Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! Для тих, кого доля закинула в Канаду Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   hannatal 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 February 2016 - 12:52

щось заспала темка - треба розворушити. Маю таке питання: чоловіку моєму відкрили робочу візу в Канаду (діаспора ініціювала, муж їздив туди з вокальним колективом). Віза робоча на 6,5 років (до кінця дії паспорту), багаторазова, категорія WX-1? для неї він не здавав тестів, медогляду і т. п. Чи може він по тій візі виїхати в Канаду і там працювати? Це та ж імміграційна віза, чи ні? Треба буде там ще якісь доки оформляти для проживання, і чи зможе дати мені з дітьми виклик?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maritchka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 April 2016 - 17:41

Доброго дня! Допоможіть порадою, будь ласка! Я дуже-дуже хочу виїхати в Канаду або США. Я б давно це зробила, але чоловік був проти. Нарешті і він збагнув, що тут перспектив мало, і погодився рухатися в цьому напрямку. Зараз ми зв'язалися з агенством - з канадським юристом, які мають оформляти документи. Наразі ми зробили оцінку шансів, кажуть, що бали високі і ми можем подаватись на Express Entry. Завтра нам призначено скайп-конференцію з юристом-консультантом, і, фактично, якщо нас все влаштовує - треба підписувати з ними контракт. Нас з чоловіком дуже турбує питання аферистів і взагалі - чи варто. Але додам те, що робити все це самостійно без допомоги не осилю - двоє малих дітей плюс робота - часу і сил зовсім нема. З самими робітниками фірми ми познайомились і розговорились, тепер навіть маю з ними справу по своїй роботі стосовно їхньої дитини - тому особисто мені аферизмом не попахує. Однак, мій чоловік далі дуже підозріливий до них. Чи виїжджав хтось із вас завдяки допомозі юриста-консультанта з Канади? Вони кажуть, що все це діло займає 1-1,5 р часу. Чи вартує з ними зв'язуватися? (ніде-ніде немає жодних живих відгуків про жодну міграційну компанію!)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 April 2016 - 19:40

hannatal, якщо на 6,5 років, тобто до кінця строку дії паспорта, якщо він нічого не проходив -ані медогляду, ані тестів, то це НЕ робоча віза, а візиторська, багаторазова, як ви кажете.
Я братові нещодавно відкривала, відкрили на 9 років, до кінця строку дії паспорта, не треба нічого здавати і т.д.
За цією візою можна перебувати в Канаді одноразово до 6 місяців, з нею НЕ можна працювати і вчитися, принаймні легально.

Щоб була робоча віза має бути контракт на роботу - як правило на 1-2-3 роки. При відкритті робочої візи, чоловк повинен знати роботодавця, немає ВІДКРИТОЇ робочої візи і з такою візою він може працювати ТІЛЬКИ в даного роботодавця. На відкриття такої візи обов'язковий медогляд, а тепер і тест з анг. Ми як їхали по робочій візі тсту ще не здавали. Тепер треба.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Гелька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2016 - 17:43

ПРОШУ ПОРАДИ!Чоловік перебуває в Канаді за програмою Permanent Residents, подали документи на воз"єднання сім"ї, мені потрібно пройти медогляд,але я вагітна відповідно рентген флюрографія протипоказані, як нам бути?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2016 - 22:25

Перегляд повідомленняГелька (11 May 2016 - 17:43) писав:

ПРОШУ ПОРАДИ!Чоловік перебуває в Канаді за програмою Permanent Residents, подали документи на воз"єднання сім"ї, мені потрібно пройти медогляд,але я вагітна відповідно рентген флюрографія протипоказані, як нам бути?

Так і сказати! Все одно виходу немає. Ну або почекати, коли народиться дитина і тоді подавати вже документи.

Програми Permanent Residents немає. То вже статус ПМЖ в Канаді. Він нікуди не дінеться, дають на 5 років. Тому тут час не піджимає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   крихітка ляля 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2016 - 06:03

Перегляд повідомленняMaritchka (14 April 2016 - 17:41) писав:

Доброго дня! Допоможіть порадою, будь ласка! Я дуже-дуже хочу виїхати в Канаду або США. Я б давно це зробила, але чоловік був проти. Нарешті і він збагнув, що тут перспектив мало, і погодився рухатися в цьому напрямку. Зараз ми зв'язалися з агенством - з канадським юристом, які мають оформляти документи. Наразі ми зробили оцінку шансів, кажуть, що бали високі і ми можем подаватись на Express Entry. Завтра нам призначено скайп-конференцію з юристом-консультантом, і, фактично, якщо нас все влаштовує - треба підписувати з ними контракт. Нас з чоловіком дуже турбує питання аферистів і взагалі - чи варто. Але додам те, що робити все це самостійно без допомоги не осилю - двоє малих дітей плюс робота - часу і сил зовсім нема. З самими робітниками фірми ми познайомились і розговорились, тепер навіть маю з ними справу по своїй роботі стосовно їхньої дитини - тому особисто мені аферизмом не попахує. Однак, мій чоловік далі дуже підозріливий до них. Чи виїжджав хтось із вас завдяки допомозі юриста-консультанта з Канади? Вони кажуть, що все це діло займає 1-1,5 р часу. Чи вартує з ними зв'язуватися? (ніде-ніде немає жодних живих відгуків про жодну міграційну компанію!)

Привіт, у нас зайняло 2 роки від подачі документів і до паспортів на руки з візами. Щодо аферистів то ми теж переживали з цього приводу бо й не маленькі гроші були, але заспокоював те що ми платили в банку все і гроші везли і платили тільки тоді коли нам сказали що паспорти вже з візами і білети є і віддадуть на руки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сiтана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 August 2016 - 08:22

Усім привіт! От і у нашій сім'і гостро постало питання імміграціі. Хто пройшов чи проходить цей шлях через представників чи адвокатів порадьте будь ласка перевірених людей (можна в приват) дуууууже необхідно. Буду вдячна усім за будь яку інформацію. Важко осилити самотужки цей процес, з краіни ніколи не віжджала тому справ з візами і посольствами не мала для мене це все нове та й мову тільки вивчаю.

Іще у мене таке питання на рахунок мови,якщо я є аплікантом знаю французьку мову а чоловік англійську йому все - таки потрібно вивчити франц. чи достатньо буде англ. І інтерв'ю буду проходити лише я чи чоловік також? а на якій мові проходить інтерв' ю?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сiтана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 August 2016 - 11:32

Чи працював хтось із цією компанією LP Group, Inc (Toronto, Ottawa, Vancouver, Markham, New York)
Ведущая эмиграционная юридическая компания Канады
Спойлер

Побачила їх на форумі "чемодан"
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   belleza 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2016 - 22:37

Привіт! Я напевно, виглядаю смішною, але хотіла запитати, дівчата, з чого починати процес імігпрації. Я вже давно збираю інформацію, читаю,щось шукаю. А тепер взагалі зробила висновок, що вона мені не світить. В мене освіта економічна, в чоловіка юридична, мову англ. знаю поганенько, чоловік вільно володіє. В Україні ні я, ні він не бачимо, нажаль, перспектив. От я начиталася і побачила, що немає в нас шансів. Може щось порадите. Дякую. Якщо моє питання некоректне,вибачайте.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мишеняткомоє 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2017 - 15:16

Всім привіт!;)
Я вперше на форумі ( не подумайте, що я з Марса;)))) просто завжди якось не виникало потреби. А тепер попереду новий, зовсім невідомий період в житті - переізд в Канаду;))) з малюком (2,9). Дуже тішуся з того, але і трохи лячно! Поділіться досвідом, будь ласка! Найбільше мене цікавить харчування. Розумію, що в магазинах є все, але чи приблизно таке ж як в Украіні?
Особливо цікавлять кисломолочне ( творог, син обожнює(;))))та різні крупи для дитини.
Стосовго взуття: чи дуже дороге якісне взуття чи дешевше затаниьись в Украіні?
Які речі конче брати з собою?
Можливо хтось підкаже з чого починати пошуки роботи? ( англійська рівня в2)
Чи є якісь установи по догляду за дитиною хоч на 3 год в день чи треба шукати няню? ( розумію шо в садок нереальнотзразу попасти)
Всім щиро вдячна наперед і дуже сподіваюсь, що віднайду рідні душі навіть за океаном;))))
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2017 - 00:59

Мишеняткомоє, куди ви їдете, якщо не секрет?

Продукти є різні, для нас минув певний час, аби знайти СВОЇ. Хліб такий собі. Печемо, або купуємо в пекарнях. Кисломолочка є, творог роблю сама.

Взуття....хм....якщо ви прихильник шкіряного з супінстором, то краще затаритися в Україні. Тут є фірмове, але дитячого шкіряного не зустрічала, маю на увазі на маленьких. Кросівки є класні,легкі і зручні.

Подивіться по аптечці, на перших порах то актуально. Немає взагаоі судиннозвужуючиє в ніс дитячих, тільки дорослі. Одяг є добротний і відносно недорогий, ще й знижки.
Крупи є ріжні, навіть такі, яких нема в нас. Гречка є, але дещо інша, купуємо в укр-рос магазинах такі, щоб варити на кашу. На суп можу в їхніх купувати, вона більш розварюється.
Навіть не знаю, що ще, ви питайте, якщо що.

Взуття по перерахунку вийде дешевше в Україні купити...але якість
..хмммм тут є хороше фірмове

В садок реально попасти, але тре гроші, тут садки платні. Якщо дитині вже є 3, може бути пріскул, там вже не так дорого, або і безкоштовно, то залежить де ви будете...ну або няню. Мій менший ходить в Day Care тричі на тиждень.
Якщо ви їдете одразу на ПМЖ, то варто звернутися в іміграційний центр, вона багато допомагають. Принайині у нас. Там і курси безкоштовно англійські, і скерують вас на роботу/навчання, і по догляду за дитиною підкажуть
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мишеняткомоє 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 January 2017 - 14:54

Христик, привіт!
Щиро дякую, що відгукнулись;)))) не уявляєте як це важливо для мене отримати корисні поради, може хоч тоді трохи заспокоюсь;))) я просто по природі трохи боягузка, в плані змін. А тут зміна всього життя, краіни, друзів;(
Летимо на початку березня в Міссісагу, там наш татко вже нас чекає.;) рік не бачились;)))
А де Ви проживаєте?
Як ваші дітки відреагували на переізд чи може вже в Канаді народжували?
Дякую ще раз за вашу увагу і те, що ділитесь досвідом. Маю ще купу питань, але в голові зараз така каша, що всі таракани заідти повтікали;))) якщо можна питатиму Вас по мірі виникнення питань;)
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2017 - 04:57

Та , звісно, що питайте. Ми живеммо в Британській колумбії. На о. Ванкувер. Переїхали, коли старшій доні було 5. Менший народився вже тут. Призвичаїлася менша, трішки важко було, але діватися нІкуди.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Voloshchuk312 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2018 - 18:10

Привіт! Чи є тут хтось із провінції Саскачеван?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн