Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 98
  • 99
  • 100
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 June 2019 - 19:03

Дякую, дівчата)) Аж не віриться, що Мирослав вже такий великий, а я вже 8 років як мама. Святкували вдома ввечері після роботи - тортик, його улюблена піца з сирною скоринкою, він таке любить.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2019 - 11:34

Привіт, дівчата! Як справи, які нові досягнення у ваших малюків? Як здоров'я мам і малят? Наш Тарасик нарешті навчився робити ладусі. Така милота))) Коли лізе, куде не можна, а я сварюся, то він одразу сідає і починає робити ладусі, бо знає, що перестану сваритися і похвалю)) Хитрун малий. А ще, здається, нарешті прорізався перший зубчик зверху. Помітила сьогодні вранці, але зараз спить, треба буде спробувати ложкою поцокати, чи дзвенить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 June 2019 - 16:13

Привіт!
Ви молодці!) ми навчилися повертатися на 360 градусів))) тепер бавимося на підлозі бо ліжка мало для катулянь))) помаленьку вчиться повзати, але назад :) і все вимагає криком))))
А ще не можемо собі дати раду з тим беканням повітрям((( буває що застрягне то мушу її по гепати на животі і на себе викладати на коні то така відрижка як в старого йде )))) каже педіатр то через гіперактивність, бо під час їжі товчеться як скажена, ноги, руки, коні пасти, дупу підкидає)
І вже не хоче спати на вулиці, головне літаки їй не заважають(ми близько аеропорту) а от павліни в сусідів, то такий звук як футбольна дудка, ото її будить навіть... спимо в хаті, так навіть прохолодніше ніж на вулиці, а на двір носимося або в автокріслі їздимо по 30-40 хв кілька разів на день. В люльці лежати не хоче, хіба спати((

Повідомлення відредаговано MyBaby: 09 June 2019 - 16:15

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 June 2019 - 16:24

TetianaK, вітаю з 1 зубчиком)))
Дівчата їсте полуницю? бо я їм щей малому пару даю, а він в мене зараз дуже пукає, то може бути від неї???
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2019 - 00:09

Я ї’м але дуже трошки, може зо дві три. Малому давала свою городну, така велика на пів долоні і дуже солодка. То сьогодні вже з’їв пів. Бо пару днів по чучуть даю.
Mybaby а ваша висипка може бути від їжі. В мене в малого була висипка від тижня. То все пройшло лиш в одному місці за коліном є, то порозовішає то темніє до насичено рожевого, деколи червоне. Шкірочка там суха і чучуть лущиться, я вже перемастила купою кремів. І замітила коли з животиком гірше то червоніє, лиш все гаразд то розовіє. Зараз трохи обсипало більше за ліктями, шия, за колінами якраз там щей пітніє дитя більше. А причина наша банальна, молочна каша змішана з однією безмолочною, раніше з двома мішала. То ще Кроху добавила, якось пробую помаленько привчати до тааої їди. Він їсть, каші молочні смачніші, солодші але наслідки, шкода маляті.
Мері 13 як поживаш, як донечка?
Зараз лишень надворі пильную де ходить, він в мене як господар мусимо зранку усе подвір’я обійти, подивитися що де і як. Руки на спину закладе і діловий ходить. А я бігаю, бо власне подвір’я а має нахил, боюся щоб не впав. Бо раз готувала йому їсти, а він в кімнаті дивився мультик з мамою. Сидів на дивані, і якось посувався і впав вниз головою, мама його за ноги встигла притримати, але головою вдарився. Я заходжу в кімнату, на кухні почула гуп, а він не плаче, дихає зрачки малесенькі і не реагує нінащо. Я так налякалася, чоловік якраз саме приїхав додому, ми тоді в лікарню в приймальню, десь через 5 хв відколи впав аж почав плакати, до того просто завмер. Ще дома пробувала розрухати його за щоку за носик за руки ноги скоботала за животик нічого. Я тоді пальці в рот запхала щоб язик неприкусив і так тримала язика і ми їхали в лікарню. По дорозі почав плакати, то ми під приймальнею були, лікар черговий оглянув і сказав що то він налякався і збив собі дихання, невропатолог також був то сказав що все добре, реагує добре, лише пильнувати наступні години щоб не було погіршення стану. Ми ще в лікарні поїли цицю заспокоївся, поспав трошки і дома вже грався, товкся, балакав. Ніби і нічого страшного, було що він впав з ліжка але зразу же плакав, а тут ніякої реакції. Дякую Богу що все добре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2019 - 07:37

MyBaby, о і в наших сусідів є павлін) але мого собаки будять, з часом сон має міцнішим ставати, так що набирайся терпіння)

лєська, а мій ходить квіточки або траву скубає)

TetianaK, привіт! А коли твій засинає на денні сни? До мій як проснеться 6-а то не можу правильно сон спланувати , 3 рази вже забагато...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2019 - 09:07

лєська, вділи хаггіс для дівчаток і все минулося з висипом)))
Мені сьогодні шило впало з ліжка((((( я лише кашу в бутилочку насипала а вона три кувирка на 360 градусів і бух... на спину((( мені серце в пятки пішло. Поплакала менше хвилини, гулі нема... добре що ліжко має сантиметрів 25-30 максимум, перемістилися бавитися на підлогу тепер
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2019 - 10:00

А ще почав в колясці ставати( пам’ятаю в старшої тоже був такий період но не знаю вже скільки то тривало?!(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2019 - 07:07

Привітики))) :girl_flag_of_truce:
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2019 - 16:14

Привіт!
Ми почали як слимаки, штовхатися і повзти по 5-10 см )))
Ви як?
Як боретеся з комарами?
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2019 - 18:37

MyBaby, я комарі приманюю на себе) на вікнах москітні сітки , на дворі гоню, а як вкусять то боро+, колись старшій купляла спреї то не помагали...

MyBaby, я комарі приманюю на себе) на вікнах москітні сітки , на дворі гоню, а як вкусять то боро+, колись старшій купляла спреї то не помагали...

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2019 - 19:15

Привіт! Щось я трохи закрутилася ці дні, то руки не доходили написати. Таки є в мого Тараса алергія. Я повністю перестала їсти шоколад і перестали з'являтися почервоніння в паху справа. А раніше їла потроху до чаю. Навіть подумати не могла, що алергія може так локально проявлятися. А ще в нього алергія на протиалергійні, феністил і еріус точно, інші не пробувала. Вже є два зуба і починає кусатися, коли годую, закушує і мотиляє головою або стає рачки і з соском в зубах гойдається вперед назад. Боляче! Раніше теж так робив, але тоді зубів не було. Полуницю я їм, ніби не шкодить, але йому не даю.

ОксанкаБ, якщо вранці поспить до 8, то потім лягає після сніданку (сніданок в 10:00) і ще раз десь в 15:00. Спить по 2-3 години. Але таке рідко буває. Теж може о 6:00 встати, погарцювати, проспати сніданок і збити ввесь графік.

MyBaby, до нас в квартиру поки не залітали в цьому році. Видно внизу їжі вистачає)) Хоча минулого року бували. А в лісі на майданчику гризуть. Вручну ганяємо, спреями не користувалися.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 11:03

А ми чогось захрипли((( голос сів, температури немає,насмарку теж, може бути через те що пищить?
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 11:17

MyBaby, краще зразу до лікаря, не думаю що від пищання.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 16:48

Трошки зявилася закладеність носа і злегка покашлює((( може через те що вона завжди мокра на вулиці а потім вітром обдуває? Гуляє в пісочнику або бодік+шорти...
До лікаря аж у вівторок, по тел сказала нічого не робити, чекати... за 5 міс мала ще не хворіла, значить сильна і пройде

Повідомлення відредаговано MyBaby: Вчора, 17:23

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 09:00

MyBaby, можеш легеньким чайом з ромашки попоіти. О то вам 5 міс, вітаю)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 11:48

Дякую!)
Нічого її не турбує а голос сівши і такий якби носом, сусідка у нас педіатр з Веселки, то сказала дати феністил, каже що може бути жара, комар, перший нас вкусив((( вже завтра вранці дам. Каже що краплі знімуть набряк бо інших ознак хвороби нема, значить спробувати так
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 98
  • 99
  • 100
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

5 відвідувачів читають цю тему
1 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

1. юлічка манюня

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн