Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Корм для тварин: Чи варто ним годувати своїх домашніх улюбленців - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Корм для тварин: Чи варто ним годувати своїх домашніх улюбленців Оцінка: -----

Опитування: Чим Ви годуєте своїх домашніх улюбленців? (81 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чим Ви годуєте своїх домашніх улюбленців?

1. натуральною їжею (45 голосів [57.69%])

Відсоток голосів: 57.69%

2. кормом (33 голосів [42.31%])

Відсоток голосів: 42.31%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Tundra 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 20 November 2011 - 12:54

А я, на жаль. не можу своему коту давати свіжу їжу, оскільки в будинок ми щойно переїхали, там немає опалення та нормальної кухні, все в стадії ремонту. То і самі харчуємося аби як, і кота годую сухими кормами.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Нівейка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 November 2011 - 21:57

я теж кормила свою кішку сухими кормами,завжди ій стояла свіжа водичка,молочко.але киця почала хворіти,немогла сходити в туалет,ветеринар сказав що від корму,що неможна котам давати корми бо це все таки хімія.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
а хто кормить котиків свіжою рибкою,сирими яйцями-то бажано час від часу давати таблеточки від глистів.

My Signature
щастя наче метелик,як тільки перестанеш його ловити -тихенько сяде тобі на плече...
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 November 2011 - 23:24

Мені б хотілося, щоб при словосполученні " сухий корм" все ж таки оточняли, про який саме корм іде мова.Особливо, коли кажете, що тварині він зашкодив. Є велика різниця між ними.
Ну і про натуралку можна детальніше. Бо якщо не уточняють - мені здається , що мається на увазі найдешевші сухарики і об’їдки зі столу.
Я свого кота годую Нутрою Нагітс ( біля 35 грн. за 500 грам). Не жаліємось:) В розпліднику, де він куплений, усіх котів вже давно тримають на цьому кормі.
Хоч Роял Канін таки кращий, але дорожчий.
Інших хороших кормів я майже не зустрічала у зоомагазинах.

Повідомлення відредаговано Янат: 20 November 2011 - 23:25

• Back To Top

Користувач поза мережею   Лавочка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2011 - 10:58

Перегляд повідомленняЯнат (20.11.2011, 23:24) писав:

Хоч Роял Канін таки кращий, але дорожчий.
Інших хороших кормів я майже не зустрічала у зоомагазинах.

Я теж не бачила інших кормів у зоомагазинах, своїх котів годую Роял Каніном, але в одної кішки була на нього алергія, тепер помітила ще в однієї своєї кішки ті самі признаки. Не скажу, що точно на нього, в ветеринара ще не була, але дуже схоже. Роял раніше робили у Франції, зараз відкрили завод у Росії, кажуть, що якість дуже погіршилася. Подивилася на склад корму - на першому місці стоїть кукурудза, а м"ясо тільки на другому.

Найкращий (і найдорожчий) корм преміум класу - це Origen (не знаю, чи правильно написала), найперший складник там - м"ясо чи риба, придатна для їжі людини, а не кісткова мука чи обрізки, але цього корму в нас в продажу немає, хіба що брати в інтернет-магазинах. Напевне, прийдеться мені корм міняти, бо переводити на натуралку котів дуже не хочеться, як згадаю, яка це морока!

Я теж помітила, що багато хто під натуральною їжею котам розуміє об"їдки зі столу, а цього давати аж ніяк не можна. Для багатьох невідомо, що рибу взагалі давати котам не рекомендується, бо в природі вони рибу не ловлять і не їдять, так само як і сметана для котячої печінки шкідлива. Не кажучи вже про "Кіті Кет" і "Віскас", які завдяки рекламі важають їжею для котів, в той час як для котів це отрута і майже 100% сечокам"яна хвороба.

• Back To Top

Користувач поза мережею   жужуля82) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 November 2011 - 14:57

я свого песика годую і тим і тим, корм у нього в мисці сухий є практично завжди (клуб 4 лапи)(але це як перекус або харчова добавка, може взагалі на нього не реагувати тижнями або бавитись ним розкидуючи по всій хаті, а може й зразу все з"їсти), деколи купую консерви, а на сніданок та вечерю обов"язково домашня їжа ( ту що самі їмо, але не об"їдки, а повноцінна їжа - і каші і картопля і котлети чи відбивні чи гуляш і салатик навіть.... все разом перемішую і йде за милу душу) коли маю натхнення то варю спеціально для нього кашку з мяса чи ліверу і кількох видів круп.... на травлення мій песик не жаліється за 5 років може разів 3-4 мав "розлад", жвавий такий шо деколи аж за дуже і виглядає добре, особливо перед зимою коли нагулює жирок)))))

My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2011 - 17:03

Глянула на свою Нутру Нагетс ( беру тільки оранжеву ). Корм супер преміум класу.
Прихований текст

Склад:Куряче мясо, приготовлений жир, курячий жир, зерно, кукурудзяна мука, мякоть буряка, курячі потроха, пивні дріжджі...
Часом беру ще зелену упаковку, але забула з чим вона ( ніби - кролик...). З рибою упаковки взагалі не беру.

А як проявляється в котів алергія?

Повідомлення відредаговано Нічлава: 30 November 2011 - 14:44

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2011 - 19:52

[quote name='Янат' post='1088739' date='21.11.2011, 17:03']
Глянула на свою Нутру Нагетс ( беру тільки оранжеву ). Корм супер преміум класу.  https://lapa.kiev.ua/published/publicdata/L...age3691_thm.jpg

Склад:Куряче мясо, приготовлений жир, курячий жир, зерно, кукурудзяна мука, мякоть буряка, курячі потроха, пивні дріжджі...
Часом беру ще зелену упаковку, але забула з чим вона ( ніби - кролик...). З рибою упаковки взагалі не беру.

А як проявляється в котів алергія?[/quote]

Ой, в мене з тією алергією кицю залікували - в неї дуже розпухла губа і по тілу пішли такі ніби криваві ранки, які не загоювались. Вони не чесались, киця була персидська, з дуже густою шерстю, і ті ранки ми помітили досить пізно. Наш місцевий ветеринар без обстеження поставив діагноз "стригучий лишай" і назначив бронебійне лікування - уколи, мазі, прививки від мікроспорії (п"ять штук, бо вони йдуть і як лікування), ми бідну кицю напихали медикаментами, а їй ставало все гірше, язви збільшувалися. Ветеринар сказав постригти її під наркозом, щоб краще можна було обробляти шкіру, так вона ледве відійшла після того наркозу.

Коли ми вибралися в приватну обласну клініку, там зробили зіскоб з язвочок і сказали, що це ніякий не лишай, а алергія, скоріше всього на корм, бо більше нічого ми їй не давали, та і губа була дуже розпухша. Сказали, що алергія зразу може не виявлятися, а проявлятися по мірі накопичення алергенів в організмі, тобто і через рік, і через два після годування кормом. Сказали, що не можна було колоти кицю такими сильними препаратами, бо в неї і так організм отруєний алергенами, получалось, що ми її тими ліками просто добивали, та ще й наркоз дали до купи.

Назначили антигістамінні - кішка їх дуже погано перенесла. В кінцевому результаті з лікування була рекомендація перейти на натуралку, щоб впевнитися, що алергія від корму. Це був кошмар - я готувала по спецменю, витримуючи всі пропорції харчування - овочеві, м"ясні суміші, кисломолочку, все свіже, кішка їла погано, проте язви пройшли. В нас було дві кішки, і друга кішка натуралку категорично не їла, як ми їх окремо годували, то була ціла історія, але коли перша кішка умудрилась вкрасти в другої трошки корму, язви відновлювались.

Зараз у нас знову дві кішки, одну ми підібрали на вулиці недавно, пролікували, зробили прививки, годуємо як і всє своє "поголів"я", Роял Каніном, їсть з задоволенням. Кілька днів назад я з жахом помітила в неї на тілі подібні криваві язвочки - незамітні під шерстю, не чешуться, нічого, але збільшуються і кровлять! Знову будемо їхати до ветеринара, надіюсь, що це не те саме, але, на жаль, картина дуже схожа... Ще спробую змінити сухий корм, бо ветеринар казав, що це може бути реакція на якийсь один компонент, що є саме в тому виді корму. Так що такі в нас справи...

• Back To Top

Користувач поза мережею   angelskipi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 12:46

В мене теж дуже алергічна кицька, Роял Канін так само викликає алергію.Дівчата а хто з вас годує котиків Acana,Orijen як вам цей корм?та де саме в нас у Львові купляєте?Хочу спробувати. :dance2:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Frozen 

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 13:03

Я годую натуральної їжою, для кицьки вона готується окремо, не зі столу. Має збалансоване харчування, шерстка блистить, жвава і весела.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 15:05

Перегляд повідомленняangelskipi (26.11.2011, 12:46) писав:

В мене теж дуже алергічна кицька, Роял Канін так само викликає алергію.Дівчата а хто з вас годує котиків Acana,Orijen як вам цей корм?та де саме в нас у Львові купляєте?Хочу спробувати. :cray:

Скажіть, будь-ласка, як проявляється алергія у вашої кішки? Так само язвочками по тілу? І як ви її лікуєте? Мені сказали, що є Роял гіпоалергенний, спеціально для котів, схильних до алергії, але знайти його в нас у продажу не можу, так само як і Acana та Orijen. По відгукам, Orijen таки найкращий, але то певно все індивідуально. Я найшла інтернет-магазин, що торгує кормами, але там великі розфасовки, на пробу на закажеш. Проте, навпевно, все-таки спробую взяти якийсь інший корм, бо готувати натуралку категорично не хочу. Даю посилання на цей магазин, може, і вам пригодиться :)
Прихований текст

Повідомлення від модератора Mysterious
посилання на сторонні ресурси приховуємо замочком(хайд) а не спойлером

• Back To Top

Користувач поза мережею   Марі_я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 16:16

Перегляд повідомленняiryna7 (20.11.2011, 23:57) писав:

а хто кормить котиків свіжою рибкою,сирими яйцями-то бажано час від часу давати таблеточки від глистів.

була я на днях у ветеринара, то мені сказали, що не можна давати котам риби (хоча до того я двічі на тиждень давала)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Domisolka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 16:33

а наш котяга гадьониш нічого крім корму не хоче,ну яєшко ще вип*є,ми його після народження малого віддали мамі,то тепер мама не надякується за такий подарунок,пів зарплати віддає на його годування(жарт звичайно)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марі_я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2011 - 16:39

Перегляд повідомленняDomisolka (26.11.2011, 18:33) писав:

а наш котяга гадьониш нічого крім корму не хоче,ну яєшко ще вип*є,ми його після народження малого віддали мамі,то тепер мама не надякується за такий подарунок,пів зарплати віддає на його годування(жарт звичайно)

Наш котик також їв корм, та я змогла його перевчити.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 November 2011 - 12:53

Перегляд повідомленняЛавочка (26.11.2011, 15:05) писав:

Скажіть, будь-ласка, як проявляється алергія у вашої кішки? Так само язвочками по тілу? І як ви її лікуєте? Мені сказали, що є Роял гіпоалергенний, спеціально для котів, схильних до алергії, але знайти його в нас у продажу не можу, так само як і Acana та Orijen. По відгукам, Orijen таки найкращий, але то певно все індивідуально. Я найшла інтернет-магазин, що торгує кормами, але там великі розфасовки, на пробу на закажеш. Проте, навпевно, все-таки спробую взяти якийсь інший корм, бо готувати натуралку категорично не хочу. Даю посилання на цей магазин, може, і вам пригодиться :)

В нас канадський сфінкс,тож на тілі відразу видно ті прищі. :cray: Перестаю давати корм і одразу зникають.Кицька аж трясеться за сухим кормом,але і натуралку їсть,апетит в нас нівроку.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
Нам 5 місяців буде купляла
Роял для кошеняток,але обсипало жах був :96: потім перейшла на проплан для кошенят обсипає меньше набагато але все одно треба міняти на щось друге.
Лавочка дякую за ссилку,але нам замовляти велику кількість не хочу,треба спочатку пробувати.
А хто з вас був в тому магазині?
Чи є там Acana, Orijen?І де то знаходиться?По карті дивлюсь Шевченка а ту щось вуличку ніяк не знайду :96:

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 November 2011 - 13:48

Перегляд повідомленняangelskipi (27.11.2011, 12:53) писав:

В нас канадський сфінкс,тож на тілі відразу видно ті прищі. :cray: Перестаю давати корм і одразу зникають.Кицька аж трясеться за сухим кормом,але і натуралку їсть,апетит в нас нівроку.

Ой, наскільки я знаю, сфінксам сухі корми категорично не можна, хіба що якісь спеціальні для цієї породи (не знаю, чи такі є). Я колись читала, що у сфінксів, як у всіх штучно виведених порід, дуже низький імунітет та ніжний шлунково-кишковий тракт, до того ж у багатьох сухих кормах додаються речовини для кращого росту шерсті, які сфінксам шкодять. Моя перша киця-алергік була персидська, теж штучна порода, схильна до хворіб, я після неї заріклася породистих кішок заводити, так ми з нею намучилися. Хоча сфінкси мені дуже подобаються, вони дуже розумні і красиві тварини :cray:

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 November 2011 - 22:04

Перегляд повідомленняЛавочка (27.11.2011, 13:48) писав:

Ой, наскільки я знаю, сфінксам сухі корми категорично не можна, хіба що якісь спеціальні для цієї породи (не знаю, чи такі є). Я колись читала, що у сфінксів, як у всіх штучно виведених порід, дуже низький імунітет та ніжний шлунково-кишковий тракт, до того ж у багатьох сухих кормах додаються речовини для кращого росту шерсті, які сфінксам шкодять. Моя перша киця-алергік була персидська, теж штучна порода, схильна до хворіб, я після неї заріклася породистих кішок заводити, так ми з нею намучилися. Хоча сфінкси мені дуже подобаються, вони дуже розумні і красиві тварини :blush:

Так воно я знаю звичайно не бажано :sorry: але в нас собаки тож краде з їхніх мисок коли не даю котячий корм,тож думаю що краще вже котячий нехай їсть.
А для сфінксів є спеціальний корм але знову ж таки Роял :smile: ще правда не пробувала там здається з 8 місяців його можна давати.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Аніта 

• Майстер рукоділля
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 November 2011 - 22:15

справді, корм корму - рознь.
зрозуміло що віскаси і фріскаси користі не роблять...
хоча, дехто тримає котиків на цх кормах - і нічого тим котикам не бракує.

я спочатку тримала на віскасі...дорогий не було як купувати.
а тваринку шкода травити. от і перевела на натуралку.

але я не задоволена цим переводом.тварина майже нічого не хоче їсти...і просто не їсть, якщо не даю оте любиме....
чим кормила?

варила хек і додавала картоплю, макарони, моркву, олійку.......
все...окрім риби (хорошої) нічого не їв.
навіть мяса. дивно пра? от такого мала котика.

зараз він тимчасово окремо мешкає....господиня на рибку не скупиться (а гамцяє він її немало)....але всерівно авітаміноз таки є...шелушитья шкіра..
а так, то нечастіше разу в півроку-рік колю вітаміни (тетравіт)..

і розумію, що це не є збалансоване харчування...але ж неможливо тварину змусити їсти.
хоча не жалкую, що на натуралці....
хай більше мороки, але сподіваюсь що котику це в користь.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kolobo4ok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2011 - 00:44

Як тільки взяла котика, то давали йому лише натуральну їжу, а потім якось кума принесла трошки йому корму, то потроху ми перейшли на корм. Але коли у братової померла кішка від вживання корму, то вирішили від корму відмовитися. То киця ще паро років сиділа і м'явчала біля тумбочки, де ми той корм тримали. Зараз стараюся давати різноманітну їжу, ковбаску, м'яско, рибку, молочко і т.д. Ще киця дуже любить свіжий хліб, аж труситься за ним. А колись сусідський кіт в селі так трусився за диньою, помідорами і огірками) Це було так смішно, сидимо їмо ми диню, а він стереже, коли вже хтось шкірку викине, то одразу хвать її і в кущі)

My Signature
Я ніколи нікому нічого,
але деколи декому дещо)))
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2011 - 09:46

Знаю що ковбаски теж не бажано котам,моя не дуже то і просить.А от щось таке з помідорів,огірків,салатів з майонезом чи то пляцків то криком кричить щоб дали,але того не даєм,приходиться зачиняти в іншій кімнаті.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Златоцвіта 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 December 2011 - 23:20

А я своїх кицю та хом'яка годувала і натуральною їжею, і кормом. Правда кормом трохи рідше.
Головне, що їм точно подобалося! :blush:

My Signature
Все буде добре. Я взнавала.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн