічний ендометріоз :-(((! 10 поків боротьби, але є довгожданна малеча!!

Я дуже рада за вас)))))))))Мені так страшно(((Так довго лікуємося, і вже так блисько були до мрії і тут на тобі(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   msvit 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2018 - 09:56

Які у вас були ознаки хронічного ендометріозу? чи лише при гістероскопії виявили?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 July 2018 - 14:29

Я не лікар,не можу стверджувати,але..
Коли я звернулась в інститут з проблем репродуктивного здоров*я,то моя лікар,професор мені пояснила,що моі хрон.ендометріоз і аднексит не е,і ніколи не були вирішальною причиною безпліддя.Це міф.І треба шукати істину причину.
Але так,як мені вже за тридцять,я не стала іі шукати,а одразу виявила бажання йти на еко.
Через рік після народження двійнят завагітніла сама,без усякого лікування і т.п.
Тому,може у вас десь в іншому криеться причина..
Може я не права,але думаю що всі ті лікування,то викачка грошей,які одразу можна витратити на більш радикальні методи вирішення проблеми.
Але то моя суб*ективна скромна думка..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2018 - 13:38

Перегляд повідомленняmsvit (23 July 2018 - 09:56) писав:

Які у вас були ознаки хронічного ендометріозу? чи лише при гістероскопії виявили?

Привіт))) Ніяких ознак у мене не було.Тільки при гістері після біопсії підтвердили.

Перегляд повідомленняallinav (23 July 2018 - 14:29) писав:

Я не лікар,не можу стверджувати,але..
Коли я звернулась в інститут з проблем репродуктивного здоров*я,то моя лікар,професор мені пояснила,що моі хрон.ендометріоз і аднексит не е,і ніколи не були вирішальною причиною безпліддя.Це міф.І треба шукати істину причину.
Але так,як мені вже за тридцять,я не стала іі шукати,а одразу виявила бажання йти на еко.
Через рік після народження двійнят завагітніла сама,без усякого лікування і т.п.
Тому,може у вас десь в іншому криеться причина..
Може я не права,але думаю що всі ті лікування,то викачка грошей,які одразу можна витратити на більш радикальні методи вирішення проблеми.
Але то моя суб*ективна скромна думка..

Привіт))) Я б звісно була б рада якби мої проблеми вирішилися, та так як я мала 2 позаматкові вагітності,то в мене уже немає труб, а після підсадки була БХВ то гробили гістеру і виявили очаги ендометріозу, тому хочеться звісно і цього позбути і бути повність готовою до вагітності та виношування.Аби він піддався лікуванню.)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн