Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Екстренна контрацепція - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Екстренна контрацепція як незавагітніти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 January 2013 - 16:01

Перегляд повідомленняMorello (31 January 2013 - 15:07) писав:

так, про годуванню груддю я чула.
а не пам'ятаєте, чи залежить ефективність гінепристону від того, в який період циклу його приймаєш? Мені здається, що ні, але можу помилятися або плутати...

Ефективність екстреної контрацепції не залежить від дня циклу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ly4ik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 February 2013 - 10:25

Перегляд повідомленняMorello (31 January 2013 - 15:07) писав:

так, про годуванню груддю я чула.
а не пам'ятаєте, чи залежить ефективність гінепристону від того, в який період циклу його приймаєш? Мені здається, що ні, але можу помилятися або плутати...

не залежить. хоча там, здається, трошки міняється механізм дії залежно від того, чи відбулася вже овуляція, але ефективність однакова весь час.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natyska 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 February 2013 - 18:32

також мала досвід з екстремальною контрацепцією, прийняла Постинор, після було і порушення циклу і болючі менструації =)))
Тому віддаю тепер перевагу надійній контрацепції,а не екстремальній =)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marjasha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2013 - 14:08

моя гінеколог казала що постинор це тесаме якби я випила ящик коняку зараз, отакий то стрес для організма.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жасмін Алладінова  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2013 - 21:03

Я тільки коли вже випила таблетку постінору і розказала про це сестрі, то вона мене налякала можливими наслідками. Я з того всього навіть не читала толком інструкції
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   butterfly22 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 September 2013 - 16:07

А скільки коштують ці таблетки Постинор чи Ескапел??і чи можна їх пити в віці 18років?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мацьопа 24 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2013 - 21:12

Перегляд повідомленняbutterfly22 (14 September 2013 - 16:07) писав:

А скільки коштують ці таблетки Постинор чи Ескапел??і чи можна їх пити в віці 18років?

18 років і такий сильний препарат!!!!!Потім можуть бути такі гормональні порушення.Найкраще це вже родити бебіка а особливо якщо це вагітність перша)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ladybird 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2013 - 08:31

Нам у школі на уроці медицини вчителька радила приймати постинор при "аваріях" і ще й наголошувала, щоб ми обовязково записали назву, бо нам може й не раз його прийдеться приймати. я і приймала 1 раз, бо абсолютно нічого не знала про шкідливість цього препарату, хоча інструкція мене дуже насторожила. Але це ж вчителька порадила - значить можна... Досі не розумію як могла доросла розумна жінка радити 16-літнім дівчаткам такий сильний гормональний препарат. Добре, що тоді все обійшлось без наслідків і побічних дій, але зараз я б нізащо так не ризикувала своїм здоров'ям.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Serceedka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2013 - 16:46

Привіт усім читачкам цієї рубрики!

Хочу на своєму гіркому досвіді в кількох словах розповісти про таблетки які ми, дівчата купляємо уже після того як це сталось.
Я зустрічалась вже кілька років з хлопчиком і наче все було нормально, тільки одного разу у нас порвався перезерватив, і сталось і я почала панікувати що робити, і почала згадувати що моя знайома час від часу користується такими таблетками від яки не завагітнієш! і я побігла в аптеку, звичайно мене хлопчик вмовляв цього не робити, що буде як буде, а я дура нічого не хотіла слухати, не готова була стати мамою і все, що всі скажують як будуть дивитись на тебе ? ! І скажу що це було б найменшою моєю проблемою - вагітність, а може її б і не було (цього вже я не дізнаюсь). Купила я в аптеці - ПРОСТИНОР, і зїла все по інструкції і з остахом чекала 2 тижні чекала вироку. Пройшов чася зробила тест, і моїй радості не було меж - не вагітна ура! але за кілька хвилин зявилась друга полосочка і тут все закрутилось гугління (після тесту уже мала 2 варіанти: позаматкова вагітність та просто вагітність, але все вказувало на перший варіант, мені потрібне було тільки медичне підтвердження та якісна медична допомога), тести один за одним, консультації в лікарів, численні УЗІ, безліч дорогущих аналізів.... - це був жах! одні говорили що вагітна і що все буде добре, інші що нормальний цикл почнеться з дня на день, хоча у мене день через день мазалось і болів живіт час від часу. Після 4 тижнів як тест показав 2 -ві смужки ніхто не міг сказати що зі мною насправді і всі тягнули час, а з часом і гроші, не малі гроші коштували всі ці обманювання, ніхто х тих лікарів які я відвідувала у пошуках свого підтвердження і щоб мені надали вчасно допомогу (бо при ПВ, коли стається розрив і починається кровотеча відлік іде на хвилини). Де я тільки не була на Русових в гінекології на Мєчнікова, Топольні,.. удезист на Мєчнікова (високий худий мужчина точно прізвища не памятаю, взагалі 2 рази дивився мене за 1,5 тижня, і кожного разу брав по 100 грн, а навіть толкового заключення жодного разу не написав) сказав що все добре. Я розуміла що так дальше не можна і сама знайшла за відгуками УЗІ кабінет(бічна від Личаківської) десь біля стадіону від І.Франка, де мені у той же вечір підтвердили мій страшний діаноз і сказали негайно в лікарню, так як у мене вже в критична ситуація і зволікати не варто, і що це все наслідки цих таблеток які не варто вживати, і що це вже не перший випадок на її прктиці. Направивши мене на Топольну прооперували 9видалили одну маткову трубу та частину яєчника) мене наступного дня після обіду, то уже була корв в черевній порожнині і ще б трохи і все б закінчилось жахливо.
Одне можу сказати що цих 1,5 місяці я прожила в постійному страху: що в любий момент може статись розрив і наші лікарі не зможуть вчасно та необхідну надати допомогу, за цих 4 тижні я зробила більше 8 Узі обстежень, кілька разів робила дорогі аналізи, мене оглянуло безліч лікарів різних лікарень (коли я раніше ніяковіла приогляді свого лікаря), а на Топольні мене взагалі дивилась ціле відділення з 5-7 лікарів я вже не памятаю, але адне у мене відклалось в пам"яті: що кожен підходив, одівав руккавички і оглядав, щупав, питав а потім вони у моїй присутності вирішували що і як краще зробити чи і я буду мати дітей чи ні??! чи взагалі стигнуть мені видалити тільки ту ділянку де вчепилось плідне яйце, чи потрібно буде видалити все-все ... уже пройшло з того часу як це сталось 2 роки, але мене досі мучать слова завідуючого: "якщо непрооперуємо негайно - то все рване і прийдеться викинути все і взагалі бездітною лишеться нарех!" я з сумом згадую той час коли я стояла в аптеці і купляла ті жахливі таблетки, чому мене ніхто не зупинив, чого хтось не потряс мене та опамятав що вагітність не така страшна річ, і яка буде
ціна моїм таблеткам, скільки ночей проведу в остраху що моє життя може закінчитись так і непочавшись, як часто я буду проходити повз молоденьких мамочок які тримають таких чудових щокатих діток і кожного разу буду з сумом та сльозами на очах буду відвертати погляд і в думках підраховувати а скільки б місяціі було моєму малюкові, як могло змінитись моє життє, якщо б я не зїла тих жахливих таблеток!?
Для когось це досить довга розповідь (правда для мене це тільки так основні обриси) і я вдячна тим хто її прочитав і взяв щось для себе, і може не просто взяв а зробив висновок, і когось може в майбутньому вона врятує від непродуманого вчинку!

Хочу звернутись до тих хто шукає порятунку в таких сильно гормональних таблетках (Простинор, Мірамістин, чи інші аналоги) - не варто їх вживати, бо невідомо чим вони можуть обернутись для вас! І повірте іноді все те що стається як ми вважаємо не вчасно і не тоді коли потрібно, стається саме тоді коли має статись, так було необхідно, і непотрібно йди навперекір долі! Іноді це відповідь на те в чому ми сумніваємось і на що не можемо наважитьсь!
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   spettacolo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 November 2013 - 17:32

Я згідна раз на раз не попадає,я двічі для власного спокою пила пастинор,але мій організм зреагував нормально і це щастя що не було ускладнень!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галиночка-косиночка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 January 2014 - 13:32

Я теж 2 тижні назад випила Постінор і ніяких побічних ефектів не було,і місячні прийшли вчасно.Я навіть спочатку боялася що вони на мій організм не подіяли.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kycunya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2014 - 14:12

Перегляд повідомленняSerceedka (26 November 2013 - 16:46) писав:

Привіт усім читачкам цієї рубрики!

Хочу на своєму гіркому досвіді в кількох словах розповісти про таблетки які ми, дівчата купляємо уже після того як це сталось.
Я зустрічалась вже кілька років з хлопчиком і наче все було нормально, тільки одного разу у нас порвався перезерватив, і сталось і я почала панікувати що робити, і почала згадувати що моя знайома час від часу користується такими таблетками від яки не завагітнієш! і я побігла в аптеку, звичайно мене хлопчик вмовляв цього не робити, що буде як буде, а я дура нічого не хотіла слухати, не готова була стати мамою і все, що всі скажують як будуть дивитись на тебе ? ! І скажу що це було б найменшою моєю проблемою - вагітність, а може її б і не було (цього вже я не дізнаюсь). Купила я в аптеці - ПРОСТИНОР, і зїла все по інструкції і з остахом чекала 2 тижні чекала вироку. Пройшов чася зробила тест, і моїй радості не було меж - не вагітна ура! але за кілька хвилин зявилась друга полосочка і тут все закрутилось гугління (після тесту уже мала 2 варіанти: позаматкова вагітність та просто вагітність, але все вказувало на перший варіант, мені потрібне було тільки медичне підтвердження та якісна медична допомога), тести один за одним, консультації в лікарів, численні УЗІ, безліч дорогущих аналізів.... - це був жах! одні говорили що вагітна і що все буде добре, інші що нормальний цикл почнеться з дня на день, хоча у мене день через день мазалось і болів живіт час від часу. Після 4 тижнів як тест показав 2 -ві смужки ніхто не міг сказати що зі мною насправді і всі тягнули час, а з часом і гроші, не малі гроші коштували всі ці обманювання, ніхто х тих лікарів які я відвідувала у пошуках свого підтвердження і щоб мені надали вчасно допомогу (бо при ПВ, коли стається розрив і починається кровотеча відлік іде на хвилини). Де я тільки не була на Русових в гінекології на Мєчнікова, Топольні,.. удезист на Мєчнікова (високий худий мужчина точно прізвища не памятаю, взагалі 2 рази дивився мене за 1,5 тижня, і кожного разу брав по 100 грн, а навіть толкового заключення жодного разу не написав) сказав що все добре. Я розуміла що так дальше не можна і сама знайшла за відгуками УЗІ кабінет(бічна від Личаківської) десь біля стадіону від І.Франка, де мені у той же вечір підтвердили мій страшний діаноз і сказали негайно в лікарню, так як у мене вже в критична ситуація і зволікати не варто, і що це все наслідки цих таблеток які не варто вживати, і що це вже не перший випадок на її прктиці. Направивши мене на Топольну прооперували 9видалили одну маткову трубу та частину яєчника) мене наступного дня після обіду, то уже була корв в черевній порожнині і ще б трохи і все б закінчилось жахливо.
Одне можу сказати що цих 1,5 місяці я прожила в постійному страху: що в любий момент може статись розрив і наші лікарі не зможуть вчасно та необхідну надати допомогу, за цих 4 тижні я зробила більше 8 Узі обстежень, кілька разів робила дорогі аналізи, мене оглянуло безліч лікарів різних лікарень (коли я раніше ніяковіла приогляді свого лікаря), а на Топольні мене взагалі дивилась ціле відділення з 5-7 лікарів я вже не памятаю, але адне у мене відклалось в пам"яті: що кожен підходив, одівав руккавички і оглядав, щупав, питав а потім вони у моїй присутності вирішували що і як краще зробити чи і я буду мати дітей чи ні??! чи взагалі стигнуть мені видалити тільки ту ділянку де вчепилось плідне яйце, чи потрібно буде видалити все-все ... уже пройшло з того часу як це сталось 2 роки, але мене досі мучать слова завідуючого: "якщо непрооперуємо негайно - то все рване і прийдеться викинути все і взагалі бездітною лишеться нарех!" я з сумом згадую той час коли я стояла в аптеці і купляла ті жахливі таблетки, чому мене ніхто не зупинив, чого хтось не потряс мене та опамятав що вагітність не така страшна річ, і яка буде
ціна моїм таблеткам, скільки ночей проведу в остраху що моє життя може закінчитись так і непочавшись, як часто я буду проходити повз молоденьких мамочок які тримають таких чудових щокатих діток і кожного разу буду з сумом та сльозами на очах буду відвертати погляд і в думках підраховувати а скільки б місяціі було моєму малюкові, як могло змінитись моє життє, якщо б я не зїла тих жахливих таблеток!?
Для когось це досить довга розповідь (правда для мене це тільки так основні обриси) і я вдячна тим хто її прочитав і взяв щось для себе, і може не просто взяв а зробив висновок, і когось може в майбутньому вона врятує від непродуманого вчинку!

Хочу звернутись до тих хто шукає порятунку в таких сильно гормональних таблетках (Простинор, Мірамістин, чи інші аналоги) - не варто їх вживати, бо невідомо чим вони можуть обернутись для вас! І повірте іноді все те що стається як ми вважаємо не вчасно і не тоді коли потрібно, стається саме тоді коли має статись, так було необхідно, і непотрібно йди навперекір долі! Іноді це відповідь на те в чому ми сумніваємось і на що не можемо наважитьсь!
Дякую за ділення своїм життєвим досвідом! Ви своїм повідомленням можете врятувати багато жінок від вживання посткоїтальної контрацепції!

Повідомлення відредаговано kycunya: 30 January 2014 - 14:13

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Khrystik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2014 - 12:52

вважаю ЕК великим гріхом. для мене це звичайний аборт, вбивство. ніколи такого не робила і не зроблю.
нікого не засуджую. кожен робить свій вибір сам
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 February 2014 - 19:26

Цикл збився, почувала себе 2 дня препаскудно. Але це дійсно лише в екстренних ситуаціях :girl_cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталі NVI 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2014 - 15:03

Я чула багато про екстренну контрацепцію але не думала що вона така небезпечна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Громовиця 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2014 - 10:24

Khrystik от шо ви говорите. Ви розумієте різницю між недопущенням вагітності і абортом? Чула дзвін, а не знаю де він.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   анастейша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 June 2014 - 17:37

Під час сексу порвався призерватив, через 15 годин я випила ескапел (пила його вже другий раз) перший раз коли його пила все пройшло добре, а от того разу після 5 днів почалися місячні, но я читала що це побічні ефекти.....в мене затримка на 3-дні....дуже переживаю невже це моглаб бути вагітність?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DanceWoman 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2014 - 15:36

Перегляд повідомленняанастейша (26 June 2014 - 17:37) писав:

Під час сексу порвався призерватив, через 15 годин я випила ескапел (пила його вже другий раз) перший раз коли його пила все пройшло добре, а от того разу після 5 днів почалися місячні, но я читала що це побічні ефекти.....в мене затримка на 3-дні....дуже переживаю невже це моглаб бути вагітність?

Ятакож пила ескапел, там в інструкції було написано що затримка може бути п'ять днів, я також дуже нрвувала думала що таблетка не допомогла, але потім почалися місячні(я їм ніколи не була так рада, як тоді) і я заспокоїлася. У подруги було таке, що вона також випила цю таблетку чрез два дні у неї почалися "незаплановані" місячні, а потім через 14 днів знову пішли місячні, вона звернулась до гінеколога, він їй сказав що таке буває якщо невчасно випити таблетку, боятись не потрібно, головне щоб це не супроводжувалось нудотою і сильними болями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DanceWoman 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 July 2014 - 15:54

Прихований текст

Скажу відразу, що Двелла - дорогий препарат. Прочитавши цю статю я зупинила вибір на Ескапелі. Затримка була, а так все добре.
Але потрібно розуміти, що ці всі препарати не приносять користі огранізму. Тому треба бути обережною. Чоловіки за нас не подумають... :girl_cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronikaa 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2019 - 13:36

Перегляд повідомленняSvetka. (01 June 2010 - 11:42) писав:

Сьогодні після сексу,чоловік сказав що можливо кілька "байстрюків" попали у мене.
Я панікую і незнаю що робити.Чоловік каже купити якусь таблетку.
Я почитала про ці таблетки,всі вони шкідливі,можуть призвести до кровотечі,до перебою у циклі,і т.п.

<div class="sp-wrap"><div class="sp-head-wrap"><div class="sp-head folded clickable">Текст, що розкривається</div></div><div class="sp-body"><div class="sp-content">https://www.liveinternet.ru/showjournal.php...p;tagid=2155146<div class="clear"></div></div></div></div>

Може у когось було подібне,підкажіть що робити. Чоловік не впевнений що туда попало,але...

Довіряти екстрену контрацепцію я б радила лікарю бо він точно знає всі за і проди а самостійно можна сильно нашкодити((
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 16 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн