Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Бельгійська вакцина Інфанрікс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 39 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Бельгійська вакцина Інфанрікс Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Ksuha 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 07 August 2008 - 16:22

Чула про комплексну прививку, яку роблять чотири рази, вона містить облегчену дозу антитіл, які формують імунітет до захворювань, тому відповідно легше переноситься дитиною. Виробник здається Бельгія. Одноразова доза коштує приблизно 300 грн. Може хтось знає що саме входить в цей комплекс? Може хтось робив своїй дитині? Буду дуже вдячна за пораду. :dance2:

My Signature
порушення правил форуму!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮЛЯ_ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 November 2008 - 10:15

Дівчата, а яким має бути часовий проміжок між щепленнями?
Я буду щепити Інфанріксом-Гекса.

Перший раз збиралися в 3 міс, але тоді у сина була якась висипка, і як результат - підвищий вміст лейкоцитів у крові.

Зараз все нормально, але вакцини нема :sorry:

Буде 1-2 числа.
Але якщо ми зараз зробимо, то у січні 1-2 аж ніяк не вийде :cray: поліклініка прцюватине буде.

Чи головне, або інтервал між щепленнями був не менше 30 днів?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 November 2008 - 11:50

Ми до року щепилися Інфанріксом - все добре перенесли, КаКа не давали. Хотіла домовитися з лікаркою, але вона "нехоче брати на себе відповідальність, пиши відмову" - ніби то вона не спатиме ночами з дитиною в разі чого... Прийдеться домовлятися беспосередньо з керівництвом садочку...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2008 - 17:10

Перегляд повідомленняЮЛЯ_ (28.11.2008, 13:18) писав:

Якщо ми вколимося 1 грудня, то 1 січня точно не зможемо.

Ми також робимо щеплення Інфандріксом, перше робили 5.11, наступне мало би бути 5.12, але педіатр сказав 8.12 -10.12 (не менше місяця), а третє також трохи відтягнемо, бо ж свята. Думаю, що якщо ви зробите зараз, то потім пару днів можна потягнути.

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2008 - 22:01

Вирішила створити тему, щоб зібрати інформацію саме про вакцину Інфанрікс бельгійського виробництва. Нам її порадив придбати наш лікар (не дільничий терапевт). Хоч ми і думаємо поки відмовитись від подальших щеплень орієнтовно до року, та робити все-таки будемо. Поділіться у цій темі хто що знає з цього приводу, але бажано не з фільмів чи телебачення і газет. Можливо хтось вже купував власним діткам цю вакцину? Чи Ваші родичі, друзі, сусіди. Як її перенесли малюки? Я чула, що вона кращої якості ніж нам пропонують у поліклініці. Хочеться розібратися наскільки це достовірні дані. :36_3_16:

• Back To Top

Користувач поза мережею   marjanochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 December 2008 - 22:21

ми робили щеплення вакциною "інфанрікс ІПВ". перший раз - взагалі ніякої реакції, ні в місці ін"єкції, ні загальної. а другий раз мали температуру 38,5, але через день після щеплення і після панадолу температура нормалізувалась, ну і місце ін"єкції було червоне, гаряче на дотик, розміром десь 5 копійок. пройшло десь за 6 днів. зараз пройшов місяць і залишилось таке затвердіння розміром з горошину. але наскільки я знаю це найбезпечніша вакцина, яку на даний момент пропонує нам фармація.

My Signature
Зображення Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Даша_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2008 - 22:40

Я собиралась покупать вакцину все подруги советовали, но поговорив с врачём сделала прививку поликлиничной вакциной. Дело не в деньгах, а дело в том что невозможно угадать на какую вакцину у ребёнка будет реакция. Иногда на купленные вакцины сильная реакция, а на бесплатные абсолютно никакой. Первую прививку мы делали бесплатно ту же что покупают, сейчас какуето другую. Тьфу тьфу тьфу все ок.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2008 - 22:56

І ми робили щеплення "Інфанріксом". Все пройшло добре, ніяких особливих реакцій не було. Як і в marjanochka на другий і третій раз почервоніло місце укола. Робили йодову сіточку, ніяких затвердінь немає.
Щодо самої вакцини, то перед тим як її обрати я багато цікавилась(статті в журналах, на форумах в інтернеті і просто у мамочок). Крім того, у мене мама медик. Вона у своїх кругах теж взнавала думку багатьох лікарів. Усі радили саме "Інфанрікс". Остаточно переконало, коли подзвонила свекруха (вона живе в іншому місті, за сотню км від нас) і сказала, що вона цікавилася у знайомого лікаря, якою вакциною краще робити щеплення - відповідь "Інфанрікс". От. Наскільки я знаю декілька років тому Чорнобильська лікарня переважно нею і робила щеплення від АКДС. Тепер вони практикують якусь іншу вакцину. Зате "Інфанрікс" держава направляє в районні поліклініки. Я була дуже здивована, коли моя педіатр сказала, що ця вакцина у них є.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
В принципі, я погоджуюся з Дашою. Все залежить від дитини, а точніше від її імунітету. Теоретично спочатку було би добре зробити імунограму, а потім лікар-іммунолог підібрав би вакцину (на скільки я знаю, так роблять у Львові в Чорнобильській). Але практично не завжди так виходить...

My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2008 - 23:40

І ми ними кололися. Нам їх радили свого часу усі знайомі медики. Реакції не було.

• Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 01:18

Перегляд повідомленняMasik (10.12.2008, 22:56) писав:

Як і в marjanochka на другий і третій раз почервоніло місце укола.

Дівчата, ви мене налякали!!!!! :sneeze: Ми поки що раз кололися, все було дуж добре без ніяких наслідків. А от на днях маємо другий раз робити, невже буде реакція???? :cray:
Прививаємося в Чорнобильській лікарні, там все на місці можна зробити і оглянутися в педіатра і вколотися :sarcastic:

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 01:37

Масянічка,, не переживайте! то в нас так співпало, напевно, що була температура, зубки лізли. а місцеву реакцію (почервоніння і т.п.) дають практично всі вакцини.

My Signature
Зображення Зображення
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 02:12

Ой, та почервоніння на місці укола - це абсолютно не страшна реакція. Від будь-якого уколу може бути почервоніння, не лише від щеплення. Не хвилюйтеся! Все у вас пройде добре!

My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 12:16

Перегляд повідомленняMasik (10.12.2008, 23:56) писав:

І Зате "Інфанрікс" держава направляє в районні поліклініки. Я була дуже здивована, коли моя педіатр сказала, що ця вакцина у них є.

Так, але не плутайте вакцину "Інфанрікс" вир-ва Франції та вир-ва Бельгії. Серед платних пропонують бельгійського вир-ва.
Масянічка, не переживайте, просто поствакцинальні реакції більш характерні після 2-3 ревакцинації.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 13:28

Перегляд повідомленняюля77 (11.12.2008, 12:16) писав:

Так, але не плутайте вакцину "Інфанрікс" вир-ва Франції та вир-ва Бельгії. Серед платних пропонують бельгійського вир-ва.

Як не дивно, в поліклініці була якраз бельгійського виробництва. Правда, обмежена кількість.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 December 2008 - 18:48

Тепер я вже остаточно заплуталась з тим Інфанрексом. В 3 міс. ми малій вкололи інфанрексГекса(він містить Гепатит) теж в Чорнобильській, так як в 1міс. Гепатит не кололи. А коли прийшлось колоти в 2 міс. виявилось, що Інфанрекс Пента(я ним думала колоти) містить Гепетит. І я в паніці продивилася всі очі і на форумі нашому і на інших сайтах. Все прийшло до того, що вкололи Пентаксим(Франція), так як він найкращий в 2 міс. від всіх тих зараз.І що я буду колоти в 5міс., хоч вбийте, незнаю. Може хтось вже пройшов ці "кола пекла"?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 19:17

Перегляд повідомленняmarjanochka (11.12.2008, 1:37) писав:

то в нас так співпало, напевно, що була температура, зубки лізли.

Наші зубки також в процесі "вилізання" та й ще й кашель якись, ми вже на тиждень відклали вакцинацію :pardon:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 20:09

Ого,так оперативно. :pardon: Дякую всім за обговорення цієї теми, бачу дійсно ця вакцина користується популярністю. Тому то нам її лікар і порадив. В нашій поліклініці зараз якась французька.
Ще хочу звернутися до всіх хто вже щеплював діток, а особливо до Мarjanochka, зважаючи на її професію :rofl:. Як краще порадите вчинити, ще вагаємось, купити Інфанрікс і вколоти зараз (у три, чотири і п*ять місяців), чи дитинці буде легше подолати реакцію у більш старшому віці??? Бо робити щеплення все-таки прийдеться... Щось за імунолога я раніше нічого не чула, може і треба звернутись спершу.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Джаді 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 21:27

деякі педіатри не рекомендують дітям до року нічого колоти, бо імунна с-ма формується і не потрібно її заважати.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roman_Romashka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 01:52

Перегляд повідомленняmarjanochka (11.12.2008, 1:37) писав:

Масянічка,, не переживайте! то в нас так співпало, напевно, що була температура, зубки лізли. а місцеву реакцію (почервоніння і т.п.) дають практично всі вакцини.

Ага, тільки на диво воно завжди з чимось співпадає. Навіть спалювання листя може буде виноватим але не вакцина. Щодо спалювання листя це я не жартую. Це цілком реальний факт у Вінницькій області.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняОлежикова_мама (11.12.2008, 21:27) писав:

деякі педіатри не рекомендують дітям до року нічого колоти, бо імунна с-ма формується і не потрібно її заважати.

Це ті педіатри які вже чуть навчилися. А взгалі більшість медиків (підкреслюю що більшість) своїх дітей не щепить.
А якщо маєте дуже хорошого лікаря, то він скаже що імунітет краще вакцинами не напрягати. У всякому разі, мої знайомі лікарі, які таки лікарі а не носії білої шмати, так самі мені сказали. Коли я почав цим питанням серйозно цікавитись так і сказали. Двоє з них за крок кандидати медичних наук.

My Signature
Татко зі слінгом.
Ми не користуємось: памперсами, послугами педіатрів, олійками, присипками, докормами, сосками, ходунками, бігунками, при цьому Владиславчик не хворіє, росте щасливим на радість татові і мамі :)
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2008 - 18:39

Перегляд повідомленняАнічка (11.12.2008, 20:09) писав:

Ого,так оперативно. :give_rose: Дякую всім за обговорення цієї теми, бачу дійсно ця вакцина користується популярністю. Тому то нам її лікар і порадив. В нашій поліклініці зараз якась французька.
Ще хочу звернутися до всіх хто вже щеплював діток, а особливо до Мarjanochka, зважаючи на її професію :smile:. Як краще порадите вчинити, ще вагаємось, купити Інфанрікс і вколоти зараз (у три, чотири і п*ять місяців), чи дитинці буде легше подолати реакцію у більш старшому віці??? Бо робити щеплення все-таки прийдеться... Щось за імунолога я раніше нічого не чула, може і треба звернутись спершу.

я вже писала вище, що це наразі, найбезпечніше, що може нам запропонувати фармація. АЛЕ перед щепленням, чи це буде до року, чи після треба провести детальний огляд, зробити аналізи і бажано консультація імунолога. і ще пам"ятайте, що до прививки дитина, як мінімум має бути 2 місяці здоровою, ніяких сопель, чи кашлю.

My Signature
Зображення Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 39 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн